ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

Bapa Nka Saha Mishi Maa kU Gehinba ra Se Pratham Dinar Smruti 

ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି – ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସୁବାଶ, ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ଏକ କାହାଣୀ କହିବା ଯାଉଛି । ପ୍ରଥମେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହିରଖୁଛି । ମୁଁ ପିଲା ଦିନୁ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହି ପଢି ଆସିଛି । ହଷ୍ଟେଲ ବେଳେ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଚାନ୍ସ ମିଳିଯାଏ । କାରଣ ସେତେବେଳେ ହଷ୍ଟେଲ ଏତେ ଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ ନଥିଲା । ସେହି ସମୟରେ +୨ ପାସ କରି ସାରିଥାଏ । ମୁଁ ଆମ ହଷ୍ଟେଲର ସବୁଠୁ ବଡ ମିଛୁଆ । ମୁଁ ଝିଅଙ୍କ ପାଖକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଯାଏ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ସେଠିକ ଗଲା ପରେ ମୋର କଣ ହୁଏ ସେମାନେ ମୋତେ ଗେହିଁପକାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ବାହାରେ ଆସି କହିଦିଏ ମୁଁ ତାକୁ ଗେହିଁଛି ବୋଲି ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ ୮ ଇଞ୍ଚ ହେଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ଦୁଇଟା ହଷ୍ଟେଲ ଚେଞ୍ଜ କରିଛି ୨୦୦୫ ରେ, ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ମୁଁ ହଷ୍ଟେଲରେ ଥିବା ବେଳେ କେବଳ ଗୋଟେ ଝିଅ କୁ ଗେହିଁଛି ତା ନାଁ ନୀର, ସେ ଆମ ହଷ୍ଟେଲରେ ସବୁଠୁ ବଡ ବେଧେଈ ଥିଲା, ବାକି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କଠୁ ମୋତେ ମିଳିନଥିଲା। କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ଜାଣନ୍ତି ମୁଁ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କୁ ଗେହିଁଛି ।

ନୀରକୁ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହ ବଢିଯାଇଥାଏ । ମୋତେ ମୋ ବାପା ମାଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ମିଳେ, ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ପ୍ରତି ଦିନ ରାତିରେ ଗିହାଁ ଗୁହିଁ ହୁଅନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦୃଶ୍ୟକୁ ମୁଁ ଛୁପି ଛୁପି ଦେଖେ । ସେମାନେ ଦୁଇଜଣ ଅଲଗା ଅଲଗା ପୋଜରେ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି ଆଉ ମା ରାଣ୍ଡୀ ପରି ଗିହାଁ ଖାଏ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ମା ର ଦୁଧ କୁ ଦେଖେ । କାରଣ ମୋତେ ବୁବ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ମୁଁ କେମିତି ମା କୁ ଗେହିଁବି ସେଇ କଥା ସବୁବେଳେ ଭାବେ । ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାପା ତାକୁ ଗିହଁନ୍ତି ମୋର ବି ମନ ହୁଏ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କ ସହ ମା କୁ ଗିହଁନ୍ତି । ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗିହାଁ ଗୁହିଁ ଖେଳ ଦେଖୁଥାଏ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଶୁଣିଲି ମୋ ମା ମୋ ବାପା କୁ କହୁଛନ୍ତି ମାଗିହା ତୋ ପୁଅର ବାଣ୍ଡ ବି ବହୁତ ବଡ ଆଉ ମୁଁ ବି ଚାହେଁ ଗୋଟେ ଦିନର ବାଣ୍ଡ ମିଳିଯାଉ ବୋଲି, ମୋ ବାପା କୁହନ୍ତି ରାଣ୍ଡି ତୋତେ ତ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଗେହିଁଛନ୍ତି ତୁ ମୋ ପୁଅ କୁ ଟିକେ ଦେଇ ଦେ । ସେବେଠୁ ମୋ ହୃଦୟ ରେ ମା କୁ ଗେହିଁବାର ଇଛା ଟା ଆହୁରି ଦୃଢ ହେଇଗଲା। । ମୁଁ ତାପର ଦିନ ଏକ ପ୍ଳାନ ବନେଇଲି , ମୁଁ ୪ଟା ବେଳେ ବସି ମା ସହ ଚା ପିଉଥିଲି, ଆମେ ସମ୍ମାନା ସମାନ୍ନି ଥିଲୁ ।

ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ଚା କପକୁ ମୋ ହାତରୁ ଖସେଇ ଦେଲି। ଚା ଏମିତି ପଡିଲା ଯେ କିଛି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ଆଉ କିଛି ମା ବିଆ ଉପରେ ପଡିଲା । ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆ ଉପରେ କପଡା ଥିବା ରୁ କିଛି ହେଲା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଗରମ ଜିନିଷଟା ତେଣୁ ଟିକେ ପୋଡିଲା । ମୋ ମା ବିଆ ର ପୋଡା ସହି ନପାରି ମୋତେ ଗାଳି ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ମା ମୁହଁରୁ ବାହାରି ଗଲା ଏବେ ତୋ ବାପା କଣ ଗେହିଁବେ? ମୁଁ ମଉକା ମିଳିଗଲା କିଛି କହିବା ପାଇଁ ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ତାହାଲେ ମୁଁ ରାତି କୁ କିଛି ଦେଖିପାରିବି ନାହିଁ । ମୋ ମା କହିଲା ତୁ କଣ ମୋ ବିଆ ଦେଖିଛୁ? ମୁଁ ହଁ କହିଲି, ତାପରେ ମା କହିଲା କେତେ ଦିନ ହେଲା ଦେଖୁଛୁ ? ମୁଁ କହିଲି ତୁ ତ କେବେଠୁ ଚାହୁଁଛୁ ମୁଁ ତୋତେ ଗିହେଁବୋଲି । ତାପରେ ମା କହିଲା ତୁ କଣ କାଲି ଆମକୁ ଦେଖିଛୁ ? ମୁଁ ହଁ କହିଲି। ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

ତାପରେ ମା କହିଲା କଣ ଆମ କଥା ଶୁଣିଦେଇଛୁ?  ମୁଁ ହଁ କହିଲି, ମା ସବୁକଥା, ମୁଁ କହିଲି ହଁ,ମା କହିଲା ତୋ ବିଷୟରେ ଯାହା କହୁଥିଲୁ ସେକଥାବି? ମୁଁ କହିଲି ହଁ, ମାକହିଲା ସେଥିପାଇଁ ତୁ ମୋ ଉପରେ ଚା ଢାଳିଲୁ । ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ ଚା ଢାଲୀଳା ହେଲେ ବେଶୀ ସମୟ କଣ ପାଇଁ ପୋଡିଲା ନାହିଁ ଏଥିପାଇଁ କି ଚା ଟିକେ ଥଣ୍ଡା ଥିଲା । ତାପରେ ମା କହିଲା ତୁ ମୋ ସମ୍ମାନା ରେ ଏମିତି ଲାଙ୍ଗଳା ଠିଆ ହେଇଥିବୁ ନା କିଛି ପିନ୍ଧିବୁ? ତାପରେ ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ମୁଁ ଭାବୁଥିଲି ତୁ ବାଣ୍ଡରେ କ୍ରିମ ଆଣି ଲଗେଇ ଦେବୁ ବୋଲି, ମା କହିଲା ତୋତେ କଣ ଏବେ ବି ପୋଡୁଛି, ମୁଁ କହିଲି ହଁ । ତାପରେ ମା କହିଲା ରହ ମୁଁ ଏବେ କ୍ରିମ ନେଇ ଆସୁଛି ।

ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମା ବୋରଲୀନ ନେଇ ଆସିଲା ଏବଂ ଲଗେଇବାକୁ ଲାଗିଲା। ତାପରେ ମା କହିଲା କେଉଁଠି ଲଗେଇବି ମୁଁ କହିଲି ଯେଉଁଠି ତୋ ଇଛା ହେବ । ତାପରେ ମା କହିଲା କେଉଁଠି ପୋଡୁଛି? ମୁଁ କହିଲି ବାଣ୍ଡରେ, ମା କହିଲା ତା ତା ପୋଡା କେବଳ ବିଆ ଥଣ୍ଡା କରି ପାରିବ । ମା ମୁହଁରୁ ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ମା କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ପକେଇଲି ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ତାପରେ ମା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ମୁଠି ମାରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଝଡି ଗଲି ।

ମୁଁ କହିଲି ମା ଏହାକୁ ତ ମୁଁ ନିଜେ କରିପାରିବି, କିଛି ଏମିତି କର ଯାହା ମୁଁ ଏକେଲା କରିପାରିବି ନାହିଁ, ମା କହିଲା ଏବେ ତୋର ସୋଇପଡିଲାନି, ମୁଁ କହିଲି ଏବେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚୁଚୁମି ଦିଅ ଦେଖିବା ତାପରେ କଣ କାମାଲ କରୁଛି । ମା କହିଲା ଠିକ ଅଛି ଦେଖିବା । ମା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଥାଏ । ମା ପୁରା ରାଣ୍ଡି ପରିକା ଚୁଚୁମୁଥାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫୁଣି ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲା । ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

ତାପରେ ମା କହିଲା ଚାଲ ଗୋଟେ କାମ କରିବା, ମୁଁ କହିଲି ଆଜି ତ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତୋର ଆଉ ତୋ ବିଆ ମୋର , ଯାହା କରିବାର ଅଛି କର । ତାପରେ ମା କହିଲା ମୁଁ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମୁଛି ତୁ ମୋର ବିଆ ଚୁଚୁମୁ । ପାଖା ପାଖି ୩୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ୬୯ ପୋଜରେ ଚୁଚୁମା ଚୁଚୁମି ହେଲୁ । ଏଇ ଭିତରେରେ ମା ତିନିଥର ପାଣି ଛାଡି ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଥରେ । ତାପରେ ମା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଫୁଣିଠାରେ ଠିଆ କରିଦେଲା ଏବଂ ମୁଁ ମା ଉପରେ ଚଢି ମା କୁ ଗେହିଁବା ରେ ଲାଗିଲି ମୁଁ ଯେତେ ସ୍ପିଡରେ ଗେହୁଁଥିଲେ ବି ମା ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପଡୁନଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମା କୁ ୧୦୮ ପୋଜରେ ଟେକି ଧରିଲି ଏବଂ ତା ବିଆ ରେ ଝଡି ଗଲି ।

ଗୋଟିଏ ଘଣ୍ଟା ଭିତାରେ ମୁଁ ତିନିଥର ଓ ମା ୫ଥର ପାଣି ଛାଡି ଦେଇଥିଲୁ । ଆମେ ଥକି ଯାଇଥିଲୁ ତେଣୁ ଆମେ ସୋଇପଡିଲୁ ଆମେ ଜାଣି ପାରିଲୁ ନାହିଁ କେତେବେଳେ ୬ଟା ବାଜିଗଲା । ଯେତେବେଳେ ଆଖି ଖୋଲିଲୁ ବାପା ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ପୁରା ଡରି ଯାଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ମା କିଛି ନକହି ସେମିତି ସୋଇ ରହିଲା । ମୁଁ ମୋ କପଡା ପିନ୍ଧିବା ରେ ଲାଗିଲି । ବାପା କହିଲେ ଏବେ କଣ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧୁଛୁ ଏବେତ ଖେଳ ଆହୁରି ବାକି ଅଛି । ମୋ ବାପା କେଉଁ ଦଲାଲ ଠୁ କମ ନଥିଲେ ।

ମୋ ବାପା କହିଲେ କେତେଥର ପାଣି ଛାଡିଲ? ମୁଁ କହିଲି ୪ଥର, ବାପା ଙ୍କୁ ଏକଥା ଶୁଭିଲା ନାହିଁ, ବାପା କହିଲେ କାହିଁ ଡରୁଛୁ?ଜୋରେ କାହା, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଥକି ଯାଇଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ କିଛି କହିପାରୁନଥାଏ, ମା କହିଲା ୪ଥର, ଏବେ ଶୁଣିଳ ଶାଳା କାଲା, ବାପା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି କହିଲେ ଆରେ ତୋର ବି ବହୁତ ବଡ ଏତିକି କହି ସେ ବି ତାଙ୍କର କପଡା ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲେ । ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

ଏବେ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ସାରିଥାଏ, ସେ କପଡା ଖୋଲିବା ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଠାରୁ ୧ ଇଞ୍ଚ ବଡ । ତାପରେ ବାପା ମା କୁ କହିଲେ ତୋ ପୁଅ ତ ଏବେ ଯବାନ ହେଇଗଲାଣି ଏବେ ଜଣା ପଡିବ କିଏ ବେଶୀ ଗେହିଁପାରୁଛି । ତାପରେ ବାପା ଗୋଟିଏ ଗୋଲି ଖାଇଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ମୋତେ ଗୋଟେ ମୋତେ ଦେଇ କହିଲେ ଏବେ ଗେହେଁ । ମୁଁ ଯେମିତି ଗୋଳି ଖାଇଛି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଗଲା । ତାଙ୍କର ବି ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଖଡା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲି ନାହିଁ ମୁଁ ମା ଉପରେ ଚଢି ଗଲି ଏବଂ ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ଗେହିଁବାରେ ଏତେ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଇଯାଇଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ନାହିଁ କେତେବେଳେ ମୋ ବାପା ଖଟ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ରଗଡୁଛନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ବାପା ତୁମର ବହୁତ ବଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟି ଯିବ ।

ବାପା କହିଲେ ଆରେ କିଛି କଥା ନାହିଁ କିଛି ହେବ ନାହିଁ , ସେ ମେଡ଼ିସିନ ଦ୍ଵାରା ଦରଜବି କମ ହେବ ଏବଂ ମୁଁ ବି ବେଶୀ ପୁରେଇବି ନାହିଁ । ମୁଁ ରାଜି ହେଇଗଲି ଏହିପରି ଆମେ ଚେନ କରି ଗେହିଁ ହେଲୁ । ବାପା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ରଗଡି ଅଚନାକ ଏକ ଧକା ଦେଲେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ୧ଇଞ୍ଚ ପଶିଗଲା ଏବଂ ମୁଁ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ମରିଯାଉଥାଏ , ମୋ ଗାଣ୍ଡିରୁ ରକ୍ତ ବି ବାହରି ଆସିଲା । କାରଣ ମୁଁ କେବେ ବି ଏତେ ବଡ ଲାମ୍ବା ଓ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ନଥିଲି ଓ ଗାଣ୍ଡି ମରେଇ ନଥିଲି ।

ବାପା ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ କାନ୍ଦୁଛୁ କଣ ପାଇଁ,ହେଉ ଛାଡି ଦେଉଛି କହିସେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ଦେଲେ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଯା ରକ୍ତ ସଫା କରି ଆସିବୁ ତାପରେ ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଚାଲିଗଲି ଏବଂ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧୋଇ ଆସିଲି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଫେରିଲି ଦେଖିଲି ମୋ ବାପା ମା କୁ ଗେହୁଁଥିଲେ । ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଏ ହେଉଛି ଠିକ ମଉକା ବଦଲା ନେବାର । ତାପରେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି ।

ବାପା କହିଲେ ଆଛା ବେଟା ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଉଛୁ, ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ନା ବାପା ମୁଁ ବି କିଛି କରିବି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାପାଙ୍କୁ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ମୋର ୩ଇଞ୍ଚ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲି , କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର କିଛି ହେଲାନାହିଁ । ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି

ତାପରେ ବାପା ମୋତେ କହିଲେ ମୋର କିଛି ହେବନାହିଁ କାରଣ ତୋ ମା ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗାଜର ପୁରେଇ ଗିହେଁ, ତୁ ଚାଲିଆ ତୋ ମା ବିଆ କୁ ମୁଁ ଗେହୁଁଛି ତୁ ତା ଗାଣ୍ଡି ମାରେ । ମୁଁ ସେମିତି କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଏହା ମୋତେ ଆହୁରି ଅଜବ ଲାଗୁଥିଲା କାରଣ ମୋ ଏବେ ମୋ ବାପାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଓ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ନେଉଥିଲା । ଆମେ ବାପା ପୁଅ ଗୋଟେ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝଡିନଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ମୋ ମା ଏହା ଭିତରେ ଦୁଇଥର ଝଡି ସାରିଥିଲୁ ।

ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଝଡି ସୋଇଗଲୁ, କିନ୍ତୁ ମୋ ମା ଏକା ସାଙ୍ଗେ ଆମର ମୁଠିମାରି ଫୁଣି ଠିଆ କରିଦେଲା । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ମାର ବିଆ ଗେହିଁଲି ବାପା ମା ର ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ବାପା ମାର ମୁହଁ ରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲେ ୩୦ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ମା ବିଆ ରେ ଝଡି ଗଲି ଏବଂ ବାପା ମା ର ମୁହଁରେ । ସେବେ ପରଠାରୁ ଆମେ ମିଶି ଗୃପ ସେକ୍ସ କରୁ ।

ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ମା କୁ ଗେହିଁବାର ସେ ପ୍ରଥମ ଦିନର ସ୍ମୃତି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!