ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା - ୧ ( ଭାଉଜ ) – SexKahanni.COM

ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧ ( ଭାଉଜ )

ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧ ( ଭାଉଜ )

Bhokila Bia Nagari Ra Banda Raja – 1 ( Bhauja )

ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧ ( ଭାଉଜ ) – ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସାନୁ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏମିତି ଏକ କାହାଣୀ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ଯାହା ଆପଣମାନଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ସହ ଆପଣଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆ କୁ ହିଟ ବି କରିଦେବ । ମୋର ଗଳ୍ପ ସଂକଳନ ରେ ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହିବି କେମିତି ମୁଁ ମୋ ପରିବାର ସମସ୍ତ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି । ହୁଏ ତ ଆପଣ ମାନେ ମୋର ଏଇ କଥା କୁ କାଳ୍ପନିକ ବୋଲି ଭାବିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ବାସ୍ତବରେ ମୋ ସହ ଘଟିଛି । ସେଇଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀର ନାଁ ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧ ବୋଲି ଦେଇଛି ।

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମିଛ ଲାଗିପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ମୋ ପାଇଁ ସତ୍ୟ ଯେ ମୁଁ ପରିବାରରେ ମୋ ଭାଉଜ,ମୋ ୨ଜଣ ଖୁଡୀ, ମୋ ବୋଉ ଓ ବଡ ବୋଉ ମିଶି କରି ୫ ଜଣଙ୍କୁ ମୁଁ ଗେହିଁଛି ଆଉ ଏବେ ବି ଗେହୁଁଛି । ଆଉ ମୋ ଜୀବନରେ ୩ ଜଣ ପ୍ରେମିକା ବି ଆସିଛନ୍ତି ଆଉ ସେମାନଙ୍କ ସହ ବି ମୋର ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା । ଏବେ ଯିଏ ମୋ ପ୍ରେମିକା ଅଛି ସେ ଭାଉଜଙ୍କ ଭଉଣୀ ମାନେ ମୋ ଭାଇର ଶାଳୀ । ମୋତେ ମୋର କିଛି ଅନୁଭୂତିକୁ ଆପଣମାନଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ସୁଯୋଗ ଦେଇ ଥିବାରୁ ଅନେକ ଧନ୍ୟବାଦ । ଆଉ ଡେରି ନକରି ଚଲାନ୍ତୁ ଯିବା କାହାଣୀର ଭିତରକୁ । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ମୁଁ ଏବେ ଯୁକ୍ତ ତିନିର ଶେଷ ବର୍ଷର ଛାତ୍ର, ଭଲ ପାଠ ପଢେ ସେଇଥିପାଇଁ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଆଦର କରନ୍ତି ଓ ସମ୍ମାନ ବି ଦିଅନ୍ତି । ମୋର ଯୌନ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ ହୁଏ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ରେ ପଢୁଥିଲି । ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି ତାପରେ ଧିରେ ସମସ୍ତେ କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହେଲି । କେମିତି ମୁଁ ମୋ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି ଆଜି ସେଇ କଥା କହିବି । ପୁରା କାହାଣୀ କହିବା ଆଗରୁ ମୁଁ ପରିବାର ବିଷୟରେ ଟିକେ କହି ରଖୁଛି ।

ମୋ ଘର ଗଜପତି ଓ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ବଡ଼ର୍ର ରେ । ଆମ ପରିବାର କହିଲେ ମୋର ଦୁଇ ଜେଜେଙ୍କ ପରିବାର ସମସ୍ତେ ଅଲଗା ଖାଉ କିନ୍ତୁ ଏକାଠି ରହୁ ଗୋଟିଏ ଅଗଣା ରେ ଆମ ଘର । ବଡ ଜେଜେଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଓ ମୋ ଜେଜେ ଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ । ମୋ ବାପା ବଡ । ତାଙ୍କ ତଳେ ମୋ ଦାଦା ସେମିତି ବଡ ଜେଜେ ଙ୍କର ଦୁଇ ପୁଅ ଜଣେ ମୋର ବଡ ବାପା ହେବେ ମୋ ଆଉ ଜଣେ ଦାଦା । ଜେଜେ ଓ ଜେଜେ ମା ସମସ୍ତେ ଉପରକୁ ଚାଲିଗଲେଣି । ଘରେ ସମସ୍ତେ ପୁରୁଷ ପୁଅ କେହିବି ଘରେ ରୁହନ୍ତି ନାହିଁ । ସମସ୍ତେ ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତାମିଲନାଡୁ ଚାଲିଯାନ୍ତି ମଝିରେ ମଝିରେ ପାଳିକରି କେହି କେହି ଆସନ୍ତି । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ଘରେ ପୁରୁଷ ପିଲାମାନଙ୍କ ଭିତରେ ମୁଁ ବଡ ଦାଦାଙ୍କ ପିଲା ମାନେ ବହୁତ ଛୋଟ ଛୋଟ ହେଇଥାନ୍ତି କିଏ ତୃତୀୟ ଓ ଚତୁର୍ଥରେ ପଢୁଥାନ୍ତି । ଟିକେ କଣ ହେଲେ ସମସ୍ତେ ମୋତେ ଖୋଜନ୍ତି । ଘରେ ରହି ସମସ୍ତଙ୍କ ବୋଲ ହାକ କରେ । ଆଉ ଡେରି ନକରି ଚଲାନ୍ତୁ ଯିବା କାହାଣୀର ଭିତରକୁ ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ବଡ ବାପା ଙ୍କ ପୁଅର ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ମୋ ଗେଲେହା ଭାଉଜ କୁ ଗେହିଁଛି ।

ଭାଇର ଏଇ ଦେଢ ବର୍ଷ ହେବ ବିବାହ ଘର ହୋଇଥାଏ । ଭାଇ ବି ବେଶୀ ପାଠ ପଢିଲା ନାହିଁ ୧୮-୧୯ ବର୍ଷ ବୟସରୁ ସେ ବଡ ବାପାଙ୍କ ସଙ୍ଗେ ତାମିଲନାଡୁ ଚାଲିଗଲା କାମ କରିବା ପାଇଁ । ଭାଇ ବାହାଘର ପରେ ତିନି ଚାରି ମାସରେ ଆସେ ତିନି ଚାରି ଦିନ ରହି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଯାଏ  । କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାଉଜ ସେତିକିରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯାହାର ଡେଲି ଡେଲି ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ସେ ବା କେମିତି ତିନି ଚାରି ମାସରେ ଥରେ ହେଲେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ।

ଭାଉଜଙ୍କ ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ, ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ସ୍ଲିମ ଆଉ ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୨ ଅଣ୍ଟା ୨୮ ଗାଣ୍ଡୀ ୩୪ ଆପଣ ମାନେ ସାଇଜ ରୁ ଅନୁମାନ କରି ପାରୁଥିବେ ଭାଉଜ କେତେ ହଟ । ଏବେ ତ ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୬ ହେଇଗଲାଣି ମୋଠୁ ଡେଲି ଡେଲି ଚିପାଖାଇ । ଭାଉଜଙ୍କ ନାଁ ଟି ହେଲା ବବିତା (ଛଦ୍ମନାମ)। ମୁଁ ଦଶମରେ ପଢିବା ବେଳକୁ ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଟିକେ ଜ୍ଞାନ ହେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ସବୁ ଜାଣିନଥାଏ, କାରଣ ଆଜିର ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପିଲା ଦିନୁ ମୋବାଇଲ ହେଇଗଲା ସେତେବେଳେ ଆମର ର ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ନଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ସବୁ କଥା ଜାଣି ନଥାଏ । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ଭାଇ ହେଉକି ବାପା କି ଦାଦା ଯିଏ ବି ତାମିଲନାଡୁ ରୁ ଆସନ୍ତି,ଗଲାବେଳକୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନ କୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଯାଏ, ଆମ ଘରଠୁ ପାଖା ପାଖି ୪୦-୫୦ କିମି ହେବ । ଗାଁ ରୁ ବସ ଯାଏ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଭିଡ ତେଣୁ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଆମର ଗୋଟେ ପୁରୁଣା ସ୍ପ୍ଲେଣ୍ଡର ବାଇକ ଥିଲା ସେଇଥିରେ ନେଇ ଛାଡି ଦେଇ ଆସେ । ଥରେ ଭାଇକୁ ମୁଁ ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଛାଡି ଆସୁଥିଲି । ଷ୍ଟେସନରେ ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ବହି ଉପରେ ଯୌନ ଶିକ୍ଷା ଲେଖା ହେଇଛି ମୋର ସେ ବହିକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଇଛା ହେଲା, ଭାଇ ବି ଗଲା ବେଳେ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ ଟିକେ ଚାରି ଆଡେ ଆଣିଲି ଦେଖିଲି ଯେମିତି କେହିନାହାନ୍ତି ସେ ବହିଟିକୁ କେତେ ଟଙ୍କା ବୋଲି ଦେକାଣୀ କୁ ପଚାରିଲି ସେତେବେଳେ ୨୦ ଟଙ୍କା କହିଲା, ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ୨୦ଟଙ୍କା ବଢେଇ ଦେଲି ଦୋକାନୀ ସେ ବହିକୁ ଗୋଟେ କାଗଜରେ ଗୁଡେଇ ମୋତେ ଦେଇ ଦେଲା । ଷ୍ଟେସନ ବାହରକୁ ଆସି ବହି କୁ ଖୋଲିଦେଖିଲି ସେଥିରେ ସବୁ ପ୍ରଥମେ ଯୌନ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟ ରେ ଲେଖା ହୋଇଥିଲା ଓ ପରେ କେତୋ ଗୋଟି ଯୌନ ଗଳ୍ପ ଥିଲା ଆଉ ଗଳ୍ପ ମଝିରେ ରଙ୍ଗୀନ ରଙ୍ଗୀନ ନ୍ୟୁଡ ଫଟୋ ଥିଲା ଇଛା ହେଲା ଆଉ ଆଣିବା କାରଣ ଆଉ ଫୁଣି କେବେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଆସିବି ଜାଣି ତେଣୁ ସେଇ ବହିରୁ ଆଉ ଦୁଇଟା ବହି ଯାଇ ନେଇ ଆସିଲି ।

ଘରେ ଆସି ଏକୁଟିଆ ବେଳେ ବହିକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି, ଗୋଟେ ଗପ ବଢିବା ପରେ ଆର ଗପ ଟା ପଢିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥାଏ । ବହିରୁ ଜମାରୁ ମନ ଛାଡୁନଥାଏ । ମୋର ସେତେବେଳେ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଟେଷ୍ଟ ପରୀକ୍ଷା ସରିଯାଇଥାଏ ତେଣୁ ମୁଁ ଦିନ ସାରା ଘରେ ଥାଏ ସନ୍ଧ୍ୟା ବେଳେ ଯାହା ଟ୍ୟୁସନ ଯାଏ । ମୁଁ ଗୋଟେ ବହି କୁ ଗୋଟେ ଦିନରେ ପଢି ସାରି ଦେଲି । ଦ୍ଵିତୀୟ ବହିକୁ ପଢୁଥାଏ ଦିନବେଳା ସମୟ ୧୨ ଟା ପାଖା ପାଖି । ଭାଉଜଙ୍କ କାମ ଦାମ ସରିଗଲେ ଭାଉଜ ମୋ ଆସି ମୋ ତେ ଟିକେ ମୋ ପଢା ବହିରୁ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରନ୍ତି ନହେଲେ ଥଟ୍ଟା ମଜା କରନ୍ତି । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ମୁଁ ସୋଇକି ବହି ପଢୁଥାଏ ଭାଉଜ ଆସି ମୋତେ କହିଲେ ସାନୁ କଣ ପଢୁଛ, ମୁଁ ଚମକି ପଡିଲି କାରଣ ମୋ ଧ୍ୟାନ ଷ୍ଟୋରି ରେ ଥାଏ ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଇତିହାସ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସାହିତ୍ୟ ବହି ଧରି ଥାଏ । ମାନେ ମୁଁ ସେ ଯୌନ ଶିକ୍ଷା ବହିକୁ ମୋ ପଢା ବହି ଭିତରେ ପୁରେଇ ପଢୁଥାଏ । ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗେ ଡାଉଟ କରି କହିଲେ ଦେଖିବା ବହିଟା ଦେଲ କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା କେଉଁ ଯାଏ ପଢିଲନି । ମୁଁ କହିଲି ନା ନା ମୁଁ ଏଇ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପଢୁଛି ତୁମେ ଆଉ ଟିକେ ପରେ ଆସ ପଚାରିବ । ଭାଉଜଙ୍କ ସନ୍ଦେହ ଆହୁରି ବଢିଗଲା ତେଣୁ ସେ ମୋଠୁ ସାଙ୍ଗେ ବହି ଛଡେଇ ନେଯିବାରୁ ଯୌନ ଶିକ୍ଷା ବହି ଟା ତଳେ ପଡିଗଲା ।

ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବହି ଉଠେଇ ଦେଖିଲେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ମୁଁ କଣ କହିବି କିଛି ଜାଣି ପାରୁନଥାଏ, ମୋ ବୁଦ୍ଧି ଶୂନ୍ୟ ହେଇଯାଇଥାଏ । ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ତାହାଲେ ତମେ ଆଜି କାଲି ଏସବୁ ପଢୁଛ ବହି ଭିତରେ ପଢୁଛ,ରୁହ ତୁମ ବୋଉକୁ କହୁଛି । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଭୁଲ ମାଗିଲି, ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ମୁଁ ତ ଭାବୁଥିଲି ତୁମେ କେଉଁ ଝିଅ ର ପ୍ରେମ ଚିଠି ପଢୁଥିବ ହେଲେ ତେମେ ତାଠୁ ଆଗରେ ଝିଅ ପଟେଇ ଆଗ କୁ କଣ କରିବ ସେ କଥା ଭାବୁଛ । ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ସେମିତି କେହିବି ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନାହାନ୍ତି । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ତାହାଲେ ଏସବୁ କଣ ପାଇଁ ପଢୁଛ? ମୁଁ କହିଲି ସବୁ ଭାଇକୁ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଷ୍ଟେସନ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲି ଦେଖିଲା ପରେ ଇଛା ହେଲା ସେଇଥିପାଇଁ ଆଣିଥିଲି ଆଉ ପଢିବା ଇଛା ହେଲା । ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ, ହେଲେ ଆଗ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ କର ତାପରେ ପଢିଲେ କାମରେ ଆସିବ । ମୁଁ କହିଲି ଆଗୁଆ ଜାଣିଥିଲେ କାମରେ ଆସିବ । ଭାଉଜ ମୋତେ କହିଲେ ତାଙ୍କୁ ଦେବା ପାଇଁ ମୁଁ କହିଲି ହଉ ଯେଉଁ ବହିଟା ମୋ ପଢି ସାରିଥିଲି ସେଇ ବହି ଆଣିଦେଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ କେତେ ଟା ଆଣିଛ ମୁଁ କହିଲି ତିନିଟା ସେଇଟା ପଢିସାରିଲିଣି ଏଇଟା ପଢିସାରିଲେ ଦେଇ ଦେବି ।

ଭାଉଜ କହିଲେ ହଉ ଠିକ ଅଛି, ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ଭାଉଜ ମୋର କେହି ନାହାନ୍ତି ବୋଲି ଏ ଷ୍ଟୋରି ପଢି ଶାନ୍ତି ପାଉଛି ହେଲେ ତୁମର ତ ଅଛନ୍ତି ତୁମର ଫୁଣି କଣ ପାଇଁ ଦରକାର ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ନୂଆ ଜିନିଷ ଟା ଦେଖିଲି ତ ସେଇଥିପାଇଁ ଇଛା ହେଉଛି ।  ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୁଁ କହିଲି ଆଗରୁ ଦେଖି ନଥିଲ କି ସେ କହିଲେ ନା । ତାପରେ ଭାଉଜ ସେ ବହିକୁ ନେଇ ଚାଲିଗଲେ । ଭାଉଜ ରାତି୮ ବସିକି ବହି ନେଇ ଆସିଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ବହି ଦିଏ ମୁଁ କହିଲି କଣ ସାରି ଦେଲ, ଭାଉଜ ହଁ । ମୁଁ କହିଲି ବାପରେ କେତେ ସ୍ପିଡରେ ପଢୁଛ, ଭାଉଜ କହିଲେ ଗପ ଗୁଡା ଏତେ ବଢିଆ ହେଇଛି ଯେ ବହିରୁ ମନ ଛାଡୁ ନାହିଁ । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କେଉଁ ଗପଟା ସବୁଠୁ ଭଲ ଲାଗିଲା ସେ କହିଲେ ସବୁଗପ ଗୁଡା ତ ମସ୍ତହେଇଛି । ମୁଁ ହଉ କହି ଆଉ ଗୋଟେ ବହି ଆଣିବା ଉଠି ଯାଉଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବି ସେଇ ସମୟରେ ବେଧ ଗପ ପଢୁଥାଏ ତେଣୁ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଟେଙ୍ଗେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ତମ୍ବୁ ପରି ହେଇଯାଇଥିଲା, ଭିତରେ ଚଡି ପିନ୍ଧିନଥିଲି । ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ହସୁଥାନ୍ତି । ମୁଁ ଯାଇ ବହି ଆଣି ଦେଇ କହିଲି ଏମିତି ହସୁଛ କଣ ପାଇଁ ଯେ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଠାରି କହିଲେ କଣ ଫୁଲ ମୁଡରେ ଅଛ! ମୁଁ କହିଲି ତୁମର ସିନା ଭାଇ ଏବେ ଶାନ୍ତ କରି ଯାଇଛନ୍ତି ହେଲେ ମୋର ବା ଗାତ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିନି ତେଣୁ ଏମିତି ହବ ।

ଭାଉଜ କହିଲେ ଆରେ ତମର ତ ଖାଲି ଠିଆ ହେଇଛି ଗପ ପଢିବା ଭିତରେ ମୋ ଦୁଇ ଥରପାଣି ଛାଡି ସାରିଲାଣି, ମୁଁ କହିଲି କଣ ଭାଇ ଭଲରେ କରିନି କି? ଭାଉଜ କହିଲେ କଣ ୩-୪ ମାସରେ ୪-୫ ଦିନ ହେଇଗଲେ ଥଣ୍ଡା ହେଇଯିବ କି, ଏ ଜିନିଷ କୁ ମୋର ଡେଲି ନବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି, ହେଲେ ମୋ ଭାଗ୍ୟ ! ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ସେ ବହିରେ ତ ଦିଅର ତା ଭାଉଜ କୁ କେମିତି ଥଣ୍ଡା କରୁଥିଲା ତମେ ଜାଣିଥିବ ତମେ ମୋତେ ଗୋଟେ ସୁଯୋଗ ଦେଉନ । ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ତୁମ ପ୍ରସ୍ତାବ ଟା କିଛି ମନ୍ଦ ନାହିଁ, ହେଲେ ତୁମେ କଣ ମୋତେ ପାରିବ?

ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଥରେ ନେଇ ଦେଖ, ହେଲେ ମୁଁ ବେଶୀ କିଛି ଜାଣି ନାହିଁ ଏ ବହି ପଢିଲା ପରେତମକୁ କରିବାକୁ ଇଛା ହେଉଛି । ଭାଉଜ କହିଲେ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ ମୁଁ ଶିଖେଇ ଦେବି । ତାପରେ ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ନେଇ କହିଲେ ମାଲୋ ତୁମର ଏଇଟା କେତେ ବଡ ହେଇଛି । ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୬.୫ ଇଞ୍ଚ ଥିଲା ଏବେ ୮ ଇଞ୍ଚ ହେଇଯାଇଛି । ଭାଉଜ କହିଲେ ୟାକୁ ତ ନେବାକୁ ହେବ ତୁମକୁ ଟ୍ରେନିଂ ଦେଇ ଦେଲେ ତୁମେ ମସ୍ତ ସୁଖ ଦେବ । ତୁମ ଭାଇ ୩-୪ ମାସରେ ଥରେ ସୁଖ ଦେଉଛନ୍ତି ମୋତେ ପାଉନି ।

ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଗାଲରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲି ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ ଭାଉଜ ତୁମ ଏ ଦିଅର ଆଜିଠୁ ତୁମର ସବୁ ଇଛା କୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ଭାଉଜ କହିଲେ ସମସ୍ତେ ସୋଇ ସାରିଲା ପରେ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିବ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିବି । ଗାଁ ଗହଳିରେ ସମସ୍ତେ ରାତି ୯ଟା ବେଳକୁ ସୋଇପଡିଥାନ୍ତି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ରୁମ କୁ ୧୦ଟା ଗଲି । ଭାଉଜ ସଜେଇ ହେଇଥାନ୍ତି  ।

ନାଲି ଶାଢୀରେ ପୁରା ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥାନ୍ତି। ମୁଁ ସିଧା ଯାଇ କୁଣ୍ଡେଇ ପକେଇଲି କୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲୀ । ଭାଉଜ କହିଲେ ସାନୁ ମୋ ଛାତି ଟା ସଲ ସଲ ଲାଗୁଚି ତାପରେ ମୁ ବି ତାଙ୍କ  ଲୁଗା ଖସେଇ ଦେଇ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରୁ ହାତରେ  ଆଉଁସିବାକୁ ଲାଗିଲି ତାପରେ ବବି ଭାଉଜ କହିଲେ ମୋ ବ୍ରା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଚିପୁନ ମୁଁ ସେଠୁ ବ୍ରା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି|

ମୋ ଦଳାଖାଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ପୁରା ଟାଣ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ତାପରେ ଭାଉଜ ବ୍ଳାଉଜକୁ ବାହରକରି ମୋଆଡକୁ ପିଠି କରି କହିଲେ ମୋ ବ୍ରା ହୁକ୍ ଖୋଲିଦିଅ ଆଉ ଭଲକି ଦଳ ମୁଁ ବ୍ରା ଖୋଲିଦେଲି ସେ ମୋ ହାତ ନେଇତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ରଖି କହିଲେ ଏଥର ଭଲକି ଚିପ ଯେତେ ତମ ଇଛା ମୁ ଚିପି ଚିପି ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲେ କେତେ ଟାଣ ହେଇଚି ଏଇଟାତାପରେ କହିଲେ ସତରେ ସାନୁ ତମ ବାଣ୍ଡ ତୁମ ଭାଇଙ୍କଠୁ ବଡ ମୁଁ କେବେ ଭାବିନଥିଲି । ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧

ଭାଉଜ ବାଣ୍ଡ କେନ୍ଦି ଉପର ଚମଡାକୁ ତଳକୁ କରିଦେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଲାଲ ଦେଖା ଗଲା । ସେଠୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଭିତରେ ଘଷିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏଣେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଆର ପଟ ଦୁଧକୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ଉଃ ଓଃ ଆଃ ଉଃ ହେଉଥାନ୍ତି ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାରିପ୍ଟେ ବହୁତ ବାଳ ହେଇଚି ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ତମର କି ବିଆ ହେଇଚି କହିଲି ସେ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି କିସ୍ କରିବାକୁ ଲଗିଲେ |

ମୁଁ ବି ତଙ୍କ କଁଅଳିଆ ଗାଲକୁ କାମୁଡି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଏଣେ ଭାଉଜ ମୋ ହାତ ନେଇ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଆଉ ବିଆ କୁ ସଲସଲ୍ କରୁଥାଏ ପିଙ୍କି ଭାଉଜ କହିଲେ କାଳିଆ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରାଅ ନା ମୁଁ ସେଠୁ ବିଆ ଭିତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲି ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରା ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବିଆଟା ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଯାଇଚି ଭାଉଜ କହିଲେ ହଁ ସାନୁ ତମର ଲମ୍ବା ଆଉ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ୍ ଦେଖି ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇଗଲାଣି।

ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆରେ ଆଗପଛ କରିବାରୁ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରିବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ ସାନୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉନି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଘସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ କହିଲେ ସାନୁ ଏଥର ଧିରେ ଧିରେ ପୁରା କାରଣ ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆରେ ନେଇନି କାଟିବ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ବିଆ ଓଦା ଥିବାରୁ ବାଣ୍ଡ ଅଧା ପଶିଗଲା ଭାଉଜ ଖାଲି କହୁଥାନ୍ତି ଓଃ ସାନୁ କାଟୁଚି ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ଆଉ ଏକ ଧକା ଦେଲି ପୁରା ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ସେ ଚିଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ସେଠୁ ସେମିତି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିରହିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି |

ସେଠୁ ସେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ  ଭାଉଜ କହିଲେ ସାନୁ ଏଥର ଗିହଁ ମୁଁ ବିଆ ଭିତରେ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ସେ ଯୋର୍ ଯୋର୍ ରେ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଉଠାପକା କରି ଗିହାଁ ଖାଉଥାନ୍ତି । ସତରେ ସାନୁ ଏମିତି ଗିହାଁ ମୁଁ କେବେ ଖାଇନଥିଲି ତମେ ବହୁତ ବଢିଆ ଗେହୁଁଚକିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଉପରେ ଚଢି ବାଣ୍ଡ ରେ ବିଆକୁ ପୁରେଇ ନାଚିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ମୋ ଆଗ ରେ ହଲୁଥାଏ ତାପରେ ମୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଭୁଣ୍ଡି ରଗଡିବାକୁ ଲାଗିଲି ସେଠୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଏଥର ଆସ ବ୍ସିକି ହେବା ତା ପରେ ବସିକି ଭାଉଜଙ୍କ ଗେହିଁଲି କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ବିଆକୁ ମେଲେ ତଳେ ଶୋଇଲେ ଆଉ କହିଲେ ଏଥର ଗିହଁ ମୁ ସେଠୁ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଯୋର ଯୋର ରେ ଗିହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଖାଲି ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାନ୍ତି । ସାନୁ ଏମିତି ଗିହ ଫଟେଇ ଦିଅ ବିଆ କୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ମୋତେ ଯାବୁଡି ଧରି ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲେ ମୋର ବି ବାହାରି ପଡିଲା ସେଠୁ ଦୁହେ ଆରାମ ରେ ଶୋଇଲୁ |

ସେଇ ଦିନ ପରଠୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗେହୁଁଛି, ଏଇ ଭିତରେ ଭାଉଜଙ୍କର ଗୋଟେ ପିଲା ହେଇଛି କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ଜାଣି ନାହାନ୍ତି ସେ ପିଲା କାହାର, ମୋର ନା ଭାଇର । ଆଗକୁ କହିବି ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଗେହିଁଲି, ରହୁଛି…..

ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର କାହାଣୀ ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧ (ଭାଉଜ) କେମିତି  ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ 

ଦ୍ଵିତୀୟ ଭାଗ – Odia Khudi Sex Story ଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା ୨ ଖୁଡୀ

ଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

15321cookie-checkଭୋକିଲା ବିଆ ନଗରୀର ବାଣ୍ଡ ରାଜା – ୧ ( ଭାଉଜ )
7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!