ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ମାଉସୀ ସହ Mora Pratham Sex Mausi saha

ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ମାଉସୀ ସହ Mora Pratham Sex Mausi saha

ଆମ ଘରେ ମୋର ଗୋଟିଏ ଭାଇ,ବାବା ଓ ମାମା ରୁହନ୍ତି । ଏଇ କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଏବଂ ମୋ ମାଉସୀ ର ( ମାମା ର ସାନ ଭଉଣୀ ) ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଛି । ମୋ ମାଉସୀ ଙ୍କ ବୟସ ୩୪ ବର୍ଷ । ସେ ବିବାହିତା । ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ହେଲଦି ଅଟନ୍ତି । ମୋତେ ବି ହେଲଦି ଲେଡିଜ ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ଗୋଟିଏ ଦିନ ମାଉସୀ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ । ମୁଁ ସକାଳୁ ୧୧ଟାରେ ମାଉସୀଙ୍କୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଷ୍ଟେସନ ଗଲି । ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଦେଖି ମୁଁ ଖୁସି ହେଇଗଲି, ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଦେଖୁଥିଲି, ମାଉସୀ କହିଲେ ତୁ ବହୁତ ବଡ ହୋଇଗଲୁଣି ।

ଫୁଣି ମାଉସୀ ଏବଂ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଗଲୁ । ଆସିବା ସମୟରେ ମାଉସୀ ମୋ ପଛରେ ବସିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ଝିଅ ମୋ ଆଗରେ ବସିଥିଲା । ମୋ ଘରଠାରୁ ଷ୍ଟେସନ ର ଦୂରତା ୨୦ମିନିଟ ର ଥିଲା । ଆସିବା ସମୟରେ ମାଉସୀ ମୋ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ମୋତେ ଲାଗିକରି ବସିଥିଲେ । ମାଉସୀଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିପାରୁଥିଲି । ସେଥିଲାଗି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହିଟ ହେଇଗଲା । ଫୁଣି ମାଉସୀ ଏବଂ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲୁ ଭାରି । ମାଉସୀଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡି ଦେଇ ମୁଁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲି । ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ ମୁଁ ଘରକୁ ଆସିଲି, ମୁଁ ବାହାରୁ ଖାଇ ଦେଇ ଆସିଥିଲି ।

ଆମ ଘରେ ଗୋଟିଏ ହଲ ଓ ୨ଟା ବେଡ ରୁମ ଅଛି । ଗୋଟିଏ କରେ ମାମା ଓ ବାବା ସୁଅନ୍ତି ଓ ଅନ୍ୟଟିରେ ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ଭାଇ ସୋଉ । ସେଦିନ ମାମା ଓ ବାବା ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ନେଇ ଗଲେ । ମୁଁ ଏବଂ ମୋ ମାଉସୀ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିଗଲୁ । ସେଦିନ ମୋର ସୌଭାଗ୍ୟ ଯେ ଭାଇ ତା ସାଙ୍ଗ ସହ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଇଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ ଗୋଟିଏ ବେଡ ରେ ସୋଉ । ମୁଁ ଆସି ଆଗ ସୋଇଗଲି, ମାଉସୀ ମାମା ସହ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଇ ଆସି ଶୋଇଲା । ସେତେବେଳେକୁ ମୁଁ ସୋଇ ସାରିଥିଲି ।

ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ନାହିଁ ମାଉସୀ କେତେବେଳେ ଆସି ସୋଇଗଲେ । ପାଖା ପାଖି ୧୨:୩୦ ରେ ମୋ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାଉସୀ ମୋ କରରେ ସୋଇଛନ୍ତି । ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି, ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ମାଉସୀ ର ଶାଢୀ ଉଠେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି । ଗରମ ଦିନ ଥିଲା ତେଣୁ ସେ କିଛି ଘୋଡି ହେଇନଥିଲା । ମାଉସୀର ଶାଢୀକୁ ଅଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ହାତ ବୁଲେଇଲି । ସେ ଯେମିତି ନଉଠିଲେ ମୋର ଆହୁରି ସାହସ ବଢିଗଲା ।

ଫୁଣି ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜର ଦୁଇଟି ବଟମ ଖୋଲିଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଗୋଟିଏ ହାତରେ ମୋ ମାଉସୀଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପୁଥିଲି ଅନ୍ୟ ହାତ ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ବିଆକୁ ସଲ ସଲ କରୁଥିଲି । ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇଲି ମାଉସୀଙ୍କର ଛୋଟ ଛୋଟ ବିଆ ବାଳକୁ ଅନୁଭବ କଲି । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ମାଉସୀଙ୍କ ବିଆରେ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ବହୁତ କଅଁଳିଆ ଓ ଓଦା ଥିଲା । ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ସେକ୍ସ ର ଭୁତ ଚଢି ଯାଇଥିଲା ।

ମୁଁ ଏବେ ମାଉସୀଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ର ସବୁ ବଟମ ଖୋଲିଦେଲି । ତାଙ୍କ ବ୍ରା ଦେଖା ଗଲା । ମୁଁ ଏବେ ବ୍ରା ଉପରେ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ମାଉସୀଙ୍କ ଦୁଧ ଦଳିବା ପରେ ମୁଁ ମାଉସୀଙ୍କ ଚଡିକୁ ତଳକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଏବଂ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ମୋତେ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନଥିଲି ଏତେ ସବୁ କରିବା ପରେ ମାଉସୀଙ୍କ ନିଦ କେମିତି ଭାଙ୍ଗୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ଉଠି କରି ମାଉସୀଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁ କୁ ଉପର କରି ତାଙ୍କ ବିଆ କୁ ଚଟିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସେତିକିବେଳେ ମାଉସୀ ହଲିଲା ଓ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଧରି କହିଲା ଏ ସବୁ କରନା ଏଗୁଡା ଖରାପ କଥା ।

ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁନଥିଲି ମୁଁ କଣ କହିବି, ୧୦ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ମୁଁ ସେମିତି ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଅନେଇ ରହିଲି । ଫୁଣି ମାଉସୀ ମୋ ଠିଆ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ହାତ ରଖି କହିଲା ୟା ଅବସ୍ଥା ଯାହା ଏ ଆଗକୁ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି କରିବ । ମୋ ହୋସ ଉଡିଗଲା କି ମାଉସୀ କଣ କହୁଛି । ଫୁଣି ମାଉସୀ କହିଲା ମୋତେ ସବୁ ଜଣା ଅଛି ତୁ କଣ କରୁଥିଲୁ, ତୁ ଯେତେବେଳେ ମୋ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲୁ ମୋ ଶାଢୀ ଉପରକୁ କରି ମୋ ଦେହ ସହ ଖେଳିଥିଲୁ ।

ସେତେବେଳେ ମୋର ମନେ ପଡିଲା ୬ମାସ ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ଯେବେ ମାଉସୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲା ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ଏମିତି କରିଥିଲି, କିନ୍ତୁ ସେଇ ସମୟରେ ମାଉସୀର ଦେହକୁ ଖାଲି ଦେଖି ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ସୋଇପଡିଥିଲି । ମୁଁ ଡରି ଯାଇଥିଲି କିନ୍ତୁ ମାଉସୀ ଫୁଣି କହିଲା ତୁ ଜମା ଡର ନାହିଁ ତୋର ଯାହା କରିବା କଥା କର ଏବଂ ମୋତେ ଟିକେ ଖୁସି ଦେଇଦେ । ଏଇ କଥା ପଦରେ ମୋ ସବୁ ଡର ଛାଡି ଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମାଉସୀକୁ କିସ କରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତଳେ ପକେଇ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇ ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି, ପାଗଳ ପରିକା କିସ କରିଚାଲିଥିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେକକୁ କିସ କଲି ସେ ଗରମ ହେଇଗଲେ ।

ଏବେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ଓ ବ୍ରା ଖୋଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥାଏ ଏବଂ ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଦଳିଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ପେଟ ଉପରେ କିସ କରିବାକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ସାୟାକୁ ଖୋଲିଦେଇ ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ପୁରା ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶାଢୀକୁ ଖୋଲିଦେଲି ମାଉସୀ ଏବେ ମୋ ଆଗରେ ପୁରା ଉଳଘ୍ନ ଥିଲେ । ମୁଁ ବି ମୋ କପଡାକୁ ବାହାର କରି ମାଉସୀ ଉପରକୁ ଆସି କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଲିକ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ମାଉସୀ କହିଲା ମୋର ଏଇ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ମେନ୍ସ ହେଇଥିଲା ଏବେ କରନା ଇନଫେକ୍ଶନ ହବ । ଫୁଣି ମୁଁ ମାଉସୀ ବିଆ ଉଆପରେ କିସକଲି । ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ କହିଲି ମୁଁ ଟିକେ ଅପେକ୍ଷା କର ମେଡିକାଲ ରୁ ମୁଁ କଣ୍ଡମ ଆଣିକି ଆସୁଛି । ତ ମାଉସୀ କହିଲେ ଡର ନାହିଁ ମୁଁ ତୋ ମାଉସା ଙ୍କ ପରେ ତୋ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଛି, ଡର ନାହିଁ ମୋର ଅପରେସନ ହେଇଛି ।

ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଉସୀ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ସେଟ କରିଦେଲି, ମୋ ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ସହଜ ରେ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା, ପୁରା ଭିତରକୁ ଯିବା ପରେ ମାଉସୀ ମୁହଁ ରୁ ଉଃ    ଆଃ    ଆଃ     ଉଃ ବାହାରି ଆସିଲା । ଫୁଣି ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଲି । ୧୦-୧୨ ମିନିଟ ପରେ ମୋର ବାହାରିଗଲା, ମୁଁ ମୋର ସବୁ ମାଲ ମାଉସୀ ବିଆ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଲି । ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ କିସକରି ମାଉସୀ ଉପରେ ସୋଇଗଲି ।

କାହାଣୀ ପଢିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ, ଆପଣଙ୍କ ମତ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ଦିଅନ୍ତୁ । କାରଣ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀରେ ଆମେ ଆହୁରି ନୂଆ ନୂଆ କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ନେଇ ଆସିବୁ ।

ମାଉସୀ ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କାହାକୁ କରିଥିଲୁ, ମୁଁ ମାଉସୀ କୁ କହିଲି ତୁମ ସହ ଏହା ପ୍ରଥମ, ମାଉସୀ କହିଲେ ସେଇଥିପାଇଁ ତୋର ଏତେ ଶୀଘ୍ର ବାହାରିଗଲା ।

ଆଗ ଷ୍ଟୋରି ଆଉ ଦିନେ କହିବେ , ସକାଳୁ ନିଦ ଖୋଲିବା ପରେ କଣ ହେଲା ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!