ଆମ କଲୋନୀ ର ଲବଙ୍ଗ ମାଉସୀ – SexKahanni.COM

ଆମ କଲୋନୀ ର ଲବଙ୍ଗ ମାଉସୀ

ଆମ କଲୋନୀ ର ଲବଙ୍ଗ ମାଉସୀ

Aam Colony Ra Labanga Mausi

ମୋ ସେକ୍ସ ଭୋକ ମେଣ୍ଟେଇଲେ।    ପ୍ରିୟ ପାଠିକା, ପାଠକ ବୃନ୍ଦ, ଆଜି ମୁଁ  ବରୁଣ ବୟସ ୩୪,ଖୋର୍ଦ୍ଧା ରୁ ମୋର ଏହି କାହାଣୀ ପୋଷ୍ଟ କରୁଛି, ଭାବୁଚି ଏହା ଆପଣ ମାନକୁ ଭଲ ଲାଗିବ ଏବେ ଚାଲନ୍ତୁ କାହାଣୀ କୁ ଫେରିବା ।ଏହି ଘଟଣା ପ୍ରାୟ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ, ଘଟିଥିଲା ମୁ ଖୋର୍ଦ୍ଧା ପୋଷ୍ଟ ଅଫିସ ରେ ନୂଆ କରି ଚାକିରୀ କରୁଥାଏ।ଆମ ଅଫିସ ରେ ଜଣେ କିରାଣୀ ତାଙ୍କ ନାଁ ରଘୁ ବାବୁ। ଥାନ୍ତି।

ସେ ଜଣେ ପରଲୋସିସ ରୋଗୀ, ଆଉ ଅଳ୍ପ ଦିନ ଚାକିରୀ ଥିଲା, ଘରେ ତାଙ୍କର 4 ଝିଅ, ପୁଅ ନାହି, ଝିଅ ଗୁଡିକ ବେଶି ସୁନ୍ଦର ନୁହନ୍ତି, ତେଣୁ ରଘୁ ବାବୁ ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଭାରି ଚିନ୍ତିତ, ଜାଗା ଖଣ୍ଡେ କିଣି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଡିଶପୁଟ ଯୋଗୁ ଘର ହୋଇ ପାରୁନଥିଲା, ତେଣୁ ରଘୁ ବାବୁ ଙ୍କ ଦେହ ଭାରି ଖରାପ ହୋଇ ଗଲା, ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କ ନାମ ଲବଙ୍ଗ, ବୟସ ପ୍ରାୟ 46 ଦେଖିବାକୁ କାଳୀ, କିନ୍ତୁ ମସ୍ତ ଫିଗର, ବଡି ସାଇଜ଼ ୩୬-୩୪/୪୨,ମୋଟୀ ଡେଙ୍ଗି ,ଓଃ କି ଦୁଧ ପୁରା ପାଚିଲା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ପରିକା, ଆଉ ବୋଇତାଳୁ କଖାରୁ ଭଳି ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି,ଦେଖିଲେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ଛିଡା ଇ ଦେବାକୁ ଇଛା ହେବ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘର ପାଖରେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହିଲି, ରଘୁ ବାବୁ ଙ୍କୁ ମଉସା ଆଉ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଙ୍କୁ ଲବଙ୍ଗ ମାଉସି ବୋଲି ଡାକେ, ଦିନେ ମାଉସି ତାଙ୍କ ଝିଅ ବାହାଘର ପାଇଁ ମୋତେ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଖିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କଲେ, ମୁଁ ଗୋଟେ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଯୋଗାଡ଼ କରିଦେଲି, ଏବଂ ବଡ଼ ଝିଅ ବାହାଘର ହୋଇଗଲା। ବଡ଼ ଜ୍ୱାଇଁ ଭଲ ପିଲା, ସେ ତାର ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ସହ ଦ୍ୱିତୀୟ ଝିଅ କୁ ଅଳ୍ପ ଦିନରେ ବାହାଘର କରିଦେଲା, ଅଳ୍ପ ଦିନରେ ରଘୁବାବୁ ରିଟାର୍ଡ ହୋଇଲେ। ଏବେ ଘର ତୋଳିବାକୁ ମନକଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଘର ତୋଳା ରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କଲି।

ତାଙ୍କର ଜାଗା ବିବାଦ କୁ ବସି ସମାଧାନ କରିବାରେ ସଫଳ ହେଲି, ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘର ତୋଳା କାମ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା, ରଘୁ ବାବୁ ଆଉ ଲବଙ୍ଗ ମାଉସି ମୋତେ ବହୁତ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇ କହିଲେ ପୁଅ ତୁମେ ନଥିଲେ ଆମେ ଝିଅ ବାହାଘର ଆଉ ଘର ତୋଳା କରି ପାରି ନଥାନ୍ତୁ, ଆମେ ସବୁ ବେଳ ପାଇଁ ତୁମ ପାଖେ ରୁଣୀ, ହୋଇ ଗଲୁ। ମୋର ସବୁବେଳେ ଲବଙ୍ଗ ମାଉସୀ ଉପରେ ନଜ଼ର, ଚାଲିଲବେଳେ କଖାରୁ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି କି ହଲେଇ ଦୋହଲେଇ ଆଉ ଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧ କୁ ଦୋହଲେଇ ଚାଲି ବା ରାତିରେ ଶୋଇଲା ବେଳେ ମନେ ପଡିଲେ ତକିଆ କୁଣ୍ଢେଇ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦିଏ,ଦିନେ ମାଉସି ମୋତେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଘର କାମ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଗାଡ଼ିରେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଯିବାକୁ କହିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଗଲି ।

ଭଡା ଘର ଠୁ ନୂଆ ଘର ପ୍ରାୟ 3 km, ଆମେ ସାଥି ହୋଇ ଗଲୁ, ମୁ ରାସ୍ତା ରେ ଜାଣି ଶୁଣି ବ୍ରେକ୍ ମାରି ଦେଉ ଥାଏ, ମାଉସି ମୋ ଦେହରେ ବାଜି ହେବାରୁ ତାଂକ ଦୁଧ ମୋ ଦେହରେ ବାଜି ମୋ ଦେହରେ ବିଜୁଳି ଖେଳି ଯାଉଥାଏ, ଘର ତୋଳା ଦେଖି ଫେରିବା ବାଟରେ ମୋର ଅଜସ୍ର ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୋତେ କହିଲେ ପୁଅ ତୁମେ ଆମ ପାଇଁ କେତେ କଣ କରିଛ ,ଆମେ ତୁମ  କୁ କିଛି ଦେଉ ପାରୁନୁ, ତଥାପି ତୁମେ ଆମ କୁ ଆଜିବି ସାହାଯ୍ୟ କରି ଆସୁଛ । ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ଏକ ସୁଯୋଗ ଭାବି ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ମୋ ମନ କଥା କହି ବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି।

ମନ କିନ୍ତୁ ଦକଦକ ହଉ ଥାଏ, କାଳେ ମାଉସୀ କଣ ଭାବିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନଥାଏ। ଶେଷରେ ମୁଁ କହିବାକୁ ଲାଗଲି।।

ମୁଁ:ମାଉସୀ, ତୁମଠାରୁ ମୋର କିଛି ପାଇବାକୁ ଅଛି ମୋତେ ମିଳିବ,

ମାଉସି:ଯଦି ଥିବ ତାହାଲେ ନିଶ୍ଚୟ ଦେବି,

ମୁଁ :ଅଛି ବୋଲି ତ କହିଲି,

ମାଉସୀ : ମୁ ବୁଝିପାରି ଲି ନାହିଁ.

ମୁଁ :ମୋ ର ତୁମେ ଦରକାର, ମୋତେ ଟିକେ ତୁମେ ଦବ,

ମାଉସି : ଛି, ପୁଅ ମୁଁ ତୁମ ମାଆ ସମାନ, ଏଭଳି ଭାବିବା ଖରାପ, ତା ଛଡ଼ା ମୁଁ ମଉସା ଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ, ତାଙ୍କ ସହ ବେଇମାନ କାମ କରି ପରିବିନି ।

ମୁଁ : କିନ୍ତୁ ମାଉସୀ ମୋର ଦୁଃଖ ଟିକେ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ମୁଁ ତମକୁ ଦେଖି ପରଠାରୁ ରାତି ସାରା ସୋଇପାରୁନାହିଁ, ଗୋଟେ ଥର ମୋତେ ସୁଯୋଗ ଦିଅ,

ମାଉସି : ନା, ଏହା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ

ମୁଁ ଶେଷରେ ତାଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଆସିଲି, ଆଉ ତାଙ୍କ ଘର କୁ ଯିବା ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି, ମୋଟେ ଦେଖା ମଧ୍ୟ ଦେଲି ନାହିଁ, ଶେଷ ରେ ମାଉସୀ ମୋ ପାଖକୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଆସିଲେ । ମାଉସୀ : କଣ ପୁଅ ମାଉସୀ ଉପରେ ରାଗି ଘର ଆଡ଼େ ଆସୁନ

ମୁଁ :ନା ମୋତେ ସମୟ ହଉନାହିଁ

ମାଉସୀ : ସମୟ ହଉନାହିଁ ନା ଆଉ କିଛି

ମୁଁ : ଯାହା ଭାବୁ ଥିବେ

ମାଉସୀ; ତୁମେ ଯାହା ମୋ ଠାରୁ ଆଶା ରଖୁଛ ତାହା ଜରୁରୀ

ମୁଁ : ହଁ ମୋର ନିହାତି ଦରକାର,

ମାଉସୀ : ତୁମ୍ଭର ପାପ ହବ ଏଭଳିକାମ ଠିକ ନୁହେଁ, ବରଂ ତୁମେ ଭଲ ଝିଅଟିଏ ଦେଖି ବାହାହୋଇ ଯାଅ.

ମୁଁ : ତୁମ ଭଳି ନାରୀ ମିଳିଲେ ଅବଶ୍ୟ ବାହ ହେବି,

ମାଉସୀ : ମୁଁ ଦର ବୁଢ଼ୀ । ମୋଠି ଆଉ କଣ ଅଛି, ତୁମେ ମୋ ଉପରେ ଆଖି ପକାଉଚ,

ମୁଁ : ଯାହା ଅଛି ମୁଁ ଜାଣିଚି ତୁମେ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗ ମୋତେ ତୁମକୁ ଦରକାର, ଏହାପରେ ମାଉସି ଆଉ କିଛି ନକହି ମୋ ରୁମ ରୁ ଉଠି ଚାଲି ଗଲେ, 4ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ସହ କଥା ବାର୍ତା ନାହିଁ, ଦେଖା ସାକ୍ଷାତ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ, ହଠାତ ଦିନେ ମୁଁ ଅଫିସ ରେ ଅଛି ମାଉସି ଫୋନ କଲେ

ମାଉସୀ : ବରୁଣ କେତେ ବେଳେ ଫେରିବ,

ମୁଁ : ସନ୍ଧ୍ୟା ହୋଇଯିବ,

ମାଉସୀ : ଆସିଲେ ଖାଇସାରି ନୂଆ ଘର ଆଡ଼େ ଯିବା, ମୁଁ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲି, ଅଫିସି ରୁ ଫେରି ଖାଇପିଇ ରାତି 8ଟା ବାଜିଲା, ମାଉସି ଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି, ମଉସା ମୋତେ କହିଲେ ବରୁଣ ତୁମେ ଟିକେ ମାଉସୀ କୁ ନେଇ ନୂଆ ଘର ଆଡ଼େ ଯାଅ, ସେଠି ମାଉସୀ ନିଜେ ରହିବ ତୁମେ ଟିକିଏ ତା ସହ ସେଠି ରହି ଲେ ଘର କାମ ଶୀଘ୍ର ସରିବ, ତୁମକୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ହେବ କିନ୍ତୁ ତୁମକୁ ମୋପାଇଁ ଏତିକି ଟିକି ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଦରକାର ,ତୁମେ ସେଠୁ ଅଫିସ ଯିବାଆସିବା କରିନେବା 15 ଦିନ ର କଥା ମୋତେ ଏତିକି ଟିକେ ସାହାଯ୍ୟ କର ।

ମୁଁ ଏତିକି ଶୁଣି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି, ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଧରି ଗାଡି ରେ ନେଇ ନୂଆ ଘର ଆଡ଼େ ଚାଲିଲି, ମାଉସୀ ମୋ ଦେହରେ ଲଦି ହୋଇ ବସି ଥାନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ବାଜି ଆନନ୍ଦ ଦେଉ ଥାଏ, ନୂଆ ଘର ପହଁଚିବା ପରେ ସେଠି ମାଉସୀ ସେଠାରେ ମିସ୍ତ୍ରୀ  ସହ କଥା ହୋଇ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଦା କରି ଆମେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଗଲୁ, ଗୋଟେ ରୁମ କଂପ୍ଲେଟ ହୋଇଥାଏ, ଆଉ ରୁମ ଗୁଡିକ ଅଧାପନ୍ତରିଆ ହୋଇଥାଏ । ମାଉସୀ ଆଉ ମୁଁ ସେହି ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ.ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ଖାଲି ଉଛନ ହଉଥାଏ ଖାଲି ମାଉସି ଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ।

ମାଉସୀ ଲୁଗା ବାଦଳେଇ ସାୟା ଆଉ ବ୍ଲାଉଜ ଖୋଲି ଖାଲି ଗୋଟେ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ରୁମ କୁ ଆସିଲେମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ପକେଇ ଚୁମା ଦେଇ ଚାଲିଲି। ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବେକ ଗାଲ ପିଠି ପେଟ ସବୁଠି ଗୋଟେ ପରେଗୋଟେ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇଗଲି, ମାଉସି ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ଆସିଲେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚିପି ଚୁମା ମାରି ଦେଇ ଗଲି, ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦଳି ଚାଲିଲି ।

ମାଉସୀ; ବରୁଣ ଛାଡ଼ ଏଥର, ବହୁତ ହୋଇଲା,

ମୁଁ; ତୋତେ ଛାଡିବାକୁ ମନ ହଉନାହିଁ ଲବଙ୍ଗ, ତୋ ଦୁଧ ଗାଣ୍ଡି ମୋତେ ପାଗଳ କରିଦେଉଛି।

ମାଉସୀ,:ତୁମେ କଣ ମୋତେ ସତରେ ଆଜି କରିବ,

ମୁଁ : ହଁ ଆଜି ମୁଁ ତୁମ୍ଭକୁ ମନ ଭରି ଗେହିଁବି, ଏତିକି କହି ତାଙ୍କ ଓଠକୁ କାମୁଡି ଚୁଚୁମି ଦେଇଗଲି, ମାଉସୀ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆହା ହବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ତାଙ୍କ ଲୁଗା କାଢି ପୁରା ଲଂଗଳା କରିଦେଲି, ମାଉସି ପୂରା ଲଂଗଳା, କି ଦୁଧ ବୀଆ କି ମସ୍ତ ଗାଣ୍ଡୀ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ନିଜେ ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଚଟାଣ ଉପରେ ଗଡାଈ ଚଢି ଗଲି, ମାଡିବସି ତାଙ୍କ ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦୁଧ କୁ ଦଳି ବାକୁ ଲାଗିଲି।

ମାଉସୀ ଲାଜ ରେ ଖାଲି ନାଇଁ ନାଇଁ ହଉଥାନ୍ତି।ମୁଁ କିନ୍ତୁ ଶୁଣୁ ନଥାଏ, ତାପରେ ତାଙ୍କ  ତଳ ଆଡ଼କୁ ଗେଲ କରି ଜଙ୍ଗଲ ଭଳି ହୋଇ ଥିବା ବିଆ କୁ ଗେଲ କରି ବାକୁ ଗଲି, ମାଉସୀ ପୁରା ଗରମ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ବୀଆ ରେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ  ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି ମାଉସୀ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଓଃ ଓଃ ଓଃ ଏକଣ କରୁଚ ,ମୁଁ ମରିଯିବି, ଏମିତି କରନି, ମୁଁ ତାଙ୍କ ବୀଆ କୁ ଏଥର ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ମାଉସୀ : ବରୁଣ, କଣ କରୁଛ, ମୋ ଦେହ ଶିଲି ସିଲ ହବାକୁ ଲାଗିଲାଣି, ଛାଡ଼ ମୋତେ,ଓଃ ଆଃ ଓ ମା ଆଃ

ମୁଁ : ମାଉସୀ ଆଜି ତୁମକୁ ଗେହିଁ ମୋ ଭୋକ ମେଂଟେ ଇବି। ଏ ତିକ କହି ତାଂକ ଓଠ କୁ କାମୁଡି କିସ କଲି ମାଉସୀ ଙ୍କ ବୀଆ ରୁ ଖାଲି ପାଣି ବୋହି ବାକୁ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସିଧା ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ମାଡିଦେଇଗଲି, ମାଉସୀ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଆଉ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଟେକି ମୋତେ ଗେହିଁ ବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ। ମୁଁ ସିଧା ଫୁଲ ଦମ ରେ ପିଠି ତଳୁ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢାଇ ଲବଙ୍ଗ  ଆଇ ଲଭ ୟୁ କହି ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଗେହିବା ରେ ଲାଗିଲି, ମାଉସି ଙ୍କ ବୀଆ ଭିତର ଖାଲି ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ହୋଇ ଥିବାରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ପଚ ପଚ ହଉ ଥାଏ, ମାଉସି ମଧ୍ୟ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ଖାଲି ବରୁଣ କର କର ମୋତେ। ମୋର କଣ ହେଉଯାଉଛି,ମୁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉନି, ଶୀଘ୍ର ତୁମ ବୀର୍ୟ ବାହାରକର, ମୋ ଭିତର ଖାଲି ଶୁଳେ ଇ ହଉଚି. ମୁ ମାଉସୀ ଙ୍କୁ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି। ପ୍ରାୟ 20 ମିନିଟ ରେ ମୋ ଗରମ ବୀର୍ୟ ମାଉସୀ ଙ୍କ ବିଆ ରେ ପିଚକାରୀ ପରୀ ପଶି ଗଲା, କି ସୁଖ କି ମଜ଼ା  ମୁ କାଳ ବିଳମ୍ବ ନକରି ତାଙ୍କ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଦେଇଗଲି.ଆଉ ତାପରେ ତାଙ୍କ ଉପରୁ ଉଠଆସିଲି, ରାତି ରେ କୁଣ୍ଢେଇ କରି ଶୋଇଲୁ, ଚୁମା ଦିଆ ଦେଇ ହେଲୁ, ନିଦ ଭାଙ୍ଗି ଲା ବେଳ କୁ ଭୋର ହେଲା।

ମାଉସୀ ମତେ କହିଲେ ଏଥର ଉଠ, ଲୋକ ମାନେ ସକାଳୁ ସହଳ ଆସିବେ, କାମ କରିବାକୁ। ମୁଁ ଉଠିଲି, ମାଉସୀ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ବାକୁ ଲାଗିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୁଣି ଉଠିଲା, ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ତାଙ୍କ ଲୁଗା କାଢି ଲଂଗଳା କରିଲି, ମାଉସୀ କହିଲେ କଣ ହେଲା ରାତି ରେ କରି ମଧ୍ୟ ମନ ବୁଝିଲାନି, ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା, ମୁ କହିଲି କଣ କରିବି, ତୁମେ ହେଇଛ ସେହିଭଳି, ଏହା କହି ତାଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଇ ଗଲି, ମାଉସୀ ଖାଲି ହସୁଥାନ୍ତି ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ  ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଛ ପଟେ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି କାମୁଡି ବାକୁ ଲାଗିଲି, ସେ ଗରମ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ, ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି କଣା ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ସଲ ସଲ କରିବାରୁ ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋତେ କହିଲେ ମୋତେ ଶୀଘ୍ର କର, ମୋର ଭାରିମନ ହେଲାଣି ।

ମୁଁ ଆଉ ରହି ପାରୁନି, ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତାଂକ ଗାଣ୍ଡୀ ରେ ମାଡ଼ି ଦେଲି, ଆଉ ଦୁଇ ହାତରେ ଦୁଧକୁ ଦଳି ଗେହିଁ ଦେଇଗଲି। ମାଉସୀ ଭାରି ଖୁସି ମୋତେ କର କର ବୋଲି କହୁଥାନ୍ତି। ଶେଷରେ ମୋର ପ୍ରଚୁର ବୀର୍ୟ ମାଉସି ଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ରେ ବୋହି ଗଲାମାଉସି ମୋତେ ବୁଲି ପଡି ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲେ ସତରେ ବରୁଣ ତୁମେ ଭଲ କରୁଚ, ମୋର ଏହି  ଦିନ କଥା ସବୁବେଳେ ତୁମ ମଉସା ଙ୍କ ସହ ବାହାଘର କଥା ମନେ ପକାଇ ଦେଉଛି ମଉସା ଆଉ ମୋତେ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା କରି ନାହାନ୍ତି ତୁମେ ମୋତେ ଆଜି ଖୁବ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଦେଲ। ଏତିକି କହି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଇ ଗଲେ। ସେଇ ଦିନଠୁଆମେ ପ୍ରାୟ ବେଳକାଳ ଦେଖି ଗିହା ଗେହି ହଉଛୁ, ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଚି ମୋଟି ମାଇକିନିଆ  ଗେହିଁବାରେ ।

ମୋର କାହାଣୀ ଟି ଆପଣମାନଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

9550cookie-checkଆମ କଲୋନୀ ର ଲବଙ୍ଗ ମାଉସୀ
7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!