Aam Ghara Chakarani Sita Mausi ଆମ ଘର ଚାକରାଣୀ ସୀତା ମାଉସୀ

ଆମ ଘର ଚାକରାଣୀ ସୀତା ମାଉସୀ

Aam Ghara Chakarani Sita Mausi

Aam Ghara Chakarani Sita Mausi     ନମସ୍କାର, ମୁଁ ରାଜୁ, ପୁଣି ଗୋଟେ ନୂଆ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସିଛି,, ଆସ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ,, ଆଗରୁ ତ କହିଥିଲି, ବୋଉ ମୋର ଉତ୍ତର ବାଲେଶ୍ୱର ରେ ହେଲଥ supervisor ଥିଲା ବେଳେ ମୁଁ ବି ବେଳେ ବେଳେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ରହେ, ଆଗ କାହାଣୀ ରୁ ତ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ମୁଁ କେମିତି ବୋଉକୁ ଆଉ ତା ସାଙ୍ଗ ବାସନ୍ତୀ ମାଉସୀ କୁ ରୀତିମତ ଗେହୁଥିଲି, ଏ କାହାଣୀ ବି ସେଇ ସମୟର,, ବୋଉ ଯେହେତୁ helth supervisor,

ତେଣୁ ଯେଉଁମାନେ famili ପ୍ଲାନିଂ ଅପେରସନ ହେଇଥାନ୍ତି, ଆଉ ଯାହାର ଦୁଇଟା ଛୁଆ ସେମାନଙ୍କୁ ସେତେବେଳେ ଗ୍ରୀନ କାର୍ଡ ମିଳୁଥିଲା,, ସୀତା ମାଉସୀ ବି ସେତେବେଳେ ଅପେରସନ ହେଇଥିଲା,,ଆଉ ମଝିରେ ମଝିରେ ବୋଉ ପାଖକୁ ଆସେ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଗ୍ରୀନ କାର୍ଡ ଆସିଲାଣି କି ନାହିଁ,, ସେମିତି ଥରେ ସେ ଆସିଥିଲା,

ସେତେବେଳେ ଆମ ଘରେ ଯୋଉ ଚାକରାଣୀ କାମ କରୁଥିଲା ସେ ବାହା ହେଇଯାଇଥିଲା,, ତେଣୁ ବୋଉ ଗୋଟେ ନୂଆ ଚାକରାଣୀ ଖୋଜୁଥିଲା,, ସେତିକି ବେଳେ ସୀତା ମାଉସୀ ଆସିଥିଲା ଆଉ ତା ଦୁଃଖ କହୁଥିଲା,, କେମିତି ତା ସ୍ୱାମୀ ତାକୁ ଛାଡି ଆଉ ଗୋଟେ ମାଇକିନା ରଖିଛି, ଦୁଇଟା ଛୁଆ କୁ ଧରି କେମିତି ସେ ହଇରାଣ ହେଉଛି,,

ବୋଉ ତାକୁ ପଚାରିଲା ଆମ ଘରେ କାମକରିବାକୁ,, ସେ ରାଜିହେଇଗଲା,, କଥା ହେଲା ସକାଳୁ ଥରେ ଆଉ ସଞ୍ଜ ରେ ଥରେ ଆସି ସେ କାମକରିଦେଇଯିବ,,, ତା ପରଦିନଠୁ ସୀତା ମାଉସୀ କାମକରିବାକୁ ଆସିଲା, ଏବେ ସୀତା ମାଉସୀ ବିଷୟରେ କହୁଛି,, ବୟସ 26/27 ହେବ,, ପତଳା ଶରୀର,, ସାବନ ବର୍ଣ୍ଣ, ଉଚତା 5’ହେବ, ହେଲେ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡୀ ପିଚା,, ଦୂଧ ବି ବଡ ବଡ,,,

ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ରୁମ ରେ ଝାଡୁ ମାରେ, ଆଉ ପୋଛା ମାରେ ସେତେବେଳେ ତା ଶାଢ଼ୀ କୁ ଆଣ୍ଠୁଯାଏ ଟେକି ତା ଅଣ୍ଟାରେ ଖୋସି କାମକରେ,, ପୁଣି କେତେବେଳେ ନଇଁ ଥିଲେ ତା ବ୍ଲାଉଜ ଭିତରେ ତା ଦୂଧ ଦେଖାଯାଏ,, କେତେବେଳେ ତା ଆଣ୍ଠୁ ଉପରେ ତା ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘ ଦେଖାଯାଏ,, ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୁଁ ବି ତା ସଂଗେ free ହେବାକୁ ଲାଗିଲି,

ସେ ମୋ ରୁମ ରେ କାମ କଲାବେଳେ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଆଉ ଜଙ୍ଘ କୁ ଦେଖିଲେ ସେ ମତେ ଆଖି ନଚେଇ ପଚାରେ, କଣ ଦେଖୁଛ ମ ରାଜୁ, ଆଉ ହସିଦିଏ, ମୁଁ ବି କହିଦିଏ, ଜିନିଷ ତ ଦେଖିବା ଭଳିଆ ହେଇଛି, ଦେଖିଲି,, କେବେ ପୁରା ଦେଖେଇବ ମ ମାଉସୀ? ସେ ବି ହସିଦେଇ କହ -ଯାଅ ଦୁଷ୍ଟ,, ଏଇମିତି ଦୁଷ୍ଟାମୀ ରେ ମୁଁ କେତେବେଳେ ସେ କାମକରୁଥିବା ବେଳେ ତା ଗାଣ୍ଡୀ ପିଚା ରେ ହାଟମାରିଦିଏ,,

ସେ ଜିଭ କାମୁଡି କହିପକାଏ ମା.. ଦିଦି ଜାଣିବେ,, କେତେବେଳେ ତାର ଅସୁବିଧା ଥିଲେ 5/10 ଟଙ୍କା ମାଗେ, ଏଇମିତି ଚାଲିଥାଏ, ହେଲେ ତାକୁ ଗେହିଁବାର ସୁଯୋଗ ମିଳେନି,, ଏମିତି ପ୍ରତି ମାସ ବୋଉ monthly ମିଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ ତା PHC କୁ ଯାଏ,, ସକାଳୁ ଯାଏ ଆଉ ଆସୁ ଆସୁ ରାତି ହେଇଯାଏ,,, ସେଦିନ ବି ବୋଉ ଗଲା,,

ସକାଳୁ ସୀତା ମାଉସୀ ଶୀଘ୍ର ଆସି ଗଲାବେଳେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଉପରଓଳି ଶୀଘ୍ର ଆସିବାକୁ,, ସେ ମୋତେ ଚାହିଁ ହସିଦେଲା, ଜାଣିଗଲା କାହିଁକି ଶୀଘ୍ର ଆସିବାକୁ ମୁଁ କହୁଛି,,, ମୁଁ ବି ତା ଆସିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଲି,,, ପାଖାପାଖି ଦିନ ତିନିଟା ବେଳେ ସୀତା ମାଉସୀ ଆସିଲା, ସୀତା ମାଉସୀ ଯେମିତି ଆସିଲା ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି,,

ସେ ପ୍ରଥମେ ଟିକେ ନଖରା ଦେଖାଇଲା,, କହିଲା ରାଜୁ କିଏ ଜାଣିବ, ବହୁତ ଅସୁବିଧା,, ମୁଁ ବି ତାକୁ କହିଲି କିଏ ଜାଣିବ ଲୋ ମାଉସୀ, ତା ଛଡା ମଉସା ତ ତତେ ଛାଡି ଆଉ କୋଉଠି ମାଇକିନା ରଖିଲାଣି,, ତା ଛଡା ତୁ ଯେମିତି ହେଇଛୁ ଏ ବୟସରେ ତୋର ବିତ ଦରକାର,, ତୁ ତ ପୁଣି ଅପେରସନ ହେଇସାରିଛୁ ଯେତେ ବୁଲି ଚରି ଖାଇଲେବି କିଏ ଜାଣିବ ଯେ,,

ମାଉସୀ -ହଁ ରାଜୁ ସାତକହିଲ,, ସେ ପୁଡାମୁହାଁ ଆଉ ଗୋଟେ ମାଇକିନା ରଖି ମଜା କରୁଛି, ମୋ ଜମିତ ପଡିଆ ପଡିଛି,, ଆସ ରାଜୁ ମୋ ପଡିଆ ଜମିରେ ଆଜିଠୁ ତମେ ରୀତିମତ ଚାଷ କର,,

ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ମାଉସୀ ମୁଡ଼ କୁ ଆସିଲାଣି, ମୁଁ ସଂଗେ ସଂଗେ ତା ଓଠ ରେ ଓଠ ରଖି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି,, ସେ ବି ମୋ ପିଠି କୁ ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ,, ମୁଁ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି, ତା ଗାଣ୍ଡୀ ପିଚାକୁ ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି,, ମୁଁ ଦଶ ମିନିଟ ଏମିତି କଲାପରେ ତା ଶାଢ଼ୀ ବ୍ଲାଉଜ ସାୟା ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି, ଭିତରେ ସେ ବ୍ରା ପେଣ୍ଟି କିଛି ପିନ୍ଧି ନଥିଲା, ଲଙ୍ଗଳା କଲା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ନିରେଖି ଦେଖୁଥିଲି,,

ସାମାନ୍ୟ କଳା ଶରୀର ହେଲେବି ଦୂଧ ଦିଟା 34ହେବ,, ଟିକେ ଉଲିଥିଲେ ବି ସୁନ୍ଦର ଆଉ ନରମ,, ସରୁ ଅଣ୍ଟା କୁ ଓସାରିଆ ଗାଣ୍ଡୀ,, ବିଆ ରେ କଳା ମଚ ମଚ ବାଳ,, ସତରେ ବହୁତ sexy ଦେଖାଯାଉଥିଲା,, ମୋର ଏମିତି ଦେଖିବା ଦେଖି ସେ ଟିକେ ଲାଜେଇ କହିଲା

ମାଉସୀ -ଏଇ ଦୁଷ୍ଟ କଣ ଦେଖୁଛ,, ମୋତେ ତ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲ,,, ତମେ ହଉନଜେ

Aam Ghara Chakarani Sita Mausi

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *