Aame Dui Bhauni Maa Bia Rasa Chatilu – SexKahanni.COM

Aame Dui Bhauni Maa Bia Rasa Chatilu

Aame Dui Bhauni Maa Bia Rasa Chatilu  ଆମେ ଦୁଇ ଭଉଣୀ ମା ବିଆ ରସ ଚାଟିଲୁ

Aame Dui Bhauni Maa Bia Rasa Chatilu ବେଧେଈ ଭାଉଜ ଭଉଣୀ ଓ ବେଧୁଆ ଭାଇ ମାନେ ମୋ ବିଆ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରୁଛି । ମୋର ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋ ମା ମଞ୍ଜୁଲତା ୪୨, ମୋ ଭଉଣୀ ସୀମା୧୮ବର୍ଷ ଏବଂ ମୋର । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ନା ଶିଲା ମୁଁ ୨୦ ବର୍ଷ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ବାପା ପୁନେରେ ଜବ କରନ୍ତି । ମୁଁ ରାଞ୍ଚିରେ ରହି ପଢେ । ମୋ ମା ଓ ସାନ ଭଉଣୀ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରୁହନ୍ତି । ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜିର ମୋର ଏଇ କାହାଣୀ ନିଶ୍ଚୟ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ହିଟ କରିବ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ସାନ ଯେହେତୁ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପଢେ ତେଣୁ ମୋ ମା ଓ ସେ ଭଡା ଘରେ ରୁହନ୍ତି । ମୁଁ କିଛିଦିନ ଛୁଟିରେ ରହିବା ପାଇଁ ଭୁବନେଶ୍ଵର ଆସିଥିଲି । ଆମ ସମସ୍ତେ ଗୋଟେ ଡବଲ ବେଡରେ ସୋଉ । ଗୋଟେ ଦିନ ସୀମା କ୍ଳାସ ଯାଇଥିଲା ଓ ମୋ ମା ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ମଜାଦାର ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢୁଥିଲି । ମୁଁ ସେ ଷ୍ଟୋରିରେ ଏତେ ହଜି ଯାଇଥିଲି ଯେ ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ନାହିଁ ମା କେତେବେଳେ ଗାଧୋଇ ମୋ ଆଗରେ ଠିଆ ହୋଇଛି । lesbian odia sex story

ମୁଁ ମା କୁ ଦେଖି ପୁରା ଡରିଗଲି, ମୋ ଦେହରୁ ଝାଳ ବୋହିବାରେ ଲାଗିଲା । ମା ମୋତେ ପଚାରିଲା କଣ ହେଲା ? ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ, ମା ସାଙ୍ଗେ ମୋ ଫୋନ ମୋ ଠାରୁ ଛଡେଇ ନେଇଗଲା । ଫୋନରେ ସେ ଷ୍ଟୋରିକୁ ଦେଖି ବହୁତ ରାଗି ଗଲା । ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଗାଳି ଦେଲା । ମା ପରଦିନ ମୋ ସହ ବହୁତ ଭଲରେ ମିଶୁଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସୀମା କ୍ଳାସ ଚାଲିଗଲା ମା ମୋତେ ପଚାରିଲା କାଲୀ ତୁ କଣ ଦେଖୁଥିଲୁ ?

ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ, ମା ମୋତେ କହିଲା ମୁଁ ସବୁ ଜାଣେ ଆଉ ମୋତେ ଜଣା ଅଛି ତୋ ବୟସ ହେଇଗଲାଣି । ସେ ଫୁଣି କହିଲା ତୋର ଯାହା ଦରକାର ମୁଁ ସେ ସବୁ ତୋ ସହ କରିଦେବି ତୁ ବାହାରେ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଦରାକାର ନାହିଁ । ମୁଁ ମାର ଏହି କଥା ଶୁଣି ଚକିତ ହୋଇଗଲି । ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ ତୁ ଯାହା ଭାବୁଛୁ । ସେଠୁ ମା କହିଲା – ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ କିଛିବି କଥା ହେଲେ ମୋତେ କହିବୁ, ସେ କଥା ଯାହାବିହେଉ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ କେବେ ତାର କାଖ ବାଳ କେବେ କାଟେ ନାହିଁ । ଥରେ ମୁଁ ମା କୁ ପଚାରିଲି ତୁମକୁ ଖରାପ ଲାଗୁନି । ମା କହିଲା ଆଗରୁ ଲୋକ ବାଳ ଜମା କାଟୁ ନଥିଲେ । ମୁଁ ମଜାରେ ପଚାରିଲି କଣ ତୁ କାଖ ବ୍ୟତିତ ଆଉ କୌଣସି ବି ବାଳ କାଟୁ ନାହୁଁ । ମା ସେଠୁ କହିଲା ହଁ ମୁଁ ମୋ ତଳ ବାଳବି କାଟେ ନାହିଁ । ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି ଆଉ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହସିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି କଣ ପାଇଁ କାଟୁ ନାହୁଁ । ସେ କହିଲା ମୁଁ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ କାଟୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ଏବେ କାଟୁ ନାହିଁ । ମୁଁ ମା ର ବାଳ ଭର୍ତି ବିଆ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ପୁରା ଉତ୍ସାହିତ ଥିଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏକଥା ମୁଁ ମା କୁ କେମିତି କହିବି । ସେଇ ସମୟରେ ସୀମା ଚାଲି ଆସିଲା ଆଉ ଆମର କଥା ସେଇଠି ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା । ସେଦିନ ଆମେ ରାତିରେ ସୋଇଥିଲୁ ମୁଁ ଧଳା ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି । ବ୍ରାଉନ କଳର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିଥିଲି । ସବୁବେଳେ ମୁଁ ରାତିରେ ବ୍ରା ଖୋଲି ସୁଏ । ସେଦିନ ରାତି ସାରା ମୁଁ କେବଳ ମା କଥା ଭାବୁଥିଲି । ରାତି ୨ଟା ପାଖା ପାଖି ମା ଆଡୁ କିଛି ହଲଚଲ ଅନୁବଭ ହେଲା ।

ମୁଁ ମାର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଲାଗି ସୋଇଲି । ମୁଁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ମା ତାର ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରୁଛି । ମା ପାଖକୁ ଯିବାରୁ ଏକ ଅଜବ ଗନ୍ଧ ଆସୁଥିଲା ବୋଧେ ସେ ମା ବିଆର ଗନ୍ଧ । ମୋତେ ଲାଗିଲା ୟାଠୁ ଭଲ ମଉକା କେବେ ମିଳିବ ନାହି । ମୁଁ  ମା ପେଟ ଉପରେ ମୋ ହାତ ରଖି ଦେଲି । ନାଇଟ ମା ଉପରକୁ କରିଦେଇଥିଲା । ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ମା ବିଆ ବାଳରେ ବାଜୁଥିଲା । ମା ପୁରା ଅଟକି ଗଲା । ସେ ବୋଧେ ଜାଣି ସାରିଥିଲା ମୁଁ ଚିଆଁଛି ବୋଲି । ସେ କିଛି ହଲଚଳ ହେଲା ନାହି । ସେ ସେମିତି ସୋଇ ରହିଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଦ ଆସୁନଥିଲା । ମା ବିଆ ପୁରା ଓଧା ହେଇଯାଇଥିଲା । ମା ବିଆ ପାଣି ମୋ ହାତକୁ ଭିଜେଇ ଦେଲା । ମା ବିଆ ମୁଁ ଅନୁଭବ କରି ପାଗଳ ହେଇଗଲି । ସକାଳୁ ଉଠିଲା ବେଳକୁ ମା ଉଠି ସାରିଥିଲା । ସୀମା କ୍ଳାସ ଚାଲିଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ଟିକେ ଡରି ଯାଇଥିଲି କାଳେ ମା ଜାଣିଦେଇଥିବ । କିନ୍ତୁ ମା ମୋ ସହ ପୁରା ନର୍ମାଳ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲା ।

ମା ମୋତେ କହିଲା ଜା ଗାଧେଇ ଆସିବୁ । ମୁଁ ମା କୁ କହିଲି ଜା ତୁ ଆଗ ଗାଧେଇକି ଆସେ । ମା ବାର୍ଥରୁମକୁ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲା । ମା ମୋତେ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରୁ ଥାଇ ଡାକିଲା । ମୁଁ ବାର୍ଥରୁମ ବାହାରେ ଠିଆ ହେଇ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ମା ? ମା କହିଲା ସେ ବାହାରେ ଟାଉଲ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଓ ବ୍ରା ବାହାରେ ରଖିଦେଇ ଆସିଛି, ଆଣିବା ପାଇଁ ସେ ଭୁଲି ଝାଇଥିଲା ।

ତାପରେ ମୁ ମା ର କଳା ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଯେଉଁଥିରେ ବିଆ ଜାଗାରେ ଧଳା ରଙ୍ଗ ହେଇଯାଇଥିଲା ଏଇ ଦାଗ ବିଆରୁ ବାହାରୁଥିବା ପାଣିରେ ହେଇଯାଏ । ବ୍ରା ଓ ଟାଉଲ ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ମା କହିଲା ଭିତରକୁ ଆସି ଦେଇ ଦେ । ବାର୍ଥରୁମ କବାଟ ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ମା ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା । ମା କୁ ପୁରା ଲାଙ୍ଗଳା ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ ହେଇଗଲି । ମୋ ମା ଦେଖିବାକୁ ଟିକେ ଶ୍ୟାମଳୀ କିନ୍ତୁ ତା ବିଆ ପୁରା କାଳିଆ । ବିଆ ଉପରେ ବହୁତ ବାଳ ଥିଲା ।

ସେ ବହୁତ କାମୁକ ଲାଗୁଥିଲା ମୁଁ ତାକୁ କେବେ ଏମିତି ଦେଖି ନଥିଲି । ମା କହିଲା ବ୍ରା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଟାଙ୍ଗୀ ଦେ ଓ ଟାଉଲକୁ ଉପରେ ରଖି ଦେ । ମା କୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ମୋ ଦୁଧ ପୁରା ଟାଣ ହେଇଗଲା । ମୋ ବିଆ ପୁରା ଓଦା ହେଇ ଯାଇଥିଲା ।

ମା ମୋତେ ପଚାରିଲା ଶିଳା ମୋ ବିଆ ତୋତେ କେମିତି ଲାଗିଲା ? ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ କହିଲି ମା ବହୁତ ଭଲ । ଫୁଣି ମା କହିଲା ତୁ ତୋ ବିଆ ତ ଦେଖା । ମୁଁ ମାର ଏକଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଲାଜେଇ ଗଲି । ମା ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା ଆଉ ସିଧା ମୋ ନାଇଟ କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ଦେଲା । ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପୁରା ଓଧା ହେଇଯାଇଥିଲା । ମା ମୋ ଓଦା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଦେଖି ତା ଉପରେ ହାତ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୋତେ ସେତେବେଳେ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ମୋ ବିଆରେ ନିଆଁ ଝୁଲା ପଡୁଛି । ମା ମୋ ଓଦା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଖୋଲିଦେଲା । ମୋ ବିଆରେ ବହୁତ ଛୋଟ ଛୋଟ ବାଳ ଥିଲା । ମୋ ବିଆ କେବଳ କଣା ଜାଗାରେ କଳା ପଡିଥିଲା ବାକି ଜାଗା ଗୋରା ଥିଲା । ମା ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଦେଲା । ମୋର ତ ଯେମତି ହୋସ ଉଡିଗଲା , ମା ଆଙ୍ଗୁଠି ବାଣ୍ଡ ଠାରୁ ବି କମ ନଥିଲା । ମୁଁ ମା କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ କିସ କଲୁ ।

ମା ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି କରିବା ଦ୍ଵାରା ମୋ ଭିତରର କାମନା ଜାଗି ଉଠିଲା । ମୁଁ ବି ମା ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବାରେ ଲାଗିଲି। ମୋତେ ସେ ଗନ୍ଦ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋ ଦୁଧ ଭୁଁଡି ପୁରା ଟାଣ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ଦୁଧ ମ ଦୁଧ ସହ ସିଧା ବାଜୁଥିଲା । ମା ଦୁଧ ଭୁଁଡି ବହୁତ କଳା ଥିଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ଝାଳରେ ପୁରା ଗାଧେଇ ସାରିଥିଲୁ ।

ମା ମୋତେ ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ବେଡ ରୁମ କୁ ନେଇ ଆସିଲା । ମା ଆଙ୍ଗୁଠି ଏବେବି ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଥାଏ । ମା ଉପରକୁ ଆସି ପ୍ରତିଟି ଜାଗାକୁ କିସ କରୁଥାଏ। ମୋ ଓଠକୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ମୋ ପେଟକୁ ମୋ କାଖକୁ ସୁଙ୍ଘୁଥାଏ । ମୋ ମା ପାଖରେ ବହୁତ ବାଳ ଥିଲା ଯାହା ମୋତେ ବହୁତ ପାଗଳ କରି ଦେଉଥାଏ । ମୁଁ ମାର କାଖ ପୁରା ଚଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ମା କାଖ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୁ ସେମିତି ଚାଟି ଚାଲିଥାଏ ।

ଏବେ ମା ମୋ ବିଆ ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ଯେମିତି ମା ମୋ ବିଆକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କିସ କଲା ମୋ ମୁହଁରୁ ବହୁତ ଜୋରେ ସିତସ୍କାର ଆସୁଥାଏ । ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ । ମା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ତା ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟୁଥିଲା । ମା ଜିଭ ମୋ ବିଆ ଦ୍ଵାରାକୁ ରଗଡୁଥିଲା । ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା । ମୋରବି ମା ବିଆ ଚାଟିବା ପାଇଁ ଆହୁରି ଉତ୍ସାହ ବଢିଗଲା ।

ମୁଁ ଓ ମା ଆମେ ଦୁହେଁ ୬୯ ପୋଜିସନରେ ଆସିଗଲୁ । ମୁଁ ମାର ବିଆ ଉପରେ ମୁହଁ ରଖିଥାଏ ଆଉ ମା ମୋ ବିଆ ଉପରେ । ମା ବିଆରୁ ନଦୀ ବୋହୁଥିଲା । ତାର କଳା ବିଆର ବାଳ ଓ ଗନ୍ଦ ମୋତେ ଦିୱାନୀ କରି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ମାର ପୁରା ବିଆକୁ ଚାଟି ଚାଲିଲି ଏମିତିକି ମା ବିଆ ବାଳକୁ ବି । ଆମେ ଦୁହେଁ ଏଥିରେ ଏତେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଥିଲୁ ଯେ ଆମର ସୀମା କଥା ଭୁଲିଯାଇଥିଲୁ ।

ସୀମା ତା କ୍ଳାସରୁ ଆସି ସାରିଥିଲା । ସୀମା ପାଖରେ ରୁମର ଗୋଟେ ଚାବି ସବୁବେଳେ ରହୁଥିଲା । ସୀମା କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲା ମୁଁ ମା ବିଆ ଚାଟୁଥିଲି ମା ମୋ ବିଆ ଚାଟୁଥିଲା । ସେ ଏସବୁ ଦେଖି ରାଗି ଗଲା ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!