Ajana Loka Dela Sex Maja ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ ମଜା – SexKahanni.COM

Ajana Loka Dela Sex Maja ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ ମଜା

Ajana Loka Dela Sex Maja  ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ୍ସ ମଜା

Ajana Loka Dela Sex Maja  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ? ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ଭଲରେ ଥିବେ । ମୋ ନାଁ ସୁହାନା, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସୁନ୍ଦର ବୋଲି ମୋତେ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି । ମୋର ବୟସ ୨୬ବର୍ଷ ମୁଁ ଜଣେ ରନର ଅଟେ । ମୁଁ ଏବେ ଜିଲ୍ଲାସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନିଏ । କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ମୁଁ ରାଜ୍ୟସ୍ତରୀୟ ଏବଂ ଜାତୀୟ ଲେବୁଲର ଗେମବି ଖେଳିଛି । ମୋର ଫିଗର ୩୨-୩୪-୩୬ ଅଟେ । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଗୋରା ଅଟେ ।

ମୋତେ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲଲାଗେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କେବେ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି କାରଣ ମୁଁ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ଡରୁଥିଲି । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ମୋର କାମନା ବାସନା କୁ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଶାନ୍ତି କରୁଥିଲି । ମୋର ଘରେ ମୁଁ, ମୋ ମମି ଓ ମୋର ସାନ ଭଉଣୀ ରହୁ । ବାପା ଦିଲ୍ଲୀରେ ଜବ କରନ୍ତି । ମୋର କଲେଜ ସରିଯାଇଥିଲା ମୁଁ ଏବେ ମୋର କ୍ୟାରିୟର ଖେଳ କୁଦରେ କରିବାପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ।

ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କର ବେଶୀ ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ସିଧା ଷ୍ଟୋରିକୁ ଯାଉଛି । ଏହି ଘଟଣା ଆଜି ଠାରୁ ତିନି ମାସ ତଳର । ମୋର ଅଭ୍ୟାସ ଅଛି ମୁଁ ସକାଳୁ ଜଳଦୀ ଉଠିବାର ଆଉ ସମସ୍ତେ ସୋଇ ରହିଥାନ୍ତି । ମୁଁ ସବୁଦିନ ଜଗିଙ୍ଗ କରିବା ପାଇଁ ସକାଳୁ ରନିଙ୍ଗ କରେ। ସେଦିନ ବି ମୁଁ ସବୁଦିନ ପରି ସକାଳୁ ୫ଟାରେ ଉଠିଲି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଉଁଥିଲା । ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ସୂର୍ଯ୍ୟ କିରଣ ପଢିଥିଲା ।

ସମସ୍ତେ ମର୍ନିଙ୍ଗ ୱର୍କ କରୁଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ଘରୁ ବାହାରିବା ମାତ୍ରେ ରନିଙ୍ଗ କରି ନିଏ । ମୁଁ ପାର୍କରେ ପହଞ୍ଚି ଅଳ୍ପ ବହୁତ ବ୍ୟାୟମ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ପାର୍କ ଆଗରେ ଗୋଟେ ଆପର୍ଟମେଣ୍ଟ ହେଉଥିଲା ସେଠି ଗୋଟେ ଶ୍ରମିକ ଝାଡା ବସୁଥିଲା । ଦୂରରୁ ତାର ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ବଡ ଓ ମୋଟା ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ମୋତେ ତାର ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖୁଥିବାର ଦେଖି ଦେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇ ଝାଡା ବସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଦେଖିବାକୁ ମୋତେ ବି ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ଝିଅ । ସକାଳ ସମୟ ଥିଲା ଏତେ ବେଶୀ ଲୋକ ନଥିଲେ, ସେ ଲୋକର ଏତେ ସାହାସ ନଥିଲା କି ସେ ମୋ ସହ କିଛି କରିପାରିବ । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବି ମଜା ଉଠେଇ ତାକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଏବେ ସେ କଣ କରିବ ? ସେ ମୋତେ ଦୂରରୁ ଦେଖି ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ଚାଲିଥାଏ । ଆଉ ମୁଁ ଦୂରରୁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଉଥିବାର ଦେଖୁଥିଲି ।

ଧୀରେ ଧୀରେ ଭିଡ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ମୋର ଜଙ୍ଗିଗ ଓ ବ୍ୟାୟାମ ସାରି ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ମୋର ଏଇ କାମ ସବୁଦିନିଆ ହୋଇଗଲା ସେ ସବୁଦିନ ସେଇ ଟାଇମରେ ଆସେ ମୋତେ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ହଲାଏ ଆଉ ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେ । ମୁଁ ବି ତାକୁ ମୋର ଦୁଧର ଦର୍ଶନ ତାକୁ କରେଇ ଦେଉଥିଲି । ଆଊ ସେ ବି ମସ୍ତ ହୋଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଦେଖି ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଏ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ଭାବିଲି ମୁଁ ତାର ପାଖକୁ ଯିବି, ସକାଳୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ସ୍କିନ ଟାଇଟ ଟପ ଓ ସ୍କିନ ଟାଇଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଯାଏ । ମୁଁ ସେହି ସମୟରେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲି । ସେଦିନ ବି ମୁଁ ପାର୍କକୁ ଯାଇ ଜଗିଙ୍ଗ ଓ ରନିଙ୍ଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋତେ ଦେଖିଲା ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋତେ ଦେଖେଇ ଦେଖେଇ ମୂତିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇଟା ଠିକ ମଉକା ଅଟେ ସୁହାନା ଚାଲିଯା ତା ପାଖକୁ ( ମୁଁ ମନେ ମନେ କହୁଥିଲି )

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଇସାରା କରି ତାର ପାଖକୁ ଗଲି । ମୁଁ ସେଠିକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଗୋଟେ ଚାଦାର ପରା ହୋଇଛି ଆଉ କିଛି ନାହିଁ । ସେହି ସମୟରେ ସେ କେବଳ ଗୋଟେ ଲୁଙ୍ଗୀ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେଇ ଲୁଙ୍ଗୀ ଭିତରେ ତାର ବାଣ୍ଡ ତମ୍ବୁ ହୋଇ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଆଉ ସଫା ସଫା ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ କଣ ପାଇଁ ସବୁଦିନ ମୋତେ ତୁମର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖାଉଛ ?

ସେ କହିଲା କି ମୁଁ ତ ମୁତେ ତୁ କଣ ପାଇଁ ମୋତେ ଦେଖୁଚୁ ମୂତିବା ସମୟରେ । ମୋ ପାଖରେ କୌଣସି ଜବାବ ନଥିଲା ତାର ପ୍ରଶ୍ନର । ତାପରେ ମୁଁ ନାଟକ କରି କହିଲି ଦେଖ ମୁଁ ବହୁତ ସିଧା ସାଧା ଝିଅ ଟିଏ ଏବେ ମୋତେ ତୁମର ବାଣ୍ଡ ଯେମିତି ଆଉ ନଦେଖା ଯାଏ । ସେ କହିଲା କି ମୁଁ ଆଉ କଣକରିବି ? ମୁଁ ଯଦି ଏବେ ଚାହିଁବି ତୋତେ ଗେହିଁ ପାରିବି ଆଉ ତୁ କିଛି ବି କରିପାରିବୁ ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଜବରଦସ୍ତି ସେକ୍ସ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ତୁ ନିଜେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏଠାକୁ ଆସିଛୁ ନା ? ସେ କହିଲା ।  ଭୁଲରେ ମୋର ମୁହଁରୁ ହଁ ବାହାରିଗଲା । ସେ ଖୁସି ହୋଇ ତାର ଲୁଙ୍ଗୀକୁ ଖୋଲିଦେଲା । ତାର ସାପ ଫଣା ପରି ବାଣ୍ଡ ମୋ ଆଗରେ ଥିଲା । ମୋ ଆଖି ଟେରା ହେଇଗଲା । ତାର ବାଣ୍ଡ ଗୋଟେ ଘୋଡା ବାଣ୍ଡ ପରିଥିଲା । ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ କୌଣସି ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ରେ ବି ଦେଖି ନାହିଁ ।

ମୋର ଏଇ ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲା । ସେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇ ହଲେଇ କହିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କେବଳ ଦେଖୁଥିବା ନା କିଛି କରିବ ? ମୁଁ ଲାଜେଇ ଯାଇ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ନେଇ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ( ସତରେ ତାର ବାଣ୍ଡ ଏତେ ମୋଟା ଥିଲା କି ମୋ ହାତ ମୁଠାରେ ଆସୁନଥିଲା ) ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇ ଚାଲିଲୀ ।

ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିରେ କିସ କରିଲି ଆଉ ତାର ବିଶାଳ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିଲି । ତାର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ମୋ ପାଟି ଭିତରେ ପଶୁନଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଉପରୁ ଉପରୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲି । ତାକୁ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ବି ତାର ବାଣ୍ଡର ସ୍ଵାଦ ଚାଖି ମଜା ଉଠାଉଥିଲି ।

ବାଣ୍ଡରୁ ହାଲକା ହାଲକା ଖଟା ସ୍ଵାଦ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ବୁଝିଯାଇଥିଲି ଏଇଟା ତାର ମୁତର ସ୍ଵାଦ । ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟୁଥିଲି ଏବଂ ତାର ଗୋଲି ଦୁଇଟାକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲି । ଆଉ ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ କରୁଥିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଠିଆ କରିଲା ଏବଂ ସେଇ ଚାଦର ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲା ।

ସେ ମୋର ଟାଇଟ ଟପକୁ ଖୋଲି ମୋର ବଡ ବଡ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ସେ ମୋର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ମଜା ନେଇ ନେଇ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥିଲା ( ସେ ବହୁତ ଅନୁଭବି ଖେଳାଳି ଲାଗୁଥିଲା ) ସେ ମୋର ଦୁଇ ଦୁଧ ଏକଦମ ମସ୍ତ କରି ଚୁଚୁମି ନେଲା । ୧୦ମିନିଟ ମୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋର ଟାଇଟ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ବି ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋର ବିଆକୁ କ୍ଳିନ ସେଭ କରି ରଖିଥାଏ ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

28302cookie-checkAjana Loka Dela Sex Maja ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ ମଜା
9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!