Ajana Loka Dela Sex Maja ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ ମଜା – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Ajana Loka Dela Sex Maja ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ ମଜା

Ajana Loka Dela Sex Maja  କାରଣ ମୋତେ ବାଳ ଥିବା ବିଆ ବିଲକୁଲ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆରେ କିସ କରିଲା ଆଉ ମୋର ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସିତସ୍କାର ବାହାରି ଆସିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋର କୋମଳ ବିଆକୁ ତାର ଜିଭରେ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ତାର ଜିଭକୁ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବିଆରେ ରଗଡୁଥିଲା ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ।

୧୦ମିନିଟ ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ସେ ମୋ ବିଆରେ ଅନେକ ଛେପ ପକେଇଲା ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡରେ ବି ଛେପ ଲଗେଇଲା । ତାପରେ ବାଣ୍ଡ ବିଆରେ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ୟାର ବସ କର ଏବେ ମୋତେ ଗେହିଁ ପକା ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରୁ ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲା ।

ମୁଁ ମୋର ଟପକୁ ମୋର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ଯେମିତିକି ମୋ ପାଟିରୁ ଚିତ୍କାର ନବାହାରିବ । ଯେତେବେଳେ ତାର ବାଣ୍ଡ ର ଟୋପା ମୋ ବିଆରେ ପଶିଳା ମୋତେ ବହୁତ ଦରଜ ହେଉଥିଲା । ମୋର ଚିତ୍କାର ମୋ ଟପ ପାଇଁ ବାହାରି ପାରୁନଥିଲା କିନ୍ତୁ କଷ୍ଟ ବହୁତ ହେଉଥିଲା । କାରଣ ମୁଁ କେବେ ସେକ୍ସ କରିନଥିଲି । ସେ ଟିକେ ଅଟକି ଯାଇ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲା ଏବଂ ତାର ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲା ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୁଁ ମୋ ମୁହଁରୁ କପଡା ବାହାରକରି ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ କରି ତା ସହ ଗେହିଁ ହେଉଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଘୋଡୀ କରିଦେଲା ଆଉ ମୋର ପଛ ପଟୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ମୋତେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ବିଆ ପୁରା ମେଳା ହେଇଯାଇଥିଲା ଆଉ ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ମଜା ବହୁତ ଆସୁଛି ।

ତାର ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆର ଶେଷ ଭାଗକୁ ଛୁଉଁଥିଲା । ସେ କିଛି ସମୟ ଗେହିଁବା ପରେ ତାର ସବୁ ମାଳ ମୋ ଗାଣ୍ଡୀ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲା । ସେଦିନ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସିଲା । ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ସେଠି ରହିଲା ମୁଁ ତା ସହ ସେକ୍ସ କରୁଥିଲି । ଏବେ ଅନେକ ଦିନ ହେଇଗଲାଣି ସେକ୍ସର ମଜା ନେଇ ନାହିଁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

28303cookie-checkAjana Loka Dela Sex Maja ଅଜଣା ଲୋକ ଦେଲା ସେକ ମଜା
12 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!