Aunty Chaliparile Nahi Mota Banda Giha Khai – SexKahanni.COM

Aunty Chaliparile Nahi Mota Banda Giha Khai

ଆଣ୍ଟି ଚାଲିପାରିଲେ ନାହିଁ ମୋଟା ବାଣ୍ଡ ଗିହାଁ ଖାଇ

Aunty Chaliparile Nahi Mota Banda Giha Khai

Aunty Chaliparile Nahi Mota Banda Giha Khai  ମୋ ନାଁ ସୁମନ, ମୋର ବୟସ ୧୮ ମୋର ଉଚ୍ଚତା ୫ଫୁଟ ୯ଇଞ୍ଚ ଅଟେ । ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ଓ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଦେଖାଯାଏ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୬.୫ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବାଓ ୩.୮ ଇଞ୍ଚ ମୋଟା  । ଏଇ ଷ୍ଟୋରି ମୋର ଏବଂ ମୋ ସେକ୍ସି ବୀଣା ଆଣ୍ଟିଙ୍କର ଯିଏକି ମୋର ବହୁତ କ୍ଳୋଜ ତାଙ୍କର ବୟସ ୪୨ବର୍ଷ । ସେ ଏଇ ବୟସରେ ବି ଦେଖିବାକୁ ଗୋଟେ ପରୀ ପରି ଲାଗନ୍ତି ।

ସେ ବହୁତ ଗୋରା, ତାଙ୍କର ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଓ ଟାଇଟ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ତ ବହୁତ ବାହାରକୁ ବାହାରିଛି ଆଉ ଚଉଡା ପୁରା ଗୋଟେ ମସ୍ତ ମାଲ ଖଣ୍ଡେ । ତାଙ୍କର ଫିଗର ୩୮-୩୨-୪୦ ଅଟେ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟା ପିଲା ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ବାହରେ ରହି ପଢୁଛନ୍ତି । ଗୋଟେ ଦିନର କଥା ଯେବେ ମୁଁ ବୀଣା ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲି ସେତେବେଳେ ଆଣ୍ଟି ଗୋଟେ ଟାଇଟ ସାଲ୍ୱାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡି ଚାପିହୋଇଥିଲା । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାହିଁ ରହିଥିଲି, ସେ ଜାଣିଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବାଇକରେ ବସେଇ ତାଙ୍କୁ ମାର୍କେଟ ନେଇଗଲି । ବାଟରେ ଯିବାବେଳେ ଅନେକଥର ତାଙ୍କର ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ଟଚ ହେଇଛି ।

ଆଣ୍ଟି ସପିଙ୍ଗ ସାରିଲେ ଆଉ ଆମେ ଘରକୁ ଚାଲିଆସିଲେ । ଘରକୁ ଆସିବା ପରେ ମୁଁ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ କଣ ପାଇଁ ସ୍କୁଟି ସିକୁନାହଁ ? ଆଣ୍ଟି କହିଲେ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ତୁମକୁ ଶିଖେଇ ଦେବି । ସେ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ବଡ ସ୍ପେସ ଥିଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ( ଯାହାକି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଘରେ ପଡିଥିଲା ) ବାହାର କରିଲି ।

ସେ ଆସିଲେ ଆଉ ସେ ଆଗରେ ବସିଲେ ମୁଁ ପୁରା ପଛରେ ବସିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଚାଲ ଏବେ ଷ୍ଟାର୍ଟ କର । ଆଣ୍ଟି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଲେ, ଆଣ୍ଟି ଫୁଣିଥରେ କହିଲେ ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଷ୍ଟାର୍ଟ କର ନା ମୁଁ ଅଛି ନା । ମୁଁ ପଛରୁ ହାଣ୍ଡେଲ ଧରିଲି ।  ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ ଲାଗି ସ୍କୁଟିକୁ ଚଳେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ଚଳେଇବା ବେଳେ ଗାଡି ସେ ଜୋରେ ଆକ୍ସିଲେଟର କରିଦେବାରୁ ମୁଁ ବ୍ରେକ ଲଗେଇଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଆଗରେ ବାଜିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ସମ୍ଭାଳି ନେଳି ।

ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିଦେଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ଆସିଲା । ଆଣ୍ଟି ମୋତେ କହିଲେ ତୁ ପଛରୁ ଧରିନେବୁ, ଆଉ ଆଣ୍ଟି ଫୁଣିଥରେ ରେଡି ହେଲେ ଗାଡି ଚଳେଇବା ପାଇଁ । ଆଣ୍ଟି ଫୁଣିଥରେ ଗାଡି ସ୍ପିଡ ବଢେଇଦେଲେ ଆଉ ବ୍ରେକ ଲଗେଇବା ସମୟରେ ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଛାତିରେ ରଖି ପ୍ରେସ କରିଦେଲି ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଆଖିଲେ ମୁଁ ସ୍କୁଟି ଚଳେଇ ପାରିବି ନାହି ।

ମୁ କହିଲି ତୁମେ ପ୍ରଥମେ ଚେଷ୍ଟା ତ କର । ଫୁଣି ଆମେ ସେମିତି କରିଲୁ ଆଉ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରକୁ ଚାଲି ଆସୁଥିଲା, କଣ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ଲାଗିଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିରେ ବାଣ୍ଡକୁ ଦାବି ଦେଉଥିଲି ଯେତେବେଳେ ସେ ବ୍ରେକ ଲାଗୁଥିଲେ । ସେ କିଛି ନକହି ନର୍ମାଲ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରକୁ ହାତ ନେଇଯାଉଥିଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଟିକେ ଜୋରେ ଚିପିଦେବାରୁ ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ମୋନିଙ୍ଗ କରିଲେ ଆଉ ଗାଡିକୁ ଅଟକେଇ କହିଲେ ଏକ କଣ କରୁଛ… ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେକର କିସ କରିଲି, ତାଙ୍କ କାନରେ କିସ କରିଲି ଆଉ କହିଲି ଆଇ ଲାଇକ ୟୁ ( ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ) । ସେ ମୋତେ କହିଲେ ତୋତେ ଏମିତି କଣ ମୋ ଠାରେ ଭଲ ଲାଗୁଛି ? ଆଉ ମୋର ବୟସ ବି ୪୨ ବି ହୋଇଗଲାଣି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଫୁଣିଥରେ ପ୍ରେସ କରିଦେଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସାଉଣ୍ଡ କରିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୋତେ ତୁମର ଦୁଧ ମୋତେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଚିପିଦେଲି । ଆଉ କହିଲି ତୁମ ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ବଢିଆ ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଛ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଚାଲେ ଭିତରକୁ ଯିବା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଭିତରକୁ ଯିବା ପରେ ସେ ଡୋର ଲକ କରିଦେଲେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜୋରେ କୁଣ୍ଡେଇ ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆମେ ୨୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାଲ୍ୱାର ଆଉ କମିଜ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ପିଂକ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥିଲେ । କଣ ଲାଗୁଥିଲେ ସେ ! ସତେ ଯେମିତି ଗୋଟେ ଆଇଟମ ବମ୍ବ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲିଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଘଷିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିସ କରି ତାଙ୍କ ନାଭି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିଗଲି । ସେ ଆହୁରି ଏକ୍ସାଇଟ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଫାଡିଦେଲି । ତାଙ୍କର ପିଂକ ବିଆ ଥିଲା ଆଉ ବିଆ ଉପରେ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ ବାଳ ଥିଲା । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ପାଗଳ ପରି ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆହା ଆଃ ଆଃ ହୁ ହୁ ହୁ ହୁ ହୁ କରୁଥିଲେ ।

ମୁଁ ମୋର ଡ୍ରେସ କୁ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ସେ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ହାତରେ ଧରି କହିଲେ ତୋ ଅଙ୍କଲଙ୍କର ତ ବହୁତ ଛୋଟ ଆଉ ଏବେ ଆଉ ଠିଆ ବି ହେଉ ନାହି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ତାପରେ ଆମେ ୬୯ ପୋଜରେ ଆସିଗଲୁ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଚାଟୁଥିଲି । ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ଆହୁରି ଉତ୍ତେଜିତ କରେଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳିକୁ ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରିଲି ।

ସେ ପୁରା ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ କହିଲେ ଏଥିରେ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେ । ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ରଖିଲି ଆଉ ଧକା ମାରିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟୋପା ବହୁତ ମୋଟା ଥିଲା ଯାହା ବହୁତ କଷ୍ଟରେ ଭିତରକୁ ଗଲା । ସେ ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଫାଡି ଦିଅ ମୋ ବିଆ । ମୁଁ ଧକା ମାରି ଅଧା ବାଣ୍ଡକୁ ପଶେଇଦେଲି । ଆଉ ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ନର୍ମାଲ ହେଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ଧକା ମାରି ଚାଲୁଥିଲି ଆଉ ସେ ବି ତଳ ଆଡୁ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇ ଚାଲିଥାନ୍ତି । ଆମ ରୁମରେ ପଚ ପଚ ସାଉଣ୍ଡ ରେ କମ୍ପୁଥିଲା । ସେ ୫ ମିନିଟ ପରେ ଝଡିଗଲେ ତାଙ୍କର ଗରମ ପାଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଫିଲ ହେଉଥିଲା ।

ମୁଁ ଏମିତି ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଚାଲିଲି ଆଉ ସେ ଦୁଇ ଥର ଝଡିଗଲେ । ମୁଁ ୧୫ ମିନିଟ ପରେ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୋର ମାଲ ବାହାରିବ ସେ କହିଲେ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେ ମୁଁ ମୋର ସ୍ପିଡ ବଢେଇ ଦେଲି ଆଉ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ମୋର ମାଲ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡିଦେଲି ତାଙ୍କ ବିଆ ମୋ ବୀର୍ଯ୍ୟରେ ପୁରା ଭର୍ତି ହୋଇଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ସୋଇଗଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

33059cookie-checkAunty Chaliparile Nahi Mota Banda Giha Khai
9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

[neverblock idzone=3618525] [neverblock idzone=3618531]
error: Content is protected !!