ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଆରେ ବେଲେନା କାଠି ପୁରେଇଦେଲି Aunty Bia – SexKahanni.COM

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଆରେ ବେଲେନା କାଠି ପୁରେଇଦେଲି Aunty Bia

Aunty Nka BiaRe Belena kathi Pureideli

ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଆରେ ବେଲେନା କାଠି ପୁରେଇଦେଲି

Aunty Nka BiaRe Belena kathi Pureideli – ହାଏ ଫ୍ରେଣ୍ଡ୍ସ ମୁଁ ମୋହିତ, ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଠିକ ଠାକ ଅଟେ । ମୋତେ ପିଲାଦିନରୁ ସେକ୍ସ କରିବା ଆଗ୍ରହ ରହି ଆସିଛି । ମୁଁ ଅନେକ ସମୟ ମୋ ପଡିଶାରେ ଆଣ୍ଟି ଓ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଦୁଧ ଓ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖେ । ଏମିତି କରିବା ଦ୍ଵାରା ମୁଁ ବହୁର ମଜା ପାଏ ଆଉ କିଛି କ୍ଷଣ ପାଇଁ ନିଜକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ନିଏ । Odia Sex Story

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ରୁହେ, ଏଇ କାହାଣୀର ନାୟିକା ସେ ବି ଭୁବନେଶ୍ଵର ରୁହନ୍ତି । ଆଣ୍ଟି ଗୋଟେ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି କରନ୍ତି । ଆଣ୍ଟିଙ୍କର ବୟସ ୩୮ବର୍ଷ । ଆଉ ଆଣ୍ଟିଙ୍କର କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ ବିଚ୍ଛେଦ ହୋଇଯାଇଛି । ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଝିଅ ଅଛନ୍ତି ବଡ ଝିଅର ବୟସ ୧୮ବର୍ଷ ଏବଂ ସାନ ଝିଅର ବୟସ ୧୪ ବର୍ଷ । ଦୁଇ ଝିଅ ତାଙ୍କର ପଢୁଛନ୍ତି । ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ଫିଗର ତାଙ୍କ ବୟସ ତୁଳନାରେ ବହୁତ କମ ଜଣାପଡେ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୪୦-୩୨-୩୬ , ତାଙ୍କର ଗାଣ୍ଡୀ ଦୁଇଟା ଜବରଦସ୍ତ ଲାଗେ ମୋତେ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଯେବେବି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ ମୁଁ କେବେଳ ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧକୁ ଦେଖେ । ଆଉ ମୋର ଚୋରା ଚାହାଣୀ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଓ ଊନ୍ନତ ଦୁଧ ଉପରେ ରହିଥାଏ । ତାଙ୍କର ଅଧା ଖୋଲା ଦୁଧ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆର୍କଷିତ କରେ ଏବଂ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ମନ ହୁଏ । ଆଉ ତାଙ୍କ ବଡ ଝିଅର ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୪-୨୮-୩୨ ହେବ । ଏବଂ ତାର ବାହାରୁକୁ ବାହାରିଥିବା ଗାଣ୍ଡି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଆଣ୍ଟିଙ୍କୁ ସେକ୍ସି ନଜରରେ ଦେଖେ କିନ୍ତୁ ସେ କେବେବି ଏହି କଥାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି, କାରଣ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ପୁଅ ପରି ଭାବନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ମୋ ପ୍ରତି କୌଣସି ଖରାପ ଭାବନା ନଥାଏ । ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଘର କାମରେ ବ୍ୟାଷ୍ଟ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ତାର ଫାଇଦା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖେ ଆଉ ସେ କେବେ ଏସବୁ କଥାକୁ ନଜର କରି ନାହାନ୍ତି । Odia Aunty Sex Story 

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି, ସେଦିନ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ବିଲକୁଲ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ ସ୍କୁଲ ଯାଇଥିଲେ । ସେ ସେଦିନ ଗୋଟେ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଯେଉଥିରେ ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ । ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ଯାହାକୁ ସେ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ସେଇଟା ବହୁତ ଛୋଟ ଥିଲା ଏବଂ ସେ ବ୍ଳାଉଜର ବେକ ସାଇଜ ବହୁତ ବଡ ଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ମଝିରେ ବାହାରିଯାଇଥିବା ସେ ପତଳା ସଡକ ସେହି ଦୁଇଟି ଉଚା ଉଚା ପର୍ବତ ମଧ୍ୟରେ ଗଭୀର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ଯାହାକୁ ମୁଁ ଲଗାତାର ଘୁରି ଘୁରି ଚାହୁଁଥିଲି ଆଉ ସେହି ଗଭୀର ଭିତରେ ମୁଁ ପୁରା ହଜିଯାଇଥିଲି ।

ସେ ମୋତେ ବସିବା ପାଇଁ କହିଲେ, ଚା ପିଇବା ପାଇଁ ପଚାରିଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚା ପାଇଁ ତୁରନ୍ତ ହଁ କରିଦେଲି । ଆଉ ସେ ମୋ ପାଇଁ ଚା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ ରୁମରେ ଯାଇ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି, କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଚା ଧରି ଆସିଲେ, ଟିଭିରେ ଚାଲୁଥିବା ଗୀତରେ ମୁଁ ପୁରା ହଜିଯାଇଥିଲି, ସେଥିପାଇଁ ମୋର ଧ୍ୟାନ ନଥିଲା ସେ ମୋତେ ଚା ଦେଉଛନ୍ତି ବୋଲି, ଆଉ କପକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଭୁଲିଗଲି ।

ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଏସବୁ ଯେମିତି ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି କରିଛି, ଚା ମୋ ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ପଡିଲା । ସେ ଏହା ଦେଖି ଡରି ଯାଇ କହିଲେ ହେ ଭଗବାନ ଏସବୁ କଣ ହେଇଗଲା । ଗରମ ଚା ତୁମ ଉପରେ ପଡିଗଲା ପ୍ଳିଜ ମୋତେ କ୍ଷମା କରି ଦିଅ ମୋ ଧ୍ୟାନ ଅନ୍ୟ ଆଡେ ଥିଲା । ରୁହ ରୁହ ମୁଁ କିଛି ଗୋଟେ କରୁଛି କହି ସେ ଜଳଦୀ ଯାଇ ରୋଷେଇ ଘରୁ ଗୋଟେ ବଟଲ ରେ ପାଣି ଧରି ଆସିଲେ । ସେ ପାଣି ଆଣି ମୋ ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲେ, ଆଉ ଜଳଦବାଜିରେ କପଡା ନମିଳିବା ରୁ ସେ ମୋ ଆଗକୁ ଆସି ଟିକେ ନଇଁ ପଡି ତାଙ୍କ ଶାଢୀର କାନିରେ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ପୋଛିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କର ଶାଢୀର କାନିକୁ ତାଙ୍କ ଛତି ଉପରୁ ହଟେଇ ଦେଲେ ମୋତେ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବେ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା ।

ଯେମିତି ସେ ଧିରେ ଧିରେ ନଉଁଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ମୋର ଆଣ୍ଠୁ ଉପରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବଡ ବଡ ଆକାରର ଭଣ୍ଡା ଦୁଇଟା ଝୁଲିପଡି ଚାପି ହେଉଥିଲା । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଟାଣ ହେଇ ସାରିଥିଲା । ଆଉ ସେ ମୋ ଜଙ୍ଘକୁ ଧୋଇବା ସମୟରେ ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ହାତ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଯାଇ ଲାଗିଲା। ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରୁ ସଫା କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ମୋ ଆଣ୍ଠୁର ଆହୁରି ପାଖକୁ ଆଣି ଜୋରେ ଜୋରେ ଦାବୁଥାନ୍ତି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଜାବୁଡି ଧରି ତାଙ୍କର ଗୋଲାପ ପରି ରସିଲା ଓଠକୁ ଗୋଟେ ଫ୍ରେଞ୍ଚ କିସ କରିଦେଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଜୋସରେ ଦେଖି ସବୁ କିଛି ଭୁଲି ଚୁମି ଚାଲିଥିଲି । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଏବେବି ଆଣ୍ଟିଙ୍କ ହାତରେ ଥିଲା । ଆଉ ତାଙ୍କର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଲଗାତାର ମୋ ଆଣ୍ଟୁ ଉପରେ ଚାପି ହେଉଥିଲା । ଜୋସରେ ଆସି ମୋ ଓଠ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମି ଚାଲିଥାଏ । Aunty Nka BiaRe Belena kathi Pureideli

ପାଖା ପାଖି ୮-୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି, ଆଉ ଏଇ ଭିତରେ ୨-୪ ଥର ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଜଣଙ୍କର ଛାପକୁ ଚାଟୁଥିଲୁ । ଯାହାଦ୍ଵାରା ମୋର ଏବଂ ଆଣ୍ଟିଙ୍କର ଓଠ ପୁରା ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବା ବନ୍ଦ କଲି ସେଇ ସମୟ ଭିତରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାର କରି ସାରିଥିଲେ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ମୁଁ ଜୋସରେ ଆସି ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରୁଥିଲି । ତାପରେ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଲଲିପପପରି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲିଲେ ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ବି ଆଉ ଡେରି ନକରି ଦୁଧକୁ ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଦେଲି । ଆପଣ ମାନେ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ମୋ ସମ୍ମାନାରେ ଦେଖି ମୁଁ ଚକିତ ହୋଇଗଲି । କାରଣ ବ୍ଳାଉଜ ଭିତରୁ ବାହାରିବା ପରେ ମୋ ଆଶା ଠାରୁ ଢେର ଆଧିକ ବଡ ଓ ଗୋରା ଥିଲା ଏବଂ ବାଦାମି ରଙ୍ଗର ତାଙ୍କ ନିପଲ ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆର୍କଷିତ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେତେବେଳେ ମୁ ଏକ ଅଲଗା ଦୁନିଆରେ ଥିଲି ମୁଁ କିଛି ଜାଣିପାରୁନଥିଲି ମୁଁ କଣ କରୁଛି ଏବଂ କାହିଁକି କରୁଛି । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ବଡ ଦୁଧକୁ ମୋ ହାତରେ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ । ବହୁତ ବଡ ଆକାର ଥିବାରୁ ମୋ ହାତରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ରହୁନଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା କେହିବି ଦେଖି ଚିପିବା ପାଇଁ ମନ କରିବ ।

ସେ ଏବେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ କରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଦାନ୍ତରେ ହଲକା ହଲକା କାମୁଡିବା ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିଦେଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ମୋ ଦେହ ସାରା  ଅଜବ ଅଜବ ହରକତ ହେଇ ଯାଉଥିଲା । ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ନିପଲକୁ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠି ସହାୟାତରେ ଜୋରେ ଟିପି ଦେଲି । ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତାଙ୍କ ମୁହଁ ରୁ ବହୁତ ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ ବାହାରି ଆସିଲା ଏବଂ ସେ ଏବେ ବେଶୀ କାମୁକ ହୋଇ ଉଠି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତୁରନ୍ତ ଛାଡି ଫୁଣିଥରେ ମୋ ଓଠକୁ କିସ କରିବା ହଲକା ଦାନ୍ତ ଦ୍ଵାରା ଆଘାତ କରି ଚାଲିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଫୁଣି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏତେ ପଗାଳାମି ଓ ଜୋସ ଦେଖି ମୁଁ ନିଜେ ପାଗଳ ହୋଇଗଲି ଆଉ ମୁଁ ଅନ୍ଦାଜ ଲାଗେଇ ପାରୁନଥିଲି ସେ କେତେ ପାଗଳାମି କରୁଥିଲେ । ଏମିତିରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ କାହାର ବାଣ୍ଡ ମିଳିଥିଲା ଯାହାକୁ ଦେଖି ସେ ତାଙ୍କର ପୁରା ହୋସ ହରେଈ ବସିଥିଲେ । ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

21331cookie-checkଆଣ୍ଟିଙ୍କ ବିଆରେ ବେଲେନା କାଠି ପୁରେଇଦେଲି Aunty Bia
5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!