Bada BouKu Dhum Gehili ବଡ ବୋଉ କୁ ଧୁମ୍ ଗେହିଁଲି – SexKahanni.COM

Bada BouKu Dhum Gehili ବଡ ବୋଉ କୁ ଧୁମ୍ ଗେହିଁଲି

Bada BouKu Dhum Gehili  ପାଠିକା ଓ ପାଠକ ବୃନ୍ଦ,ମୁଁ ତରୁଣ, ବୟସ 19,ଘର ଗର୍ଦ୍ ପୁର,କେନ୍ଦ୍ରାପଡା, ଆଜି ମୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ର ନିୟମିତ କାହାଣି ପଢିବା ପରେ ଶେଷରେ ମୋ ଜୀବନରେ ଘଟିଥିବା ସତ୍ୟ ଘଟଣା କୁ ଲେଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ତ୍ରୁଟି ଥିଲେ କ୍ଷମା ଚଂହୁଛି, ଆଉ ଡେରି ନ କରି କାହାଣି କୁ ଫେରୁଛି ।

ଆମ ଘରେ ମୋ ବାପା ବୋଉ 3 ଭଉଣୀ ଆଉ ମୁଁ ଏକମାତ୍ର ପୁଅକୁ ନେଇ ଆମ ପରିବାର, ତା ଛଡା ଆମର ବଡ଼ବାପା ଆଉ ବଡ଼ବୋଉ, ଆମେ ସମସ୍ତେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ରହୁ, ମୋ ବାପା ଜଣେ କଲେଜ ଲେକ୍ଚର, ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ଚାକିରୀ, କରନ୍ତି, ମୋ ବୋଉ ମଧ୍ୟ ଜଣେ କର୍ମଜୀବୀ, ଆଉ ଭଉଣୀ ମାନେ ସବୁ ଅବିବାହିତ ।

ମୋ ବଡବାପା ଆଉ ବଡ଼ବୋଉ ଗାଁ ରେ ରୁହନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଝିଅ, ସବୁ ବିବାହିତ, ମୁଁ ଛୋଟ ହୋଇଥିବା ବେଳୁ ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ରେ ଗାଁ କୁ ଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଜେବେଠାରୁ ବଡ଼ ହେଲି କଲେଜ ଗଲି ସେବେଠାରୁ ଗାଁ କୁ ଯାଇ ବଡ଼ବୋଉ ବଡବାପାଙ୍କୁ ଦେଖାକରି ଟଙ୍କା ପଇସା ଦେଇ ସେଠରୁ ଚାଲିଆସେ ।

ମୋ ବଡ଼ବୋଉ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଭୁଲି ଯାଇଛି, ତାଙ୍କ ନାମ ଶୋଭା, ବୟସ 53ବର୍ଷ । ଆପଣମାନେ ଭାବୁଥିବେ 53ବର୍ଷ ର ଗୋଟେ ଦର ବୁଢ଼ୀ ସହ ଗେହିଁବାରେ କୋଉ ସୁଖ? ପାଠକେ ଆପଣ ମାନେ ମୋ ବଡ଼ ବୋଉ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆପେଆପେ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଯିବ, କାରଣ ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦରୀ, 53 ବର୍ଷରେ ମଧ୍ୟ ସେ ବିଲକୁଲ ଗୋଟେ ରାଜ୍ୟ ର ରାଜାଙ୍କ ପାଟ ରାଣୀ ଭଳି ।

ଆପଣ ମାନେ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମ ର ମହିଳା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରିମା ଲାଗୁ ଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ, ବିଲକୁଲ ମୋ ବଡ଼ବୋଉ ଅବିକଳ ତାଙ୍କରି ପରି । ତାଙ୍କର ବୟସ ଗଡ଼ିଗଲେ କଣ ହେବ ରୂପ ରେ କିନ୍ତୁ ତେଜ କମିନଥାଏ । ତାଙ୍କର ଦୁଧ ସାଇଜ଼ 38 କୁ ବିଶାଳ କାୟ ବୋଇତି କଖାରୁ ଭଳିଆ ଗାଣ୍ଡି ଗୋରା ଦକ ଦକ ହାତ ର ବାହା, ଚିକଣିଆ ଗୋରା ଗାଲ କୁ ଦେଖିଲେ ଆପେଆପେ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଯାଏ । Bada BouKu Dhum Gehili

ମୁ ଜେବେଠାରୁ ମୋବାଇଲ ରେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖିଲି ସେବେଠାରୁ ମୋର ବିଶେଷ କରି ରିମାଲଗୁ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋ ବଡ଼ ବୋଉ ଙ୍କ କଥା ମନେପଡେ ଆଉ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଦିଏ । ଏହା ସାଧାରଣ କଥା, ଦିନକର ଘଟଣା , ବାପା ମୋତେ ଗାଁ କୁ ପଠାଇଲେ ଗାଁ ରେ ଥିବା ଧାନ ଜମି ରେ ଧାନ ଅମଳ ପାଇଁ ବଡ଼ ବାପାଙ୍କ ସହ ମିଶି ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ, ବୋଉ ରାଜି ହଉ ନଥିଲା, ବାପା ବାଧ୍ୟ କରିବାରୁ ଶେଷରେ ମୁ ଗାଁ କୁ ଗୋଟେ ଦିନ ପାଇଁ ଗଲି ।

ବଡ଼ବୋଉ ଦେଖି ଭାରି ଖୁସି,ବଡବାପା ମୋତେ ଖାଇସାରି ବିଲ ଆଡେ ଯିବାକୁ ଡାକିଲେ, ହେଲେ  ବଡ଼ବୋଉ ମନା କଲା, କହିଲା ପିଲାଟା କଣ ବିଲ କୁ ଯିବ, ସେ ମୋ ପାଖରେ ରହିବ, ତେଣୁ ବଡବାପା ଏକୁଟିଆ ବିଲ କୁ ଗଲେ, ଘରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ରହିଲୁ, ମୋର ଖାଲି ବାଣ୍ଡ ତା ଟେକିହୋଇ ରହୁଥାଏ ।

ବଡ଼ ବୋଉ ଙ୍କ ଦୋହଳୁଥିବା ଦୁଇଟି ବଡ଼ ବଡ଼ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ଭାରି ମସ୍ତ ଲାଗୁଥାଏ, ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଟିକେ ଭାବି ଶୋଇଲା ଘରେ ତକିଆ ଧରି ବାଣ୍ଡ କୁ ହଲୋଉଥିବା ସମୟରେ ସେ ହଟାତ ଘର ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିଲେ । ମୋର କାର୍ଯ୍ୟ କଳା ଦେଖି ବୁଝିବାକୁ ଡେରି ହେଲାନି ତାଙ୍କୁ, ସେ ହସିଦେଇ କହିଲେ କଣ କରୁ ଥିଲୁ ବାବା ?

ମୁଁ ଟିକେ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇ କହିଲି ନା ନା ସେ କିଛି ନୁହେଁ, ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ର ଅବସ୍ଥା କୁ ଦେଖି କହିଲେ କିଛି ନୁହେଁ ? କଣ କହୁଛୁ, ମୁଁ ଜାଣେ ତୁ କାହା କଥା ମନ ରେ ଭାବି ମୁଠି ମାରୁଥିଲୁ, କହି ହସିଦେଲେ, ମୁଁ ତଳ କୁ ମୁଂହ ପୋତି ଦେଲି । ସେ ମୋ ପାଖରେ ଆସି ବସି ପଡିଲେ, ମୋତେ ଗୋଟେ ଗେଲ କଲେ, କହିଲେ ବାବା ଯାହା କଥା ଭାବୁଥିଲୁ ତାକୁ ମନେ ପକେଇ ମୋ ସହ କାମ ଚଳେଇଦେଉନୁ !

ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଂହ କୁ ଚାହିଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି, ସେଦିନ ଜାଣିଲି ଯେ ମୋ ବଡ଼ ବୋଉ, ବଡ଼ ଗିହଳିଆ ମାଇକିନିଆ, ଆସି ବୁଢ଼ୀ ବୟସ ରେ ମଧ୍ୟ ଗିହା ଖାଇବାକୁ ମନ । ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ବୋକା ଭଳି କଣ ଦେଖୁଛୁ ? ମୋର ଭାରି ଗଲୁ ହଉଛି, ଟିକେ ତୋର ଟୋକା ମସ୍ତ ଯନ୍ତ୍ର କୁ ଆଣି ବିଲ ରେ ହଳ କରିଦେ, କେହି ଜାଣିବେ ନାହିଁ, ତୋ ମୋ ଭିତରେ କଥା ରହିବ, ମୁ ଉତେଜନାରେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ଚଢ଼ିଗଲି ବଡ ବୋଉଙ୍କ ଉପରେ ।

ତାଙ୍କ ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ମାରିଦେଇ ଗଲି, ପାଠକେ, ତାଙ୍କ ଗୋରା ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଓଠକୁ କାମୁଡି ପକାଇଲୀ, ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆରେ ତର ତର ହଅନି । କପଡା ଖୋଲିବାକୁ ଦେ, କହି ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତାମ ଖୋଲିବା କୁ ଲାଗିଲେ, ମୁ ତାଙ୍କ ଦେହରୁ ବ୍ଲାଉଜ କୁ ପୁରା ଫିଟେଇ ଦେଲି, ଓଃ କଣ ଲାଗୁଥିଲେ, ତାଙ୍କର ଲମ୍ବା ପାଚିଲା ଅମୃତ ଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧକୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି କାମୁଡି ଦାନ୍ତ ରେ ରଗଡି ଦେଲି ।

ସେ ପୁରା ଗରମ, ତାଙ୍କ ନାକ ରୁ ଗରମ ପବନ ବୋହିଗଲା, ତାଙ୍କ ଲୁଗାପଟା ଖୋଲି ପକେଇଲି, ସାୟା କାଢିବକୁ ଯାଏ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ବାବା ମୋତେପୁରା ଲଂଗଳା କରନା, କିଏ ପଳେଇ ଆସିବ, ସାୟା ଟେକି କାମ ଚଳେଇଦେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ସାୟା ଟେକି ଲଂଗଳା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲି, ସ୍ପଞ୍ଜ ଭଳି ଗାଣ୍ଡି, ତାଙ୍କ ମୋଟା ଗୋରା ଜଙ୍ଘ କୁ ନାକ ରେ ଘଷି ତାଙ୍କ ବାଳୁଆ ବିଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ସଲସଲ କଲି ।

ସେ ପୁରା ଗରମ ହୋଇ ତାଙ୍କ ପାଟି ରୁ ଖାଲି ଇସସସ, ଇସସସ, ଆଃ ଆଃ ଆଃ, ହେଲେ, ମୁ ଟିକେ ଜିଭକୁ ତାଙ୍କ ବାଳୁଆ ବିଆ ରେ ସଲ ସଲ କଲି, ସେ ଉତେଜନାରେ କଂପି ଉଠି କଣ ହଉଚି ରେ ମୁ ସମ୍ଭଳିପାରୁନି, କହି ଗାଣ୍ଡୀକୁ ପକେଇଲେ ଉଠେଇଲେ, ମୁଁ ଖାଲି ତାଙ୍କୁ ଉତେଜିତ କରୁଥାଏ । ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ଖାଲି ନାଳ ବୋହିଗଲା, ସେ ମୋତେ ଭିଡି ଧରି ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ବିଆ ମୂଳରେ ଦବିଦେଲେ, ମୋର ବାଣ୍ଡ ରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରୁ ଥାଏ, କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଲୁହା ଛଡ଼ ଭଳି ଟାଣ ହୋଇ ଥାଏ ।

ମୁଁ ଉଠିପଡ଼ି ସିଧାସଳଖ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବଡ଼ ବୋଉର ବିଆରେ ଭସ କିନା ପୁରେଇ ଦେଲି, ବିଆ ଭିତର ପୁରା ଗରମ, ବଡ଼ ବୋଉକୁ ପିଠି ତଳୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଜାବୁଡ଼ି ଧରି ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଚାଲିଲି, ମୁଁ କଣ କରୁଥାଏ, କିଛି ବୁଝି ପାରୁନଥିଲି, କି ସୁଖ  ବିଲକୁଲ ସ୍ୱର୍ଗ ସୁଖ, ଗୋରା ଚିକଣିଆ ଗାଲ କୁ ଦୁଇପଟୁ କାମୁଡି ଓଠକୁ କାମୁଡି ମୁଂହ ସାରା ଚୁମା ଦେଇ ଦୁଧକୁ ମଝିରେ ମଝିରେ କାମୁଡି ଗେଁହି ଚାଲି ଥାଏ ।

ବଡ଼ ବୋଉ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉ ନଥାଏ,ପାଟି ଚିପି,ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ହଉଥାଏ,ଆଉ କହୁ ଥାଏ ଜୋରେ ଜୋରେ ମାଡ଼େ, ମୋର ପାଣି ଜକୁଉଛି, ତର ତର ହୁଅନା, ଭଲ ଲାଗୁଛି , ପୂର୍ବରୁ କାହାକୁ ଇମିତି କରିଛୁ, ମୁଁ ନାହିଁ କରୁଥାଏ, ଆଉ ଚୁମା ମାରି ଚାଲୁଥାଏ .

ମୋ ବାଣ୍ଡ ଖାଲି ବିଆରେ ଭସ ଭସ ହେଇ ପଶୁଥାଏ ବାହାରୁ ଥାଏ, ବଡ଼ ବୋଉ ମୋତେ ଜୋରରେ ଜାବୁଡ଼ି ମୁଂହ କୁ ବୁଲେଇ ଦେଉଥାଏ, ଆଉ ମୁଁ ମସ୍ତ ଭାବରେ ଗେଁହି ଚାଲିଥାଏ, 15 ମିନିଟ ରେ ମୋର ଗରମ ବୀର୍ୟ ଭସ ଭସ ହୋଇ ବିଆ ଭିତରେ ବାହାରି ଗଲା ।

ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ବଡ଼ ବୋଉ ର ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ଛିଣ୍ଡାଇ ଦେଲି, ଉଭୟ ସେମିତି ଅବସ୍ଥାରେ କିଛି ସମୟ ରହିଲୁ, କି ଆନନ୍ଦ ଲାଗୁଥିଲା ଉଭୟ ଙ୍କୁ, ଉଠି ଆସିଲୁ, ଆଉ ଲୁଗାପଟା ଉଭୟ ସଜାଡି ହେଲୁ, ବଡ଼ବୋଉ ମୋତେ ଗୋଟେ ଚୁମା ଦେଇ କହିଲା ବାବା ଆଜି ତୁ ମୋର ସବୁ ଦିନର ଶୋଷ ମେଂଟେଇ ଦେଲୁ ।

ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ କଣ ସତରେ ଖୁସି,ହେଲ, ସେ କହିଲେ ହଁ, ସେଦିନ ରାତିରେ ବଡ଼ ବୋଉ ପାଖରେ ଶୋଇ ନିର୍ଘାତ ଗେଁହି ଲି,ପୁରା ଲଂଗଳା କଲି ବଡ଼ ବୋଉକୁ, ତା ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ବାରମ୍ବାର କାମୁଡି ମଜା ନେଲି . Bada BouKu Dhum Gehili

କେହି ସନ୍ଦେହ କରିବାର ନ ଥିଲା । ବଡ଼ ବାପା ମଧ୍ୟ ନୁହନ୍ତି, ସତରେ ଯୋଉ ସୁଖ, ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ହେବ ନାହିଁ, ବଡ଼ ବୋଉ ମୋତେ ତା ପର ଦିନ ଘରୁ ବାହାରି ଲା ବେଳେ ରାଣ ନିୟମ ପକାଇ କହିଲା ବାବା ସମୟ ସୁବିଧା ଦେଖି ମଝିରେ ଆସୁଥିବୁ, ବଡ଼ ବୋଉକୁ ଭୁଲିବୁ ନାହିଁ,କିପରି ଲାଗିଲା କାହାଣି କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାଇବେ, ରହିଲି ସୁଭରାତ୍ରୀ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

23210cookie-checkBada BouKu Dhum Gehili ବଡ ବୋଉ କୁ ଧୁମ୍ ଗେହିଁଲି
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!