ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ – SexKahanni.COM

ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ

ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ

Bada Gandi Bali Main Nku Jameiki Gehili Tank Ghare 

ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ – ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମଳୟ,ମୁଁ ଅନୁଗୁଳରେ ରୁହେ,ମୋ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ,ମୁଁ ସିଂଗଲ ଅଛି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ୭ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଓ ୨ ଇଞ୍ଚ ମୋଟା, ଯାହାକୁ ଦେଖି କୌଣସି ନାରୀ ମୁହଁରେ ପାଣି ଆସିଯିବ । ମୁଁ ଏବେ ମୋ କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି, ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଷ୍ଟୋରି। ମୋର ଏ କାହାଣୀ ରେ ମୁଁ ମୋ ମାଇଁ ଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଥିଲି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଖରା ଛୁଟିରେ ଅଜା ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି ।

ଖରା ଛୁଟିରେ ଘରେ କହିଲେ ଜା ଟିକେ ମାମୁଁ ଘର ଆଡେ ଭୁଲିଦେଇ ଆସିବୁ ମୁଁ ତା ପର ଦିନ ମୋ ସମାନ ପ୍ୟାକ କରି ମାମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ମୁଁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ପାଖାକି ମାମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ମୁଁ ଯାଇ ମାମୁଁ ଘରେ ବେଲ ମାରିଲି ଜଣେ ସୁନ୍ଦରୀ ମହିଳା ଯାହାଙ୍କ ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୬ ଥିଲା ମସ୍ତଗୋରା ଚେହେରା, ରସିଲା ଓଠରେ ହସ ଥିଲା ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଗଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ସେ ମୋ ମାଇଁ ଥିଲେ । ମୋର ସବୁ ଥକା ମେଣ୍ଟିଗଲା ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ହଲା ଚାଲି ଓ ତାଙ୍କ ଦୋହୋଳୁଥିବା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖି ।

ମୁଁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କଲି ମାଇଁ ମୋତେ ଚା ବିସ୍କୁଟ ଆଣିଦେଲେ ଆଇ ମୋ ପାଖେ ବସି କଥା ହେଲା । କିନ୍ତୁ ମୋ ନଜର ମାଇଁଙ୍କ ଉପରେ ଥିଲା ସେ ରୋଷେଇ ଘରେ ଖାଇବା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ମନରେ ଖାଲି ହସ ଫୁଟୁଥାଏ, ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କୁ ପଚାରିଲି ମାମୁଁ କେତେବେଳେ ଆସିବେ ମାଇଁ କହିଲେ ତାଙ୍କର କିଛି ଠିକ ନାହିଁ ସେ କେତେବେଳେ ଆସିବେ, ଏବେ ସେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି, ବେଳେ ସେ ରାତିରେ ଘରକୁ ଆସୁନାହାନ୍ତି,କାରଣ ଅଫିସ ରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ଜାଗା ଅଛି । ଠିକ ସେତିକି ବେଳେ ବେଲ ବାଜିଲା ମାମୁଁ ଆସିଗଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କଲି ମୋତେ ଦେଖି ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲେ । ମୋ ସହ ଟିକେ କଥା ହେଇ ସେ ମାଇଁଙ୍କୁ କହିଲେ ଜଲ୍ଦି ମୋତେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦିଅ ମୋତେ ଏବେ ରାଉରକେଲା ଯିବାକୁ ହେବ, ଜରୁରୀ କାମ ଅଛି । ମାମୁଁ ଜଲ୍ଦି ଖାଇ ଦେଇ ଚାଲି ଗଲେ । ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ

ତାପରେ ମୁଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଗଲି ମାଇଁ ଯେତେବେଳେ ରୁଟି ଦେବା ପାଇଁ ଆସୁଥିଲେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଗୋରା ଦୁଧର ଦର୍ଶନ ମିଳିଯାଥିଲା । ମୋ ନଜର ତାଙ୍କ ବ୍ଳାଉଜ ଉପରକୁ ବାହରିଥିବା ଦୁଧ ଉପରେ ଥାଏ । ସେ ବି ଜାଣିଦେଲେ ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦେଖୁଛି । ସେ ଯେତେବେଳେ ଫୁଣିଥରେ ଆସିଲେ ମୋତେ ହସିକରି ପଚାରିଲେ କଣ ଦେଖୁଛ ମଳୟ ? ମୁଁ ମନେ ମନେ କହୁଥାଏ ମାଇଁ ମୁଁ ତୁମ ଦୁଧ ଦେଖୁଛି, କଣ ମାମୁଁ ଚିପୁନାହାନ୍ତିକି କାରଣ ଦୁଧ ପୁରା ଏଡମ ଟାଇଟ ଓ ସୁଢଳ ଅଛି । ମୁଁ କହିଲି ମାଇଁ କିଛି ନାହିଁ । ବାସ ଏମିତି ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଛ ।

ଅଜା ଆଇ ଜଲ୍ଦି ସୋଇପଡିଲେ, ବହୁତ ଗରମ ଲାଗୁଥିଲା ତେଣୁ ମାଇଁ କହିଲେ ମୁଁ ଗାଧୋଇ ଆସୁଛି ସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ବସି ମୁଭି ଦେଖୁଥାଏ, ମୁଁ ବସି ଟିଭିରେ ମୁଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା ମଳୟ ମଳୟ ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ବାର୍ଥରୁମ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି ମାଇଁଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା ମାଇଁ କହିଲେ ମୋ ପିଠିରେ ଟିକେ ସାବୁନ ଲଗେଇ ଦେଲ । ମାଇଁ ବାର୍ଥରୁମ କବାଟ ଖୋଲିଲେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ମାଇଁ କେବଳ ଗୋଟେ ଶୟା ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଓଦା ଶୟା ଟା ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଉପରେ ପୁରା ଚିପକେଇ ହେଇ ଥାଏ ଆଉ ଦୁଧ ଓଦା ଲୁଗା ଉପରୁ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ । କଣ କହିବି ବନ୍ଧୁମାନେ କେତେ ହଟ ଲାଗୁରଥିଲେ ମାଇଁ ସେତେବେଳେ । ମୁଁ ମାଇଁଙ୍କ ପିଠିରେ ସାବୁନ ଲଗେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ସେପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଥୟ ଧରୁନଥାଏ ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋ ମନକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ସାବୁନ ଲାଗେଇ ବାହାରକୁ ଚାଲିଆସିଲି । ଏବେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ମୋ ଆଖି ଆଗରେ ନାଚି ଉଠୁଥିଲା । ବାଣ୍ଡ ବି ବାରମ୍ବାର ଠିଆ ହେଉଥାଏ । ସେ ଗାଧୋଇ ସାରି ଆସିଲେ ସେ ଗୋଟେ ସିଲ୍କ ନାଇଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ଭିତରେ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିଲେ, ଗଜବ ଲାଗୁଥିଲେ ଚାଳି ଆସିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ନାଇଟ ଭିତରୁ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ହାଲୁଥାଏ । ବାଳ ଖୋଲା ଥାଏ,ମୁକୁଳା କେଶରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଓଠରେ ହଲକା ଲିପଷ୍ଟିକ ଓ ଟେମ୍ପଟେସନ ଡ଼ିଓ ପକେଇ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଏସବୁ ମାହୋଲ ପୁରା ଗରମ କରିଦେଇଥିଲା  । ମାଇଁ ମୋତେ କହିଲେ ମଳୟ ଆଜି ତୁମ ମାମୁଁ ନାହାନ୍ତି ତୁମେ ଏତେ ଦିନ ପରେ ଆସିଛ ଏକା ବୋରିଙ୍ଗ ଫିଲ କରିବ ଆଜି ଚାଲ ମୋ ରୁମ ରେ ସୋଇପଡିବ । ମୋର ଲଟିରି ଲାଗି ଗଲା! ମୁଁ କହିଲି ଯାହା ତୁମ ଇଛା, ମୁଁ ଦିଲ ଓଲେ ଓଲେ କହୁଥାଏ । ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ

ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟିଏ ବେଡରେ ସୋଇଗଲୁ ।ମାଇଁ ଙ୍କର ଦୁଇ ଦୁଧ ପର୍ବତ ପରି ଉପରକୁ ହେଇଥାଏ । ଟେମ୍ପଟେସନର ବାସ୍ନା ରେ ମୁଁ ପୁରା ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଯାଉଥାଏ, ମାଇଁ ଟିଭିର ଚ୍ୟାନେଲ ଚେଞ୍ଜ କରି କରି ଗୋଟେ ଇଂଲିସ ଚାନେଲରେ ଅଟକିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ହଟ କିସ ସିନ ଚାଲୁଥାଏ । ମାଇଁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲେ ତାପରେ କହିଲେ ମଳୟ କେହି ଗାର୍ଲପ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛନ୍ତି । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।  ମୁଁ କହିଲି ନା, ମାଇଁ ଫୁଣି କହିଲେ କେବେ କାହାକୁ କିସ କରିଚ, ମାଇଁ କହିଲେ ବେକାର ପିଲା ଆଜିକାଲି ଏମିତି କେହି ପିଲା ନାହାନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଏସବୁ କରନ୍ତି ନାହିଁ । କିଛି ଜରୁରୀ ନୁହେଁ କି କେବଳ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ ଏସବୁ ସମ୍ଭବ ହେବ ।

ତୁମେ କାହାକୁ ବି ଫଟେଇ ଏସବୁ କରିପାରିବ, ମୁଁ ଟିକେ ସାହସ କରି କହିଲି ମୁଁ ତୁମକୁ ବି ପଟେଇ ପାରିବି । ସେ ମୋ ଆଡକୁ ଅନେଇଲେ ଏବଂ କହିଲେ ଚାଲ ବେବକୁଫ, କହିଦେଲ କଣ ପଟିଯିବୀ, ଆଉ ମୋ ଭିତରେ କଣ ଅଛି ଯେ ମୋତେ ପଟେଇବ, ମୁଁ ବିବାହିତା, ମୁଁ ତୁରନ୍ତ କହିଦେଲି ତୁମେ ବହୁତ ହଟ ଆଣ୍ଡ ସେକ୍ସି ତୁମ ଆଗରେ ଏବେ କାର ନୂଆ ଯୌବନ ଛୁଇଁ ଥିବା ଟୋକି ବି ଫେଲ ମାରିଯିବେ । ତାପରେ ସେ ମୋ ଆଡକୁ ବୁଲି ପଡି କହିଲେ କେତେ ବଡ ? ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ନିଜେ ମାପି ନିଅ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି କହିଲେ ଭଗବାନ ଇଏତ ଗୋଟେ ବଡ କିଳା ! ବାଣ୍ଡ ଫୁଣି ଏତେ ବଡ? ମୁଁ ତ ପାଗଳ ହେଇଯିବି ଯଦି ଏହା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବ ତାପରେ ସେ ମୋ ଓଠରେ କିସ କଲେ ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କିସ କଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଚିପିଲି । ବଡ ଗାଣ୍ଡି ବାଲି ମାଇଁଙ୍କୁ ଜମେଇକି ଗେହିଁଲି ତାଙ୍କ ଘରେ
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!