Bada Pahada Majhire Bou Ra Mahujhaa Nai ବଡ ପାହାଡ ମଝିରେ ବୋଉର ମହୁଝରା ନଈ

ବଡ ପାହାଡ ମଝିରେ ବୋଉର ମହୁଝରା ନଈ

Bada Pahada Majhire Bou Ra Mahujhaa Nai

Bada Pahada Majhire Bou Ra Mahujhaa Nai   ମୋ ନାଁ ଗୁଡ଼ୁ ବୋଉ ସବିତା ଦେଖିବାକୁ ନରମ ବଡ ଦୁଧ ୩୬ ଆଉ ଅଂଟା ୩୨ ଗାଣ୍ଡି ୩୬ ବିଆ ୩ ଇଞ୍ଚ ଲମ୍ବା ଫାଟ ବଢିଆ ଚାଲି ଟିକେ ଗୋରୀ ଆଉ ଲମ୍ବା ବାଳ ବୋଉ ଚାଲିଲେ ତା ଗାଣ୍ଡି ନାଚି ଚାଲେ | ବାପା ନରେନ ବାହାରେ ବିଜନେସ ପାଇଁ ରୁହନ୍ତି ଆଉ ଘରେ ଆମେ ମା ପୁଅ ଏକା ରହୁ | ବାପା ବୟସ ୪୮ ବୋଉ ୪୪ ମୁଁ ୨୦ |

ବଡ ହେଲା ପରେ ଘରେ ଗୋଟିଏ ବୋଲି ଦୁହାଁଳିଆ ଗାଈ ବୋଉ ମୋର ତେଣୁ ତାକୁ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ହଲାଏ ଆଉ ସେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧିବାର ଭିଡିଓ କରି ରଖିଛି ତାକୁ ଦେଖେ ଆଉ ମୋ ବୋଉ ର ଲଙ୍ଗଳା ଦେହ ଦେଖି ମୋର ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ବହୁତ ଇଛା ହୁଏ ବାପା ବି ୨ ରୁ ୪ ମାସ ରେ ଥରେ ଆସନ୍ତି ଆଉ ବୋଉ ପାଖେ ୨ ଦିନ ରହି ଚାଲି ଯାନ୍ତି |

ବୋଉ ମୋର ସେଥିପାଇଁ ଭୋକିଲା ହେଇ ଥାଏ ତା ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିବା ମୁଁ ଦେଖିଛି | ଦିନେ ବିଲେଇ କପାଳକୁ ଶିକା ଛିଡି଼ଲା ପରି ବୋଉ ର ଗୋଟେ ବିଧବା ସାଙ୍ଗ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଲା ଆଉ ସେମାନେ କଥା ହଉଥିଲେ ତା ବୟସ ୩୮ ହବ ଚିନ୍ହା ସାଙ୍ଗ ବୋଉ ତାକୁ ଦେଖି ମନ ଦୁଃଖ କଲା ଆଉ ସେମାନେ କଥା ହବା ମୁଁ କାନେଇ ଶୁଣୁଥିଲି ଆଉ ବୋଉ ତାକୁ କହିଲା ତୋର ସବୁ ସରିଗଲା ନାଁ ?

ସେ କହିଲା ସରିବ କଣ ପାଇଁ ମୋ ପୁଅ ପା ଅଛି | ବୋଉ କହିଲା ହେଲେ ତୁ ତା ଠାରୁ କଣ ସ୍ୱାମୀ ପରି ଭଲ ପାଇବା ପାଇବୁ? ସେ କହିଲା ସବିତା ଦିଦି ମୋ ପୁଅ ଏବେ ମୋତେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ପରି ରଖିଛି | ବୋଉ କହିଲା ମାନେ? ସେ କହିଲା ମାନେ ଯାହା ବୁଝିଲ | ବୋଉ କହିଲା ମାନେ ତୋ ପୁଅ କଣ ତୋତେ ଗେହୁଛି ?

ସେ କହିଲା ହଁ ପରଠାରୁ ଗିହଣା ଚାଖିବା ଅପେକ୍ଷା ନିଜ ବାଣ୍ଡ ଠୁ ଖାଇବା ଠିକ ଆଉ ବାହାରେ ଜାଣିବାର ଡର ବି ନାହିଁ | ବୋଉ କୁ କହିଲା ଦିଦି ତୁମେ କଣ ଭୋକିଲା ରହୁଛ କି? ବୋଉ କହିଲା ହଁ ରେ ଇଏ ଗଲା ପରେ ମୋତେ ଆଉ କିଏ ଗେହିଁବା ପାଇଁ କହିବ | ସେ କହିଲା ତୁମେ ଗୁଡ଼ୁ କୁ ପଟାଉନ ସେ ତୁମକୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଦେବ ଆଉ ବୋଉ ତା କଥା ରେ ରାଜି ହେଇ କହିଲା ଆଜିଠୁ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେବି |

ମୁଁ ଜାଣିଗଲା ପରେ ସେଠୁ ଚାଲିଆସିଲି | ସେ ଗଲା ପରେ ବୋଉ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମୋତେ ଡାଇନିଂ ଟେବୁଲ ରେ ଗୋଟେ ସିଲିକ ର ନାଲି ନେଟ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଖାଇବା ବଢ଼ିଲା ବେଳେ ଡ ଏଥର ତା ଦୁଧ ଫାଟ ଦେଖେଇଲା ଆଉ ମୁଁ ଭୋକିଲା କୁକୁର ପରି ନାଳ ଗଡେଇଲି ଆଉ ବୋଉ ନଇଁ ନଇଁ ଖାଇବା ବାଢ଼ିଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବୁର୍ଯ୍ ଖାଲିଫା ପରି ଟେଂଗେଇ ହେଇ ଗଲା ବୋଉ କୁ ମୁଁ ଅନେଇ ରହିଥାଏ

ନାଲି ଶାଢ଼ୀ ରେ ବୋଉ ବଡ ବେଧେଇ ମାଲ ପରି ଲାଗୁଥିଲା ବୋଉ ମୋ ଖାଇବା ସରିଲା ପରେ ନିଜ କାନି ଖସେଇ ମୁହଁ ଧୋଇଦେଲା ଆଉ ପୁରା ଦୁଧ ଫାଟ ଦେଖେଇ ମୋ ଦେହ ଗରମ କରିଦେଲା ମୋତେ କହିଲା ପୁଅ ରେ ଗୋଟେ କଥା ଜାଣିଛୁ ? ମୁଁ କହିଲି କଣ ? ସେ କହିଲା ଦିଟା ବଡ ପାହାଡ ଭିତରେ ଗୋଟେ ଛୋଟ ନଈ ଓ ସେ ନଈ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଶୁଖିଲା ପଡିଥାଏ ହଟାତ ଗୋଟେ ଯାଦୁଗର ଆସିଲା ଆଉ ସେ ନଈ କୁ ଯାଦୁ କରି ପାଣି ରେ ଭରିଦେଲା ଆଉ ଏବେ କହ ଯେ ନଈ ଯାଦୁଗର କୁ ପାଣି ପିଇବାକୁ ଦବ ନା ନାହିଁ ?

ମୁଁ କହିଲି ହଁ ନିଶ୍ଚିତ ତାକୁ ପାଣି ଦବା କଥା ସେ ହଉ କହି ମୋ ହାତ ଧରି କହିଲା ସେ ପାହାଡ ଦେଖିବୁ ? ମୁଁ କହିଲି ହଁ କୋଉଠି ? ବୋଉ କହିଲା ଚୌକି ବୁଲା ଆଉ ବସ ନିଜେ ବୁଲିପଡିଲା ଆଉ ପଛ ପଟୁ ନିଜ ନାଲି ଶାଢ଼ୀ ଓ ସାୟା ଟେକିଦେଇ କହିଲା ଦେଖ ନଈ କେମିତି ପାଣି ରେ ଭରି ଯାଇଛି ମୁଁ ତା ଉଚା ଲଙ୍ଗଳା ଗାଣ୍ଡି ଦେଖିଲି ଆଉ କହିଲି ପାହାଡ ତ ଅଛି ହେଲେ ନଈ କାଇଁ? ବୋଉ ନଇଁ ପଡିଲା ଆଉ ତା ବିଆ ନାଳେଇ ଯାଇଥିଲା | ମୋତେ କହିଲା ମୋ ଯାଦୁଗର ମୋ ନଈ ରୁ ଟିକେ ପାଣି ପିଇଦେ |

ମୁଁ ତା ପିଚା ଚିପିଲି ଆଉ ତା ବିଆ ରେ ମୋ ଜିଭ ଲଗେଇ ଯେବେ ଚାଟିଦେଲି ସେ ଶିରି ଶିରି ହେଇ କିଛି ଲାଲ ଛାଡିଲା ଆଉ ମୁଁ ଯେବେ ତାକୁ ଚାଟିଲି ମୁହଁ ଲାଳୁଆ ହେଇ ଗଲା ବୋଉ କୁ ବୁଲେଇ ଲୁଗା ଟେକି ଚେଇଁଆର ରେ ବସେଇଦେଲି ଆଉ ବିଆ ମେଲେଇ ଜିଭ ପୁରା ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ତାକୁ ସଲ ସଲ କଲି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ବିଆ ଫାଟ ଖୋଳି ପକେଇଲି ସେ ଉଫଫ ସଁ ସଁ ହେଲା ଆଉ ମୁଁ ଖୋଳି ଘିଅ କାଢ଼ିଦେଲି ଆଉ ଖାଇଯାଉଥିଲି |

ବୋଉ ଏବେ ନିଜେ ଯେମିତି ବ୍ଲାଉସ ଉପରୁ ଦୁଧ ଚିପିଲା ମଉଜ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସିଧା ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲି ଦୁଧ ଚିପିଲି ଆଉ ତା ଭୁଣ୍ଡି ଠିଆ ହେଇଗଲା ମୁଁ ତାକୁ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଲି ବିଆ ଆଉ ଦୁଧ ୧୫ ମିନଟ ଚାଟିବା ପରେ ମୁଁ ତା ଓଠ ଚୁମି ଚାଲିଲି ସେ ବି ମୋ ପିଠି ଗାଣ୍ଡି ଆଉଁସି ମୋତେ ଚୁମା ଦେଲା | ମୋତେ ତା ଓଠ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା ବୋଉ ର ବାସ୍ନା ମୋତେ ମୋହିତ କରିଦେଇଥିଲା ଏବେ ମୁଁ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ କହିଲି ମୋ ଯାଦୁ କାଠି କୁ ଚୁମା ଦେ ରାଣ୍ଡ ସେ କହିଲା ଆଃ ରେ ମାଗିଆ ତୋ ଯାଦୁ କାଠି ଦେ ମୋତେ |

ମୁଁ ମଉଜ ପାଇଁ ଗୋଟେ କାଠି ଦରକାର ଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଖୋଜୁଥିଲି ସେ ମୋ ବଡ ବାଣ୍ଡ ଧରି ଆସ୍ତେ ଚୁମି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚମଡା ଖୋଲିଦେଲା ବେଳକୁ ସେ ଆଉ ବଡ ହେଇଗଲା ସେ ସେ ଗୋଲାପୀ ଅଂଶ କୁ ଛୁଇଁ ତାକୁ ଜିଭ ଲଗେଇଦେଲା ଆଉ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଗିଳିଦେଲା ପରି କଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଲାଳ ଲଗେଇଦେଲା ମୁଁ ତା ସବୁ ଲୁଗା ପଟା ଖୋଲି ତାକୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ବିଆ ରେ ଛେପ ପକେଇଦେଲି ଆଉ ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ମୁହଁ ରେ ଲଗେଇ ଘଷିଲି ଆଉ ଭିତରକୁ ଯେବେ ଦାବିଦେଲି ସେ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ଆଃ ଆଃ ମୋତେ କର ମୋତେ ଆଉ କର … Bada Pahada Majhire Bou Ra Mahujhaa Nai
ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *