ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ – SexKahanni.COM

ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ

ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ

BapaNka SangaRa Jhia Hela Mo Dwitiya Stree

BapaNka SangaRa Jhia Hela Mo Dwitiya Stree – ମୋ ନାଁ ସୋମୁ, ମୁଁ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କହି ରଖେକି ମୁଁ ଏହି ସାଇଟର ଜଣେ ପୁରୁଣା ପାଠକ ଅଟେ । ମୋ ବୟସ ୩୫ ବର୍ଷ ମୋ ଉଚ୍ଚତା ୧୭୫ ସେମି ଏବଂ ଓଜନ ୭୨ କେଜି ଅଟେ ଓ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜ ୮ଇଞ୍ଚ ଅଟେ । ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କରି ଏକ ରିୟଲ ଷ୍ଟୋରି ଲେଖୁଛି । ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ମୁଁ ବିଆର ଦିୱାନ ଅଟେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଏହି ଷ୍ଟୋରି ମୋର ଏବଂ ମୋ ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ଝିଅ ରୁଚିର ଅଟେ । ଯାହାକୁ ମୁଁ ଭଉଣୀ ବୋଲି ମାନେ ଆଉ ସେ ମୋତେ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକେ । ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସାନୁ ର ବହୁତ ଭଲ ବାନ୍ଧବୀ ଅଟେ । ଚାଳନ୍ତୁ ଏବେ ଷ୍ଟୋରିର ଭିତରକୁ ଯିବା ଏବଂ ମଜା ନେବା । Odia Sex 

ମୋ ପରିବାରରେ ଚାରି ଜଣ ସଦସ୍ୟ ରୁହନ୍ତି, ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ମୋର ଦୁଇଟା ଛୁଆ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋ ଠାରୁ ବୟସରେ ୬ ବର୍ଷ ସାନ ଅଟେ । ସେ ବି ଦେଖିବା ପାଇ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ରୁଚିର ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ ଅଟେ, ରୁଚି ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଠାରୁ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଅଟେ । ମୁଁ ରୁଚି ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ମନ ହୁଏ । କିନ୍ତୁ କିଛି କରି ପାରେ ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ବହୁତ ଡରୁ ଥିଲି । ସେଦିନ ଗରମ ଦିନ ଥିଲା ଜୁନ ମାସ ଚାଲିଥାଏ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରେ ଥାଏ ଏବଂ ମୁଁ କମ୍ପୁଟର ପାଖରେ ବସି କିଛି କାମ କରୁଥାଏ, ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ମୋତେ ଡାକିଲା, ସୋମୁ ଆଜି ଅଙ୍କଲ ଙ୍କର ଫୋନ ଆସିଥିଲା, ସେ କହୁଥିଲେ ରୁଚିକୁ ଆମ ଘରକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ସେମାନେ ଗାଁ କୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଆଉ ରୁଚିର ଏକ୍ସାମ ଚାଲୁଛି ।

ସେ ଆଜି ରାତିରେ ଆମ ଘରେ ରହିବ ଏବଂ ସକାଳୁ ତାକୁ ନେଇ ଛାଡି ଦେବାକୁ ହବ କାରଣ ତାକୁ କଲେଜ ବସରେ ଯିବାର ଅଛି । ଆଉ ଏମିତି ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ କହିବା ଅନୁସାରେ ମୁଁ ରୁଚିକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି । ମୁଁ ତା ଘରେ ପହଞ୍ଚି ତାକୁ ଗାଡିରେ ବସେଇ ମୁଁ ମୋ ଘରକୁ ନେଇ ଆସିଲି । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ରୁଚିକୁ ଦେଖୁଥିଲି ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ଲାଗୁଥିଲା। ତାର ସେକ୍ସି ଫିଗର ଦେଖି ତା ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ମନ ହେଲା । ସେ ବ୍ଲାକ ଜିନ୍ସ ଓ ୱାଇଟ ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା । ସେ MBA କରୁଥିଲା ତେଣୁ ମୋ ସହ ବେଳେ ସବଜେକ୍ଟ କୁ ନେଇ କଥା ହୁଏ । ମୋ ଦିଲ ତା ପାଇଁ ପୁରା ଫିଦା ହେଇ ସାରିଥିଲା ଆଉ ତାକୁ ନିଜର କରିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ । Desi Odia Sex Story

ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ ଘରକୁ ନେଇ ଚାଲିଆସିଲି । ଆମେ ସମସ୍ତେ ବସି ଖାଇବା ପାଇଁ ବସିଗଲୁ । ଖାଇ ସାରିବା ପରେ କିଛି ସମୟ କଥା ହୋଇ ଆମେ ନିଜ ନିଜ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲୁ ଶୋଇବା ପାଇଁ । ମୁଁ ସେଦିନ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କ୍ଷୀର ସହ ଗୋଟେ ଆର୍ୟୁବେଦିକ ଔଷଧ ଯାହାକି ସେକ୍ସ ର ପାଉରକୁ ବୃଦ୍ଧି କରେ, ଖାଇ ଦେଇ ଥିଲି । ଏହି ଔଷଧକୁ ଜଣେ ବାବା ଦେଇ ମୁଁ ଯେବେ ବନାରସ ଯାଇଥିଲି ସେଠାରୁ ଆଣିଥିଲି । ଆଉ ସେଦିନ ରାତିରେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ସାନୁ ସହ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଆମ ରୁମକୁ ଲାଗି ରୁଚିର ରୁମ ଥିଲା । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସାନୁକୁ ଗେହୁଁଥିଲି ତାର ସିତସ୍କାର ଶୁଣି ଆମ ରୁମ ଝରକା ପାଖରୁ ଆମକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା। ସେଦିନ ମୁଁ ଏବଂ ସାନୁ ଦୁଇ ଥର ସେକ୍ସ କଲୁ । ଗୋଟେ ଥର ତା ବିଆରେ ଗେହିଁଲି ଏବଂ ଆଉ ଗୋଟେ ଥର ତା ଗାଣ୍ଡୀରେ ଗେହିଁଲି । ଆମ ଦୁଇଜଣକୁ ସେକ୍ସ କରିବାର ଦେଖି ରୁଚି ବହୁତ ହଟ ହେଇଯାଇଥିଲା । ସେ ତାର ରୁମ କୁ ଯାଇ ତାର ଦୁଧ ଓ ବିଆ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ରଗଡିବାରେ ଲାଗିଥିଲା ।

ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ସେକ୍ସ କରି ସାରି ବାଥରୁମ କୁ ଯାଉଥିଲି ସେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ରୁଚି ରୁମରେ ଲାଇଟ ଜଳୁଛି ଏବଂ ତା ରୁମ କବାଟ ଖୋଲା ଅଛି, ସେ ବହୁତ ହଟ ହେଇଯାଇଥିଲା ସେ ତାର ନାଇଟ କୁ ଟେକି ତାର ବିଆରେ ଅଙ୍ଗୁଳି କରୁଥିଲା । ଆଉ ସେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାର କରିବା ପାଇଁ ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ତାର ଡୋର କୁ ଠକ ଠକ କଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଦେଖିଲା । ମୋତେ ଦେଖି ସେ ଚୁପ ଚାପ ଶୋଇବାର ନାଟକ କଲା । ଫୁଣି ପର ଦିନ ସମସ୍ତେ ଉଠି ସାରିଥିଲେ ମୁଁ ସାନୁକୁ କିସ କରି ଗୁଡ ମର୍ନିଙ୍ଗ କହିଲି । ଆମେ କିସ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଫୁଣି ଥରେ ରୁଚି ଆମକୁ ଦେଖି ଦେଲା ଏବଂ ସାନୁ ବି ରୁଚିକୁ ଦେଖି ଦେଲା । ସାନୁ ଏବଂ ରୁଛି ମଧ୍ୟରେ କିଛି କଥା ହେଲା । BapaNka SangaRa Jhia Hela Mo Dwitiya Stree

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ – କଣ ରୁଚି ଲାଜ କରୁଛ କି ?

ରୁଚି – ଭାଉଜ ଏ ଆପଣ ଠିକ କଲେ ନାହିଁ ।

ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ – ତୁମକୁ ବି ବାହାଘର ପରେ ସବୁ ଜଣା ପଡିଯିବ କଣ ଭଲ କଣ ଖରାପ । ତାପରେ ରୁଚି ଜଳଦୀ ଯାଇ ରେଡି ହେଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଗାଡି ବାହାର କଲି ତାକୁ ନେଇ ଛାଡିବା ପାଇଁ । ସେ ଗାଡିରେ ବସିଲା ଆମେ ତା ଘରକୁ ଗଲୁ  । ଯିବା ସମୟରେ ମୁଁ ତାକୁ କାଲି ରାତିର ଘଟଣା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି ।

ମୁଁ – ରୁଚି କାଲି ତୁ ଏତେ ରାତିରେ କଣ କରୁଥିଲୁ?

ରୁଚି – ନା ଭାଇ କିଛି ନୁହେଁ ମୁଁ ସୋଇଥିଲି ।

ମୁଁ – ତୁ କଣ ପାଇଁ ମିଛ କହୁଛୁ, ମୁଁ ସବୁ କିଛି ଦେଖିଛି ଆଉ ତା ପୂର୍ବରୁ ତୁ ମୋ ରୁମ ଝରକା ପାଖେ ଠିଆ ହେଇ ଦେଖୁଥିଲୁ ମୁଁ ଓ ତୋ ଭାଉଜ କଣ କରୁଥିଲୁ । ତୁ ସେଠି ଠିଆ ହେଇ ଆମର ପୁରା ସେକ୍ସ ଦୃଶ୍ୟକୁ ମନମୁଗଦ୍ଧ ହୋଇ ଦେଖୁଥିଲୁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣକୁ ଦେଖି ତୁ ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲୁ ।

ରୁଚି – ନା ଭାଇ ସେମିତି କିଛିବି ନୁହେଁ ।

ମୁଁ – ତୋର କେହି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଛି

ରୁଚି – ନା

ମୁଁ – କଣ ତୁ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛୁ, ତୋ ଆଖିବି ବହୁତ ଲାଲ ପଡିଛି ।

ସେଠୁ ସେ କହିଲା ନା ତ, କିନ୍ତୁ ହଁ ମୁଁ ସେକ୍ସ କେବଳ ବିବାହ ପରେ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ କରିବି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ ନହେଇଛି ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେମିତି ରହିବୁ? ଥରେ ତୁ ଯଦି ସେକ୍ସ ବିଷୟରେ ଭାବିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ ନା ସେଥିରୁ ବାହାରିବା ବହୁତ ମୁସ୍କିଲ ହୋଇଥାଏ । ଏମିତି ଆମେ କଥା ହେଇ ହେଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ସେ ଲକ ଖୋଲିଲା ଏବଂ ମୋତେ କହିଲା ତୁମେ ଏଇଠି ବସିଥାଏ ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ପାଣି ନେଇ ଆସୁଛି ଏବଂ ରେଡି ହୋଇ ବି ଆସୁଛି ତୁମେ ମୋତେ ବସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡ୍ରପ କରିଦେବ ।

ସେ ମୋତେ ପାଣି ଗ୍ଳାସ ଧରେଇ ଦେଇ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲା ରେଶି ହାବା ପାଇଁ, କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋତେ ଡାକି କହିଲା ଭାଇ ମୋ ଟାଉଲ ଟା ଦେଲ, ମୋ ରୁମରେ ବେଡ ଉପରେ ଅଛି, ମୁଁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଭୁଲିଯାଇଛି । ମୁଁ ତାକୁଟାଉଲ ଦେବା ସମୟ ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ମୋ ଗୋଡକୁ ଖସେଇ ଦେଲି ଯେମିତି କବାଟରେ ଜୋରେ ଯାଇ ପିଟି ହେବି କବାଟ ଖୋଲିଯିବ, ମୁଁ ଯେମିତି ଯାଇ ପିଟି ହେଇଛି କବାଟ ଖୋଲିଗଲା ସେ ମୋ ଆଗରେ ପୁରା ନ୍ୟୁଡ ଠିଆ ହେଇଥିଲା । ଆପଣମାନେ ଏହି କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ବି ଗରମ ହେଇଗଲି ଏବଂ ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ସେ ବାର୍ଥରୁମରୁ ବାହାରି ସିଧା ତା ରୁମକୁ ଯାଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ତାର ଜିନ୍ସକୁ ଗୋଡରେ ଗଲେଇ ଥାଏ ଉପରକୁ ଟେକି ନଥାଏ, ମାନେ ସେ ପୁରା ନ୍ୟୁଡ ଥିଲା । ମୁଁ ପଛ ପଟୁ ଯାଇ ତା କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖିଦେଲି ।

ସେ ଏକଦମ ଡରି ଯାଇ ବୁଲିପଡିଲା ଏବଂ ମୋ ଦେହରେ ଟଚ ହେଲା । ସେଠୁ ମୁଁ ତା ମୁଣ୍ଡକୁ ଟେକି ତା ମଥାରେ ଗୋଟେ କିସ କଲି । ସେଠୁ ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ତୁମକୁ କହିଥିଲି ଏସବୁ ମୁଁ କେବଳ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ କରିବି । ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କଣ ତୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହେବୁ ? ସେ କହିଲା ତୁମର ତ ବିବାହ ହେଇ ସାରିଛି , ଫୁଣି କେମିତି ହବ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ରୁଚି ମୁଁ ତୋତେ ବହୁତ ଭଲପାଏ । ସେ କହିଲା ଭାଇ ମୁଁ ବି ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ କିନ୍ତୁ ଆମେ କେମିତି ବିବାହ କରି ପାରିବା । ସେଠୁ ମୁଁ ତାକୁ କାହିଲି ଦେଖେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟେ ମା ପେଟର ଭାଇ ଭଉଣୀ ନୁହେଁ କି , ନା ଆମେ ଗୋଟେ ପରିବାର ର, ନା ଆମେ ଗୋଟେ ଗାଁ ର । ସେଠୁ ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି, ଆଜି ପରଠୁ ମୁଁ ତୁମକୁ କେବ ଭାଇ ବୋଲି ଡାକିବି ନାହିଁ, ଆଉ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନ୍ନାରେ ତୁମେ ବୋଲି ଡାକିବି ନହେଲେ ତୁମ ନାଁ ଧରି ଡାକିବି । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଜି ଠୁ ତୁ ମୋର ହେଇ ରହିବୁ, ସେ ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କହିଲା ଆଗ ତୁମେ ମୋତେ ବିବାହ କରି ଦିଅ ତାପରେ ମୁଁ ତୁମ ସହିତ ସେ ସବୁ କରିବି ଯାହା ସ୍ଵାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କରନ୍ତି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ତୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହ ମୁଁ ଏବେ ଆସୁଛି । ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଥିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

21600cookie-checkବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!