ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

ବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ

BapaNka SangaRa Jhia Hela Mo Dwitiya Stree – ସେଠୁ ମୁଁ ଜଳଦୀ ମୋ ଘରକୁ ଯାଇ ଗୋଟେ ମୁଦି ଆଣିଲି ତାପରେ ମାର୍କେଟ ରୁ କିଛି ସିନ୍ଧୁର ଆଣିଲି ରୁଚି ପାଖକୁ ଚାଲି ଆସିଲି । ତାଙ୍କ ଠାକୁର ଘରୁ କିଛି ସିନ୍ଦୁର ଆଣିଲି ଏବଂ ଗୋଟେ ଦୀପ ଜଳେଇ ଦୀପକୁ ଶାଖୀ ରଖି ମୁଁ ତା ମଥାରେ ସିନ୍ଧୁର ଦେଲି । ମଙ୍ଗଳ ସୂତ୍ର ଜାଗାରେ ମୁଁ ତାକୁ ଚାନ୍ଦିର ଚେନ ପିନ୍ଧେଇଲି । ସେ ତା ଇଛା ଅନୁସାରେ ଚାନ୍ଦିର ଚେନ ପିନ୍ଧିଲା କାରଣ ଯଦି ମଙ୍ଗଳ ସୂତ୍ର ପିନ୍ଧିବ ବାହାରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଯିବେ ଆଉ ଯଦି ଏମିତି ଚେନ ପିନ୍ଧିଳି ତେବେ କାହାକୁ କିଛି ଜଣା ପଡିବ ନାହିଁ । ସେ ଲାଲ ଚୂନି ପକେଇ ଦୀପ ଚାରିପଟେ ଆମେ ସାତ ଘେରା ବୁଲିଲୁ ତାପରେ ସେ ପାଦ ଛୁଇଁ ମୁଣ୍ଡିଆ ମାରିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇଲି ତା ମଥାରେ ଚୁମା ଦେଇ ତାକୁ ବେଡ ରୁମ କୁ ନେଇଗଲି । ମୁଁ ସେଠୁ ତାକୁ ବିନା କିଛି ପଚାରି ତାକୁ ବାହୁରେ ଧରି ନେଇ ତାକୁ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ରୁଚି ଆଜି ତୁ ମୋତେ ବାଧା ଦେ ନାହିଁ ଏକଥା କହି ମୁଁ ତା ଓଠକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ଗୋଟେ ହାତ ନେଇ ତାଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି କୁଆଁରୀ ଦୁଧ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ଅପେକ୍ଷା ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା । Odia Hot Sex Story

ରୁଚିବି ନିଜକୁ ନିଜେ ମୋ ଠାରୁ ଦୂରେଇବା ପାଇଁ ବି ଚେଷ୍ଟା କଲା ନାହିଁ ଆଉ ସେ ବି ମୋ ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲା । ଏବେ ମୁଁ ତାର ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ଏବେ କେବଳ ମୋ ସାମନ୍ନାରେ ବ୍ରା ରେ ଥିଲା ସେ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପ୍ରଥମରୁ ଖୋଲି ଦେଇଥିଲା । ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ ତାର ଦୁଧ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ମୁଁ ତାର ପୁରା ଶରୀରକୁ କିସ କଲି ଏବଂ ତାକୁ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ଡ୍ରେସ ଓ ଅଣ୍ଡରଓୟାର ଖୋଲି ଦେଲି ତାପରେ ତାକୁ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲି । ପ୍ରଥମେ ସେ ମନା କରିବାରେ ଲାଗିଲା କିନ୍ତୁ ଜିଦ କରିବାରୁ ମାନି ଗଲା ।

ଏବେ ସେ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବାରେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲା । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ସେ ବି ମସ୍ତ କରି ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମୁ ଥିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ମୋତେ କାମୁକ କରିଦେଇଥିଲା । ସେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ମିନିଟ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଛାଡି ଦେଲା । ମୁଁ ତା ଗୋଡ ପାଖରେ ବସି ତାର ଦୁଇ ଗୋଡ ମେଲେଇ ଦେଇ ତା ବିଆ କୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ପରେ ତା ବିଆକୁ ଚଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୋ ଜିଭ ଯେମିତି ତା ବିଆରେ ଟଚ ହେଇଛି ତା ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା ଆଉ ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡକୁ ଜୋରେ ତା ବିଆରେ ଚାପି ରଖିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଜିଭକୁ ବୁଲେଇ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି । ଏବେ ମୁଁ ତାକୁ ଘୋଡୀ ବନିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଘୋଡୀ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଆସିଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗୁଛି ଜାନୁ?

ସେ କହିଲା ମୋ ପ୍ରାୟ ସାଙ୍ଗମାନେ ସେମାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ସେକ୍ସ କରି ସାରିଲେଣି କିନ୍ତୁ ମୁଁ ବିବାହ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ଆଉ ଆଜି ମୋତେ ଖୁସି ଲାଗୁଛି  ମୋ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେଇଗଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀ ସହ ସେକ୍ସ କରୁଛି । ହଁ ତୁମେ ଏହାକୁ ଚଉଠି ରାତି କୁହ କି ଚଉଠି ଦିନ ମୋତେ କିଛି ଫରକ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଏବେ ମୁଁ ତୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଆରମ୍ଭରୁ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଲାଗିବ ତୁ ତାକୁ ସହିଯିବୁ ପରେ ବହୁତ ମଜା ଆସିବ । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପଶେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ବାଣ୍ଡ ବହୁତ ଟାଇଟ ନେଇ ବିଆ ଭିତରକୁ ପଶୁଥିଲା ଆଉ ତାକୁ ଟିକେ ଟିକେ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଥିଲା । ସେ ମୋତେ ଜୋର କରି କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ନେଲା ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟେ ଜୋର ଦାର ଧକା ମାରିଲି । ସେଠୁ ମୋର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା । ଆଉ ସେ ବହୁତ ଜୋରେ ଚିହିକି ଉଠିଲା । ଆଉ ବାଣ୍ଡବି ବିଆ ଭିତରୁ ଖସି ବାହାରକୁ ବାହରି ଆସିଲା ଆଉ ମୁଁ ବହୁତ ଡରି ଗଲି ।

ସେଠୁ ମୁଁଗୋଟେ ହାତରେ ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲି । ସେ ଟିକେ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ପଡିବାରୁ ମୁଁ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଏବଂ ତା ଓଠରେ ମୋ ଓଠକୁ ରଖି ତା ପାଟିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ସେଠୁ ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଫୁଣିଥରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲି ସେ ଚିଲେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟାକଲା କିନ୍ତୁ ଚିଲେଇ ପାରିଲା ନାହିଁ । ସେଠୁ ମୁଁ ତାର ଚିନ୍ତା ନକରି ୧୦ -୧୫ ଧକା ମାରିଲି । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆରମ ରେ ବାହର ଭିତର ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ରୁଚି ବିଆରେ ଦରଜ ଟିକେ କମ ହେଇଗଲା । ଆଉ ତାକୁବି ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ ୧୦-୧୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିନା ରହି ଗେହିଁ ଚାଲିଲି । ଆଉ ସେ ଏଥର ପ୍ରତି ଟି ଧକାରେ କହିବାରେ ଲାଗିଲା ଜୋରେ ଆହୁରି ଜୋରେ କର, ଆଜି ଫଟେଇ ଦିଅ ମୋ ବିଆ କୁ କିଛି କହିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଜଣ ଜଣ କରି ଝଡିଗଲୁ । କିଛି ସମୟ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ସୋଇରହିଲୁ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଉଠେଇ କହିଲା ତୁମେ ଆଜି ମୋତେ ସେକ୍ସର ଭରପୁର ମଜା ଦେଲ । ପ୍ଳିଜ ଆଜି ପରଠୁ ତୁମେ ମୋତେ ଡେଲି ଗେହିଁବ । ମୁଁ କହିଲି ନିଶ୍ଚୟ ଆଉ ୟାଠୁ ବହୁତ ଭଲରେ ଗେହିଁବି । ଆଜି ତୁମର ଏହା ପ୍ରଥମ ଦିନ ତେଣୁ ଆଜି ଏତିକି ବହୁତ ଅଟେ । ତାପରେ ସେ ଉଠିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲା କିନ୍ତୁ ଉଠି ପାରିଲା ନାହିଁ ।

ତାପରେ ତାକୁ ଉଠେଇ ବାର୍ଥରାମ ନେଇଗଲି ଆଉ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ଗାଧୋଇଲୁ । ଆମେ ଏତେ ମଜି ଯାଇଥିଲୁ ସେ ତାର କଲେଜ କଥା ଭୁଲି ଯାଇଥିଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ କଲେଜ କଥା କହିବାରୁ ସେ କହିଲା ଚଳିବ ଆଜି ଏକ୍ସାମ ନଥିଲା  । ତାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାକୁ ମୋ ଘରକୁନେଇ ଗଲି ସେ ସାନୁ ସହ କଥା ହୋଇ କହିଲା ଭାଉଜ ମୁଁ ତୁମକୁ ତୁମ ନାଁ ଧରି ଡାକି ପାରିବି କାରଣ ମୁଁ ତୁମର ଭଲ ସାଙ୍ଗ ହୋଇ ରହିବା କୁ ଚାହେଁ । ସାନୁ ବି ତାକୁ ହସି କହିଲା ହଁ ନିଶ୍ଚୟ ଆଜି ଆମେ ଭଲ ବାନ୍ଧବୀ । କିନ୍ତୁ ସାନୁ ଜାଣିନଥିଲା ସେ ତାର ସଉତୁଣୀ ବୋଲି ଆଉ ସେ ତା ସହ ତା ସ୍ଵାମୀକୁ ସେଯାର କରୁଛି ।

ସେଠୁ ଆମେ ସାତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କଲେଜ ରୁ ଆସିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଗିହାଁ ଗେହିଁ ହଉ ତାପରେ ଯାଇ ଆମ ଘରକୁ ଆସୁ । ଏବେ ତାକୁ ମୁଁ ଗେହିଁ ତା ବିଆକୁ ପୋଲା କରି ସାରିଲିଣି । ଆମେ କଥା ହେଇଛୁ ତାର MBA ସରିବା ପରେ ଅନ୍ୟ ସହର ସେ ଜବ କରିବା ଆଉ ଆମ ଶେଠୀ ଏକାଠି ରହିବୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

21600cookie-checkବାପାଙ୍କ ସାଙ୍ଗର ଝିଅ ହେଲା ମୋ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ତ୍ରୀ
One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!