Barsha Ra Diary -1 ବର୍ଷା ର ଡାଏରି (ଅଧ୍ୟାୟ-୧)

ବର୍ଷା ର ଡାଏରି (ଅଧ୍ୟାୟ-୧)

Barsha Ra Diary -1

Barsha Ra Diary -1  ନମସ୍କାର ପାଠକ ବନ୍ଧୁ, ବର୍ଷା ର ଡ଼ାଏରି ସିରିଜ ର ପ୍ରଥମ ଅଧ୍ୟାୟ କୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ, ଏହି ସିରିଜ ର ସବୁ କାହାଣୀ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ, ମୋ ନାଆଁ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ନାଆଁ ବଦଳା ଯାଇ ଅଛି।

ମୁଁ ବର୍ଷା, ବୟସ 23 ! କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋ ବିଷୟ ରେ ପଦେ କହିଦିଏ, ମୁଁ ମୋ ବିଟେକ ଶିକ୍ଷା ସମାପ୍ତ କରି ଏବେ ଘରେ ଅଛି। ଆମ ଘର ଭୁବନେଶ୍ୱର, ବାପା ବହୁତ ଧନୀ, ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ବଡ଼ ଘର ଅଛି, କୋଲକାତା ରେ ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ହୋଟେଲ ଅଛି ଏବଂ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ଅଛି, ବଡ଼ ଭାଈ ସେଠି ରୁହନ୍ତି ଘରେ, ବାପା, ମମି ଆଉ ମୁଁ।

ବାପା ସବୁବେଳେ କଲିକତା ଯାଆଆସ କରନ୍ତି। ପୁରୀ ରେ ରାସ୍ତା ରୁ 7 କିମି ଭିତରକୁ ଆମର ଗୋଟିଏ ବଡ଼ ଫାର୍ମହାଉସ ଅଛି। ସେ ଜାଗା ଟି ମୋର ବହୁତ ପସନ୍ଦ, ବୋହୁତ ବଡ଼ ଜାଗା ରେ ଫାର୍ମ ହାଉସ ମଝିରେ ଘର 7,8 ବଖରା ଦୁଇ ମହଲା ବିଶିଷ୍ଟ ଘର, ଚାରିପଟେ ବୋହୁତ ଜାଗା, ସେଇଠି ଆମ୍ବ ବଗିଚା, ପୋଖରୀ ଆଉ ନଡ଼ିଆ ଗଛ ରେ ଭର୍ତ୍ତି ହେଇ ଏସବୁ କୁ ଘେରି ରଖିଛି, ପୁରା ଉଚ୍ଚା ଉଚ୍ଚା ପାଚେରୀ। ଏତେ ବଡ଼ ବଗିଚା ଯେ ବୁଲିବାକୁ ହେଲେ ଗାଡି ଦରକାର ଚାଲି ଚାଲି ଯାଇ ହେବନି। ଶୀତ ଦିନେ ଟୁରିଷ୍ଟ ଙ୍କୁ ରୁମ ଦିଆଯାଏ।

ଫାର୍ମ ହାଉସ ରେ କାମ କରନ୍ତି ହରି ଆଉ ଦାମ ବୟସ ୪୦ ପାଖାପାଖି ହେବ, ତାଙ୍କ ଘର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲାରେ ସେମାନେ, ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ରୁହନ୍ତି ଓ 7,8 କିମି ଦୂରରେ ଥିବା ଗାଆଁ ରୁ ସବୁ ଦିନ ଆସେ ମାଳତୀ, 40-45 ବର୍ଷ ର ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ସେ ଘର ର ସବୁ କାମ, ରୋଷେଇ, ସାଫସଫାଇ ଆଦି କାମ କରେ। ହରି ଆଉ ଦାମ ଫାର୍ମ ହାଉସ ର ସମସ୍ତ କାମ କରନ୍ତି । ମୁଁ ସେଠିକି ବାପା ଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ରେ ଯାଏ, ବୁଲିବାକୁ ଯେତେବେଳେ କେହି ଟୁରିଷ୍ଟ ନଥାନ୍ତି।

ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ରେ ବିଟେକ ପଢ଼ୁଥଲା ବେଳେ ରାତି ରେ କ୍ଲବ ଯିବା ପାର୍ଟି କରିବା ଏସବୁ ମତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ, ଛୋଟ ଛୋଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ମୋର ଅଭ୍ୟାସ ଥିଲା। ମୁଁ ପ୍ଲସ ଟୁ ପର ଠାରୁ ଅନେକ ପୁଅ ଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କରିଛି ଏଣୁ ମୋର ପୁରା ସେକ୍ସି ଫିଗର ହେଇଯାଇଥାଏ। ହାଇଟ 5 ଫୁଟ 8 ଇଞ୍ଚ, ଓଜନ 55 kg, ଦୁଧ 36, ଅଣ୍ଟା 34 ଓ ଗାଣ୍ଡି 38। ଏମିତିଆ ଫିଗର ରେ ମୁ ଯେତେବେଳେ ହଟ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ କି ମିନି ସ୍କଟ ସହ ଟାଇଟ୍ ଟପ ପିନ୍ଧେ, ଦେଖିଲା ଲୋକ ପାଗଳ ହେଇଯାଏ।

ଘଟଣା ଟି 2017 ମସିହା ଅପ୍ରେଲ ମାସ ର, ମୁ ବିଟେକ ସେକେଣ୍ଡ ଇଅର ପଢୁଥାଏ, ଖରାଦିନ ଛୁଟି ଆରମ୍ଭ ହେଇଥାଏ। ମୁଁ ଓ ବାପା କିଛିଦିନ ବୁଲିବା ପାଇଁ ପୁରୀ ଫାର୍ମ ହାଉସ କୁ ଯିବାର ଥାଏ। ରାତି ରେ ଯାଇ ସେଠି ପହଁଚିଲୁ, ବାପା ମତେ ମୋର ଗୋଟେ ବଡ଼ ରୁମ ଦେଖେଇଦେଲେ। ଡିନର କରି ଶୋଇଗଲି ସକାଳୁ ସକାଳୁ ବାପା ଙ୍କର ଫୋନ ଆସିଲା କି ତାଙ୍କୁ ହଟାତ କଲିକତା ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ 3 ଦିନ ପାଇଁ, ବାପା ମତେ ଘରେ ନେଇ ଛାଡି ଦେଇ କଲିକତା ଯିବେ ବୋଲି କହିଲେ।

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ରାଜି ହେଲିନି, ଜିଦି କଲି ସେଇଠି ରହି ବୁଲାବୁଲି କରିବି ବୋଲି। ବାପା ଶେଷ କୁ ମୋ ଜିଦି ଆଗରେ ହାରି ଯାଇ କଲିକତା ଚାଲିଗଲେ, ମୋତେ ଫାର୍ମ ହାଉସ ରେ ଛାଡି, କିନ୍ତୁ ଗଲା ବେଳେ ମତେ କହିଲେ, ”ଏଠି ସବୁ ଗାଉଁଲି ଲୋକ, ବାହାରକୁ ଯିବୁନି ।” ତଳକୁ ଯାଇ ହରି, ଦାମ କୁ କହିଲେ ଯେ ମୁଁ ଏଇଠି ୪ଦିନ ରହିବି, ସେ ଆସିଲା ଯାଏଁ, ମୋ କଥା ବୁଝାସୁଝା କରିବାକୁ।

ମାଳତୀ ଆଣି ବ୍ରେକଫାଷ୍ଟ ଦେଇ ତା ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ଆଉ ରୋଷେଇ ସାରିଦେଇଛି ବୋଲି କହିଲା। ମୁଁ ଖାଇସାରି ଝରକା ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ବାହାରକୁ ଦେଖୁଥାଏ, ସମୟ ସକାଳ ୧୦ ଟା ପାଖାପାଖି, ଗୋଟିଏ 3/4 ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଆଉ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥାଏ। ମୋ ନଜର ରେ ପଡିଲା ତଳେ ହରି ଓ ଦାମ କିଛି କାମ କରୁଥାଆନ୍ତି।

ମୁଁ ମଧ୍ୟ ରୁମ ରେ ବୋର ହଉଥାଏ, ଏଣୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡ ରେ କିଛି ଦୁଷ୍ଟ ବୁଦ୍ଧି ଜୁଟିଲା, ମୁଁ ଭାବିଲି କାହିଁକି ନା ଏ ଦୁଇଜଣ କେବେ ସେକ୍ସି ସହରୀ ଝିଅ ଦେଖିନାହାନ୍ତି, ଏମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଟିକେ ସେକ୍ସି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଗଲେ କେମିତି ହୁଅନ୍ତା, ଟିକେ ମସ୍ତି ର ଚାନ୍ସ ବି ମିଳିବ ଆଉ ଏଇଟା ହଉଚି ସୁଯୋଗ କାରଣ ମାଳତୀ ସନ୍ଧ୍ୟା 5 ଟା କୁ ଆସିବ ଆଉ ସେଯାଏଁ କେହି ବି ନାହାନ୍ତି ଏଇଠି।

ମୁଁ ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଫିତା ଵାଲା ଚଡି ଆଉ ଫିତା ଵାଲା ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଲି ଉପରେ ପିନ୍ଧିଲି ଗୋଟିଏ ଟାଇଟ ସେମିଜ ଆଉ ତଳେ ଗୋଟିଏ ମିନିସ୍କଟ, ସ୍କଟ ଟା ଏତେ ଛୋଟ ଥିଲା ଯେ ନଇଁ ପଡ଼ିଲେ ଗାଣ୍ଡି ଦେଖାଯିବ। ଦୁଧ ପୁରା ଉପରକୁ ଜଣାପଡୁଥାଏ, ଓ କାନ୍ଧ ରେ ବ୍ରା ର  ଷ୍ଟ୍ରାପ ଦେଖାଯାଉଥାଏ। ଏମିତି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ମୁଁ ତଳକୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଗଲି। ସେମାନେ ପ୍ରଥମେ ଏତେ ସେକ୍ସି ଝିଅ କୁ ଏତେ ଛୋଟ ଡ୍ରେସ ରେ ଦେଖି ଆଁ କରି ଚାହିଁ ରହି ଥାଆନ୍ତି।

ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ କିଛି ନଜାଣିଥିବା ପିଲା ପରି କହିଲି

ମୁଁ- ତମେମାନେ କଣ କରୁଛ ?

ଦାମ- ଆସନ୍ତୁ ସାନ ମା , ଆମେ ଏଠି ଗଛ ଚାରା ପାଇଁ ମାଟି ଠିକ କରୁଛୁ।

Barsha Ra Diary -1

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

28 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *