ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

Barsha Samayare Khetare Pakei Mamata Ku Gehili

ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି  – ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, କେମିତି ଅଛନ୍ତି ବନ୍ଧୁମାନେ? ମୋ ନାଁ ରବି । ମୁଁ ଗୋରା ରଙ୍ଗର ଏକ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଯୁବକ। କଥା ସେତେବେଳର ଯେତେବେଳେ 12th ରେ ପଢୁଥିଲି । ମୋର ଖେଳ କୁଦରେ ବହୁତ ରୁଚି ଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ଶରୀର ଏକଦମ ଫିଟ ରହୁଥିଲା । ସ୍କୁଲରେ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଭଲପାଉଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ଝିଅ ମାନେ ମୋ ସହ କିଛି ନା କିଛି ବାହାନା କରି ମୋ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୋର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କୌଣସି ଇଣ୍ଟରେଷ୍ଟ ନଥିଲା ।

ମୋତେ ଯେଉଁ ଝିଅ ପସନ୍ଦ ଥିଲା ସେ ମୋ ଗାଁର ଥିଲା । ତାର ନାଁ ଟି ମମତା । ସେ ମୋଠାରୁ ଗୋଟେ ଶ୍ରେଣୀ ତଳେ ପଢେ । ମମତା ଗୋରା ରଙ୍ଗର ସୁସ୍ଥ ଶରୀରୀର ସୁନ୍ଦର ଝିଅଟେ , ତେଣୁ ତା ପଛରେ ସ୍କୁଲର ସବୁ ଟୋକାମାନେ ପଡୁଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ମମତା କେବେ କାହାକୁ ଲାଇନ ଦିଏ ନାହିଁ । ମୁଁ ତାକୁ ପସନ୍ଦ କରେ କିନ୍ତୁ ଏମିତି ଏକ ସମୟ ଆସିଲା ଯେଉଁ ସମୟରେ ମୋ ପରିବାର ଓ ତାର ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହେଲା ଆଉ କେହି କାହା ସହ କଥା ହେଲେ ନାହିଁ । ମୋ ଆଡୁ ମୁଁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ମୋର ସାହାସ ହୁଏ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ଯଦି ତାଙ୍କ ଘରେ ମୋ ନାଁରେ କିଛି କହିଦେବ ଅସୁବିଧା ହେଇ ଯିବ ।

ସେ ସ୍କୁଲ କୁ ଗାଁର ଅନ୍ୟ ଝିଅ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ପାଦରେ ଚାଲି ଯାଏ ଏବଂ ମୁଁ ସାଇକେଲରେ ଯାଏ । ମୁଁ ବହୁତ ମଜାଲିଆ ପିଲାଟେ ତେଣୁ ଗାଁର ସବୁ ଝିଅମାନେ ମୋ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମମତା ମୋ ସହ କଥା ନହେଇ ଚୁପ ରହେ । ଯେବେ ବି ମୁଁ କିଛି ମଜା କଥା କୁହେ ସମସ୍ତେ ହସନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ଚୁପ ଚାପ ଧିରେ କିନା ହସି ଦିଏ। ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ଦିନ ଏମିତି ବିତି ଯାଉଥିଲା, ଗାଁ ସ୍କୁଲରେ ଅନ୍ତାକ୍ଷରି ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଆୟୋଜନ ହେଲା, ମୁଁ ବି ସାମିଲ ହେଲି ଏବଂ ମମତା ବି ଭାଗ ନେଲା । ଅନ୍ତାକ୍ଷରୀ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଶେଷରେ ସେ ତା ଶ୍ରେଣୀର ଏବଂ ମୁଁ ମୋ ଶ୍ରେଣୀର ବଞ୍ଚିଥିଲୁ ।  ତା ଓ ମୋ ଭିତରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ହେଲା ଶେଷ ରେ ସେ ଜିତିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସେଇଠି ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଲି ସେ ବି ମୋତେ ହସି କରି ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲା ।

କିନ୍ତୁ ତାପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଦିନ ଏମିତି ଚାଲିଲା କିନ୍ତୁ କଥା ଆଗକୁ ବଢିଲା ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଗୋଟେ କଥା ହେଉଥିଲା ମମତା ଯେବେ ମୋତେ ଦେଖୁଥିଲା ହସି ଦେଉଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ସ୍କୁଲ ଯିବା ସମୟରେ ମୁଁ ତାକୁ ରାସ୍ତାରେ ଦେଖିଲି । ସେ ଏକା ଯାଉଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମମତା ପାଦରେ କାହିଁ ଯାଉଛୁ ଆ ମୋ ସାଇକେଲରେ ବସ । ସେ ମୋତେ ହସି କହିଲା ସାଇକେଲରେ ତ କ୍ୟାରିଅର ନାହିଁ କେଉଁଠି ବସିବି । ମୁଁ ତାକୁ ହସି କହିଲି ଆଗରେ ରଡ଼ ଉପରେ ଆ ଚାଲି ଆ ।

ସେ କହିଲା ନା ସେଥିରେ ବସିଲି ମୁଁ ପଡିଯିବି ତେଣୁ ବସିବି ନାହିଁ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ନା ପଡିବୁ ନାହିଁ ଆଗ ବସ ତାପରେ କହିବୁ । ସେ ସିରିୟସ ହେଇ କହିଲା ଦେଖ ପଛରେ ଦୁଇଜଣ ପୁଅ ପିଲା ଆସୁଛନ୍ତି ତୁମେ ଯାଅ ଆଉ କେବେ ମୋତେ ତୁମ ସାଇକେଲରେ ବସେଇବ । ମୋତେ ମନକୁ ମାରି ଯିବା କୁ ପଡିଲା, କିଛି ଦିନ ବୀଟିଗଲା କିନ୍ତୁ ମମତା ପାଖକୁ ଯିବା ମଉକା ମିଳିଲା ନାହିଁ । ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ଶ୍ରାବଣ ମାସ ଥିଲା ଆକାଶରେ କଳା ବାଦଳ ଛାଇ ଯାଇଥିଲା,ବର୍ଷା ହେବାର ପୁରା ସମ୍ଭାବନା ଥିଲା । ସେଦିନ ମୋର ଶେଷ କ୍ଳାସ ଖାଲିଥିଲା କିଛି ସମୟ ଇଆଡେ ସିଆଡେ ବୁଲିବା ପରେ ଭାବିଲି ବର୍ଷା ତେଣୁ ଆଗୁଆ ଘରକୁ ଚାଲିଯିବା ଭଲ ହେବ, ତାପରେ ମୁଁ ଛୁଟି ହେବାର ଅଧଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ସାଇକେଲ ଧରିଲି ଘରକୁ ଅଭିମୁଖେ ଆସିଲି ।

ମୁଁ ସ୍କୁଲଠାରୁ କିଛି ବାଟ ଆସିଛି ବର୍ଷା ଝିପି ହେଇ ପକେଇଲା,ମୁଁ ସାଇକେଲ କୁ ଜୋରେ ଚଳେଇଲି କାରଣ ଜୋରେ ବର୍ଷା ହେବା ଆଗରୁ ମୋତେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଥିଲା । ସ୍କୁଲରୁ ଗାଁ କୁ ଯିବା ବାଟରେ କ୍ଷେତ ପଡେ ଏବଂ କିଛି ଦୂର ରେ ଏକ ଆମ ଗଛ ଗୁଡାଏ ଥାଏ । ବର୍ଷା ଜୋରେ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ, ସେଇ ଆମ୍ବ ଗଛ ଠାରୁ କିଛି ଦୂର ଗୋଟେ ଝିଅ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚାଲିଯାଉଥାଏ, ମୁଁ ସାଇକେଲ ଆହୁରି ଜୋରେ ଜୋରେ ଚଳେଇଲି ଆଉ କିଛି ଦୂରରୁ ଦେଖି ଜାଣିଲି ସେ ମମତା ।

ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ଖୁସି ହେଇଗଲି, ମୁଁ ବ୍ରେକ ମାରି ତାକୁ କହିଲି ଆ ଜଲିଦି ସାଇକେଲ ରେ ବସି ପଡ । ସେ ଚାରି ଆଡେ ଉଣ୍ଡିଲା ଆଉ ସାଇକେଲର ଆଗ ରଡ଼ରେ ବସିଗଲା । ମୋତେ ସେତେବେଳେ ଏମିତି ଲାଗିଲା ଯେମିତି ମୋତେ ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ବଡ ଆଶା ପୂରଣ ହେଇଗଲା । ମମତା କୁ ବସେଇ ମୁଁ ସାଇକେଲ ଚଳେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ମୋ ଆଣ୍ଠୁ ବାରମ୍ବାର ମମତାର ଜଙ୍ଘକୁ ଛୁଉଁଥିଲା । ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ବର୍ଷାରେ ଭିଜିଯାଇଥିବା ଯବାନ ଝିଅର ଯୌବନ ଭରା ଶରୀରଟା ମୋତେ ପାଗଳ କରୁଥିଲା । ଧିରେ ଧିରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେବାରେ ଲାଗିଲା ଏବଂ ତା ପିଠିରେ ଟଚ ହେଉଥିଲା । ସେ ଲାଜେଇଗଲା କିନ୍ତୁ କିଛି କହିଲା ନାହିଁ । ଆମେ ଆମ୍ବ ଗଛ ପାଖା ପାଖି ହେଇଯାଇଥିଲୁ ବର୍ଷା ଜୋରେ ହେଲା । ମୁଁ ସାଇକେଲ ରଖି ମମତା କୁ କହିଲି ବର୍ଷା ଜୋରେ ଜୋରେ ବଢୁଛି, କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆମେ ଆମ୍ବ ଗଛ ତଳେ ରହିଯିବା, ବର୍ଷା କମ ହେଲେ ଆମେ ଚାଲିଯିବା ।

ସେ କହିଲା ଠିକ ଅଛି, ସାଇକେଲ ରଖି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଆମ୍ବ ଗଛତଳକୁ ଚାଲିଗଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ ତଳ ଉପର କରି ଦେଖୁଥିଲି । କଣ ଲାଗୁଥିଲା ସେ ! ବର୍ଷାରେ ଭିଜିଯାଇଥିବା କାରଣରୁ ତାର ଡ୍ରେସ ତା ଦେହସହ ପୁରା ଲାଗିଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ବାହାରକୁ ଦେଖା ଯାଉଥାଏ । ତା ସାଲୱାର ଜଙ୍ଘରେ ଚିପକେଇ ହେଇ ତାର ମାଂସାଳ ଜଙ୍ଘ କୁ ପଦର୍ଶନ କରୁଥାଏ । ଛାତି ଉପରେ ଓଢଣି ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଦେଖି ପାରୁନଥିଲି । ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ବାରମ୍ବାର ଚାହିଁବା ଦ୍ଵାରା ସେ କହିଲା କଣ ଦେଖୁଛ ? ମୁଁ କହିଲି କିଛି ନାହିଁ ବାସ ଏମିତି କହି ମୁଁ ହସି ଦେଲି । ମମତା କହିଲା ମୋତେ କିଛି କୁହ ନାହିଁ ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଛି । ମୋ ଚୋରା ଚାହାଣି ଧରା ପଡିଗଲା । ମୁଁ କଥା ବଦଳେଇବାକୁ ଯାଇ କହିଲି ନାଇ ତୁମ ଓଢଣି ଟା ଓଦା ହେଇଯାଇଛି, ତାକୁ ଚୁପିଡି ଦିଅ ।

ମମତା ମୋର ଇସାରା ବୁଝିପାରୁଥିଲା, ସେ ତାର ଓଢଣୀକୁ ଉଠେଇଲା ଏବଂ ଚିପୁଡିଲା। ଯେମିତି ସେ ଓଢଣୀ ହଟେଇଛି ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଖେଳିଗଲା । ତାର ସାର୍ଟ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଚିପକେଇ ହେଇଯାଇଥିଲା ଯେଉଠିପାଇଁ ତା ଦୁଧର କିଛି ଅଂଶ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ମନ ହେଉଥିଲା ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ପିଇବା ପାଇଁ ।

ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାର କାନ୍ଧ ଉପରେ ହାତ ରଖିଲି, ସେ କୌଣସି ବିରୋଧ କଲା ନାହିଁ । ସେ ତାର ମୁହଁ କୁ ତଳକୁ କରିଦେଲା । ଏହା ଦେଖି ମୋର ସାହସ ବଢିଗଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ତା ଛାତି ଉପରେ ମୋ ହାତକୁ ନେଇ ରଖିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି ସେ ମୋ ହାତ କୁ ଧରି ତାର ଦେହକୁ ମୋ ଦେହ ପାଖକୁ ନେଇ ଆସିଲା । ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ମୁଁ ତାର ଛାତିକୁ ଛାଡି ଦେଇ ତାର ମଥାକୁ ଧରି ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାକୁ କିସ କରୁଥିଲି ଉପରୁ ତା ଓଠରେ ପଡୁଥିବା ପାଣି ଆହୁରି କାମୁକ କରିଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ତା ଓଠକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ମସ୍ତିରେ ତାର ଆଖି ବନ୍ଦ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୋ ହାତ ତାର ପିଠିରୁ ଖସି ତାର ନିତମ୍ବ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଲା । ସେ ବି ଜୋସ ଆସି ମୋତେ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲା । ମୁଁ ତାର ସାର୍ଟ ଉପରୁ ତାର ନିପଲ ଚାରିପଟେ ଆଙ୍ଗୁଳି ବୁଲେଇଲି । ସେ ଶିହରି ଉଠିଲା । ଧିରେ କରି ମୁଁ ତା ସାର୍ଟ କୁ ଉପରକୁ ଟେକି ତାର ଗୋଲ ଦୁଧ କୁ ଲାଙ୍ଗଳା କରିଦେଲି । ତାର ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି ଟାଣ ହେଇଯାଇଥିଲା, ତା ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଥିବା ପାଣି ବୁନ୍ଧା ଆହୁରି ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଗୋଟେ ଦୁଧ କୁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ଏବଂ ଅନ୍ୟଟିକୁ ଚିପୁଥିଲି ।

ଏପଟେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେଇଯାଉଥାଏ । ମୁଁ ମୋ ଚେନ ଖୋଲି ତାକୁ ବାହର କରି ମମତା କୁ ଧରେଇ ଦେଲି । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧିରେ ଧିରେ କରି ଆଉଁସି ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ୫ ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟର ଡୋରକୁ ଖୋଲିବା କୁ ଚାହିଁଲି କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଅଟକେଇ ଦେଲା ଏବଂ କହିଲା ଆମେ ରାସ୍ତା କଡରେ ଅଛେ ଯଦି କିଏ ଆସିଯିବ ?

ତାର କଥା ମୋତେ ବି ବୁଝା ପଡିଲା, ପାଖରେ ମକା ବିଲ ଥାଏ ତାକୁ ନେଇ ମୁଁ ମକା କ୍ଷେତ ଭିତରକୁ ପସିଗଲି। ମକା ବଡ ହେଇଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦିବି କୌଣସି ଲୋକ ଠିଆ ତେବେବି ଜଣା ପଡିବ ନାହିଁ । କ୍ଷେତରେ ପଶି ମୁଁ ମମତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲିଦେଲି । କଳା ରଙ୍ଗର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ତାର ପାଉଁରୁଟି ଫୁଲିକି ଥାଏ । ଅଳ୍ପ ଟିକେ ବିରୋଧ ପରେ ମୁଁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ଦେଲି । ବିଆ ଓଦା ହେଇଯାଇଥିଲା ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବିଆ କୁ ରଗଡିଲି । ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ମମତା ବହୁତ ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା,ମୁଁ କିଛି ମକା ପତରକୁ ପାରି ଦେଲି ଏବଂ ତା ତଳେ ବସି ପଡିଲି ତା ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ବାହାର କରି ତାର ବିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ମୁହଁରୁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେଇ ଶିତ୍ସକାର ବାହାରୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ପାଣି ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲା । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ତାର ବିଆ ଉପରେଜୋରେ ଦାବିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଠିଆ ହେଲି ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ତା ମୁହଁ ପାଖରେ ରଖି ଦେଲି ।

ପ୍ରଥମେ ତ ସେ ମନା କଲା ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ବୁଝେଇବା ପରେ ସେ ବାଣ୍ଡର ଆଗ ଭାଗକୁ ମୁହଁ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତାର ପାଟିରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ବି ମନ ଲଗେଇ ଚୁଚୁମୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିବ ମୁଁ ତା ମୁହଁରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ତା କୁ ଚିତେ ଶୁଆଇ ତା ବିଆ ଉପରେ ବାଣ୍ଡକୁ ରଗଡିବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ହେଉଥିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉଠେଇବାରେ ଲାଗିଲା, ମୁଁ ଲୁହା ଗରମ ହେବା ଦେଖି ହାତୁଡି ପିଟି ଦେଲି । ବାଣ୍ଡର ଆଗ ଭାଗ ତାର ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତାର ଧ୍ୟାନ ହଟେଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ତା ଦେହରେ ପଡିଥିବା ବର୍ଷାପାଣିର ପ୍ରତ୍ୟେକଟି ବୁନ୍ଦା କୁ ମୁଁ ଚାଟି ଦେଉଥାଏ । ତାର ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ ହେଉଥିଲା, ତା ଓଠକୁ ମୋ ଓଠରେ ନେଇ ଏକ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି । ବାଣ୍ଡ ଅଧା ରାସ୍ତା ପାର ହେଇଗଲା । ସେ କମ୍ପିଉଠିବା ସହ ତାର ହାତ ଗୋଡକୁ ଛାଟିଲା । ବଡ ମୁଷ୍କିଲରେ ମୁଁ ତାକୁ ଶାନ୍ତ କଲି । ଓଠ ଓ ନିପଲସ କୁ ଚୂଷିବା ପରେ ଯାଇଁ ସେ ଶାନ୍ତ ହେଲା । ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି

ଏସବୁ କରିବା ଭିତରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ୫ମିନିଟ ପରେ ତାକୁ ବି ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ତଳ ପଟୁ ଧକା ମାରି ମୋତେ ସହୋଯୋଗ କରୁଥିଲା । ମୁଁ ମୋ ଗେହିଁବାର ସ୍ପିଡକୁ ବଢେଇଦେଲି ତା ମୁହଁ ରୁ ମାଦକ ଶିତ୍ସକାର ବାହରୁଥାଏ । ବିଆ ରୁ ଟାଇଟ ସାଉଣ୍ଡରୁ ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋର ବାହରିବା ଟାଇମ ହେଇଗଲାଣି । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ତାକୁ ଘୋଡୀ କରି ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇ ଦେଲି । ତା ମୁହଁ ରୁ ଆଃ ବାହାରିଆସିଲା ।

ମୁଁ ତାବୋଡ ତୋଡ ସ୍ପିଡରେ ଗେହିଁବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି, ସେ ମୋତେ ହାତର ଇସାର କରି ରୋକିବା ପାଇଁ କହୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ସେକ୍ସ ର ଭୁତ ପସିଥାଏ, ବର୍ଷା ବଢିବା ସହ ମୁଁ ବି ମମତା କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୁଁଥାଏ । ପାଖ ପାଖି ୫ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୋର ପାଣି ବାହାରି ଗଲା । ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି କିଛି ସମୟ ମକା ପତର ଉପରେ ପଡି ରହିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ବର୍ଷା କମିବା ରେ ଲାଗିଲା ।

ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଖଡା ହୋଇ ଆମ କପଡା ପିନ୍ଧିନେଲୁ । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦଶି ଛିଡି ଯାଇଥିଲା, ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କିସ କରି ଚାଲିଆସିଲୁ । ସେ ତାର ଘରକୁ ପାଦରେ ଚାଲି ଗଲା କାରଣ ଆମ ଡ୍ରେସ ଅଳ୍ପ ଅଳ୍ପ କାଦୁଅ ଲାଗିଥିଲା ତେଣୁ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ଗଲେ ସନ୍ଧେହ କରିବେ ତେଣୁ ଅଲଗା ଅଲଗା ହେଇ ଗଲୁ । ଘରେ ଯେତେବେଳେ ପଚାରିଲେ କାଦୁଅ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଘରେ କହିଲୁ ଗୋଡ ଖସିଯିବାରୁ ପଡିଗଲି ।

ମୋର କାହାଣୀ ବର୍ଷା ସମୟରେ କ୍ଷେତରେ ପକେଇ ମମତାକୁ ଗେହିଁଲି  କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ ମତ ରଖନ୍ତୁ । ଭଲ ଲାଗିଲେ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *