ଭଡ଼ା ମାଲିକଙ୍କ ବୋହୁ ଲିଲି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି-୨ Bhada Malikanka Bohu Lily Bhauja Nku Gehili – 2

ଭଡ଼ା ମାଲିକଙ୍କ ବୋହୁ ଲିଲି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି-୨

Bhada Malikanka Bohu Lily Bhauja Nku Gehili – 2

Bhada Malikanka Bohu Lily Bhauja Nku Gehili – 2   ଭଡ଼ା ମାଲିକଙ୍କ ବୋହୁ ଲିଲି ଭାଉଜ ଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି    ଦିନେ ଲିଲି ଭାଉଜ ଙ୍କ ଘରେ କେହି ନଥିଲେ ମୁଁ  ଦେଖିଲି  ଭାଉଜ  ରୋଷେଇ  କାମ  ସାରି ଟିଭି  ରେ ସେକ୍ସ  ସୀନ  ଦେଖୁଛନ୍ତି ଆଉ  ସେ ନାଇଟ  ଭିତରେ  ହାତ  ମାରି ବିଆ  ରେ  ଆଙ୍ଗୁଠି  ମାରୁଥିଲେ  ଠିକ ସେଇ  ଟାଇମ  ରେ  ମୁ  ଲୁଚି  କି ଯାଇ  ଭାଉଜ  କୁ  ପଛ  ପଟୁ  ଧରି ପକେଇଲି  ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଯାହା ହେଉ ତମେ ଆସିଗଲ

ମୁ  ପୁରା  ସେକ୍ସ ମୁଡ଼  ରେ ଥାଏ  ମୋର ମନ  ଖାଲି ଗେହିଁବାକୁ  ଇଚ୍ଛା ହଉ  ଥାଏ  ତ ମୁ  କହିଲି ପ୍ଲିଜ  ଭାଉଜ ମତେ ଗେହିଁବା  କୁ  ଦିଅ  ସେ କହିଲେ ହଉ  ମୁ  ତାପରେ  ତାଙ୍କ  ଦୁଧ  କୁ  ଚିପିଲି ଓଃ  କି ଦୁଧ  ବହୁତ  ମଜା  ଲାଗୁଥିଲା  ମୁ  ପୁରା  ଚାଟି  ଚୁସି  ଖାଇ ଗଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧ  କୁ ସେ  ବି ପୁରା  ଗରମ  ହେଇଗଲେ  ତାପରେ  ସେ  ବି ସହି  ନପାରି ମୋ  ବାଣ୍ଡ  କୁ  ଧରି ଖେଳିଲେ  ତାକୁ ପାଟିରେ ପୁରାଇ  ଚୁସି ଲେ  ଏ

ମିତି  ସେ  ପ୍ରାୟ  ୧୦  ରୁ ୧୫  ମୀନ  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  କରି ଚାଲିଲେ  ମୁ  ତାଙ୍କ  ଦୁଧକୁ  ଚିପୁଥାଏ  ସେ ମିଠା  ମୋ  ଓଠକୁ କିସ୍ସ  କରୁଥିଲେ ଆଃ  କି ମିଠା  ବହୁତ  ମଜାଲାଗୁଥିଲା ତାପରେ  ମୁ  ଧୀରେ ଧୀରେ  ତଳକୁ ଖସି  ଖସି  ତାଙ୍କ ନାଭି  ରେ  କିସ୍ସ  କଲି  ତାପରେ  ତାଙ୍କୁ  ପୁରା  ଲଙ୍ଗଳା  କରିଦେଲି  ତାପରେ  ତାଙ୍କ  ବିଆ କୁ  ଦେଖି ମୁ  ପୁରା

ପାଗଳ ହେଇଗଲି  ସତରେ  କି  ବିଆ ନାଳିଆ  କାଢି  ଗୋରା ଚମଡା ମଝିରେ  ଯେମିତି  ଗୋଲାପ ଫୁଲ  ପାଖୁଡା  ପରି ଲାଗୁଥାଏ  ମୁଁ ଆଉ ଟାଇମ  ଲସସ  ନକରି ତାଙ୍କ  ବିଆକୁ  ଚାଟିଲି  ସେ  ପୁରା ଗରମ  ହେଇ ଯାଇଥିଲେ  ଖାଲି  ଆଃ  ଉଃ    ସାଉଣ୍ଡ  କରୁଥାନ୍ତି  ଆଉ ସେ  ସାଉଣ୍ଡ  ମତେ  ଆହୁରି  ଗରମ  କରୁଥାଏ  ଏମିତି ମୁ  ୧୦  ମିନଟ ଯାଏ  ତାଙ୍କ  ବିଆ  କୁ  ଚୁସିଲି

ସେ  ସବୁ  ପାଣି ଛାଡିଲେ  ଆଉ  ମୁ ସବୁ  ପାଣି ପି  ଗଲି ଆଉ  ତାଙ୍କୁ  ପୁଣି କିସ୍ସ  କଲି  ସେ  ଖାଲି  ଉଃ  ଆହଃହଃ ମମମ  ଆହଃହଃ  ହଉଥାନ୍ତି  ସେ  କହିଲେ  ଆଉ  ମତେ ଛାଡ଼ୁନି  ତମର  ସେହି ୬  ଇଞ୍ଚ ର  ବାଣ୍ଡ  କୁ ମୋ  ବିଆ  ରେ ପୁରେଇ  ଦିଅ  ଜାଣୁ  କହି ବେଡ଼  ରେ  ସୋଇ  ବିଆ ମେଲେଇ  ଦେଲେ  ମୁ  ଆଉ ଡେରି  ନକରି  ତାଙ୍କ  ବିଆ  ରେ  ଛେପ  ଲଗେଇ ମୋ  ବାଣ୍ଡ କୁ  ଅଘରେ  ରଖି  ପେଲିଲି

ଆଉ  ସେ ବହୁତ  ଦିନ  ହେଲା ଗିହା  ଖାଇ  ନଥାନ୍ତି  ତା ତାଙ୍କ  ବିଆ  ଟିକେ  ଟାଇଟ  ହେଇଥିଲା  ମତେ  ଟିକେ  କଷ୍ଟ  ହେଉଥାଏ  ସେ କହିଲି  ଆଃ ଆଃ  ଔଉଃହ  ମମମ  ଉମ  ହଉଥାନ୍ତି  ଏମିତି  ମୁ  ଧୀରେ ଧୀରେ  ଆଗ  ପଛ  କରୁଥାଏ  ପରେ  ମୁ  ଆଉ  ଥରେ  ଜୋର  ରେ ଧକା  ଦେଲି ଆଉ  ମୋ  ବାଣ୍ଡ  ପୁରା  ତାଙ୍କ  ବିଆ  ରେ  ପଶିଗଲା

ସେ  ସହି ନପାରି  ସେ  ଖାଲି ଚିଲେଇଲେ  କାନ୍ଦିପକାଇଲେ  ଆଉ  କହିଲେ ଆଜି  ମୁ ଶୋଷ  ମେଣ୍ଟିଇବ ଆହୁରି  ଜୋର ରେ  ଗିହାଁ  ଆଃ ଉଃ  ଆମମମ  ଉମଂମ   ଆହୁରି  ଗିଁହା  ଉଃ ଆମମମ ମୁ  ତାଙ୍କୁ  ଜୋର  ରେ  ଗେହିଁବା  ଷ୍ଟାର୍ଟ କଲି  ଏମିତି ମୁ  ତାଙ୍କୁ  ପ୍ରାୟ  ୨୫  ମିନଟ  ଯାଏ  ଗେହିଲି ସେ  ୟା ଭିଏଟରେ  ୨  ଥର ପାଣି ଚଡି  ସାରିଲେଣି

ତାପରେ  ମୋ  ର ବାହା ରିବା  କୁ ଥାଏ  ମୁ  କହିଲି  ଭାଉଜ  କଁ  କରିବି ଭିତରେ  ଚଡି  ଦେବୀ  ସେ  କହିଲେ  ହନନ ସବୁ  ତାଙ୍କ ଭିତରେ  ଛାଡି଼ ଦିଅ  ଆଉ ମୋ  ଶୋଷ  ପୁରା ମେଂଟେଇ  ଦିଅ  କହିଲେ ମୁଁ ସବୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ଗିଜ ଚାଡ଼ିଦେଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ କି ମଜା ଆସିଲା ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ ଗିଁହା ଖାଇ ନଥିଲି ତାପରେ ଦୁହେଁ ଏମିତି କୁଣ୍ଢା କୁଣ୍ଢି ହେଇ ବେଡ଼ ରେ ଶୋଇଲୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ରାତିରେ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଆସିବେନି ଆଉ ଆଶୁ ଶଶୁର ତାଙ୍କ ଝିଅ ହରେ ତେଣୁ ରାତିରେ ବହୁତ ମଜା କରିବା

ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଆଜି ପୁରା ସେକ୍ସ କରିବା ଏମିତି କଥା ହେଉ ହେଉ ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସୁ ଥାନ୍ତି ସେଠୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ଟେଙ୍ଗେଇବାକୁ ଲାଗିଲା ଭାଉଜ ତାପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କେନ୍ଦି ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଖାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ ଆଉ ମୁଁ ଏଣେ ତାଙ୍କ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଆଗପଛ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡି କୁ ବି ରଗଡ଼ିଲି ୟା ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିଜ ବାହାରିପଡିଲା ଆଉ ଭାଉଜ ଚାଟି ଚାଟି ଖାଇଲେ

ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ସେମିତି ଆଙ୍ଗୁଳି କରୁଥାଏ ହଠାତ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ସେଠୁ ମୁଁ ପୁରା ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟି କି ସଫା କରିଦେଲି ଭାଉଜ କହିଲେ ଓଃ କି ଶାନ୍ତି ତା ପରେ ଦୁହେଁ ବାଥ ରୁମ କୁ ଯାଇ ଧୁଆ ଧୁଇ ହେଲୁ ଭାଉଜ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ମୁଁ କହିଲି ଓଃ ଭାଉଜ ଆଜି ଆମେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରହିବା ସକାଳ ଯାଏ ଆଉ ତମେ ଏମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ରୋଷେଇ କର ସେଠୁ ସେ ସେୟା କଲେ

ଆଉ ମୁଁ ବସି ଟିଭି ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ରୋଷେଇ କରୁଥାନ୍ତି  କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଦୁଧ କୁ ଦଳିଲି ତାପରେ ଗୋରା ଗୋରା ଗାଣ୍ଡି କୁ ଚାଟିଲି ସେ କହିଲେ ଓଃ କାଳିଆ ଏମିତି କରନି ସମ୍ଭାଳି ହବନି ମୁଁ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣି ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଚାଟି ବାକୁ ଲାଗିଲି ଗାଣ୍ଡି ରେ ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ କି ସେ ଖାଲି ଓଃ ଆଃ ହେଇ ଗାଣ୍ଡି କୁ ଆଗ ପଛ କରି ମଜା ନେଉଥାନ୍ତି

ସେଠୁ ଏମିତି କରୁ କରୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ରୁ ଭସ ଭସ ହେଇ ପାଣି ବୋହିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି  ସେ ଆଉ ଭସ କିନା ମୋ ବାଣ୍ଡ ପଛ ପଟୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦୁଧ କୁ ଧରି ଗେହିଁବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ବି ଧକା ଦେଇ କହୁଥାନ୍ତି ହଁ କାଳିଆ ଏମିତି ଗିଁହା ଭଲ ଲାଗୁଚି ଜୋର ଜୋର ରେ ଗିଁହା ମୋ ବିଆ ମେଲା କରିଦିଅ ହଁ ଭାଉଜ ଆଜି ତମ ବିଆ ପୁରା ମେଲେଈ ଦେବୀ Bhada Malikanka Bohu Lily Bhauja Nku Gehili – 2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *


  ଆମାଜନ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଜବରଦସ୍ତ ଅଫର
(ଆଜି ହିଁ ଟେଲିଗ୍ରାମ ରେ ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ☝️☝️)