Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila – SexKahanni.COM

Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila

Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila

ଭାଇ ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ବିଆ ସିଲ ଫାଟିଲା

Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila    ମୋ ନାଁ ଅଙ୍କିତା ( କାଳ୍ପନିକ ନାମ ) , ମୁଁ +୩ ବିଜ୍ଞାନର ଛାତ୍ରୀ ଅଟେ । ମୋର ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ , ମୁଁ ଦେଖିବା ଗୋରା କିନ୍ତୁ ବେଶୀ ବଡ ଦୁଧ ନୁହେଁ । ମୋର ପରିବାର ମୋର ବାପା, ମା ଓ ବଡ ଭାଇ ରୁହନ୍ତି । ମୁଁ ଛୋଟ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋତେ ସମସ୍ତେ ଭଲପାନ୍ତି । ମୋ ଭାଇ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ କରି ସାରିଛି ଆଉ ଏବେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛି, ତାକୁ କୌଣସି ଭଲ ଚାକାରୀ ମିଳୁ ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ସେ ଏବେ ଘରେ ଅଛି ।

ମୋ ଭାଇର ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ । ଆମେ ଭାଇ ଭଉଣୀ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ମେଳାପୀ ଓ ଖୋଲି କରି କଥା ହଉ ଏବଂ ବହୁତ ହସ ମଜା କରୁ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ଓ ମୋ ଭାଇ ସୋଇ କରି କଥା ହେଉଥିଲୁ । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ଯେମିତି ଅସ୍ଥିର ହେଉଛି, ତାପରେ ମୋର ଧ୍ୟାନ ଆସିଲା କି ମୋର ହାତ ତାରଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ମଝିରେ ଅଛି ।

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସେ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଯାଇ ଚାଲି ଆସିଲା । ସେ ତାର ଚାକିରି ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗିଲା । ଆଉ ଭାବୁଥିଲି ଯଦି ମୋ ଭାଇ ପାଇଁ ମୁଁ କିଛି କରି ପାରୁଥାନ୍ତି ! ସେ ମୋତେ ଏତେ ଭଲପାଉଥିଲା କି ମୁଁ ତା ପାଇଁ କିଛି କରି ପାରୁନଥିଲି । ଗୋଟେ ଥର ମୁଁ ଭାଇକୁ ତାର ସାଙ୍ଗ ସହ କଥା ହେବାର ଶୁଣିଲି ସେ କହୁଥିଲା କି ସାଙ୍ଗ ଏବେ ଗୋଟେ ଝିଅ ଦରକାର ।

ତାର ବ୍ୟସ୍ତତା ଚାକିରି ନଥିଲା ଝିଅ ଥିଲା । ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମୋ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବା ସମୟରେ ଭାଇ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ ମୁଁ ଭାଇ କଥା ଭାବି ଆଙ୍ଗୁଳି କରିବା ଦ୍ଵାରା ମୋତେ ଅନ୍ୟ ଦିନମାନର ବହୁତ ଅଧିକା ମଜା ଆସିଲା । ମୁଁ ଶୁଣିଥିଲି ପୁଅ ମାନେ ତାର ସେକ୍ସର ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ମୁଠି ମାରନ୍ତି ।

ମୁଁ ଭାବିଲି ମୋ ଭାଇ ବି ନିଶ୍ଚୟ ମାରୁଥିବ କାରଣ ତାର ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ ହୋଇ ନାହିଁ । ତାପରେ ମୋ ମନକୁ ଗୋଟେ କଥା ଆସିଲା କି ମୁଁ ଭାଇକୁ ଏଇ ମ୍ୟାଟରରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରିବି ଆଉ ତାର ଏଇ ଅସ୍ଥିରତାକୁ ସାନ୍ତ କରିପାରିବି । ମୁଁ ଏଇ କଥା ଭାବିଲି କି ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଝିଅ ଦିନେ ନା ଦିନେ କେହି ତ ମୋ ବିଆରେ ତାର ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବ ସେ ଯଦି ମୋ ଭାଇ ହେବ ତେବେ ଅସୁବିଧା କଣ!

ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ମିଳିଯିବ ଆଉ ମୋ ଭାଇକୁ ବିଆ । ଆଉ ଏମିତି ମୋତେ ୩-୪ ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବାଣ୍ଡ ମିଳିବାର ନଥିଲା ଆଉ ବାହାରେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିଲା ଇଜ୍ଜତ ଯିବାର ଡର ଥିଲା । ମୁଁ ଚିନ୍ତା କରିଲି ତାକୁ କେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇବି । ଆଉ ଏକଥା ମନ କୁ ବି ଆସିଲା କି ସେ ମୋର ଭାଇ ହେବ ଆଉ ଭାଇ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାପ ହେବ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଏକ ଅଜଣା ମଣିଷ ମୋତେ ସ୍ଵାମୀ ରୂପେ ଗେହିଁବ ସେଇଟା କଣ ପାପ ହେବ ନାହିଁ , ଆଉ ମୋ ଭାଇ ଯିଏ ମୋ ସହ ପିଲା ଦିନରୁ ରହି ଆସିଛି ସେ ମୋତେ ଗେହିଁଲା କେମିତି ପାପ ହେବ । ବାସ୍ତବ ଅର୍ଥରେ ପାପ ସେଇଟା ହୋଇଥାଏ ଯେଉଁଥିରେ ଆମେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଦୁଃଖ, କଷ୍ଟ ଦେଇ କାହାର ମନକୁ ଆଘାତ ଦେଇ ଥାଉ  ଆଉ ଏଇଠି ତ ଆମ ଦୁହିଁରର ଫାଇଦା ରହିଛି ।

ମୁଁ ନିଶ୍ଚୟ କରି ନେଲି କି ଭାଇ କୌଣସି ପ୍ରକାର ମୋ ବିଆ ଦେଖେଇ ବି ମୁଁ ସେମିତି କା ଭଉଣୀ ନୁହେଁ ମୋ ଭାଇ ଭୋକିଲା ରହିବା ଆଉ ମୁଁ ଆଉ କାହା ପାଇଁ କାନ୍ଦୁଥିବି । ଭାଇର ରୁମଟା ବାର୍ଥରୁମର ଠିକ ସାମ୍ନାରେ ଥିଲା । ମୁଁ ଏବେ ଜାଣିଶୁଣି ବାର୍ଥରୁମକୁ ଖୋଲା କରି ଗାଧୋଇଲି । କେବଳ ଗୋଟିଏ ପରଦା ଥିଲା ଆମ ଭିତରେ ।

ଗୋଟେ ଦିନ ବାର୍ଥରୁମ ଖୋଲା ରହିବା କାରଣରୁ ତାକୁ ଲାଗିଲା କି ବାର୍ଥରୁମରେ କେହି ନାହାନ୍ତି ବୋଧେ । ସେ ସିଧା ଭିତରକୁ ପଶି ଆସିଲା । ମୁଁ ପୁରା ପୁରି ଉଲଗ୍ନ ଥିଲି ଆଉ ସେ ମୋତେ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଦେଲା ଆଉ ବାର୍ଥରୁମରୁ ତୁରନ୍ତ ଚାଲି ଆସିଲା । ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ବାହାରିବା ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଛି । ମୋର ବି ଇଚ୍ଛା ଥିଲା ତାକୁ ମୋର ଦୁଧ ଓ ବିଆକୁ ଦେଖେଇବା ପାଇଁ ।

କିନ୍ତୁ ଏହା ପ୍ରଥମ ଥର ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ଭାଇକୁ ଟିକେ ଭାଉ ଦେଲି । ମୁଁ ବି ତାକୁ କାମୁକ ନଜରରେ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଭାଇ କେତେବେଳେ ମୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଦେଖୁଥିଲା ତ କେତେବେଳେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥିଲା ମୁଁ ଯେବେ ତାକୁ ଅନେଇ ଦିଏ ସେ ମୋ ଉପରୁ ନଜର ହଟେଇ ଦିଏ । ଆମେ ପଢିବା ଆଲରେ ଡେରି ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଇ ପାଖରେ ରୁହେ ଆଉ ସମସ୍ତେ ସୋଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଭାଇ ପାଖରେ ସୋଇଯାଏ ।

୨-୩ ଦିନ ନର୍ମାଲ ରହିଲା ତାପରେ ମୁଁ ଜାଣି ଶୁଣି ଗୋଟେ ଦିନ ଛୋଟ ସର୍ଟ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଢିଲା ବେକ ବାଲା ଟି ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଲି ଆଉ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଆମେ ପଢିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ସୋଇଗଲା ୧ଘଣ୍ଟା ପରେ ଭାଇ କହିଲା କି ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ ନିଦ ଲାଗିଲାଣି ମୁଁ ସୋଉଛି, ମୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଚାଲ ସୋଇ ପଡିବା ।

ଆମେ ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲୁ, ମୋତେ ନିଦ ହେଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଶୋଇବାର ନାଟକ କରିଲି । ୧୫-୨୦ ମିନିଟ ପରେ ଭାଇ କାନଫର୍ମ କରିଲା କି ମୁଁ ସୋଇଗଲନି କି ନାହିଁ, ଭାଇ ମୋତେ ଦେଖିଲା, ନାଇଟ ବଲବରେ ଆଲୋକରେ ସବୁ କିଛି ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଭାଇ ମୋ ପାଖକୁ ଆସିଲା । ଭାଇ ମୋର ଗାଣ୍ଡି ଓ ଦୁଧକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଚଡି ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ବାଣ୍ଡ ଦର୍ଶନ ଥିଲା, ଆଉ ସେ ଫୁଣି ମୋ ଭାଇକୁ, ମୋର ନିଶ୍ଵାସ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା କାରଣ ମୁଁ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ମୋର ଆଜି ମୋର ମଖମଲ୍ଲୀ ବିଆକୁ ମୋ ଭାଇ ପକ୍କା ଗେହିଁବ । ମୁଁ ବି କଡ ଲାଉଟେଇ ପିଠି ତାର ଆଡକୁ କରି ତା ବାଣ୍ଡରେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଲଗେଇ ସୋଇଗଲି । ଏବେ ସେ ମୋତେ ପଛ ପଟୁ ହଲକା ହାତରେ ଧରି ଦେଲା ।

ମୁଁ ତାର ଠିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ଏବେ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ଫିଲ କରୁଥିଲି । ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ଧିରେ ଧିରେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ରଗଡୁଥିଲା । ମୁଁ ସମୟ କୁ ନଷ୍ଟ ହେବା ପାଇଁ ଦେଲି ନାହିଁ ମୁଁ ଭାଇର ହାତକୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ଆପଣମାନେ ଏଇ କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ମୋର ଏଇ କାମ କରିବା ପରେ ଭାଇ ଅଚାନକ ଘାବରେଇ ଗଲା । କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାମନାରେ ଉତ୍ତେଜିତ ନାରୀ / ପୁରୁଷ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ବଡ ସେକ୍ସ ହୋଇଥାଏ ।

ଭାଇ ମୋର ବିଆକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା । ଭାଇ ମୋର ଟି ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ତାପରେ ମୋ ସ୍କର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା । ଏବେ ଭାଇ ଆଗରେ ତାର ଭଉଣୀ ଅଧା ଲଙ୍ଗଲା ହୋଇଥିଲା । ଭାଇ ମୋର ବ୍ରା ଉପରେ ତାର ଜିଭକୁ ବୁଲାଇ ମୋର ଦୁଧକୁ ଚାଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଲା । ମୁଁ ଏବେ ଭାଇର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲି । ଆଉ ଭାଇର ଚଡି ଖୋଲିଦେଲି ଆଉ ଗୋଟେ ୭ଇଞ୍ଚର ମସ୍ତ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଆଗରେ ଥିଲା ।

ଭାଇ ଏବେ ତାର ଓଠକୁ ଆଣି ମୋ ଓଠ ଉପରେ ରଖିଦେଲା ଆଉ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାର ହାତରେ ମୋର ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଥିଲା । ଆଉ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ମୋର ବିଆ ଉପରେ ରଗଡୁଥିଲା । ମୁଁ ଜାଣିବି ପାରିଲି ନାହିଁ ଆମେ ଗୋଟେ ଥର ଝଡି ସାରିଲୁଣି । ଆମେ ୬୯ ପୋଜରେ ଆସି ଜଣେ ଜଣରର ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ତାପରେ ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଭାଇ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହେଉ ନାହିଁ । Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

362814cookie-checkBhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila
11 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!