Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila

Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila  ଭାଇ କହିଲା ମୁଁ ତ ପୁରା ପାଗଳ, କାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ବିଆ ପାଇଁ ପାଗଳ ଥିଲି ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ଆଜି ମୋ ଆଗରେ ମୋ ଗେଲ୍ହି ଭଉଣୀର ବିଆ ଥିବା ବୋଲି । ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଆଜି ମୁଁ ତୋର ଭଉଣୀ ନୁହେଁ ମୁଁ ତୋର ସ୍ତ୍ରୀ ଆଉ ତୁ ମୋର ସ୍ଵାମୀ । ଆଉ ଆଜି ଆମର ଚଉଠି ହଉଛି । ମୋ ମନ ହୃଦୟ, ବିଆ ଓ ଦୁଧ ଏସବୁ କିଛି ତୋର । ଜ୍ଲାଡି ତୋ ଭଉଣୀ ବିଆରେ ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେ ।

ଭାଇ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଆଣି ମୋ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଲା । ଆଉ ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଦେଲା । ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୋର ଜୀବନ ଯେମିତି ସେ ନେଇଗଲା । ମୁଁ ଭାଇ କହିଲି ଭାଇ ତୋର ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ମୋତେ ଦରକାର ନାହିଁ ଏସବୁ । ଭାଇ କହିଲା ଅଭନନ୍ଦନ ଭଉଣୀ ତୋର କୁଆଁରୀ ବିଆର ଉଦଘାଟନ ହେଲା । ମୁଁ ଭାଇ ବାଣ୍ଡରେ ଟିକେ ଟିକେ ବ୍ଲଡ଼ ଲାଗିଥିବାର ଦେଖିଲି ।

ମୁଁ ଆଃ ଆହା ଆଃ ଆଃ ଆଃ କାଟୁଛି କାଟୁଛି ହେଉଥାଏ ସେ ମୋର କଥା ନଶୁଣି ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ଦେଲା ଆଉ ତୀବ୍ର ଗତିରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲା ।

ସେ ଏତେ ଜୋରେ ଧକା ମାରୁଥିଲା କି ମୁଁ ଯେମିତି ବେହୋସ ହୋଇଯିବି । କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ସବୁ କିଛି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାରର ପୁରା ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ବି ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଯାଉଥାଏ । ତାର ବାଣ୍ଡ ମୋ ବିଆର ପୁରା ଭିତରକୁ ଯାଉଥାଏ। ସେ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତର ବାହର କରି ମୋ ବିଆର ପାଣି ବାହାର କରିଦେଲା।

ମୋ ବିଆରୁ ଏତେ ଜୋରେ ପାଣି ବାହାରୁଥିଲା କି ମୋତେ ବିଲକୁଲ ବି ଜଣା ପଡୁନଥିଲା କି ତାର ବାଣ୍ଡ ଆଗପଛ ହେଉଛି ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଅଲଗା ଅଲଗା ଆନନ୍ଦ ଆସୁଥିଲା । ଆଉ ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଛୁଉଁଥିଲା । ମୋ ଦେହରେ ଏତେ ଶିହରଣ ଥିଲା କି ମୋତେ ମସ୍ତ ଲାଗୁଥିଲା । ଆଉ ସେ ଗେହିଁ ମୋର ଦୁଧକୁ ତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଦେଲା।

ସେ ମୋତେ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ସେହି ପୋଜରେ ଗେହିଁବା ଜାରି ରଖିଲା । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋତେ ତାର ଉପରେ ବସେଇଦେଲା । ଯେମତି ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ବସିଛି ମୋତେ ମସ୍ତ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ତଳ ଉପର କରି ଚାଲିଥାଏ । ସେ ମୋତେ କହୁଥିଲା ତୁ ବହୁତ ଯବାନ ହେଇଗଲୁଣି ଯେମିତି ତୁ ତୋର ଗାଣ୍ଡିକୁ ତଳ ଉପର କରୁଛୁ ମୁଁ ଏଥିରେ ବହୁତ ଖୁସି ।

ଏକଥା କହି ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲା । ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋର ଦେହ କମୋଜର ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ମୋତେ ଏମତିଇ ଲାଗିଲା କି ମୋ ବିଆରୁ କିଛି ଚିପଚିପା ବାହାରକୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋର ଜଙ୍ଘ ଦୁଇଟାକୁ ଜୋରେ କରି ଟାଇଟ କରିଧରିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ତାର ବୀର୍ଯ୍ୟ ମୋ ବିଆରେ ପଡିଗଲା । ତାକୁ ବହୁତ ମସ୍ତ ଫିଲ ହେଉଥିଲା । ସେ ଅନେକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ଧରି ସୋଇଥିଲା । ଆଉ ବହୁତ ଖୁସି ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ଆଉ ସେ ପରଦିନ ମାର୍କେଟକୁ ଯାଇ ମୋତେ ପିଲ ଆଣିଦେଲା । Bhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila

ଆମ ସହ  Telegarm ଯୋଡି ହୁଅନ୍ତୁ ନାମ ଠିକଣା ଫୋନ ନମ୍ବର ସମ୍ପୂର୍ଣ ଗୋପନ ରହିବ । @sexkahanni ଲେଖି ଟେଲିଗ୍ରାମରେ ସର୍ଚ କରନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

362814cookie-checkBhai Banda Re Mo Bia Seal Phatila
12 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!