Bhai Ra Kunwari Sali Mo Bed Partner

Bhai Ra Kunwari Sali Mo Bed Partner

Bhai Ra Kunwari Sali Mo Bed Partner- ଭାଇର କୁଆଁରୀ ଶାଳି ମୋ ବେଡ ପାର୍ଟନର – ମୋ ନାଁ ପ୍ରେମ, ମୁଁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ନିୟମିତ ପାଠକ ଅଟେ । ମୁଁ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଭାବୁଥିଲି ମୋର କାହାଣୀକୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପ୍ରକାଶିତ କରିବା ପାଇଁ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାରଣ ପାଇଁ ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀ କୁ ଲେଖିପାରୁନଥିଲି । Odia Sex ମୁଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାହାଣୀ ପଢି ମୁଁ ଆଉ ନିଜକୁ ରୋକୀ ପାରିଲି ନାହିଁ ସେଥିପାଇଁ ଆଜି ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀକୁ ଲେଖୁଛି ।

Premika Saha Sex Odia Story ଏହି କଥା ସେଦିନର ଯେବେ ମୋ ଭାଉଜ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କର ୯ମାସ ଚାଳୁଥିଲା । ଭାଉଜଙ୍କର ଡେଲିଭରି କେତେବେଳେବି ହୋଇପାରେ । ସେଥିପାଇଁ ଭାଉଜ ଭାବିଲେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପୂଜାକୁ ଆସିବା ପାଇଁ, ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କ ବାପା ପୂଜାକୁ ପଠେଇବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଗଲେ । କାମ ବ୍ୟସ୍ତ କାରଣରୁ ଆମ ଘରେ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟସ୍ତ ପୂଜାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ କାହାପାଖରେ ଟାଇମ ନଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ଭାଉଜ ମୋତେ ପୂଜାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁପଠେଇଲେ । ଯେମିତି ଭାଉଜ ମୋତେ ଏହି କଥା କହିଛନ୍ତି ମୋ ମନରେ ଲଡୁ ଫୁଟିଲା ଆଉ ମୁଁ ଅନ୍ତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କଲି ।

Bhai shali Saha Sex ଆଗାମୀ ମୁଁ ପୂଜାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲି ଆଉ ତାକୁ ଆଣି ଆମ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି। ଆମେ ଦୁହେଁ ଆସିବା ବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ଖୁବ ମଜା ମସ୍ତି କଲୁ । ମୁଁ ତାର ଦୁଧର ମଜା ନେବା ପାଇଁ ବ୍ରେକ ମାରୁଥାଏ ଏବଂ ଯେମିତି ମୋ ପିଠିରେ ପୂଜାର ଦୁଧ ମୋ ପିଠିରେ ଚାପି ହେଇଯାଉଥିଲା ପୂଜା ମୁହଁରୁ ଆଇ …  ମରିଗଲି ଶବ୍ଦ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ପାଖା ପାଖି ୧ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲୁ । ପୂଜା ବି ମସ୍ତ ଟୋକି ଖଣ୍ଡେ ଥିଲା । ତାର ଅଣ୍ଟା ୨୮ଇଞ୍ଚ ଥିଲା ଏବଂ ଛାତି ଏକଦମ ଟାଇଟ ଥିଲା । ତାର କଜଳ ପୂରିତ ଆଖି ଦୁଇଟା ବିମୋହିତ କରିଦେଉଥିଲା । ଆଉ ସେ ଏତେ ଗୋରୀ ଥିଲା ଲାଗୁଥିଲା ସେ ଗୋଟେ ପରି । ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରୁ ହିଁ ତାର ଦିୱାନା ହେଇଯାଇଥିଲି ।

ପୂଜା ଓ ମୁଁ ମଜା କରି ଦୁହେଁ ଅନ୍ତାକ୍ଷରି ଖେଳୁଥିଲୁ । ଆମେ ଗୀତ ଗାଇବା ସମୟରେ ମଜା ମଜା ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିଡାଉ। ତାର ଏହି ବିନଦାସ ଅନ୍ଦାଜରୁ ମୁଁ ବି ଭୁଝିଗଲି ସେ ବି ମୋତେ ଚାହେଁ କିନ୍ତୁ କହି ପାରୁନଥିଲା । ସେ ସବୁଦିନ ସ୍ତ୍ରୀ ପରି ମୋତେ ଚା ଆଣି ଦିଅ,ମୋତେ ନିଦରୁ ଉଠେଇ ଦିଅ, ବାପରେ ସେଦିନ କଣ ଥିଲା! । ଧିରେ ଧିରେ ଆମ ଭିତରେ ପ୍ରେମ ବଢିଚାଲିଲା, ମୁଁ ତାକୁ ଅନେକ ଥର କହିବା ପାଇଁ ଭାବୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଡରଲାଗୁଥିଲା କାଳେ ସେ ଏକଥା ଭାଉଜଙ୍କୁ କହିଦେବ ମୋରତ ଭାଟ ଲାଗିଯିବ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିନ ଭାବିଲି ଯାହା ହେଇଯାଉ ପଛେ ମୁଁ ତାକୁ ଯେମିତି ହଉକହିବି, ସକାଳୁ ସେଯେମିତି ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଛି ମୁଁ ତାକୁ ଆଇ ଲଭ ୟୁ କହି ଦେଲି , ସେ ଲାଜରେ ପଳେଇଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଲଞ୍ଚ ସରିବା ପରେ ପଚାରିଲି ପୂଜା ତୁମେ ମୋ କଥାର କିଛି ଜବାବ ଦେଲ ନାହିଁ, ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ଠିକ ରାତି ୯ଟାରେଦେବି । ସେ ଏତିକି କହି ଚାଲିଗଲା, ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସେଦିନ ପ୍ରଥମ ଥରପାଇଁ ଅନୁଭବ କଲି ଅପେକ୍ଷା କରିବା କେତେ କଷ୍ଟଦାୟକ ହୋଇଥାଏ । ମୋତେ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ମିନିଟ ଗୋଟେ ଗୋଟେ ବର୍ଷ ପରି ଲାଗୁଥିଲା । ସମୟ ୪ଟା ହୋଇଥାଏ ଭାଉଜଙ୍କର ପେନ ଅଧିକ ହେବାରେ ଲାଗଲା ଆଉ ଏପଟେ ମୋ ମୁଡ ଖରାପ ହେଇଗଲା ।

ଭାଇ ତୁରନ୍ତ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ ଡାକି ଭାଉଜଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଗଲା । ମୁଁ ବି ତା ସହ ହସ୍ପିଟାଲ ଚାଲିଗଲି, ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୦ଟା ସମୟ ହେବ ମୁଁ ଦାଦା ହେଇଗଲି । ଭାଇ ମୋତେ କହିଲା ଫୋନ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁସି ଖବର ଜଣେଇଦେ । ମୁଁ ଡେରି ନକରି ଫୋନ କଲି ପୂଜା ଫୋନ ଉଠେଇଲା ସେ କହିଲା ଦିଦି ମାନେ ତା ଭଉଣୀ କେମିତି ଅଛି ?

ମୁଁ କହିଲି – ଭାଉଜ ଠିକ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମୋ ଜବାବ ମିଳିଲା ନାହିଁ

ସେ – ପ୍ରଥମେ ଏକଥା କୁହ ସବୁ ଠିକ ଅଛିତ

ମୁଁ – ତୁମେ ମାଉସୀ ହେଇଯାଇଛ, ଆଉ ମୁଁ ଦାଦା

ପୂଜା ବହୁତ ଖୁସି ହେଇକହିଲା ତୁମେ ଏବେ ଘରକୁ ଚାଲିଆସ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ସ୍ପେସିଆଲ ଜବାବ ଦେବି ।

ମୁଁ ଭାଇ କୁ କହିଲି ଭାଇ ମୁଁ ଘରକୁ ଯାଉଛି, ପୂଜା କୁ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଛି, କାରଣ ସେ ଏକୁଟିଆ ଘରେ ଥିଲା ମୋ ବୋଉ ଆମ ସହ ହସ୍ପିଟାଲ ଚାଲିଆସିଥିଲା ଆଉ ବାପା ତାଙ୍କର ଅଫିସ କାମରେ ସେଦିନ ବାହରକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଭାଇ କହିଲା – ହଁ, ମୁଁ ପୁରା ତା କଥା ଭୁଲିଯାଇଥିଲି, ତୁ ଯାଇ ଜଲ୍ଦି ଘରେ ପହଞ୍ଚ ମୁଁ ଏଠି ଅଛି । ମୁଁ ବାଇକର ଆକ୍ସିଲେଟର କୁ ପୁରା ଶେଷକୁ ନେଇ ଗାଡି ଫୁଲ ସ୍ପିଡରେ ନେଇ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ସେ ବି କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହେଇ ମୋତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା । ବନ୍ଦୁମାନେ ଆପଣମାନେ ଏହି ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

ପୂଜା କବାଟ ଖୋଲିଲା- ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ପୂଜା ତୁମେ ମୋ କଥାର କଣ ଜବାବ ଦେବ?

ପୂଜା କହିଲା – ଆରେ ଭିତରକୁ ତ ଆସ, ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ସେ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି କହିଲା – ମୁଁ ଏବେ ତୁମ କଥାର ଜବାବ ଦେଉଛି “ଆଇ ହେଟ ୟୁ” ମୋ ମୁଡ ଖରାପ ହେଇଗଲା ମୁଁ ତୁରନ୍ତ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲିଯାଉଥିଲି ପୂଜା ପଛରୁ କହିଲା ପ୍ରେମ ଆଇ ଲଭ ୟୁ ଠୁ…. ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣି ତା ପାଖକୁ ଧାଇଁ ଆସିଲି ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରିଲି ଏବଂ ତାକୁ ଟେକି ନେଇ ମୋ ରୁମକୁ ନେଇ ଗଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଖଟରେ ଶୁଆଇଦେଇ ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାର ଓଠକୁ କିସ କରି ତାର ତା ବ୍ରା ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାର ରସିଲା ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଫୁଣି ଧିରେ ଧିରେ କରି ତାର ସବୁ କପଡା ଖୋଲିଦେଲି । ତାର ଦୁଧକୁ ମୁ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲି ସେ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ ଲାଲ ହେଇଗଲା ଆଉ ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ ହେବାରେ ଲାଗିଲା, ମୋ ବାଣ୍ଡ ସାଇଜରେ କାଫି ଲାମ୍ବା ଆଉ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ଆଃ ଇ ଆହି ଆଇ ଆଇ ଆଇ ହେଇ ମୋ ମୁହଁରୁ ସିତଶାକର ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା।  ସତରେ କେତେ ମଜା ଥିଲା ସେ ଦିନଗୁଡା । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ତା ବିଆ ଉପରେ ମୋ ହାତ ରଖି ବିଆ କୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଏକଦମ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆବାଜ କରି ଉଠିଲା ।

ମୋ ବାଣ୍ଡ ବେତାବ ହୋଇଉଠିଲା । ମୁଁ ତାର ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ତା ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ ଭିତରକୁ ପଶୁନଥିଲା । ତାକୁ କଷ୍ଟବି ହେଉଥିଲା । ମୁଁ ଏକଦମ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରି ଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲି ତା ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରି ଆସିଲା । ସେ ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା ଆଇ ଆଇ ଆଇ ଆଇ ଆଇ ମରିଗଲି । ମୁଁ ତାର କଷ୍ଟକୁ ଧ୍ୟାନ ନଦେଇ ମୋର ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ତାର ସାରା ଦେହରେ ମୋ ହାତ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ଛଟ ପଟ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ କରି ଧକା ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବେ ତାକୁବି ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ କହୁଥିଲା ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ପ୍ରେମ ଜଲ୍ଦି ଜଲ୍ଦି କର । କିଛି ସମୟ ଧକା ପେଲା ଏମିତି ଚାଲି ରହିଲା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଝଡିଗଲୁ । ସେଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ତିନି ଥର ସେକ୍ସ କଲୁ ।  ଯେବେବି ମଉକା ମିଳେ ଆମେ ମୋ ରୁମକୁ ଚାଲିଆସି ସେକ୍ସ କରୁ ।

କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏମିତି ନିରାପଦରେ ସେକ୍ସ କଲୁ ତାପରେ ତା ବାପାମା ତାକୁ ନେଇଗଲେ । ଏବେ ଯେବେ ତା ସହିତ ମୋର କଥା ହୁଏ ତା କଥା ମୋର ବହୁତ ମନେ ପଡେ । Bhai Ra Kunwari Sali Mo Bed Partner

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id –  [email protected]

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!