BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali – SexKahanni.COM

BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali

BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali

ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବିଆରେ ଶେଷ କଲି

BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali, odia diara bhauja giha gehi, bhauja ku gehili bhauja saha sex, odia sex story ସବୁ ଭାଇ, ଭାଉଜ ଓ ଭଉଣୀ ମାନେ ଏଇ କାହାଣୀଟି ହେଉଛି ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ । ମୋତେ ଏବେ ବୟସ ୨୨ବର୍ଷ, କିନ୍ତୁ ମୋର ଆଜିର କାହାଣୀ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ୧୦ମରେ ପଢୁଥିଲି ସେବେକାର ଯାହାକି ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଅନୁଭୂତି ଥିଲା ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ସେତେବଳେ ମୋତେ ବୟସ ମାତ୍ର ୧୬ବର୍ଷ ହେଇଥିଲା । ଏଇ ୬ବର୍ଷ ଭିତରେ ମୁଁ ଅନେକ ଟୋକି ଓ ମାଈକିନା ଙ୍କୁ ଗେହିଁସାରିଲିଣି । ଆଶା କରେ ମୋ ଜୀବନର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ପଢିଲାପରେ ଆପଣମାନଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଓ ବିଆରେ ପାଣି ଜକେଇ ଆସିବ ।

କାହାଣୀକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋ ବିଷୟରେ କିଛି କହି ରଖେ, ମୋ ନାଁ ପପୁ । ଆମ ଘରେ ମୁଁ ସାନ ପୁଅ ତେଣୁ ବହୁତ ଗେଲ୍ହାରେ ବଢିଛି । ସେତେବେଳେ ବି  ମୁଁ ମହା ବାଳୁଙ୍ଗା ଥିଲି । ଚାଲିଗଲା ଶଗଡରେ ମୁଁ ହାତ ମାରି ଦେବା ବାଲା ମୁ । ମୋ ବାପାଙ୍କର ଆମ ଗାଁ ମାର୍କେଟରେ ଗୋଟେ ବଡ ତେଜରାତି ଦୋକାନ ଅଛି । ଆଉ ବଡ ଭାଇ ମୋର ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଜବ କରୁଥିଲା । ତେଣୁ ସେତେବଳେ ମୋର ପକେଟ ଖର୍ଚ ପାଇଁ ବହୁତ ପଇସା ମିଳେ ।

ଏଇ ଘଟଣା ଟି ମୋର ଆମ ଘର ପାଖର ଜଣେ ଭାଉଜ ସହ ଘଟିଛି ଯାହାକି ବହୁତ କୌତୁହଳ ଥିଲା । ଭାଉଜଙ୍କ ନାଁ ନିରୁପମା ସମସ୍ତେ ନିରୁ ବୋଲି ଡାକନ୍ତି । ଭାଉଜଙ୍କୁ ଯିଏ ଥରେ କାମନା ବାସନାରେ ଦେଖିବ ସେ ତାଙ୍କୁ ନଗେହିଁଲା ଯାଏ ଶାନ୍ତି ପାଇବନି । ଭାଉଜ ଦେଖିବାକୁ ବେଶୀ ଗୋରା ନୁହେଁ କି ପୁରା ପତଳା ନୁହେଁ । ତାଙ୍କ ଫିଗର ସାଇଜ ୩୮-୩୦-୪୦ । ଭାଉଜ ଙ୍କ ଫିଗରରୁ ଜାଣିପାରୁଥିବେ ସେ କେମିତି ହୋଇଥିବେ ।

ଭାଉଜଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ପାହାଡ ଦୁଇଟା ମୋତେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ବହୁତ ଆକର୍ଷିତ କରିଛି । କାରଣ ଭାଉଜଙ୍କ ପତଳି ଚେହେରାକୁ ତାଙ୍କ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଯାହା କି ଜମାରୁବି ନଇଁ ନାହିଁ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ଆହୁରି ସେକ୍ସି କରି ଦେଉଛି । ଭାଉଜଙ୍କ ଭଣ୍ଡା ପରି ଦୁଧ ଦୁଇଟା ତାଙ୍କ ଛାତି ଉପରେ ପାହାଡ ଭଳିଆ ସମନ୍ନାକୁ ମୁହଁ କରି ପୁରା ସିଧା ଥାଏ ।

ଓଡିଆ ଘରର ବୋହୁ ମାନେ ଶାଢୀ ଓ ବ୍ରା ପିନ୍ଧି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚାପି ରଖନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଲା ପରେ ବି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପୁରା ପର୍ବତ ପରି ଠିଆ ହେଇଥାଏ । ଶାଢି ଉପରୁ ଏମିତି ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ ସେ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଲେ ସବୁ ଟୋକା ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ସେଇଠି ମୁଠି ମାରି ପକେଇବେ । ଆଉ ଯେମିତି ଦୁଧକୁ ସେମିତି ଗାଣ୍ଡି । ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ବି ପଛ ଆଡକୁ ପୁରା ଟେକି ହୋଇ ରହିଥାଏ । ସେ ଚାଲିବା ବେଳେ ଗାଣ୍ଡି ଦୁଇଟା ଆହୁରି ରମଣୀୟ ଲାଗେ ସତେ ଯେମିତି ବୋଇତାଳୁ କଖାରୁ ଦୁଇଟା ବାଡେଇ ହେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ମୁଁ କ୍ଳାସରେ ବି ଭଲ ପାଠ ପଢେ ତେଣୁ ଆମ କ୍ଳାସର ଝିଅ ମାନେ ମୋ ସହିତ ପୁରା ଖୋଲା ଖୋଲି ମିଶନ୍ତି । ବସନ୍ତ ଆସିଲେ ଯେମିତି କୃଷ୍ଣ ଚୂଡା ଫୁଲ ଫୁଟେ ସେମିତି ମୁଁ ଯେବେ ଯୌବନର ପ୍ରଥମ ପାହାଚରେ ପାଦ ରଖିଲି ମୁଁ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ ଥାଏ । ସବୁ ବେଳେ ଇଚ୍ଛା ହୁଏ ଟୋକିକ ଦୁଧ ଚିପିଦେବା ଓ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଦ୍ଵିଅର୍ଥବୋଧକ କଥା ହେବା ପାଇଁ । ଏମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ ମିଶିବା ଭିତରେ ମଜା ମସ୍ତିରେ ଖେଳରେ ଖେଳରେ ମୁଁ ଅନେକ ଝିଅଙ୍କ ଦୁଧରେ ହାତ ମାରିଦେଇଛି ।

ସମସ୍ତେ ମୋ ଏସବୁ କରାନାମାକୁ ଏତେ ଗୁରୁତ୍ଵ ଦିଅନ୍ତି କାରଣ ସେମାନେ ଭାବନ୍ତି ଏମିତି ମଜା ମଜାରେ ବାଜିଗଲା । କାରଣ ନବମ ଦଶମ ପଢିଲା ବେଳକୁ ଟୋକି ମାନଙ୍କର ସେଉ ପରି ଦୁଧ ହେଇଯାଇଥାଏ । ଆମ ଟୋକା ମାନେ ଏକାଠି ବଶିଗଲେ ସବୁ ଟୋକି ମାନଙ୍କ ଫିଗରକୁ ଆମେ ପୁରା ସ୍କାନ କରି ରଖି ଦେଉ । ଏମିତି ଟୋକା ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ଗାଁରେ କିଏ କାହା ସହ କଣ କଲା ଓ କିଏ କାହାକୁ ଗେହିଁଲା ଏସବୁ କଥା ଭିତରେ ମୋର ବି ମନ କହେ କାହାକୁ ଗୋଟେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ । ହେଲେ କାହାକୁ ଗେହିଁବି ? ଆଉ ଏସବୁ କେମିତି ଆରମ୍ଭ କରିବି ?

ଭାଇ ଆମ ଘରକୁ ସେତେବଳେ ନୂଆ ସାମସଙ୍ଗ ଚାମ୍ପ ମୋବାଇଲ ଟେ ଆଣିଥିଲା । ଭାଇ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ସେଥିରେ ଗୋଟେ ଟାଟା ଡୋକୋମୋ ସିମ ପକେଇଦେଲି । ସେତେବେଳେ ଡୋକୋମ ସିମରେ ୧୦ଜିବି ଫ୍ରି ଡାଟା ଦେଇଥିଲା । ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ କିଛି ଗୀତ ଡାଉନଲୋଡ କଲି । ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ପାରେ ସେଥିରେ ମୁଁ ସେକ୍ସ ସର୍ଚ କଲି ଆଉ ଖାଲି ଲାଙ୍ଗଳା ଫଟୋ ଗୁଡା ଆସିଲା ।

ଯାହାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ପୁରା ପାଗଳ । ଦୁଇ ତିନିଟା ଦେଶୀ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଡାଉନଲୋଡ କରି ଦେଖିଲି । ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇବା ପାଇଁ ଇଛା ତେଣୁ ମୁଁ ଢାଳ ନେଇ ବାରି ଆଡେ ଝାଡା ପଳେଇଲି ଆଉ ହୁଡା ତଳେ ବସି କଟକ ପୁରୀ କଲି । ବାଣ୍ଡ ଧରିଲା ବେଳେ କ୍ଳାସର ଦୁଇ ତିନି ଜଣ ଟୋକି ଯାହାଙ୍କ ଦୁଧ କ୍ଳାସରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଓ ନିରୁ ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ମନେ ପଡିଲା । ତାଙ୍କ କାଥା ଭାବି ମୁଠି ମାରି ଚାଲି ଆସିଲି ।

ଫୁଣି ରାତିରେ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ମୁଁ ମନେ ମନେ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ କରି ଦେଲି ଏମାନଙ୍କ ଭିତରୁ କାହାକୁ ଗେହିଁବି । କିଛି ଦିନ ଏମିତି ସେମାନଙ୍କ କଥା ଭାବି ଭାବି ଚାଲିଗଲା । ଆଉ ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ମୋର ସରିଗଲା । ଘରେ ମୁଁ ଛୁଟିରେ ଥାଏ । ମୁଁ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ଭିତରେ ମୁଁ ଗୋଟେ ଦିଅର ଭାଉଜ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପାଇଲି । ଆଉ ସେଇଥିରୁ ପଢି ଜାଣିଲି ଯେ ତା ସ୍ଵାମୀ ତାକୁ ଗେହିଁ ପାରୁ ନଥିଲା ତେଣୁ ତା ଦିଅର ସହ ସେ ସେକ୍ସ କଲା ।

ମୁଁ ତାପରେ ନିରୁ ଭାଉଜଙ୍କ କଥା ଭାବିଲି ମୋତେ ଲାଗିଲା ସେ ବି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ସହ ଖୁସିରେ ନାହାନ୍ତି । କାରଣ ଭାଇ ସବୁ ବେଳେ ମଦ ପିଇ ତାଙ୍କୁ ବାଡାନ୍ତି । ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଝଗଡା ଲାଗି ରହିଥାଏ । କାରଣ ଭାଇ ସବୁ ପଇସା ମଦ ପିଇ ଉଡେଇ ଦିଏ । ପ୍ରଥମେ ଝିଅଟେ ହେଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ଶାଶୁବି ସବୁବେଳେ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତି । ଏଇ ସୁଯୋଗର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ମୁଁ ତାଙ୍କ ସହ କୋଲ୍ଜ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ବି ଯେତେବେଳେ ଆମ ଦୋକାନରୁ କଣ ସଉଦା ଆଣିବା ପାଇଁ କହନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଶସ୍ତାରେ ଦିଏ  ।

ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ମୋ ଉପରେ ପୁରା ଖୁସି ଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା କଥା କେମିତି କହିବି ଜାଣି ପାରୁ ନାଥଏ । ଦିନେ ମୋ ମୁଣ୍ଡରେ ଗୋଟେ ଖତରନାକ ଆଇଡିଆ ଆସିଲା । ମୁଁ କହିଲି କରି ଦେବି ଯାହା ହେବ ଦେଖା ଯିବ । ସେତେବେଳେ ରାତି ୮ଟା ହେଇଥାଏ । ତାଙ୍କ ଘରେ କେବଳ ତାଙ୍କ କୁନି ଝିଅ ଓ ସେ ଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଲାଗି ଗୋଟେ ଅଧା ଗଢା ଘର ଥାଏ । ସେତେବଳେ ଲାଇନ କଟି ଯାଇଥାଏ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଭାଉଜ ଦେଖି ଆସ ଦେଖି ଆସ କହି ଡାକିଳି । ସେ କହିଲେ କଣ କଣ ? ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଆଗ ଏଇ ଘରକୁ ଆସୁନ । ସେ ଯେମିତି ଘର ଭିତରେ ପସିଛନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଥାଏ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟାକୁ ଜୋରେ ଚିପି ଦେଲି । ସେ ମୋତେ ଧକା ମାରି ମୋଠୁ ଅଲଗା ହେଇ ଗଲେ ଆଉ ମୋତେ ବୁଲି ପଡି ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଚାପୁଡା ମାରିଲେ । ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଏମିତି ହେବ ବୋଲି ।

ତାପରେ ସେ ରାଗି କରି ମୋତେ କହିଲେ ଛି ଛି… ପପୁ ତୁମେ ଏତେ ଅଭଦ୍ର ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି । ଚାଲ ତୁମ ଘରକୁ ଆଜି ତୁମ କଥା ବୁଝା ହେବ । ସେ ମୋ ହାତ ଭିଡି ଆମ ଘରକୁ ନେଇ ଯାଉଥିଲେ । ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ତଳେ ପୁରା ଅଧିଆ ପଡି କହିଲି ଭାଉଜ ମୋର ଭୁଲ ହେଇଗଲା । ଆଉ କେବେ ଏମିତି ହେବ ନାହିଁ । ପ୍ଳିଜ ପ୍ଳିଜ ଭାଉଜ ଏକଥା କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ ।

ମୁଁ ପୁରା କାନ୍ଧି କହିବାରୁ ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଗ ଉଠ । ମୁଁ ଉଠିବା ପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲେ ନା ନା ତୁମ ଘରେ କହିବା ପାଇଁ ପଡିବ ଏଇ ବୟସରୁ ତୁମେ ଏମିତି ଏତେ ସାହସ ତୁମର ବାପରେ ! ତାପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତରେ ୧୦୦ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଧରେଇ କହିଲି ପ୍ଳିଜ ଭାଉଜ କହିବନି । ସେ କହିଲେ ଛି ଛି ଏମିତି କାମ କରି ମୋତେ ଏଇ ୧୦୦ଟଙ୍କା ଦେଉଛ । ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଏଇଠି ରୁହ ମୁଁ ଆଉ ଆଣି ଆସୁଛି ।

ମୁଁ ସିଧା ଘରକୁ ଧାଇଁ କରି ଗଲି ଆଉ ଦୁଇଟା ୫୦୦ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ଧରି ଆସିଲି । କିଛି ପଇସା ଭାଇ ଦେଇଥିଲା ଆଉ କିଛି ପଇସା ମୁଁ ଦୋକାନରୁ ଆଣି ରଖିଦେଇଥିଲି । ମୁଁ ଆସି ଦେଖେ ସେ ସେଇ ଘରେ ଠିଆ ହେଇଛନ୍ତି । ମୁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲି ପଇସା କଥା କହିଲେ ଭାଉଜ ଏମିତି ଟିକେ ନରମି ଯିବେ । ମୁ ଗୋଟେ ୫୦୦ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଧରେଇ ଦେଲି ଓ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଫୁଣି ଧରି କହିଲି ପ୍ଳିଜ ଭାଉଜ କାହାକୁ କହିବନି ।

ସେ ମୋତେ ଉଠେଇ କହିଲେ ହଉ ହେଲା ଉଠ ମୁଁ କାହାକୁ କହିବି ନାହିଁ ଏମିତି କାମ କେବେ କରିବନି । ତାପରେ ମୁଁ ଉଠିଲି, ଭାଉଜ ଫୁଣି ପଚାରିଲେ ତୁମକୁ ଏମିତି କାମ କରିବା ପାଇଁ କିଏ କହିଲା ?

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

24604cookie-checkBhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali
6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!