BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali – Page 2 of 3 – SexKahanni.COM

BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali

BhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali

ମୁଁ – ନା ଭାଉଜ କେହି କହିନାହାନ୍ତି ।

ଭାଉଜ – ତାହାଲେ ତୁମେ ଏମିତି କାମ କଣ କରିଲ ?

ମୁଁ – ଭାଉଜ ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ସତରେ ଭାଉଜ

ଭାଉଜ – ମୁଁ ବାହାହେଇଛି ତୁମକୁ ଭଲ ପାଇବି କେମିତି ?

ମୁଁ – ସେଥିରେ କଣ ଅଛି ଆଜି କାଲି ସେସବୁ ଚାଲିଲାଣି, ବାହା ହେଇବି ଆଉ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖୁଛନ୍ତି, ଆମ ଗାଁରେ ଏମିତି କେତେ ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ।

ଭାଉଜ – ଧରା ପଡିଗଲେ ଇଜ୍ଜତ ଚାଲିଯିବ

ମୁଁ – ମୋ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ ରଖ ମୁଁ କାହାକୁ କିଛି କହିବିନି, ମୁଁ ତୁମକୁ ଏତେ ଭଲପାଏ ଯେ ତୁମ ପାଇଁ ସବୁ କିଛି କରି ପାରିବି, ତୁମେ କେମିତି ଭାବୁଛ ମୁଁ ତୁମକୁ ବନ୍ଦନାମ କରିବା ପାଇଁଦେବି ।

ଭାଉଜ – ଆଚ୍ଛା ହଉ ତମେ ମୋତେ ଭଲ ପାଉଛ ଠିକ ଅଛି କିନ୍ତୁ ମୋର ସ୍ଵାମୀ ଅଛି ମୁଁ ତୁମକୁ କଣ ପାଇଁ ଭଲ ପାଇବି କହିଲ

ମୁଁ – ଭାଉଜ ତୁମର ସ୍ଵାମୀ ଥାଇବି ନଥିଲା ଭଳିଆ ସବୁଦିନ ତୁମକୁ ଗାଳି ମାଡ ଦେଉଛନ୍ତି, ଏମିତି କଣ ହୁଏ, ଆଉ ମୁଁ ଏକଥା ଜାଣିଛି ସେ ତୁମକୁ ଭଲପାଉ ନାହାନ୍ତି, କି ଗୋଟେ ନାରୀ ଯାହା ଦରକାର ସେ ତୁମକୁ ଦେଇ ପାରୁ ନାହାନ୍ତି । bhauja ku gehi maa baneili

ଭାଉଜ – ମାନେ, ବୁଝିପାରିଲି ନି

ମୁଁ –ତୁମେ ଯେମିତି ଜାଣିନ, ତୁମ ସେ ଦେହ ସୁଖ ଦେଇ ପାରୁ ନାହାନ୍ତି, ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରୁ ଭଲରେ ସେକ୍ସ କରୁ ନାହାନ୍ତି

ଭାଉଜ – ଏକଥା ତୁମେ କେମିତି ଜାଣିଲ

ମୁଁ – ଭାଉଜ ତୁମକୁ ଏତେ ଭଲ ପାଉଛି ତେଣୁ ତୁମ ବିଷୟରେ ସବୁ ଜାଣିପାରିବି, ଦେଖ ତୁମ ଶାଶୁ ତୁମର ପୁଅ ହେଇନି ବୋଲି ସବୁବେଳେ ଗାଳି ଦଉଛନ୍ତି । ସେ ଯଦି ତୁମକୁ ଟିକେ ବି ଭଲ ପାଉଥାନ୍ତେ ତୁମ କୁ ଗୋଟେ ପୁଅ ଦେଇ ସାରନ୍ତେନି, ସେ ତୁମକୁ ପୁଅ ଦେବା ଦୂର କଥା ସବୁଦିନ ମଦ ପିଇ ଆସି ସୋଇ ପଡୁଥିବେ ସେ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କଲେ ସିନା ପିଲା ଜନ୍ମ ହେବ ।

ଭାଉଜ ମୋ କଥା ଶୁଣି ଟିକେ ଭାବୁକ ହେଇଗଲେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମେ ମୋତେ ଥରେ ଚାନ୍ସ ଦିଅ ଦେଖିବ ମୁଁ ତୁମର ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିଦେବି । ତୁମକୁ ପ୍ରତିଥର ଏମିତି ୫୦୦ଟଙ୍କା ଦେବି ଓ ବାପା ନଥିଲା ବେଳେ ସଉଦା ମାଗଣାରେ ଦେବି । ଭାଉଜ ମୋତେ ଶୁଣି ଖୁସି ହେଇଗଲେ ।

ଭାଉଜ – ହେଲେ ତୁମେ ଛୋଟ ପିଲା ସେ ସବୁ କଣ ପାରିବ ?

ମୁଁ – ଭାଉଜ କିଏ ଛୋଟ ପିଲା ତମେ ମୋର ଦେଖିନ କହି , ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟରୁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବାହାର କରି ଦେଲି ଓ ପକେଟରୁ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ଟର୍ଚ ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖେଇ ଦେଲି । ଭାଉଜ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଦେଖି ପାଟିରେ ହାତ ଦେଇଦେଲେ । ବାପାରେ କେତେ ବଡ ତୁମର ଏଇ ବୟସରେ ଏତେ ବଡ ।

ମୁଁ- କଣ ଭାଉଜ ଏଥର କୁହ ମୁଁ ଛୋଟ ପିଲା ।

ଭାଉଜ – ଛୋଟ ପିଲା ତ ନୁହେଁ, ହେଲେ ତୁମେ ସେ ସବୁ ଜାଣିଛ କି ନାହିଁ

ମୁଁ – ଶିଖି ନଥିଲେ ତୁମେ ଶିଖେଇ ଦେବ,  ତୁମେ କଣ ପାଇଁ ଅଛ! କିନ୍ତୁ ଯେତିକି ଜାଣିଛି ମାନେ ତମେ ସେତିକି ପୋଜ ଜାଣିନଥିବ

ଭାଉଜ – ମାନେ ତୁମେ ଆଗରୁ କାହାକୁ ?

ମୁଁ – ଆରେ ନା ନା ତୁମେ ମୋ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମ, ଏସବୁ ମୋବାଇଲରୁ ଦେଖି

ତାପରେ ମୋ ମୋବାଇଲ ବାହାର କରି ଭାଉଜଙ୍କୁ ବିପି ଦେଖେଇଲି ଆଉ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବେକ କୁ କିସ କରୁଥାଏ ଆଉ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପି ଚାଲୁଥାଏ । ଭାଉଜ ସେମିତି ମୋବାଇଲକୁ ଅନେଇ ରହିଥାନ୍ତି । କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ବୋଧେ ନିଦରୁ ଉଠିଗଲା ଆଉ ସେ କାନ୍ଧିଲା ।

ଭାଉଜ ହଠାତ ଚାଲି ଯାଉଥିଲେ ମୁ ତାଙ୍କ ହାତ ଭିଡି ମୋ ଛାତି ଉପରକୁ ଟାଣି ଆଣିଲି ଏବଂ କହିଲି କଣ ଏମିତି ଅଧାରେ ରଖି ଚାଲିଯିବ । ତାପରେ ସେ କହିଲେ ଝିଅ କାନ୍ଧିଲାନି ଏପଟେ କରେଣ୍ଟ ନାହିଁ ପ୍ଳିଜ ଛାଡ, ପରେ କେବେ ?

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦେଲି । ସେଦିନ ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଧଚିପି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଭାଉଜଙ୍କ ଚାପୁଡା ବି ଭୁଲିଗଲି । ଏହି କାହାଣୀ କୁ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ସେଦିନ ରାତିରେ କେବଳ ଭାବି ଚାଲିଲୀ କେବେ କେମିତି ଗେହିଁବି ଯେମିତି କେହି ଜାଣିବେ ନାହିଁ ।

ସକାଳୁ ଉଠି ଭାଉଜଙ୍କ ଘରେ ଆଡେ ଚାଲିଲି, ଭାଉଜ ମୋତେ ଦେଖି ମୁରୁକି ମୁରୁକି ହସୁଥାନ୍ତି । ସେତେବଳେ ଭାଉଜଙ୍କ ଶାଶୁ ପୋଖରୀକୁ ଗାଧେଇ ଯାଇଛନ୍ତି । ଚାରି ଆଡେ ଟିକେ ଅନେଇଲି କେହି ନାହାନ୍ତି ଦେଖି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଗୋଟେ କିସ ଦେଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ଏତେ ଉଚ୍ଛନ ହେଲେ ଭଲ ନୁହେଁ ।

ମୁଁ – ଭାଉଜ କାଲି ସୁଯୋଗ ମିଶି ହେଇଗଲା ଆଉ ଫୁଣି କେବେ ମିଳିବ ?

ଭାଉଜ – ଆଜି

ପୁରା ଉତ୍ସାହିତ ହେଇ ମୁଁ ପଚାରିଲି କେମିତି ? ଭାଉଜ କହିଲେ ଆଜି ମା ପୁଅ ଗୋଟେ ବାହାଘରକୁ ଯିବେ ସକାଳୁ ଆସିବେ, ରାତିରେ ମୁ ଏକା ।

ମୁଁ – ଏକା କେଉଁଠି ସାଥ ଦେବା ପାଇଁ ମୁଁ ଆସିଜିବି ।

ଭାଉଜ – ମୋ ଗେଲ୍ହା ଦିଅର, ମୁଁ ଗୋଟେ ପ୍ଳାନ ଭାବିଛି, ନହେଲେ ବାରି ପଟ କବାଟ ଖୋଲା ରଖିଥିବି ତୁମେ ସେଇ ପଟେ ଆସିବ ।

ମୁଁ – ଆଛା ପ୍ଳାନ ଟା କଣ ?

ଭାଉଜ – ତୁମେ ଯେମିତି ମୋତେ ସରପ୍ରାଇଜ ଦେଇଥିଲ, ମୁଁ ଆଜି ଦେବି , ତେଣୁ କହିବି ନାହିଁ ।

ଭାଉଜଙ୍କ କଥାଶୁଣି ମୁଁ ଚାଲି ଆସିଲି । ୪ଟା ବେଳେ ମୁଁ ବସିଛି ଟିଭି ଦେଖୁଛି ଭାଉଜ ଆମ ଘରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଲେ । ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଓ ସ୍ଵାମ ଯାଇସାରିଲେଣି । ଭାଉଜ ମୋ ବୋଉକୁ ନାନି ଡାକନ୍ତି । ମୋ ବୋଉ ଭାଉଜଙ୍କ ବାପା ଘର କେଉଁ ଗୋଟେ ସମ୍ପର୍କରେ ନାନୀ ହେବ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଶଶୁର ଘର ସମ୍ପର୍କ ଦେଖିଲେ ତାର ଶାଶୁ ହେବ କିନ୍ତୁ ସେ ନାନୀ ନାନୀ ବୋଲି ସବୁବେଳେ ଡାକନ୍ତି ।

ଭାଉଜ ଆସି ବୋଉକୁ ଯିବା ତାଙ୍କ ଘରେ କେବି ନଥିବା କଥା କହିଲେ । ଭାଉଜ କହିଲେ ନାଣି ସେ ଏକା ଏକା ଆଜି ମୋତେ ରହିବା ପାଇଁ ଡର ଲାଗିବ । ଛୁଆଟା କୁ ଧରି କେମିତି ରହିବି ? କଥା କଣ କି ଗୋଟେ ବୁଢା ଆମ ଘର ପାଖର ମରିଯାଇଥିଲା ତାର ଦଶବି ଯାଇନଥିଲା । ତେଣୁ ସେଇ ଡର କଥା ଭାଉଜ ବୋଉକୁ କହିଲେ ।

ତାପରେ ବୋଉ କହିଲା- ହଉ ତୁ ଆଜି ଆମ ଘରେ ଆସି ସୋଇ ପଡିବୁ ।

ପିଉସୀ ନାନୀ ସହ ସେକ୍ସ – Piusi Nani Saha Sex Odia Sex Gapa

ଆମେ ଭାଉଜ ଓ ମୁଁ ବୋଉ କଥା ଶୁଣି ଟେନସନ ହେଇଗଲୁ । ମୁଁ ଭାବିଲି ଭାଉଜ ଏକଣ କଲେ ସବୁ ପ୍ଳାନ ବିଗାଡି ଦେଲେ । ସେଠୁ ଭାଉଜ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ କଥା ବୁଲେଇ କହିଲେ ନା ନା ନାନୀ ତୁମେ ତ ଜାଣିଛ ଆମ ବୁଢୀ ସେ ଯଦି ଜାଣିବ ମୁଁ ତା ଘର ଛାଡି ରାତିରେ ଏଠି ସୋଇଥିଲି ସେ ମୋତେ ଆସିଲେ କଞ୍ଚା ଖାଇ ଯିବ ।

ତାପରେ ବୋଉ କହିଲା ହଉ ତାହାଲେ ମୁଁ ପପୁକୁ ତୋ ଘରକୁ ପଠେଇ ଦେବି ସେ ଯାଇ ସୋଇ ପଡିବ । ଆମେ ଦୁହେଁ ବୋଉ କଥା ଶୁଣି ପୁରା ଖୁସି ହେଇଗଲୁ । ବୋଉ ମୋତେ କହିଲା ପପୁ ରାତିରେ ଭାଉଜ ଘରେ ଯାଇ ଆଜି ସୋଇବୁ । ମୁଁ ବି ବୋଉ କଥାରେ ହଁ ଭରିଲି । ଭାଉଜ ସେଠୁ ଆସିବା ବେଳେ ମୋତେ ଆଖି ମାରି ଦେଇ ଚାଲିଆସିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟେ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ ଚାଲିଗଲି ।

ରାତିରେ ମୁଁ ଖାଇ ପିଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଲି । ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଝିଅକୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ପୁରା ସଜେଇ ହେଇ ଥାନ୍ତି । ସତେ ଯେମିତି ଆଜି ତାଙ୍କର ଚଉଠି ରାତି । ପୁରା ବଧୁ ବେଶରେ ନିଜେ ସେଇ ଥାନ୍ତି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

24604cookie-checkBhaujaNka Dudharu Aarmbha Kari Biare Shesa Kali
6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!