BhaujaNka Saha Holi Dina Rangin Sex – SexKahanni.COM

BhaujaNka Saha Holi Dina Rangin Sex

ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ହୋଲି ଦିନ ରଙ୍ଗୀନ ସେକ୍ସ

BhaujaNka Saha Holi Dina Rangin Sex

BhaujaNka Saha Holi Dina Rangin Sex – ସବୁ ଭାଉଜ ଓ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ବିଆ ଓ ଭାଇ ମାନଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ନମସ୍କାର ଜଣେଇ ମୋର କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । ଏହି କାହାଣୀଟି ମୋର ଗତ ବର୍ଷର । Bhauja Sex Story ମୁଁ ଲଗାତାର ୩ ଦିନ ହୋଲି ଛୁଟିରେ ମୋ ଫ୍ଲାଟରେ ଥାଏ । ସାରା ଆପର୍ଟମେଣ୍ଟ ଛୁଟି ପାଇଁ ଖାଲି ପଡିଥାଏ। ସେଠି କେବଳ ମୁଁ ଓ ମୋ ସାମନା ବାଲା ରୁମରେ ସେ ଭାଉଜ ଥାନ୍ତି । ଭାଉଜଙ୍କ ନାମ ରଞ୍ଜନା ଅଟେ । ଭାଉଜ ଜଣେ ମସ୍ତ ମାଦକ ମହିଳା ଅଟନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଗେହିଁବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେବ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଗୋଟେ ମାର୍କେଟିଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀରେ ଜବ କରନ୍ତି । ୬-୭ ମାସ ତଳେ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିଲା । Bhauja Saha Sex

ମୁଁ ବି ସେଇ ସୁଯୋଗକୁ ହାତ ଛଡା ନକରି ତାଙ୍କୁ ମସ୍ତ କରି ଗେହିଁଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେଇ ଦିନ ଠାରୁ ଆଉ ମୋତେ ସୁଯୋଗ ମିଳିନଥିଲା । ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ତାଙ୍କ ଗୋଲାପି ଓଠ ଓ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ମୋତେ ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦର ଲାଗେ । ସେ ସବୁବେଳେ ଟାଇଟ ବ୍ଳାଉଜ କିମ୍ବା ଟାଇଟ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ସତେ ଯେମିତି କପଡା ଫାଡି ବାହାରି ଆସିବା ପାଇନ୍ନ ବିକଳ ହେଉଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ବିଲକୁଲ ବେଳ ପରି ବଡ ଓ ଗୋଲ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ କେହିବି ଭବିବେ ନେବେ ଯେ ସେତାଙ୍କ ଯବାନୀର ଖୁବ ମଜା ଲୁଟିଛନ୍ତି ।

ସେଦିନ ହୋଲି ଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ମୋର ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ହୋଲି ଖେଳିବା ପାଇଁ ସକାଳୁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲି । ମୁଁ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କ ସହ ରଙ୍ଗ ଖେଳିବା ସହ ଟିକେ ପିଇ ବି ଦେଇଥିଲି । ସମୟ ୨ଟା ପାଖା ପାଖି ହୋଲି ଖେଳିବା ସରିଲା ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସିଲି । ମୁଁ ସିଢି ଚଢି ମୋ ରୁମକୁ ଯାଉଥିଲା ଭାଉଜ ସିଢି ସଫା କରୁଥିଲେ । ଭାଉଜ ଗୋଟେ ଟାଇଟ ଲେଗନିସ ଓ ବ୍ଲାକ କଳର ଟାଇଟ ଚୁଡିଦାର ପିନ୍ଧିଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାମାତ୍ରେ ତାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ମୋର ଇଚ୍ଛା ହେଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଥିଲି ସେ ମନା କରୁଥିଲେ । Bhauja Ku Gehili Odia Sex Gapa

ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ଆଜି ହୋଲି ରଙ୍ଗ ଲଗେଇବା ପାଇଁ ମନା କରନ୍ତି ନାହିଁ କହି ତାଙ୍କୁ ରଙ୍ଗ ଲଗେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଆଉ ସେ ବି ନା ନା କହି ହସି ହସି ବିରୋଧ କରିବା ଚାଲୁ ରଖିଥାନ୍ତି । ସେ ମୋ ଠାରୁ ଖସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ରଙ୍ଗ ଲଗାଉଥାଏ । ତାଙ୍କର ନରମ ଦେହ କୁ ମୋତେ ନିଶା ଟିକେ ହେଇଗଲାଣି, ମୁଁ ଟିକେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇଗଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପଛ ପଟୁ ମୋ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ରଙ୍ଗ ଲଗେଇଲି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦୁଇଟା କୁ ଚିପିଦେଲି ।

ଭାଉଜ ଆଃ ଆଃ କହି କହିଲେ ଆରେ ଟିକେ ଲାଜ ସରମ ନାହିଁ ତୁମର? ସେ ଯେମିତି ମୋତେ ଏହି କଥା କହିଛାନ୍ତି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଟେକି ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ନେଇଗଲି ଏବଂ କାବାଟ କୁ ଭିତର ପଟୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲି ।

ଭାଉଜ – ଏ କଣ କରୁଛ ?

ମୁଁ – ଆଜି ହୋଲି ତେଣୁ ରଙ୍ଗ ଲଗେଇବାର ଅଛି

ଭାଉଜ – ଏବେ ଲଗେଇ ଦେଲ ପା

ମୁଁ – ପିଚକାରୀରେ ରଙ୍ଗ ମାରିବାର ଅଛି

ଭାଉଜ – ଉଠ, ଏବେ ନୁହେଁ

ମୁଁ – ଆଜି ହିଁ ରଙ୍ଗରେ ଖେଳନ୍ତି, ଭାଇ କେଉଁଠି ?

ଭାଉଜ – ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଟୁରରେ ଯାଇଛନ୍ତି

ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଭାବିନେଲି ମଉକା ଭଲ ଅଛି ତେଣୁ ତାଙ୍କୁ ଜାବୁଡି ଧରି ନେଲି ।

ଭାଉଜ – କଣ କରୁଛ ?

ମୁଁ – ପିଚକାରୀରେ ରଙ୍ଗ ଖେଳିବାର ଅଛି

ଭାଉଜ – ପିଚକାରୀ କାହିଁ? ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ହାତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରେଇ ଦେଲି ।

ମୁଁ – ଏହି ପିଚକାରୀ ଫୁଲ ଅଛି

ଭାଉଜ – କଣ ଏବେ କରିବ ?

ମୁଁ – ଆଉ କେତେବେଳେ ?

ଭାଉଜ – ତୁମ କୁ କହିବି

ଏହି କଥା ଶୁଣି ଫୁଣିଥରେ ମଉକା ଖସିଯିବାର ଦେଖି ଭାଉଜଙ୍କୁ ଧରି ନେଇ ତାଙ୍କ ଓଠରେ ଗୋଟେ କିସ କରିଦେଲି । ସେ ଶାଳି ଷ୍ଟବେରୀ ଫ୍ଲେବରର ଲିପଷ୍ଟିକ ଲଗେଇଥିଲା । ଆଉ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ଆଉ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ପୂର୍ବରୁ ଥିଲା । ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବା ଦ୍ଵାରା ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇବାରେ ଲାଗିଲା । ଯାହାକୁ ସେ ବି ଅନୁବହ କରିପାରୁଥିଲେ । ଏବେ ତାଙ୍କର ବିରୋଧ ଖତମ ହେଇସାରିଥିଲା । ଆଉ ସେ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ଯାହାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଛଟପଟ ହେଉଥାଏ କାରଣ ତାହ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ମୋ ହାତରେ ଥାଏ । ମୁଁ ତାଙ୍କର ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ଚୁଚୁମି ଟିକେ ଫୁଲେଈ ଦେଇଥିଲି । ଷ୍ଟବେରୀ ଫ୍ଲେବର ସହ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ବହୁତ ମଜା ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ ନେଇ ଗଲି ଓ ବେଡରେ ପକେଇ ଦେଲି ।

ଭାଉଜ – ଆରେ ରଙ୍ଗ ଗୁଡା ଛଡେଇ ଦେଇ ଆସ

ମୁଁ – ଏବେ ତ ପିଚକାରୀରେ ଖେଳିବାର ଅଛି, ଧୋଇ କରି କଣ ହେବ ?

ଭାଉଜ – କଣ ଏମିତି କରିବ ?

ଭାଉଜ – ଆଜି ରଙ୍ଗୀନ ସେକ୍ସ କରିବା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଟାଇଟ ଲେଗନିସ ଖୋଲି ଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚୁଡିଦାର ବି । ଏବେ ଭାଉଜ ମସ୍ତ କଲରଫୁଲ ବ୍ରା ଓ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଥିଲେ । ଭାଉଜ ବି ଠିଆ ହେଇଗଲେ ଏବଂ ସେ ବି ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ ସାର୍ଟ ଖୋଲିଦେଲେ । ଏବେ ମୁଁ ବି ଖାଲି ଚଡିରେ ଥିଲି । ଏବେ ଭାଉଜ ମୋତେ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ କହିଲେ କେତେ ଦିନ ହେଇଗଲାଣି କଣ ତୁମର ମୋ କଥା ମନେ ପଡୁନଥିଲା ?

ମୁଁ – ମୁଁ ତ ସବୁବେଳେ ତୁମ କଥା ଭାବୁଥିଲି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ କେବେ ମଉକା ଦେଉନଥିଲ

ଭାଉଜ – ଆରେ ତୁମ ଭାଇ ବା ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ଟୁର ରେ ଯାଇ ନଥିଲେ

ମୁଁ – ଏବେ କେତେ ଦିନ ପାଇଁ ଯାଇଛନ୍ତି ?

ଭାଉଜ – ସେ ୪ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସିବେ ନାହିଁ ।

ଭାଉଜଙ୍କ ଲିପ୍ସ ଓ ଜିଭକୁ ଚୁଚୁମି ମୁଁ କହିଲି ଏଇ ୪ ଦିନ ଓ ୪ ରାତି ତୁମକୁ ଗେହିଁବି

ଭାଉଜ – ହଁ, ମୋ ରାଜ ଲଭ ୟୁ , ଖୁବ ଗେହିଁବ ।

ମୁଁ ଏବେ ଭାଉଜଙ୍କ ବ୍ରା ର ହୁକ ବି ଖୋଲିଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ଚିପିବା ପରେ ତାଙ୍କ ନିପଲକୁ ଚୁଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ।

ଭାଉଜ – ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସଁ ସଁ ସଁ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଲ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧଭୁଣ୍ଡିକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହ ଗୋଟେ ହାତରେ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଦୁଧଟିକୁ ଚିପୁଥିଲି ଏବଂ ମଝିରେ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ କୁ ଦାନ୍ତରେ ହାଲକା ହାଲକା କାମୁଡି ଦେଉଥିଲି । ଏବେ ସେ ପୁରା ସେକ୍ସ ମୁଡରେ ଥାନ୍ତି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିସ କରୁଥିଲି । ସେ ବି ମୋ ପିଠିରେ ଏବଂ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଉପରେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ବୁଲାଉଥିଲେ ଏବଂ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉମ ଉମ ଉମ ଆଃ ଉମ ଆଃ ଉମ ହେଇ ମୋନିଙ୍ଗ କରୁଥିଲେ ।

ମୁ ଭାଉଜଙ୍କର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ଦେଲି । ମସ୍ତ ଗୋରୀ ବିନା ବାଳ ବାଲା ଚିକ୍କନିଆ ବିଆ ମସ୍ତ ଫୁଲିକରି ଥିଲା ।

ଭାଉଜ – ତୁମର ବି ବାହାର କର

ମୁଁ ମୋ ଚଡି ଖୋଲି ଦେଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି କରି ଭାଉଜଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟିଲା । ଫୁଣି ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଭାଉଜ – ସେତିକି ଥାଉ ଏବେ ତୁମ ବାଣ୍ଡକୁ ଭିତରେ ପୁରାଅ ।

ମୁଁ – ସେଟ କରି ଦିଅ

ଭାଉଜ – କଣ ସେଟ କରିବି ?

ମୁଁ – ଭିତରେ କଣ ପୁରେଇବ ?

ଭାଉଜ – ତୁମ ବାଣ୍ଡ

ଭାଉଜ ସେଠୁ ମୋର 3ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ କଣାରେ ସେଟ କରି କହିଲେ ଗୋଟେ ଧକା ମାରି ପୁରଟାକୁ ଭିତରକୁ ପଶେଇ ଦିଅ । ମୁଁ ବି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି, ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ଏତେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି ମୋର ୭ ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ବାଣ୍ଡ ଟା ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ଏକାଥରକେ ପଶିଗଲା । ଭାଉଜ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାହୁରେ ଜୋରେ ଜାବି ଧରିଲେ । ଏବେ ମୁଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ରହିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ଭାଉଜ ହାଏ ମୋର ରାଜା ମୁଁ ଏମିତି ଏକ ଧକା କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲି ।

ଏହା କେବଳ ତୁମ ଠାରୁ ମିଳେ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ, ଏବେ ମୋତେ ଗିହଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗବ ଗବ କରି । ମୋ ରାଜା ତୁମ ବାଣ୍ଡ ମସ୍ତ ଅଟେ । ଏବେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲି । ପୁରା ରୁମ ରେ ପଚ ପଚ ଆବାଜ ରେ କମ୍ପୁଥିଲା । ଭାଉଜବି ମସ୍ତ ହେଇ ମୋ ସାଥ ଦେଉଥିଲେ । ଭାଉଜ କେତେବେଳେ ମୋ ଓଠକୁ ତ କେତେବେଳେ ମୋ କାନ ଓ ବେକକୁ କିସ କରୁଥାନ୍ତି ।

ଭାଉଜ ମୋତେ ଟିକେ ରହିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଗୋଡକୁ ମୋ କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଦେଲେ । ମୁଁ ମୋ ପୋଜିସନ ନେଲି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୋଟି ମୋଟି ଜଙ୍ଘକୁ ଧରିଲି ଏବଂ ଜୋରେ ଜୋରେ ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ପାଖା ପାଖି ୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଏହି ପୋଜିସନରେ ଗେହିଁଲି । ପରେ ଭାଉଜ ମିସିନାରୀ ପୋଜରେ ଆସି ତଳୁ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଟେକି ମୋ ସାଥ ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଭାଉଜ – ଆଇ ଉଈ ମସ୍ତ ଗେହୁଁଚରେ ଗିହଁ ଆହୁରି ଜୋରେ ଆଃ ଆଃ

ମୁଁ – ଭାଇ କେମିତି ଗିହଁନ୍ତି?

ଭାଉଜ – ତାଙ୍କର କେତେବେଳେ ପଶେ ଓ ବାହାରେ ଜଣା ପଡେ ନାହିଁ

ମୁଁ – ତୁମକୁ କାହାର ବାଣ୍ଡ ପସନ୍ଦ

ଭାଉଜ – ତୁମର ମୋ ରାଜା ଆଇ ଆଃ ଆଃ ଆଃ

ମୁଁ – କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ରହିଗଲି

ଭାଉଜ କହିଲେ କଣ ହେଲା, ମୁଁ କହିଲି ମୋର ବାହାରିବ,

ଭାଉଜ – ତୁମ ଗରମ ବୀର୍ଯ୍ୟକୁ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ଢାଳି ଦିଅ । ସେଇଥି ପାଇଁ ତ ତୁମ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଉଛି । ମୁଁ ୫-୧୦ ମିନିଟ ତାଙ୍କୁ ଗେହିଁଲି ଓ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ କୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଛାଡି ଦେଲି । ମୁଁ ଶେଷ ଧକା ମାରୁଥିଲି ଭାଉଜ ଝଡି ଗଲେ ଏବଂ ମୋ ପିଠିକୁ ଜୋରେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏମିତି କୁଣ୍ଡା କୁଣ୍ଡି ହୋଇ ପଡିରହିଲୁ । ମୁଁ ଉଠିଲି ଭାଉଜବି ଉଠିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସଫା କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ଭାଉଜ ମୋତେ ଚାଲ ଉଠ ଯାଏ ଗାଧୋଇ ଆସିବା ଆମେ ଫୁଣିଥରେ ହେବା ଆଉ ୪ଦିନ ଯାକ ଆମେ ଏମିତି ମସ୍ତି କରିବା । ଫୁଣି ଏମିତି ମଉକା କେବେ ମିଳିବ ଠିକ ନାହିଁ । BhaujaNka Saha Holi Dina Rangin Sex

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

21760cookie-checkBhaujaNka Saha Holi Dina Rangin Sex
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!