ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି Odia Jouna Gapa

ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି Odia Jouna Gapa,odia sex story 2018,odia sex story in odia language,bhai bhauni sex gapa

ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି

Bhauni Ra Period Samya Re Taku Gehili

ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି :- ବନ୍ଧୁମାନେ କେମିତି ଅଛନ୍ତି ଆପଣମାନେ, ମୁଁ ମଣ୍ଟୁ ଆପାଣ ମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିବା ପାଇଁ ଆଜି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ଆସିଛି । ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ପଢିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ ଆପାଣ ମାନେ ମୋ ବିଷୟ ରେ କଣ ଭବିବେ ? ମୋତେ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା କି ଏକଥା କହିବା ପାଇଁ ଯେ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିଛି ।

ମୁଁ ଯେବେ ଯାହା କୁ ମନ ଦେଇଛି ତାକୁ ମୁଁ ପାଇଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତା ପଛରେ ମୁଁ ପଡିଥାଏ । ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ । ମୁଁ ଏହା ବୁଝିପାରେ ନାହିଁ ଯଦି ପରିବାର ଭିତରେ କାହା ସେକ୍ସ ହେଲେ ତାକୁ କଣ ପାଇଁ ଖରାପ କୁହାଯାଏ ଯେତେବେଳେ କି ଏ ଜୀବନ ର ଏକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ ଅଙ୍ଗ ଅଟେ । ଏବେ ଆପଣ ବୁଝିପାରୁଥିବେ ମୋ କାହାଣୀ କଣ? ମୋତେ କଣ ଦରକାର ଥିଲା ଏବଂ କିଏ ମୋତେ ତାହା ଦେଲା । ଏବେ ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି ଏ ସବୁ କେମିତି ହେଲା ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ସେହି ସମୟ ରେ କଲେଜ ରେ ପଢୁଥିଲି ସେ ବି କଲେଜ ରେ ପଢୁଥିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ଜନ୍ମ ହେଇଥିଲୁ ମାନେ ଯାଅଁଳା ଭାଇ ଭଉଣୀ। ସେ ମୋତେ ଭଲ ଭାବେ ଜାଣେ ଏବଂ ଖରାପକାମ କଲେ ମୋତେ ବୁଝାଏ । ମୋର ମମି ପାପା ଙ୍କ ସହ ବେଶୀ ପଡେ ନାହିଁ, ଘରେ କେବଳ ସେ ମୋର ସବୁ କଥା ବୁଝେ । ଯେମିତି ଗୋଟେ ମା ତା ପୁଅର କଥା ବୁଜେ ସେମିତି । ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି

ମୋତେ ଯେବେ ବି ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ ମୁଁ ତା କୋଳରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ସୋଇଯାଏ । ସେ ମୋ ମୁଣ୍ଡ କୁ ଆଉଁସି ପଚାରେ କଣ ହେଇଛି ? ମୁଁ ତାକୁ ସବୁ କଥା କହି ଦିଏ । ସେ ମୋତେ ବୁଝେଇ କୁହେ ଦେଖେ ମୁଁ ତୋ ସହ ଯଦି ତୋର କିଛି ଦରକାର ହୁଏ ମୋତେ କହିବୁ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି କିଛି ବି ମାଗି ପାରିବି । ସେ କହିଲା ହଁ । ସେ ମୋ ସହିତ ବହୁତ ଖୋଲି କରି କଥା ହୁଏ ତେଣୁ ସେ ମୋତେ କହିଲା କେବେ ବି ମୋ ଇଜ୍ଜତ ମାଗିବୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଦରକାର ପଡେ ସେତକ ବି ଦେଇ ଦେବି ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୋ ସେ ସବୁ କିଛି ଦରକାର ନାହିଁ, ବାସ ତୁ ମୋ ସହ ଏମିତି ରହିଥାଏ ସବୁବେଳେ । ସେ ମୋତେ କହିଲା ତୁ ମୋର ଗେଲ୍ହା ଭାଇ ଟା ମୁଁ ତୋତେ କେଉଁ ଆଡେ ଛାଡି ଯିବି । ମୁଁ ତାକୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ନିଏ ଆଉ ସେ ମୋ ମଥା ରେ କିସ କରି ଦିଏ । ସେ ମୋ ପଚା ରେ ସବୁ ବେଳେ ଥାଏ ମୁଁ ବି ଭାଇ ହେବା ର କର୍ତବ୍ୟ କରେ । ତାର ଯାହା ଦରକାର ହୁଏ ମୁଁ ତାକୁ ଆଣି ଦିଏ ।

ଆମ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କର କଲେଜ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଚାଲେ ଆମେ କିଛି ବିଜନେସ କରିବା, ସେ କହିଲା ତୋ ଆଇଡିଆ ଠିକ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆମେ ଏତେ ପଇସା ଆଣିବା କେଉଁଠୁ । ମୁଁ କହିଲି ଚାଲେ ପାପା ଙ୍କ ସହ କଥା ହେଇ ଦେଖିବା , ପାପା ସେଦିନ ମୋ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଯାଇଥିଲେ କାରଣ ମୋ ବହୁତ ବଡ କମ୍ପାନୀ ରେ ସିଲେକସନ ହେଇଯାଇଥିଲା , ବହୁତ ବଡ କଥା ଥିଲା ପାପାଙ୍କ ପାଇଁ । ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି

ମୋ ଭଉଣୀ କହିଲା ପାପାଙ୍କୁ କହିଲା ଆମେ ବିଜନେସ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ ପାପା ଆମ କଥା ଶୁଣି ଏତେ ରାଗି ଗଲେ ଯେ ଆମ ସହ ୧୦-୧୨ ଦିନ ଯାଏଁ କଥା ହେଲେ ନାହିଁ, ତାପରେ କହିଲେ ତୁମ ଇଚ୍ଛା ଯାହା କରୁଛ କର କିନ୍ତୁ ମୋ ଠାରୁ କିଛି ଆଶା ରଖ ନାହିଁ। ଆପଣ ମାନେ ଏ କାହାଣୀ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ପାପା ଙ୍କର ଏହି ନିସ୍ପତି ଶୁଣି ମୁଁ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଲି କିନ୍ତୁ ମୋ ଠାରୁ ମୋ ଭଉଣୀ ବେଶୀ ଭାଙ୍ଗି ପଡିଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ସମ୍ଭାଳିଲି ତାକୁ କହିଲି ବ୍ୟସ୍ତ ହଅ ନାହିଁ କିଛି ନା କିଛି ରାସ୍ତା ବାହାର କରିବା ।

ସେତେବେଳେ ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଅନଲାଇନ ପଇସା କମେଇବା କଥା କହିଲେ ସେଥିପାଇଁ ବାସ ଗୋଟେ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦରକାର । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଏହି କଥା ମୋ ଭଉଣୀକୁ କହିଲି ସେ କହିଲା ଚାଲ ଗୋଟେ ଥର ଚେଷ୍ଟା କରି ଦେଖିବା ।  ଆମ ପାଖରେ କମ୍ପୁଟର ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଥିଲା ବସ ତାକୁ କାମ ରେ ଲଗେଇବାର ଥିଲା ।

ଆମେ ଅନଲାଇନ ଆଇଡରେ ଆମ ଟ୍ୟାଗ୍ସ ଦେଲୁ ଏବଂ ଆମକୁ ୪ଟି ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମିଳିଗଲା । ପଇସା କମ ଥିଲା କିନ୍ତୁ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏତେ ମନ୍ଦ ନଥିଲା । ଆମେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ ଏବଂ ଆମ କାମ ଆମ କ୍ଲାଇଣ୍ଟ କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ଆମେ ତିନି ମାସ ପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ୪୦୦୦୦ ଟଙ୍କା କମେଇବାରେ ଲାଗିଲୁ ।

ପାପାଏସବୁ ଦେଖୁଥାନ୍ତି ଏବଂ ଆମେ ଧିରେ ଆଗକୁ ବଢୁ ଥାଉ । ତାପରେ ପାପା ଦିନେ ପଚାରିଲେ ତୁମେ ମାନେ ଘରେ କଣକରୁଛ ।  ମୋ ଭଉଣୀ କହିଲା ପାପା ଆମେ ବାସ ଆମ କମ୍ପ୍ୟୁଟର ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ର ବ୍ୟବହାର କଲୁ ଏବଂ ଆଜି ଘରେ ବସି ଏତେ ଗୁଡେ ପଇସା ରୋଜଗାର କରି ପାରିଛୁ । ପାପା ଆମ କଥା ଶୁଣି ଖୁସି ହେଇଗଲେ, ତାପରେ ପାପା ଆମକୁ ଆଗକୁ ପ୍ଳାନ କଣ ଅଛି ବୋଲି ପଚାରିଲେ ।

ପାପା ଏବେ ବୁଝିପାରିଲେ ସେତାଙ୍କ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଭା କୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ଭୁଲ କରିଦେଲେ । ପାପାଙ୍କ ବିନା ସହୋଯୋଗ ରେ ଆମେ ଆମ ଅଫିସ ଖୋଲିଲୁ, ଆମ କେବିନ ଅଲଗା ଥିଲା ଏବଂ ୱାକର୍ସଙ୍କ କେବିନ ଅଲଗା ଥିଲା । ଆମ ଜୀବନ ମସ୍ତ କଟୁଥିଲା କାରଣ ଆମେ ମାସ କୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା କମେଇବା ରେ ଲାଗିଲୁ । ଆମେ କାମ କରିବା ଭିତରେ ୪ ବର୍ଷ ହେଇଯାଇଥିଲା । ୫ ବର୍ଷକୁ ଆମେ ସେଲିବ୍ରେଟ କରିବା ପାଇଁ କିଛି ପ୍ଳାନ କରିବୁ ବୋଲି ଭବିଲୁ ।

ଭଉଣୀ କହିଲା ଭାଇକିଛି କଥା ନାହିଁ ତୁ ଯଦି କହଛୁ ନିଶ୍ଚୟ କରିବା, ତୋ ଖୁସି , ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଦିଦି ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ତୋ କୋଳ ରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ସୋଇ ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ଚାଳିଆ ପାଗଳ, ମୁଁ ତା କୋଳ ରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ସୋଇପଡିଲି କିନ୍ତୁ ଏଥର ତା ବିଆ କିଛି ଅଜବ ସୁଗନ୍ଧ ଆସୁଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁ କଣ ଏବେ ଟଏଲେଟ ଯାଇ ଆସୁଛି କି ? ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି

ସେ କହିଲା ନା ମୋର ପିରିୟଡ ଚାଲିଛି, ମୁଁ କହିଲି ଏ କଣ ? ସେ କହିଲା ଏହି ସମୟ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରେ । ମୁଁ କହିଲି ଦେଖାତ, ସେ ତା ଜିନ୍ସ କୁ ତଳକୁ କଲା ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଖୋଲି ମୋତେ ଦେଖେଇଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆରେ ୟାକୁ ଦେଖି ତ ମୋର ଟେଙ୍ଗେଇ ଗଲାଣି, ସେ କହିଲା କାବୁ ରେ ରଖ ନହେଲେ ତୋତେ ତୋ ଭଉଣୀ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ ।

ତାପରେ ସେ କହିଲା ଚାଲ ଆମେ କାଲି ପାଇଁ ସବୁ ରେଡି କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ, ପାର୍ଟି ବି ଦେବାକୁ ପଡିବ । ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲୁ। ତାପରେ ଆମେ ରାତି ସାରା ଅଫିସ କୁ ସଜେଇଲୁ । ସବୁ କାମ ସାରି ଚାଲିଆସିଲୁ ।

ଆମ ସେଦିନ ପାର୍ଟି ରଖିଲୁ ଏବଂ ପାର୍ଟି ରେ ଡ୍ରିଂକ୍ସ ବି ସାମିଲ ଥିଲା, ଦିଦି ଆଗରୁ କେବେ ପିଆ ପିଇ କରିନଥିଲା ସେଦିନ ସେ ଫାର୍ଷ୍ଟ ଟାଇମ ପାଇଁ ପିଇଳା । ଆମେ ସବୁ ନିଶା ଟେର ଥିଲୁ । ପାର୍ଟି ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା, କିନ୍ତୁ ଦିଦି ବେଶୀ ପିଇ ନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ମୋତେ ସମ୍ଭାଳି ନେଉଥିଲା । ପାର୍ଟି ସାରିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଚାଲିଗଲେ ।

ଦିଦି ମୋତେ କେବିନ ଭିତରକୁ ନେଇ ଗଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଦିଦି ମୋତେ ତୋ ବିଆ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମନେ ପଡୁଛି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ କି ଅଛି । ଦିଦି କହିଲା ଚୁପ… ମୁଁ ତୋ ଭଉଣୀ । ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ପ୍ଳିଜ ଗୋଟେ ଥର । ସେ କହିଲା ହଉ ଗେହିଁ ଦେ ମୁଁ ବି ତୋତେ ମନା କରି ପାରିବି ନାହିଁ । ତାପରେ ସେ ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲା । ତାର ମସ୍ତ ଚିକନିଆ ଚେହେରା ଥିଲା ତାର ।

ମୁଁ ନିଶା ରେ ଥିଲି ତେଣୁ ସେବି ମୋ କପଡା ଖୋଲିଦେଲା । ତାପରେ କହିଲା ଶୁଣୁ ମୋ ଦୁଧ ଚୁଚୁମୁ । ମୁଁ ନିଶା ରେ ତାର ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି । ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଚୁଚୁମିଲି ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଉଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଚିକନିଆ ପେଟ ରେ ମୋ ଜିଭ ଲଗେଇ ଚାଟିଲି । ସେ କହିଲା ତାହେଲେ ତୁ ତୋ ଭଉଣୀ କୁ ଏତେ ଭଲପାଉ ।

ମୁଁ କହିଲି ଦିଦି ମୁଁ ଜାଣି ନାହିଁ କଣ ହେଉଛି କିନ୍ତୁ ଭଲ ଲାଗୁଛି ଯାହା ବି ହଉଛି । ତାର ପିରିଅଡ ଚଳୁଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ତା ବିଆ ଚାଟିଲି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋ ମନ ବହୁତ ଥିଲା ବିଆ ଚଟିବା ପାଇଁ । ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେଟ କରି ଭିତରକୁ ପେଲିଲି ।ସେ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଊ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ।

ତାର ବିଆ ଟାଇଟ ଥିଲା ତେଣୁ ତାକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଲା । ତା ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରିଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଜାଣି ପାରିଲା କାରଣ ସେ ଭବିଲା ଏହା ପିରିଅଡ ରକ୍ତ ବୋଲି ଭବିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ଗେହିଁଚାଲିଲୀ । ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ ଚିଲାଉଥାଏ ।

ତାପରେ ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ଝଡି ଗଲୁ  ଏବଂ ସୋଇପଡିଲୁ । ଆମେ ଏବେ ବି ଭାଇ ଭଉଣୀ ସେକ୍ସ କରୁ କିନ୍ତୁ ଏବେ ତା ବାହାଘର ହେବା କୁ ଯାଉଛି ତେଣୁ ଏବେ କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ବନ୍ଧ କରି ଦେଉଛୁ ।

ଭଉଣୀର ପିରିଅଡ ସମୟ ରେ ତାକୁ ଗେହିଁଲି Odia Jouna Gapa

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!