ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

BhauniRa SangaKu Tela Lagei Tar Kunwari Bia Gehili

ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି – ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ, ମୁଁ ଆଜି ଓଡିଆ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପଢୁଥିବା ସବୁ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ସତ ଘଟଣା କହିବାକୁ ଯାଉଅଛି । ଏହି ଘଟଣା ଟି ଅନ୍ୟ କାହାର ନୁହେଁ ମୋ ନିଜର । ଏହି ସେକ୍ସ ମୋର ସାନ ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗ ସହ ହେଇଥିଲା । ମୁଁ କାହାଣୀକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ମୁଁ ମୋ ନିଜର ଏବଂ ସେହି କୁଆଁରୀ ଝିଅର ପରିଚୟ କରେଇଦେଉଛି ଯାହାକୁ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଗେହିଁ ତାର ସିଲ ଫିଟେଇଲି ଏବଂ ମୋ ଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ସେ ପୁରା ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେଇ ତାର ଘରକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ବନ୍ଧୁମାନେ ଯେହେତୁ ମୁଁ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରେ ତେଣୁ ମୋତେ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହିବାକୁ ପଡେ । ମୋ ଭଉଣୀ ହଷ୍ଟେଲରେ ରହୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏଇ କିଛି ଦିନ ହେଲା ସେଠି କିଛି ଅସୁବିଧାହେବାରୁ ସେ ହଷ୍ଟେଲ ଛାଡି ଆସି ମୋ ପାଖରେ ରହୁଛି । ଯେହେତୁ ସେ ମୋ ପାଖେ ରୁହେ ତେଣୁ ତାର କିଛି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୋ ଭଡା ଘରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିବାରେ ଲାଗନ୍ତି । ସେଇ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଭିତରୁ ଜଣେ ଝିଅ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ମୋ ମନ କୁ କିଣି ନେଲା ।

ମୁଁ ବି ଯେବେ ତାକୁ ଦେଖେ ତା ପ୍ରତି ମୋର ଭାବନା ବଦଳି ଯାଏ । କାରଣ ସେ ବହୁତ ଗୋରା, ତାର ଗୋଲ ଗୋଲ ଚେହେରା,ବଡ ବଡ କଳା କଳା ଆଖି, ତୁଲାପରି ନରମ ଗୋଲାପି ଓଠ,ବଡ ବଡ ସ୍ଥନ ଯୁଗଳ, ସବୁବେଳେ ତାର ଦୁଧ ଦୁଇଟା ଆତୁର ହୁଅନ୍ତି ତାର ଟାଇଟ କପଡା ଭିତରୁ ନିଜକୁ ମୁକ୍ତ କରିବା ପାଇଁ । ମୁଁ ତାକୁ ଦେଖି ମୋର ପୁରା ହୋସ ହରେଈ ବ୍ବସିଥିଲି ଏବଂ ତାକୁ ସବୁବେଳେ ସପନ ଦେଖୁଥିଲି । ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେହିଁସାରିବା ପରେ ଜାଣିଲି ତାର ବି ମୋ ପ୍ରତି ସେଇ ବିଚାର ଅଛି ଯାହା ମୋର ତା ପ୍ରତି ଥାଏ । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ସାଙ୍ଗମାନେ ମୁଁ ଆଜି ଯେଉଁ ଝିଅର କାହାଣୀ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଶୁଣେଇବା ପାଇଁ ଯାଉଛି ତାର ନାଁ ହେଉଛି ନମିତା । ତାର ଚେହେରା ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଯେ ମୁଁ ତାକୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିବା ପରଠୁ ମୋ ମନ ସବୁବେଳେ ତା ସହ ସୋଇ ତାକୁ ଯମେଇକି ଗେହିଁବା ପାଇଁ ହୁଏ । ମୋତେ କୌଣସି ପ୍ରକାର କରି ମୋର ସ୍ଵପ୍ନକୁ ପୁରା କରିବାର ଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସଠିକ ମଉକାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଥିଲି । ଗୋଟେ ଦିନ ଭଗବାନ ମୋ କଥା ଶୁଣି ମୋତେ ସେ ମଉକା ଦେଇଦେଲେ । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ସହ ଯେଉଁ ଘରେ ରୁହେ ସେଠି ଦୁଇ ବଖରା ଘର ଓ ଗୋଟେ ରୋଷେଇ ଘର ଓ ଆଟାଚ ଲାଟିନ ବାର୍ଥରୁମ ଥାଏ । ଏ କାହାଣୀ ଆଜିଠାରୁ ଦୁଇ ମାସ ତଳର କଥା, ସେଦିନ ମୁଁ ମୋ ରୁମରେ ଏକୁଟିଆ ଥାଏ,କାରଣ ସେଦିନ ମୋ ଭଉଣୀ ସକାଳୁ ଉଠି ଆମର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥାଏ ଆଉ ସେ ତାର ମୋବାଇଲ ନେବା ପାଇଁ ଭୁଲିଯାଇଥାଏ ।

ମୁଁ ଅଫିସ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲି ତାର କେହି ଜଣେ ସାଙ୍ଗର ଫୋନ ଆସିଲା ସେ ମୋତେ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା, ମୁଁ ବହୁତ ଭଲା ଭାବେ ଜାଣିଥିଲି ମୋ ଭଉଣୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ପୂର୍ବରୁ ଆସିବ ନାହିଁ, ଆଉ ଏହା ଥିଲା ଉପଯୁକ୍ତ ସୁଯୋଗ ତାର ସାଙ୍ଗ ନମୀତା କୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ । ଏହି କଥା ଭାବି ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି । ସେ ମୋତେ ତା କଥା ପଚାରିବା ରୁ ମୁଁ କହିଲି ସେ ଏବେ ଘରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସେ ୫-୧୦ ମିନିଟ ଭିତରେ ଆସିଯିବ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ କହିଲା ହଉ  ଠିକ ଅଛି ମୁଁ ବି ଦଶ ମିନିଟ ଭିତରେ ପହଞ୍ଚୁଛି, ଯଦି ସେ ଜଳଦୀ ଆସିଯାଇଥାଏ ତୁମେ ତାକୁ ମୋ ଆସିବା ବିଷୟରେ କହିଦେବ, କାରଣ ତା ପାଖରେ ମୋର ଏକ ଜରୁରୀ କାମ ଅଛି । ତା ମୁହଁରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ତା ର ଆସିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ମୁଁ ସେଦିନର ମଉକା କୁ ହାତ ଛଡା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ତେଣୁ ସେଇ ୧୦ ମିନିଟ ଭିତରେ ମୁଁ ସବୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସାରିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତଳକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ସେ ଅଟୋରିକ୍ସା ରୁ ଓଳେଇ ଆସୁଛି । ତାକୁ ଦେଖି ମୁଁ ଚକିତ ହେଇଗଳି କାରଣ ସେ ସେଦିନ ଗୋଟେ ବଡ ଗଳାର ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାର ବଡ ଗୋଲ ଦୁଧ ବାହରକୁ ଆସି ମୋତେ ଉଲ୍ଲସିତ କରି ପାଗଳ କରି ଦେଉଥାଏ । ମୋ ନଜର ତାର ଛାତିରୁ ହଟିବା ପାଇଁ ବିଲକୁଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥାଏ। ବୋଧେ ହୁଏ ସେ ବି ମୋର ତା ଉପରେ ପଡୁଥିବା ନଜର ବିଷୟରେ ଟିକେ ଟିକେ ଜାଣି ପାରୁଥିଲା କାରଣ ସେ ବି ବେଳେ ମୋର କୌଣସି ହରକତ କୁ ଖରାପ ଭାବୁନଥିଲା । ଏହି କଥା ର ଫାଇଦା ଉଠେଇ ମୁଁ ବି ଦୁଇଥର ତାର ହାତ ଧରି ନେଇଥିଲି ଏବଂ ଥରେ ମୁଁ ତାର ଗାଣ୍ଡିରେ ହାତ ବି ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲି । ତାପରେ ବି ସେ ମୋ ଉପରେ ରାଗିବା ବଦଳରେ ହସି ଦେଇ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ତା ପାଖକୁ ଯାଇ ତାକୁ ଉପରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଏବେ ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଫୁଣିଥରେ ମୋ ଭଉଣୀ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲା ମୁଁ ତାକୁ କହଲି ସେ କହିଥିଲା ଜଳଦୀ ଆସିଯିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଉପରକୁ ଯାଇ ଅପେକ୍ଷା କର । ତାପରେ ମୁଁ ତଳକୁ ଆସି ଗେଟ ଦେଇ ଦେଲି । ତାକୁ ମୋ ଭଉଣୀରୁମ ରେ ବସେଇଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପାଣି ଆଣି ଦେଲି ପିଇବା ପାଇଁ ତାପରେ ସେ ବସି କମ୍ପ୍ୟୁଟର ରେ ଗେମ ଖେଳିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ପାଖରେ ବସି ଟିକେ ଏମିତି ଇଆଡୁ ସିଆଡୁ କଥା ହେଲି । ଯେତେବେଳେ ମୋର ଧୈର୍ଯ୍ୟ ର ସୀମା ଲାଙ୍ଗିବାରେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ସେଠୁ ଉଠି ରୋଷେଇ ଘର ଆଡେ ଚାଲିଗଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଠୁ ଫେରିବା ପରେ ମୁଁ ଚୁପଚାପ ତା ପଛ ଆଡୁ ଯାଇ ତାକୁ ବାହୁରେ ଜାବୁଡି ଧରି ତାର ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ଅଚାନକ ମୁଁ ତା ସହ ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ସେ ଘବରେଇ ଗଳା । ତା ଦେହରୁ ଝାଳ ବୋହିବାରେ ଲାଗିଲା ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା ଭାଇ ଏ କଣ କରୁଛ? ସେ ଚେୟାରରୁ ଉଠି ଠିଆ ହେଇଗଲା ତାକୁ ମୁଁ କହିଦେଲି କି ମୋ ଭଉଣୀ ଆମର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛି । ଆଉ ସେ ସେଠୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରିବ । ତାକୁ ଏକଥା କହି ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଭିଡି ଆଣିଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ଏବେ ତାକୁ ମୁଁ କହିଲି ଦେଖ ନମୀତା ମୁଁ ତୁଆମକୁ ଯେବେଠୁ ଦେଖିଛି ସେବେଠୁ ମୋ ମନ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ସେମିତି କୌଣସି ମଉକା ମିଳିନଥିଲା ଯାହାର ମୁଁ ଫାଇଦା ଉଠେଇ ପାରିବି । ଆଜି ଭଗବାନଙ୍କ ଦୟାରୁ ମୋତେ ଆଜି ଏମିତି ମଉକା ମିଳିଛି କେମିତି ମୁଁ ତାକୁ ଯିବା କୁ ଦେଇଥାନ୍ତି? ତେଣୁ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତୁମକୁ ମିଛ କଥା କହିଲି । ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଭଲପାଏ ଏବଂ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲଲାଗ । ଏଇ କଥା ମୁଁ ତୁମକୁ ସଠିକ କଥା କହୁଛି ଏବଂ ମୋ ମନରେ ଥିବା ତୁମ ପାଇଁ ପିଲିଙ୍ଗ୍ସ ।

ତାପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋ ହାତ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ବୁଲୁଥିଲା, ଦୁଧକୁ ଆଉଁସିଥିଲା ଏବଂ ଦୁଧ ଚିପି ତା କାମ କରୁଥିଲା । ଆଉ ସେ କହୁଥିଲା ନା ନା ଏସବୁ ଭୁଲ କଥା ଆମେ ଏକାମ କରିବା କଥା ନୁହେଁ , ସେ ଏମିତି କିଛି ସମୟ ନା ନା କରିବା ପରେ ସେ ମୋର ବିରୋଧ କରିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଡାର ଦୁଧ ଓ ନିପଲ କୁ ଦଳିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଗରମ କରି ତାକୁ ବେଡ ଉପରକୁ ଯିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଆଉ ସେ ବେଡ ପାଖକୁ ଚାଲିଗଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ତା ସାଲୁୱାର ର ଡୋର କୁ ଖୋଲିବା ସହ ତାର ସାଲୁୱାର କୁ ଖୋଲିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ମୋ ପାଦରେ ଖୋଲି ମୋ ଦେହରୁ ଖୋଲିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାର କମିଜ ଖୋଲିଦେଲି । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ କମିଜ ଭିତରେ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଆଉ ସେ ବ୍ରା ଭିତରୁ ତାର ଆଧାରୁ ଅଧିକ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଦେଖାଯାଉଥିଲା କାରଣ ଦୁଧର ସାଇଜ ବଡ ଥିଲା ଏବଂ ବ୍ରା ର ସାଇଜ ଛୋଟ ଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ତାରିଫ କରି କହିଲି ଏହି କଳା ବ୍ରା ତୁମ ଗୋରା ରଙ୍ଗର ଦୁଧ ଉପରେ ବହୁତ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗୁଛି । ଆଉ ସେ ମୋ ମୁହଁରୁ ତାର କାମୁକ ଶରୀର ପ୍ରଶଂସା ଶୁଣି ହସିବା ରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ କୁ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରେ ରଖି ତାର ବିଆ କୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଉପରୁ ମନ୍ଥିଲି । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ଏବେ ସେ ଜୋସ ରେ ଆସି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଖଟ ଉପରେ ଗଡିବା ରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତା ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ମୁଁ ଭୁଝିଗଲି କି ତାର ମାନେ କଣ ? ବନ୍ଧୁମାନେ ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ତାର ଭୋକିଲା ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ପାଇଁ ଇସାର ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଇସାରକୁ ବହୁତ ଭଲଭାବେ ବୁଝିପାରୁଥିଲି । ମୁଁ ଏବେ ମୋର ଦୁଇ ହାତରେ ତାର ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁ ଏକାଥରକେ ଖୋଲିଦେଲି । ଆଉ ସେ ଏବେ ମୋ ଆଗରେ ତଳ ଆଡୁ ନିବସ୍ତ୍ର ହେଇ ସୋଇଥିଲା। ଯେମିତି ମୋ ନଜର ତା ଗରମ ପାଉଁରୁଟି ପରି ଫୁଲିଥିବା ବିଆ ଉପରେ ପଡିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ସମ୍ଭାଳିବା ମୁସ୍କିଲ ହେଇଗଲା । କାରଣ ତାର ବିଆ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଆତୁର ହେଇଉଥିଲା । ଆଉ ଠିକ ସେହିପରି ମୋ ଆଣ୍ଡ ର ଅବସ୍ଥା ବି ଥିଲା । ମୋ ଚଡି ଭିତରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୋ ଚଡିକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରୁଥାଏ । ସେ ସେତେବେଳ ଥଣ୍ଡା ପଡିବ ଯେତେବେଳ ସେ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିବ । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ତାପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଉପରେ ମୋ ହାତକୁ ବୁଲେଇ ତା ବିଆ ରେ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ପୁରେଇ ଦେଇ ଦାବି ଅନୁଭବ କଲି ଏବଂ ତାକୁ କହିଲି ଏହା ବହୁତ ଟାଇଟ । ସେ ମୋ ମୁହଁରୁ ଏହି କଥା ଶୁଣି ଲାଜେଇ ଯାଇ ତାର ଦୁଇ ଆଖିକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲା । ସେ ସେମିତି ସୋଇଥାଏ ମୁଁ ତାର ଲାଜ ଦେଖି ଆଉ ବେଶୀ ଡେରି ନକରିବା ପାଇଁ ଉଚିତ ମନେ କଲି । ମୋର ଟେଙ୍ଗେଇ ଟାଇଟ ହେଇଯାଇଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ଚଡି ଭିତରୁ ବାହର କରିଦେଲି। ଯେମିତି ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଆଗ ଭାଗ ତାର ଆଗ ଚମଡା ଭିତରୁ ବାହାରି ଆସିଲା ସେ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଆଖି ଖୋଲିଲା ଏବଂ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଲାଲ ଟୋପା ଉପରେ ତାର ଚିକଣି ନଜର ରେ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ସେ ବହୁତ ଧ୍ୟାନରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖୁଛି ।

ମୁଁ ଉଠି ଯାଇ ପାଖରେ ଥିବା ଟେବୁଲ ଉପରୁ ଯାଇ ତେଲ ଡବା ଆଣି ବେଡ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ଯାଇ ତାର ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ବସିଗଲି, ମୁଁ ଏବେ ତାର ବିଆ କୁ ମୋର ଦୁଇ ଆଙ୍ଗୁଳି ମେଲେଇ ତେଲ ଡବାରୁ ତେଲ ବାହାର କରି ତାର ବିଆର ଦୁଇ ପାଖୁଡା ରେ ତେଲ ଲଗେଇବାରେ ଲାଗିଲି । ଏବଂ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଆଙ୍ଗୁଠି ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ବିଆର ଗରମକୁ ଅନୁଭବ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ଯାହା ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଅନୁବଭ ଥିଲା ସେଇକଥା ଆଜିବି ମନେ ପଡିଲେ ଦେହ ଶୀତେଇ ଉଠେ । ମୁଁ ସେଇ ଖୁସିରେ ବିଭୋର ହୋଇ ଆଉ ଏକ ଅଲଗା ଦୁନିଆ କୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲି ।

ମୁଁ ଦେଖିଲି ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ଜୋସରେ ଆସିଯାଇଥିବା କାରଣ ରୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁହଁରେ ପାଣି ଆସିଯାଇଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ସେଇ ପାଣିକୁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ମୁଣ୍ଡିରେ ଚାରିଆଡେ ମାରିଦେଲି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର ଆଗଭାଗ ବହୁତ ଚିକଣିଆ ହେଇଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ମୋବାଣ୍ଡ କୁ ତାର ବିୟା ମୁହଁରେ ରଖି ତାକୁ ତା ତଳଆଡୁ ବିଆ ପେଲିବା ପାଇଁ କହିଲି । ଏବେ ସେ ତାର ଦୁଇ ହାତରେ ତାର ବିଆ କୁ ମେଲେଇ ଦେଲା । ଯେମିତି ମୁଁ ଦେଖିଲି ବିଆ ମୁହଁ ପୁରା ଖୋଲା ହେଇଛି ଯାହା ପୁରା ମେଳା ହେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଭିତରକୁ ନେବା ପାଇଁ କାମୁକ ନଜର ରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା। ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ମୁହଁରେ ରଖି ଏକ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି । ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ଉଈ ଆଇ ମରିଗଲି, ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ କାଟୁଛି… ଉଫ ଉଫ ଉଫ ଉଫ ଉଫ ମୁଁ ଏହାକୁ ନେଇ ପାରିବି ନାହିଁ ପ୍ଳିଜ ବାହାର କରିନିଅ ପ୍ଳିଜ…. କହି ସେ କମ୍ପି ଉଠିଲା । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ତାପରେ ମୁଁ ତାର ସେଇ ଦରଜ ଦେଖି ମୁଁ ମୋର ଅଣ୍ଟାକୁ ସେହି ସମୟରେ ଅଟକେଇ ନେଲି । ଏବେ ସେ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟ ପଟ ହେଇ ମୋତେ କହିଲା ପ୍ଳିଜ ଏବେ ତୁମେ ଏହାକୁ ବାହାରକୁ ବାହର କରି ନିଅ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ ଏମିତି କଣ ପାଇଁ କହୁଛ? ସେ କହିଲା ଏହା ଦ୍ଵାରା ମୋତେ ବହୁତ ଦରଜ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ସହିବା ମୋ ପାଇଁ ବହୁତ କଷ୍ଟ କର । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମେ ଆଗରୁ କେବେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରି ନାହଁ ? ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ କରି କହିଲା ନା ଏହି ଅଭିଜ୍ଞାତା ମୋର ପ୍ରଥମ ଅଭିଜ୍ଞତା । ମୋତେ ଏମିତି କରିବା ପାଇଁ ଆଗରୁ ବହୁତ ଇଛା ହୁଏ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ଏସବୁ ମୋ ପାଇଁ ଏତେ କଷ୍ଟକର ହେବ ବୋଲି । ଯଦି ମୁଁ ଜାଣିଥାନ୍ତି ତେବେ ମୁଁ କେବେବି ହଁ କରି ନଥାନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସେଇଥିପାଇଁ ତୁମେ ଜାଣି ନାହଁ ଏଇଥିରେ କେତେ ମଜା ଆସେ ଏବଂ ଏସବୁ କରିବା କେତେ ଭଲ ଲାଗେ । କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଜମାରୁ ବି ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ ତୁମର ଦରଜ କିଛି ସମୟ ପରେ ବିଲକୁଲ ଖତମ ହେଇଯିବ । ତାପରେ ତୁମେ ଖୁସି ହେଇ ମୋ ସହିତ ଗେହିଁହବା ର ମଜା ନେବ । ଏବେ ମୁଁ ତାର ବ୍ରା କୁ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ତାର ପିଠିକୁ ଉପରକୁ କରିବା ପାଇଁ କହିଲି । ସେ ସାଙ୍ଗେ ତାର ପିଠିକୁ ଉପରକୁ କରି ମୋତେ ସହଯୋଗ କରିଲା । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଅଣ୍ଟା ତଳେ ହାତ ଗଲେଇ ବ୍ରା ର ହୁକ କୁ ଖୋଲି ବ୍ରା କୁ ତାର ଦେହରୁ ଅଲଗା କରିଦେଲି । ଯେମିତି ମୋ ନଜର ତାର ଲଙ୍ଗଲା ଗୋରା ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡ ରେ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଜୋସ ଆହୁରି ବଢିଗଲା । ଯାହାଦ୍ଵାରା ବାଣ୍ଡ ଏବେ ଫୁଲି ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ମୋଟା ଓ ଲାମ୍ବା ହେଇଗଲା । ମୁଁ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧରେ ହାଲକା ହାଲକା ତେଳ ଲଗେଇ ଦେଲି । ମୁଁ ମୋର ଦୁଇ ହାତରେ ତାର ଦୁଇ ନିପଲସ କୁ ରଗଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । କିଛି ସମୟ ତାର ନିପଲ ଓ ଦୁଧ କୁ ଦଳିବା ପରେ ଯେତେବେଳେ ଦେଖିଲି ସେ ଟିକେ ଶାନ୍ତ ହେଇଗଲାଣି ମୁଁ ଫୁଣି ମୋ ଅଣ୍ଟା କୁ ହଲେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିଆତରେ ଆଗ ପଛକରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ମୁଁ ଏବେ ତାର ଦୁଇ ଦୁଧ କୁ ଯାହା ପୁରା ଟାଇଟହେଇଥିଲା ତାକୁ ଚିପିବା ସହ ଅଣ୍ଟା କୁ ହଲେଇ ତାର ଚେହେରାକୁ ଦେଖୁଥିଲି । ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ କରି ଆବାଜ କରୁଥିଲା ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ତୁମକୁ ଏବେ ବି ଦରଜ ହେଉଛି? ସେ ଧିର କଣ୍ଠରେ କହିଲାହଁ ଟିକେ ଟିକେ । ମୁଁ ତାକୁ ସେମିତି ଧିରେ ଧିରେ ଧକା ମାରୁଥାଏ । ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ବିଆର କିଛି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରାସ୍ତାରେ କିଛି ପ୍ରତିରୋଧକୁ ସମମ୍ନା କଲା । ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ଏହା ବିଆ ସିଲ ତାର କୁଆଁରୀତ୍ଵ ର ପରିଚୟ । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଅଣ୍ଟା ଟିକେ ଉପରକୁ ଉଠେଇଲି ଏବଂ ତାର ଅଣ୍ଟା କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ମଜବୁତ କରି ଧରି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି । ମୋର ଏହି ଅଚାନକ ଜୋରଡାର ପ୍ରହାର କାରଣରୁ ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଇ ଆଃ ଉଃ ଆଇ ଆଃ ଉଃ ଆଇ ପ୍ଳିଜ କାଢି ନିଅ କହି ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ଏବେ ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ଟିକେ ବାହର କରି ଫୁଣିଥରେ ତାର ଦୁଧ କୁ ଚିପିବା ରେ ଲାଗିଲି । ତାପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାର ଓଠ କୁ ମୋ ଓଠରେ ଲକ କରିଦେଇ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ମୋ ଓଠ ରୁ ତା ଓଠକୁ ମୁକ୍ତ କରିଦେଇ ମୋତେ ପଚାରିଲା ଭାଇ ଆଉ କେତେ ବାହାରକୁ ଅଛି ମୋତେ ବହୁତ ଅଜବ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି । ଏ ମୋ ଭିତରେ ଏକ ନିଆଁ ଲଗେଇ ଦେଇଛି, କେମିତିକା ଯନ୍ତ୍ରଣା ମୁଁ ତୁମକୁ କହିପାରିବି ନାହିଁ? ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ବାହାରକୁ ଅଛି ତୁମେ କହିଲେ ପୁରା ଭିତରକୁ ପୁରେଇ ଦେବି । ଏହାପରେ ତୁମର ବି ଯନ୍ତ୍ରଣା ଶେଷ ହେଇଯିବ ଆଉ ତୁମେବି ମୋ ସହ ମଜା ନେବାରେ ଲାଗିବା ।

ସେ କଷ୍ଟରେ ପାଟିକୁ ଚାପି ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ସମ୍ମତି ଜଣେଇଲା ଏବଂ ତାପରେ କହିଲା ଯଦି ତୁମେ ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଇଛ ଏବେ ବାକି ଥିବା ଅଂଶକୁ ପୁରେଇ ତୁମ ମନର ଇଛା କୁ ପୂରଣ କରି ନିଅ । ମୁଁ ତୁମ ପାଇଁ ସେଇ ଦରଜକୁ ବି ସହିଜୀବି । ତାଠାରୁ ହଁ ଶୁଣିବା ପରେ ମୁଁ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ମୋର ପୁରା କା ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିବା ପରେ ମୁଁ ଫିଲ କଲିକି ମୋର ଏବେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାଣ୍ଡରୁ ବାହାରି ତାର ବିଆ ଭିତରକୁ ଯିବ ! ମୁଁ ତାର ଦୁଧ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି ଓ ଅନ୍ୟପଟେ ତାର ଓଠକୁ ଚୁମିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ସେ ବି ମୋ ସହ ତାଳ ଦେଇ ଚାଲିଥାଏ । ସେ ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଉପରକୁ ଉଠେଇ ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି କଣ ଏବେ ତୁମକୁ ମଜା ଲାଗୁଛି ? ସେ ତାର ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କଲା କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହରି ତାର ବିଆ କୁ ଓଦା କରିଦେଲା । ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ ମୋ ପିଠିରେ ତାର ହାତ ବୁଲେଇ ନିଜର ଖୁସିକୁ ଜାହିର କରୁଥାଏ । କିଛି ସମୟ ଦୁହେଁ ଦୂହିଁଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଶୋଇରହିବା ପରେ ମୁଁ ତା ବିଆ ରୁ ବାଣ୍ଡ କୁବାହର କରି ଆଣିଲି ।

ମୁଁ ଦେଖିଲି ବାଣ୍ଡ ରେ ରକ୍ତ ଲାଗିଛି, ମୁଁ ତାର ବିଆ କୁ ଦେଖିଲି ତାର ବିଆ ଫୁଲି ଯାଇଥିଲା, ତାର ବିଆ ରେ ମୋର ବୀର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବା ସହ ତାର ରକ୍ତବି ଲାଗିଥିଲା । ଏବେ ସେ ବିଲକୁଲ ଚୁପ ଚାପ କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶୋଇରହିଲା,ତାପରେ ସେ ଉଠି ତାର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ବାହରକୁ ଚାଲିଗଲା । ସେଠି ସେ ପରିଶ୍ରା କରି ତାର ବିଆ କୁ ସଫା କରି ଚାଲିଆସିଲା । ମୋତେ ଦେଖି ସେ ହସୁଥିଲା । ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି

ତାପରେ ଆମ ଦୁଇଜଣ କିଛି ସମୟ କଥା ହେଲୁ, ତାପରେ ସେ ମୋତେ ଘରରୁ ରୋଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଛାଡି ଆସିବା ପାଇଁ କହିଲା,ଆଉ କହିଲା ମୋର ବହୁତ ଲେଟ ହେଇଗଲାଣି ଘରେ ମୋର ସମସ୍ତେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ । ମୁଁ ଏବେ ଯାଉଛି ପରେ ଦେଖା ହବ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଫୁଣିଥରେ କିସ କଲି ଏବଂ ତାକୁ ବାହାରକୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଗଲି । ସେହି ସମୟରେ ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ତୁମକୁ ମୋ ସହ ଏମିତି କରି କେମିତି ଲାଗିଲା ? କଣ ତୁମକୁ ମୋ ସହ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଲା ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଦୁଖ କଲ ଏବଂ ଖରାପ ଲାଗିଲା ମୋତେ କୁହ ?

ସେ ହସି ଦେଇ କହିଲା ସେମିତି କିଛି ନାହିଁ ଯାହା ତୁମେ କହୁଛ, ମୋତେ ତୁମ ସହ ସେକ୍ସ କରି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଲା, ଏବଂ ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ ଅନୁଭବ, ଏହା ସବୁ ବହୁତ ମସ୍ତ ଓ ମଜାଦାର ଥିଲା । ମୁଁ କେବେ ବି ଭାବି ନଥିଲି ଏ କାମରୁ ଏତେ ମଜା ମିଳେ, ମୁଁ ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନଙ୍କଠୁ ଅନେକ ଥର ଏବିଷୟ ରେ ଶୁଣିଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ପ୍ରଥମ ଥର ନିଜେ ମଜା ନେଇ ଦେଖିଲି । ତୁମର ଆଜିର ଏକାମ ପାଇଁ ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ତୁମେ ଆଜି ମୋତେ କଷ୍ଟ ଦେବା ସହ ମଜାବି ଦେଲ । ଯାହା ବାକି ଦୁନିଆର ଖୁସି ଠାରୁ ଅଲଗା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ମୁହଁରୁ ସବୁ କଥା ଶୁଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଏକ ଅଟୋରିକ୍ସାରେ ବସେଇ ଦେଇ ଆସିଲି । ସେ ମୋତେ ହସ ହସ ମୁହଁରେ ବାୟ କରି ଚାଲିଗଲା ।

ଆଶା କରେ ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋର ଭଉଣୀର ସାଙ୍ଗକୁ ତେଳ ଲଗେଇ ତାର କୁଆଁରୀ ବିଆ ଗେହିଁଲି ଏହି ସତ କାହାଣୀଟି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚୟ ଭଲ ଲାଗିଥିବ । କେମିତି ଲାଗିଲା କମେଣ୍ଟ ରେ ଲେଖନ୍ତୁ ।

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!