ଭିଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ବିଧବା ଭଉଣୀ ସହ ସୁପର ମସ୍ତି – SexKahanni.COM

ଭିଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ବିଧବା ଭଉଣୀ ସହ ସୁପର ମସ୍ତି

ଭିଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ବିଧବା ଭଉଣୀ ସହ ସୁପର ମସ୍ତି

ଭିଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ବିଧବା ଭଉଣୀ ସହ ସୁପର ମସ୍ତି,  ନମସ୍କାର , ମୋ ନାଁ ବିଭୁ, ମୁଁ ଜଗତସିଂପୁର ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଗାଁରେ ରୁହେ, ମୋ ବୟସ ୨୩ବର୍ଷ, ମୁଁ ଦେଖିବାକୁ ଫିଲ୍ମି ହିରୋ ପରିକା ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଠିକ ଠାକ ଫିଗର ମୋର, ମୁଁ ଗୋଟେ ଚାଷୀ ପରିବାର ପିଲା, ତେଣୁ ମୋ ବଡି ମସ୍ତ ଅଟେ । ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ, ସତରେ ବନ୍ଧୁମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ପ୍ରତିଟି କାହାଣୀ ଏମିତିଯେ କାହାଣୀ ପଢିଲେ ବାଣ୍ଡ ଆପେ ଆପେ ଠିଆ ହୋଇଯିବ । ଚାଲନ୍ତୁ ଏବେ ମୋ କାହାଣୀ ଭିତରକୁ ଯିବା ।

ଗୋଟେ ଦିନ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି, ଯାହାକି ଆମ ପାଖ ଗାଁରେ । ମୁଁ ଦେଇ ଘର ଘର କବାଟ ଠକ ଠକ କରିବାରୁ ଜଣେ ମହିଳା ଆସି କବାଟ ଖୋଲିଲେ, ସେ ବିଧବା ତେଣୁ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଥିଲେ, ମୋତେ ତାଙ୍କର ଏ ବେଶ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗୁଥିଲା, ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ କହି ରଖେ ସେ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଓ ଯୌବନ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଢେଉ ଖେଳୁଥିଲା, ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ମୋ ଆଖି ଲାଖି ରହିଗଲା । ତାଙ୍କର ବୟସ ୨୫, ଫିଗର ୩୪-୩୦-୩୬ । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ ତୁମେ କିଏ ? ମୁଁ ମୋ ପରିଚୟ ଦେଲି, ସେ ଭିତରକୁ ଡାକିଲେ ଓ ସୋଫା ଉପରେ ବସିବାକୁ କହିଲେ, ଦେଇର  ବାହାଘର ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯିବା ଏହା ମୋର ଦିତୀୟ ଥର ଥିଲା, ପ୍ରଥମ ଥର ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ନଥିଲି ।

ସେ ମୋ ଦେଇକୁ ଯାଇ କହିଲେ ଭାଉଜ ଆପଣଙ୍କ ଭାଇ ବିଭୁ ଆସିଛନ୍ତି, ଦେଇ ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ଦଉଡି ଚାଲିଆସିଲା, ସେ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା । ମୁଁ ମୋ ଦେଇକୁ ପଚାରିଲି ଏ କିଏ ? ସେ ମୋତେ କହିଲା ସେ ତ ନଣନ୍ଦ ରୀତା, ଫୁଣି ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ସେ କଣ ପାଇଁ ଧଳା ଶାଢୀ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ସେ ମୋତେ କହିଲା ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ହୋଇଥିଲା, କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟ ରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି, ଏବେ ସେ ଏଠି ରହୁଛନ୍ତି,ତାଙ୍କ ଦୁଖଃ ଶୁଣି ମୋତେ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ସାରା ଦିନ ତାଙ୍କରି କଥା ଭାବୁଥିଲି, ବିଚାରି ବହୁତ କମ ବୟସରେ ବିଧବା ହୋଇଗଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ଭିଣୋଇ ଭାଇ ଆସିଗଲେ ।

ଭେଣେଇ ଭାଇ ମୋତେ ଦେଖି ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇ କହିଲେ, ବିଭୁ ବହୁତ ଭଲ କଲୁ ଆମ ଘରକୁ ଆସି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବସି କଥା ହେଲୁ, କିଛି ସମୟ ଭିତରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଆମ ପାଇଁ ଚା ଆଣି ଆସିଲେ । ସେ ମୋତେ ଯେତେବେଳେ ଚା ଦେଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖୁଥାଏ ସେ ମୋତେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି, ମୋ ନଜର ତାଙ୍କ ବୋଇତାଳୁ ପରିକା ଦୁଧ ରେ ଥାଏ, ଓଃ କି  ମସ୍ତ ଦୁଧ ! ସେ ବି ଜାଣିପାରିଲେ କି ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଛି, ସେ ଜାଣି ଜାଣି ତାଙ୍କ ଛତିରୁ ଲୁଗା ଖସେଇ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଦୁଇଟା ମୋତେ ଭଲ ଭାବେ ଦେଖା ଗଲା । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ତାଙ୍କର ବି ମୋ ସେକ୍ସ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ଅଛି, ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ସୁଇଟ ସ୍ମାଇଲ ଦେଇ, ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକୁ ହଲେଇ ସେଠାରୁ ସେ ଚାଲି ଗଲେ ।

ଆମେ ଶଳା ଭିଣୋଇ ବହୁତ ସମୟ କଥା ହେଲା ପରେ ଭାଇ କହିଲେ ଚାଲ କୁଆଡେ ବୁଲିକି ଆସିବା, ମୁଁ ଭିଣୋଇ ଭାଇଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଗାଁ ଭୁଲିବା ପାଇଁ ଆସିଲି, ଆମେ ଦୁଇଜଣ ବୁଲାବୁଲି କରି ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଲି ସେତେବେଳେକୁ ରାତି ହେଇ ସାରିଥିଲା । ଦିଦି ଆମ ଦୁଇଜଣକୁ କହିଲା ଗୋଡ ହାତ ଧୋଇହେଇ ପଡ ଖାଇବା ହେଇସାରିଲାଣି । ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଥିବେ ଗାଁରେ ସବୁ ଜଳଦି ଖାଇ ସୋଇ ପଡନ୍ତି । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଗୋଡ ହାତ ଧୋଇ ହୋଇ ଖାଇବା ପାଇ ଆସି ବସିଗଲୁ । ରୀତା ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଖାଇବା ବାଢି ଦେଲା କାରଣ ମୋ ଦେଇ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲା । ସେ ଯେତେବେଳେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ପାଇଁ ଖାଇବା ବାଢୁଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଡୁଙ୍ଗୁଥିଲି ।

ସେ ବି ନଇଁ ପଡି ମୋତେ ତାଙ୍କ ଦୁଧର ଦର୍ଶନ ଦେଉଥିଲେ, ଆମେ ଖାଇସାରି ଉଠିବା ପରେ ଦେଇ ପଚାରିଲା ବିଭୁ ତୁ କେଉଁଠି ସୋଇବୁ ତଳେ ନା ଛାତ ଉପରେ ? ଗରମ ବହୁତ ହଉଥିଲା,ଲାଇନ ବି ଅପ ଡାଉନ ହେଉଥିଲା ତେଣୁ ମୁଁ ଦେଇକୁ କହିଲି ମୋ ବିଛଣା ଛାତରେ ପାରିବା ପାଇଁ । ଦେଇ ମୋ ବିଛଣା ଛାତ ଉପରେ ପାରିଦେଲା, ମୁଁ ଛାତରେ ସୋଇଥିଲି କିଛି ସମୟପରେ ରୀତା ଆସିଲା, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କଣ ଆପଣବି ଛାତରେ ଶୋଇବେ ?  ସେ କହିଲେ ଲାଇନ ଖାଲି ଯାଉଛି ଆସୁଛି ତେଣୁ ତଳେ ମୋତେ ବହୁତ ଗରମ ହେଉଛି, ସେଠୁ ସେ ମୋ ବିଛଣା ପାଖରେ ତାଙ୍କ ବିଛଣାକୁ ପାରିଲେ ଓ ଶୋଇଲେ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଲୁ ।

ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲେ, କଣ ଆପଣ ବାହା ହେଇଛନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ମୁଁ କୁଆଁରା ଅଛି, ଏମିତି ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଆଉ କିଛି କଥାହେଲା ପରେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି, ତୁମେ ତୁମ ଶଶୁର ଘର କଣ ପାଇଁ ଛାଡି ଚାଲି ଆସିଲ, ସେ କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ଶାଶୁ-ଶଶୁର ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ହଇରାଣ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ମୋତେ ଗାଳି ଦିଅନ୍ତି କି ମୁଁ ମୋ ସ୍ଵାମୀକୁ ଖାଇ ଦେଲି । ସେ କହିଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲପାନ୍ତି, ସେ ଯେତେବେଳେ ନାହାନ୍ତି ମୁଁ ସେଠି ରହି କଣ କରିବି , ମୋତେ ସେଠି ଜମାରୁ ଭଲ ଲାଗେଣି । ଏତିକି କହି ଦେଇ ସେ ସକ ସକ ହେଇ କାନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଲୁହ ପୋଛି ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ତୁନି କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାଙ୍କ ଆଖିରୁ ଲୁହ ପୋଛି ଦେବାବେଳେ ଭୁଲବସତଃ ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ଦୁଧରେ ବାଜିଗଲା, ସେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ । ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ବୁଝେଇଲା ପରେ ସେ ଶାନ୍ତ ହେଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ଚୁପ କରିବା ଭିତରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଦୂରତା କମି କମି ଶେଷରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଦେହକୁ ଦେହ ଟଚ ହେଇସାରିଥିଲା । ତାଙ୍କ ଗରମ ନିଶ୍ବାଶ ମୋ ଦେହରେ କାମନା ଭରି ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଭାର ଯୌବନରେ ବିଧବା ହେଇଗଲ ତୁମକୁ ବହୁତ କଷ୍ଟ ଲାଗୁଥିବ, ସେ ମୋ ଇସାରାକୁ ବୁଝିପାରିଲେ, ସେ ମୋ ପାଖକୁ ଆସି ମୋତେ କହିଲେ ବିଭୁ ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗ । ମୁଁ ବି ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତମେ ବି ମୋର ବହୁତ ପସନ୍ଦ । ସେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ରଖିଦେଲେ , ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉଁସିଲେ । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ସେ ମୋଠୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇ ଆସିଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାହୁ ବନ୍ଧନରେ ଧରି ରଖିଲି ଓ ତାଙ୍କୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଗଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବିଛଣାରେ ପକେଇଦେଲି ଓ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପୁଥିଲି ଓ ଗୋଟିଏ ହାତ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପେଟିକଟ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲି, ଚଡି ଉପରୁ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସାଉଁଲିଲି । ସେ ମୋତେ ଫୁଲ ସହୋଯୋଗ କରୁଥିଲେ ଓ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଚୁମି ଚାଲିଥିଲି ।  ଭିଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ବିଧବା ଭଉଣୀ ସହ ସୁପର ମସ୍ତି

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

90915cookie-checkଭିଣେଇ ଭାଇଙ୍କ ବିଧବା ଭଉଣୀ ସହ ସୁପର ମସ୍ତି
14 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!