Odia Sex Sali Ra Bhinoi Banda Saha Prema Heigala

ଭିଣୋଇ ବାଣ୍ଡ ସହ ପ୍ରେମ ହେଇଗଲା

Bhinoi Banda Saha Prema Heigala

Odia Sex Sali Ra Bhinoi Banda Saha Prema Heigala – ହାଲୋ ବନ୍ଧୁମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ସମସ୍ତ ସେକ୍ସି ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ନମସ୍କାର । ମୋ ନାଁ ପିହୁ, ମୋ ବୟସ ୨୬ବର୍ଷ, ମୋ ଘରେ ମୋ ମମ୍ମି ଓ ପାପା ରୁହନ୍ତି । Sali Bhenei Sex Odia Story ମୋର ଏକ ବଡ ଭଉଣୀ ଅଛି ଯାହା ନାଁ ଜୁହି, ତାର ବିବାହଘର ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ହେଇଛି । ମୁଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଟିକେ ମୋଟି କିନ୍ତୁ ମୋ ଫିଗର ସେକ୍ସି ଦେଖାଯାଏ ବୋଲି ମୋ ଭଣେଇଙ୍କ ସହ ପୁଅ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି । ମୋ ଦୁଧର ନିପଲ ଗୋଲାପି ହେବା ସହ ମୋ ବିଆ ବି ଗୋଲାପି ରଙ୍ଗ ଅଟେ । ମୋତେ ସ୍କର୍ଟ ଓ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଅଟେ ଯାହା ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କ ଆଗରେ ରଖିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଏବେ ସିଧା ଷ୍ଟୋରି ଉପରକୁ ଯିବା । Shali Bhinoi Sex Odia bedha Gapa

ଏହି ଘଟଣା ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବର ମାସ ଯେବେ ମୁଁ ମୋ ଭଉଣୀ ଘରକୁ ଯାଇଥିଲି । ବନ୍ଧୁମାନେ ମୋ ଭେଣେଇଙ୍କର ନିଜର ବିଜନେସ ଅଛି ଆଉ ସେ ବହୁତ ଧନୀ ବି ଅଟନ୍ତି । ଆଉ ଯଦି ଲୁକସ କଥା ଆସେ ମୋ ଭେଣେଇ ବହୁତ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ଆଉ ଗୋରା ରଙ୍ଗବି । ତାଙ୍କର ଜୀବନଶୈଳୀ ବି ବହୁତ ଭଲ ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ବଡ ଗୁଣ ହେଲା ତାଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ବହୁତ ଭଲ । ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯେବେ ଯାଏ ସେ ମୋତେ କିଛିନା କିଛି ନୂଆ ନୂଆ ଗିପ୍ଟ ଦିଅନ୍ତି । ନଭେମ୍ବର ବହୁତ୍ତ ଥଣ୍ଡା ପଡେ ଆପଣମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଆଉ ମୋତେ ଏଇ ଶୀତ ଦିନ ଟା ବି ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ମୁଁ , ଦିଦି ଓ ଭେଣେଇ ଭାଇ ରାତିରେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ତିନି ପତି ଖେଳୁ ।

ସେଦିନ ଜିଜୁ ଓ ଦିଦି ମୋତେ କହିଲେ ଯଦି ତୁ ଆଜି ଗେମ ଜିତ୍ୟ ଯିବୁ ତାହାଲେ ଆଜି ତୋତେ ଆମେ ଆଇ ଫୋନ ସିକ୍ସ ଗିପ୍ଟ ଦେବୁ । ଏହା ଶୁଣି ମୋ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଇଗଲା ଆଉ ଭାବିଲି ଏମିତି ବର ମୋ ଭଉଣୀ କି ମିଳିଛି ଯେ ଏତେ ଭଲ କାସ ମୋତେ ବି ଏମିତି ବର ମିଳିଜାନ୍ତା କି ? ରାତି ୧୧ଟା ପରେ ଆମେ ସବୁ ସବୁ ନିଜ ନିଜ ରୁମକୁ ଚାଲିଗଲୁ । ମୋର ଗୋଟେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲା ଯାହା ନାଁ ଅଭିଳାଷ । ସେ ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସ୍ମାର୍ଟ । ତାସହିତ ମୋର ସମ୍ପର୍କ ଦୁଇ ବର୍ଷ ହେଇସାରିଥିଲା। ସେଦିନ ରାତିରେ ତାର ଫୋନ ଆସିଲା ତ ମୁଁ ତା ସହ ଭିଡିଓ କଲରେ କଥା ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ସେଦିନ ରାତିରେ ଆଇ ଫୋନ ପାଇବା ଖୁସିରେ ତା ସହ ଟିକେ ସେକ୍ସି କଥା ହୋଇଗଳି ସେ ମୋତେ ଏତେ ଗରମ କରିଦେଇଥିଲା ସେଦିନ ଯେ ମୋତେ ମୁଁ ୫ଥର ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ପାଣି ବାହରିବା ପରେ ଶାନ୍ତି ମିଳିଲା ।

ତାର ଫୋନ ବେଟେରୀ ସରିଯାଇଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ସେ ଅଫଲାଇନ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଏବେ ମୋତେ ବାଣ୍ଡ ନିହାତି ଦରକାର ପଡିଗଲା କେତେ ଆଉ ଆଙ୍ଗୁଠି କରି କାମ ଚଳେଇବି, କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡ କୋଉଠୁ ମିଳିବ, କାରଣ ଏଇଠି ତ ସେମିତି କେହି ନାହାନ୍ତି ଯାହା ବାଣ୍ଡ ରୁ ମୁଁ ଗିହାଁ ଖାଇ ମୁଁ ବିଆର ଜ୍ଵଳା କୁ ଶାନ୍ତ କରିପାରିବି । ମୁଁ ଭାବିଲି ଠିକ ଅଛି ଦିଦି ଓ ଜିଜୁଙ୍କ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଟିକେ ଦେଖି ଆସିବା ? ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେଲି, ଯେମିତି ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ ପାଖା ପାଖି ହେଇଛି ମୋତେ ଜୋରେ ଜୋର ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭିଲା, ମୁଁ ବି ସେ ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଣି ଉତ୍ତେଜନାର ଶିଖର ରେ ପହଞ୍ଚିଗଲି ।

ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଟିକେ ଦେଖି ନେବା କେମିତି ଦିଦି ଗିହାଁ ଖାଉଛି, ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କବାଟ ଫାଙ୍କରୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଜିଜୁଙ୍କ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଦେଖିପାରୁଥିଲି ସେ ଦିଦି କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଗେହୁଁଥାନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଦେଖାଯାଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ତଳ ବାଳ ବହୁତ ଭଲଭାବେ ଦେଖାଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ଏସବୁ ଦେଖି ଗରମ ହେଇଗଲି, ଆଉ ସେଇଠି ଠିଆ ମୋ ବିଆ କୁ ମନ୍ଥିବାରେ ଲାଗିଲି ଏବଂ ସାଥିରେ ଦୁଧକୁ ବି ଚିପି ପକାଉଥିଲି । ଏହି ଗିହାଁ ଗିହିଁ ପାଖା ପାଖି ୧୫ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା ଆଉ ତାଭିତରେ ମୁଁ ବି ଝଡି ସାରିଥିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ରୁମକୁ ଆସି ଭାବିଲି ଜିଜୁଙ୍କ ବାଣ୍ଡରୁ ଗିହାଁ ଖାଇ ନିଜ ଶୋଷ ମେଣ୍ଟେଇବା ରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ । ଏହି ସବୁ କଥା ଭାବି ମୋତେ କେତେବେଳେ ନିଦ ହେଇଗଲା ମୁଁ ଜାଣିପାରିଲି ନାହିଁ ଆଉ ଉଠିଲା ବେଳେକୁ ସକାଳ ହେଇସାରିଥିଲା ।

ତାପର ଦିନ କଥା ଦିଦିର କିଛି କାମ ଥିଲା ବ୍ୟାଙ୍କରେ ଆଉ ତାର କିଛି ସପିଙ୍ଗ କରିବାର ବି ଥିଲା । ତେଣୁ ସେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଫେରିବ, ଆଉ ସେଦିନ ଜିଜୁଙ୍କର ବେଶୀ କିଛି କାମ ନଥିଲା ତେଣୁ ସେ ଘରେ ଥିଲେ ତେଣୁ ମୁଁ ଭାବିଲି ଏଇ ହେଉଛି ସଠିକ ସମୟ ଆଉ ଏଇ ମଉକାର ଫାଇଦା ଉଠେଇବା ଦରକାର । ସେଦିନ ମୁଁ ଗୋଟେ ବହୁତ ଛୋଟ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲି ଆଉ ବ୍ରା ଏବଂ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ପିନ୍ଧିନଥିଲି । କାରଣ ମୋ ଜିଜୁଙ୍କ ଠାରୁ ମୁଁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ଏସବୁ ପିନ୍ଧିନଥିଲି । କିନ୍ତୁ ଏକଥା ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ଜିଜୁବି ମୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଜାଣିଲି ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କିଚେନରେ ପରିବା କାଟୁଥିଲି । ସେ ସେହି ସମୟରେ ମୋତେ ପଛ ପଟୁ କୁଣ୍ଡେଇ ଧରି ମୋ ଗାଣ୍ଡିରେ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମାଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ମୋ ବେକରେ ସେ ଚୁମା ଦେବାରେ ଲାଗିଲେ । ଏହି କାହାଣୀ ଆପଣମାନେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି ।

Odia Sex Sali Ra Bhinoi Banda Saha Prema Heigala

ଯେଉଁଥିରେ ମୁଁ ପୁରା ମଦହୋସ ହୋଇଗଲି ସେ ଆଗ ପଟକୁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ଆଣି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଜିଜୁ ଏକଣ କରୁଛ ଯଦି ଦିଦି ଦେଖିନେବ କଣ ହେବ? ସେ କଣ ଭାବିବ? ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଏବେ ମୁଁ ଯାହା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଞ୍ଛି ତୁ ମୋତେ କରିବା ପାଇଁ ଦେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି କାରଣ ମୁଁ ବି ଜିଜୁ ଙ୍କଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତାଙ୍କ ସମ୍ମାନା ସମ୍ମାନୀ କରିଦେଲେ, ସେ ମୋ ଓଠରେ ତାଙ୍କ ଓଠ ରଖି ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ତାସହ ସେ ମୋ ଔରଜକୁ ମାଲିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥିଲା ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କିସ କରରିବାରେ ଫୁଲ ସହଯୋଗ କରୁଥିଲି ।

Odia Sex Sali Bhinei ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ରଖି ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ଶାଉଁଳିଲି, ତାଙ୍କ ପ୍ଯାଣ୍ଟ ଉପରୁ ଜଣା ପଡିଯାଉଥିଲା ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କେତେ ବଡ ବୋଲି । ଆମେ ୧୦ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ କିସ କଲୁ ଏବଂ ଜଣେ ଜଣେ କୁ ଆଉଁସୁଥିଲୁ । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତାଙ୍କୁ ବହୁରେ ଟେକି ନେଲେ ତାଙ୍କ ବେଡ ରୁମକୁ । ସେଠି ସେ ସାଙ୍ଗେ ମୋ ଟପ୍ସକୁ ଖୋଲିଦଲେ ଏବଂ ମୁଁ ବ୍ରା ପିନ୍ଧିନଥିବା କାରଣରୁସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ତାନ ହାତରେ ଧରି ମୋ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଊ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ  ଉଃ ଉଃ ହେବାରେ ଲାଗିଲି କାରଣ ମୁଁ ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଗରମ ହେଇସାରିଥିଲି । ସେ ମୋ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚୁଚୁମୁଥିଲେ ଓ ଚାଟୁଥିଲେ । ଆଉ ମୁଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଆଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ହେଇ ଚାଲିଥାଏ ।

ତାପରେ ସେ ମୋତେ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ ଏବଂ ମୋ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମୋ ବିଆ କୁ ହାତରେ ମନ୍ଥିବାରେ ଲାଗିଲେ । ଆଉ ମୋ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଆଃ ଆଉ ଉଁ ଆଉ ଆଉନ ଆଉନ ଆଉ ଶିତ୍ସ୍କାର ବାହାରୁଥାଏ । ତାପରେ ସେ ମୋ ବିଆ କୁ ତାଙ୍କ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚଟିବାରେ ଲାଗିଲେ ଓ ଜିଭରେ ଗେହିଁବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୁଁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆ ରେ ମାଡି ଧରି ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ହେବାରେ ଲାଗିଲି । ଗୋଟେ ଥର ମୁଁତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଝଡିଗଲି । ସେ ମୋର ସବୁ ପାଣି ପିଦେଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୁଁ ଆହୁରି ଜୋସରେ ଆସିଗଲି । ମୁଁ ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ଟେକି ମୋ ବିଆକୁ ଚଟଉଥିଲି । ସେ ମୋ ବିଆ କୁ ୧୫ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚଟିଲେ ତାପରେ ମୁଁତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ହାତରେ ନେଇ ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ଚାଟି ଓଦା କରିଦେଲି ।

ଜିଜୁଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୁଁ ପାଟିରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁଚୁମି ତତଲା ଲୁହ ରଡ ପରିକା ଗରମ ଓ ଶକ୍ତ କରିଦେଲି । ଜିଜୁଙ୍କ ବାଣ୍ଡକୁ ମୁଁ ଏତେ ଜୋର ଚୁଚୁମୁଥିଲି ଯେ ଜିଜୁ ବି ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ହେଇ ଚିଲଊଥିଲେ । ଜିଜୁ ମୋ ଗୋଡକୁ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ରଖିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ମୋ ବିଆ ମୁହଁରେ ରଖି ଗୋଟେ ଧକାରେ ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପୁରେଇ ଦେଲେ ।  ଜିଜୁ ମୋ ବିଆକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ଧକା ମାରି ଗେହିଁ ଚାଲୁଥାନ୍ତି ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଉଥାଏ ।

ଜିଜୁ ପ୍ରାୟ ୧୫ ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ସେ ତାଙ୍କର ସବୁ ମାଲ ମୋ ବିଆ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲେ । ଆମର ସବୁ ସାରିବା ବେଳକୁ ଠିକ ଦିଦିର କାର ସାଉଣ୍ଡ ଆସିଲା ଆଉ ଆମେ ଜଳଦୀ ଜଳଦୀ ଅଲଗା ହେଇଗଲୁ । ମୁଁ ସିଧା ବାର୍ଥରୁମ କୁ ଦଉଡି ପଳେଇଲି । ଜିଜୁବି ତାଙ୍କ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲେ । ଦିଦିକୁ ଆଜିବି ଆମ ଶାଳି ଭେଣେଇ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ଜଣା ନାହିଁ । ଆଉ ଆମେ ଯେବେ ବି ମଉକା ମିଳିଯାଏ ଆମେ ସେଇ ଖେଳ ଯାହା ପାଇଁ ସାରା ଦୁନିଆ ପାଗଳ ସେଇଥିରେ ମଜିଯାଉ ।  ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣମୋ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚୟ କିଛି ମତ ଦିଅନ୍ତୁ ।

Odia Sex Sali Ra Bhinoi Banda Saha Prema Heigala

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!