Bidhaba Bhauja Chadar Tale Mo Banda Ku Dhari Nele – SexKahanni.COM

Bidhaba Bhauja Chadar Tale Mo Banda Ku Dhari Nele

ବିଧବା ଭାଉଜ ଚାଦର ତଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରିନେଲେ

Bidhaba Bhauja Chadar Tale Mo Banda Ku Dhari Nele

Bidhaba Bhauja Chadar Tale Mo Banda Ku Dhari Nele    ମୋର ଜଣେ ଭାଉଜ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ ୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯବାନ ବୟସରେ ବିଧବା ହୋଇଗଲେ । ଭାଉଜଙ୍କର ଦୁଇଟା ଛୁଆ ଅଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଭିତରେ ଆଜି ବି ସେହି ଯବାନୀକୁ ନେଇ ସେଇ ଚମକ ଅଛି । ସେ ମୋତେ ସବୁବେଳେ ସେ ଅଲଗା ନଜରରେ ଦେଖନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ମୋତେ ଲାଗୁଥିଲା ଏଇଟା ମୋର ଭ୍ରମ । ତାପରେ ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ପଛରେ ମୋ ଭିତରେ ଥିବା ଜାସୁସକୁ ଲଗେଇ ଦେଲି ।

ମୁଁ ଅସଲ କଥା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି । ଭାଉଜ ଗୋଟେ ଦିନ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲେ । ସେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ରୁମ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲି । ତାଙ୍କ ବେଡ ତଳେ ମୁଁ ଦେଖିଲି କିଛି ବିପି ସିଡି ଆଉ କିଛି ପର୍ଣ୍ଣ ମାଗାଜିନ ଅଛି । ସେଇ ମଗାଜିନରେ ଏକଦମ ବୋଲ୍ଡ ଆଉ ପୁରା ନ୍ୟୁଡ ଫଟୋ ସବୁ ଥିଲା । ଯେଉଁ ଥିରେ ହଟ ଆଣ୍ଟି ଆଉ ବିଦେଶୀ ମହିଳା ମାନେ ବଡ ବଡ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ନେଉଥିଲେ ।

ମୁଁ ବୁଝିଗଲି ଭାଉଜଙ୍କ ଭିତରର ନାରୀତ୍ଵ ବିଧବା ହେବା ପରେ ବି କଲବଲ ହେଉଛି , ଆଉ ତାଙ୍କୁ ବାଣ୍ଡ ଜଲ୍ଦି ଦରକାର । ମୁଁ ଭାବିଲି ଭାଉଜଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ କଥା ଟା ଆଗକୁ ବଢେଇବା, କାରଣ ସେ ନିଜେ କାମନା ନିଆଁରେ ଜଳୁଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଗେହିଁବି ଯଦି କେମିତି ଗେହିଁବି ମୋର ସେକ୍ସି ନଦିନୀ ଭାଉଜଙ୍କୁ! ଭାଉଜ ଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦେଖି ଏବେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଆଉ ମୋ ଦେହର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରିତ ହୋଇଗଲା ।

ଭାଉଜ ଏବେ ମୋତେ ସେମିତି ନଜରରେ ଦେଖୁଥାନ୍ତି । ତାପରେ ଏମିତି ହେଲା ମୋର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ବିବାହଘର ଥିଲା ଆଉ ଆମେ ସବୁ ଲକଜୁରୀ ବସରେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ଯିବାର ଥିଲା । ବସ ଭିତରେ ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଚଢିଲି ତ ତାହା ଏକଦମ ଫୁଲ ଥିଲା । ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ଛୁଆଙ୍କୁ ଧରି ଦୁଇଟା ସିଟି ଥିବା ସିଟରେ ବସିଥିଲେ ।

ମୋତେ ଦେଖି ସେ କହିଲେ ଏଠି ବସିବ ? ପ୍ରଥମେ ତ ମୁଁ ମୋର ଇମ୍ପରେସନ ଚକରରେ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ନାଇ ଭାଉଜ ତୁମେ ଆରମରେ ବସ । ତାପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଶଳା ମୁଁ ବସରେ ଗୋଟେ ବି ସିଟ ନାହିଁ ଆଉ ମୁଁ ଭାଇକୁ କହି ଦେଇଛି ମୁଁ କାରରେ ଜିବି ନାହିଁ ବସରେ ଜିବି । ମୁଁ ଭାବିଥିଲି ବସରେ ମଜା ହେବ କିନ୍ତୁ ମୋର ଶଲା ସ୍ଵାର୍ଥପର ସାଙ୍ଗମାନେ ଏମିତି ବସିଥିଲେ କି ଯେମିତି ମୋତେ କେହି ଜାଣିନାହାନ୍ତି ।

ଭାଉଜ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପଚାରିବାରୁ ମୁଁ ହଁ କରିଦେଲି ଆଉ ବସିଗଲି । ଭାଉଜ ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଜଣେ ଛୁଆକୁ ବସେଇଲେ । ଆଉ ତାଙ୍କ ଛୋଟ ଝିଅକୁ ସେ ଉପର ସିଟରେ ଶୁଆଇ ଦେଲେ । ଭାଉଜ ଜଙ୍ଘ ମୋ ଜଙ୍ଘରେ ଟଚ ହେଉଥିଲା । ଆଉ ମୋର ପ୍ରତିଟି ରକ୍ତ ବିନ୍ଦୁରେ କାମନା ଜାଗ୍ରତ ହେଉଥିଲା । ବରଯାତ୍ରୀ ପାଇଁ ଯେଉଁ ଜାଗାକୁ ଯାଉଥିଲୁ ସେଇ ସମୟ ପାଖ ପାଖି ୭ଘଣ୍ଟା ଭଳିଆ ଲାଗିବ ।

ବସ ୧୧ଟା ବେଳେ ବାହାରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ରାସ୍ତା ରେ ଦୁଇଥର ରହିଥିଲା ଖାଇବା ଓ ଜଳଖିଆ ପାଇଁ । ସକାଳ ୯ଟାରେ ପହଞ୍ଚିବାର ଯୋଜନା ଥିଲା । ରାତି ୧.୩୦ରେ ବସ ରହିବା ରୁ ମୁଁ ତଳକୁ ଗଲି ଆଉ ମୋ ପାଇଁ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଟା ମିରିଣ୍ଡା ଓ ସାଣ୍ଡୱିଚ ନେଇ ଆସିଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲା ଏବେ ଉପରେ ସୋଇଥିଲେ ।

ଭାଉଜ ଥଣ୍ଡା ପାଇଁ ସେ ଗୋଟେ ଚାଦର ବାହାର କରି ତାଙ୍କ ଉପରେ ପକେଇଥିଲେ । ଆମେ ଖାଇ ପିଇ ସାରି ଗୀତ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଭାବିଲୁ । ଅଧା ରୁ ଅଧିକା ଲୋକ ବସ ରେ ସୋଇଯାଇଥିଲେ । ବସ ଆଗରେ ଡ୍ରାଇଭର ର ପାଖ ୩-୪ ଲାଇନ ଘରର ବଡ ମୁରବି ଲୋକମାନେ ବସିଥିଲେ, ସେମାନେ କଥା ହେଉଥିଲେ ।

ମୁଁ ମୋ ଇୟର ଫୋନର ଗୋଟେ ସ୍ପିକର ମୋ କାନରେ ଆଉ ଗୋଟେ ଭାଉଜଙ୍କ କାନରେ ଲଗେଇଲି । ଗୀତ ଚଳେଇବାରେ ଲାଗିଲି ଆଉ ବସ ବି ଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟ ପରେ ଗୀତରେ ଗୋଟେ ସେକ୍ସି ମୋନିଗ ସାଉଣ୍ଡ ଥିବା ଗୀତ ବାଜିଲା । ମୁଁ ଚେଞ୍ଜ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାଉଜ ସେଇ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ସେକ୍ସ ସାଉଣ୍ଡ ହେଉଥିବା ଅଡିଓକୁ ଶୁଣିଦେଲେ ।

ସେ ଫୁସ ଫୁସ ହୋଇ ହସିଦେଲେ ଆଉ ମୋର ଡର କମିଗଲା । ମୁଁ କହିଲି ସରି । ସେ କହିଲେ ଆରେ କିଛି କଥା ନାହିଁ । ମୁଁ ଫୁଣିଥରେ ଗୀତ ଲଗେଇ ଦେଲି । ଭାଉଜ କହିଲେ ତୁମ ବି ଚାଦର ପକେଇ ଦିଅ ଆଜି ବହୁତ ଥଣ୍ଡା ହେଉଛି । ତାପରେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ଆଉ ଏକ ଚାଦର ଆଣି ମୋ ଉପରେ ପକେଇ ଦେଲେ । ମୋର ଦିଲ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକ ଧକ ହେଉଥାଏ ।

ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଆଡକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ସାହସ କରି ପାରୁନଥିଲି । ସେ କହିଲେ ମୋତେ ନିଦ ଆସିଲାନି ମୁଁ ସୋଉଛି । ସେ ସୋଇଗଲେ, ମୁଁ ଦୁଇ କାନରେ ସ୍ପିକର ଲଗେଇ ଗୀତ ଶୁଣିବାରେ ଲାଗିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋର ମନ ଗୀତରେ ନଥିଲା ଭାଉଜଙ୍କ ଜଙ୍ଘରେ ଥିଲା ଯାହା ମୋ ସହ ଘଷି ହେଉଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ଭିତରେ ଗୁଦ ଗୁଦି ହେଉଥିଲା ।

ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଆଡକୁ ଦେଖିଲି ତ ସୋଇ ପଡିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଆଖି ବନ୍ଦ ଥିଲା । ମୁଁ ସାହସ କରି ମୋର ହାତକୁ ନଦିନୀ ଭାଉଜଙ୍କ ଜଙ୍ଗ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ସେ ହଲିଲେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ବହୁତ ଡର ଲାଗୁଥିଲା । ତାଙ୍କ ସହ ମୁଁ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲି ଆଉ ସେ ଫୁଣି ଜଣେ ବିଧବା ସ୍ତ୍ରୀ ସହ । ବାପରେ ! କେହି ଯେମିତି ମୋତେ ମିଶି କରି ନପିଟନ୍ତି ।

ଭାଉଜ ହଲଚଲ ନହେବାରୁ ମୋର ଆଉ ଟିକେ ସାହସ ବଢିଲା, ମୁଁ ଭାବିଲି ଜଙ୍ଘକୁ ଆଉଁସି ଟିକେ ବାଣ୍ଡକୁ ଠିଆ କରି ହଲେଇ ଦେବି । କିନ୍ତୁ ଥରେ ସେକ୍ସି ଭାଉଜଙ୍କ ଜଙ୍ଘକୁ ଥରେ ଛୁଇଞ୍ଚି ମୋର ମନ ଆହୁରି ଦୁଷ୍ଟାମି କରିବା ପାଇଁ ହେଲା । ନାଦିନୀ ଭାଉଜ ନିଦରେ ଥିଲେ, ଆଉ ମୁଁ ମୋର ହାତକୁ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଆଉଁସି ଚାଲିଲି । ସେ ସୋଇଥିଲେ ନା ସେ ମୋତେ କିଛି କହୁଥିଲେ ନା ତାଙ୍କର ଦେହହଲଚଲ ହେଉଥିଲା ।

ଯଦି କିଛି ହୁଏ ମୋ ପାଖରେ ଗୋଟେ ବାହାନା ଥିଲା ବି, ମୁଁ କହିପାରିବି ବସ ହାଲୁଥିଲା ତେଣୁ ହାତ ଖସିଗଲା । ମୁଁ ହାତକୁ ଦୁଇ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେଇଠି ରଖି ଆଉଁସିଲି । ସେ ବି ସେମିତି ବସିଥାନ୍ତି । ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଉପରକୁ ହାତ ନେଇଯିବାକୁ ଲାଲସା ଥିଲା ଆଉ ଡର ବି ଲାଗୁଥିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ଜଙ୍ଘକୁ ଟିକେ ଚିପି ଦେଖିବା ? ଯଦି ଭାଉଜ ଜାଗ୍ରତ ଥିବେ କହିଦେବେ ।

ମୁଁ ହାତରେ ଜଙ୍ଘକୁ ଚିପିଲି । ଆଉ ସେତେବଳେ ଏକ ଅଜବ କଥା ହେଲା । ଭାଉଜ ଉଠିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ମୋତେ ଗାଳି ଦେବା ପାଇଁ ନୁହେଁ । ସେ ତ ମୋ ଉପରେ ଯେଉଁଠି ଚାଦର ହଟିଯାଇଥିଲା ସେ ଚାଦର କୁ ଘୋଡାଇ ଦେଲେ। ବୋଧେ ହୁଏ ସେ କେବେ ଠାରୁ ଜାଗ୍ରତ ଥିଲେ । ଆଉ ସେ ବି ବୋଧେ ହୁଏ ମୋ ସହ ଏଞ୍ଜୟ କରୁଥିଲେ । ମୁଁ ଭାଉଜଙ୍କ ଆଡକୁ ଚାହିଁ ତାଙ୍କ ଆଖିକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେ ଏବେ ମୋ ଆଖିରେ ତାଙ୍କ ଆଖି କୁ ମିଶେଇ ପାରୁ ନଥିଲେ । ଚଦର ଭିତରେ ମୁଁ ହାତ ଉପରେ ମୋ ହାତକୁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଉପରକୁ ନେଇଗଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆରେ ବାଳ ଭର୍ତି ଥିଲା ଯେମିତି ଏକ ଜଙ୍ଗଳ ଥିଲା କି ଆଉ ସେଠି । ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଓଠକୁ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି ଦେଲେ । ବୋଧେ ହୁଏ ଅନେକ ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ କେହି ଟଚ କରୁଛି ।

ମୁଁ ହାତକୁ ବୁଲେଇ ଭାଉଜଙ୍କ ଡୋରକୁ ଖୋଜିଳି । ଭାଉଜଙ୍କ ସାହାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ମୁଁ ତାଙ୍କ ଡୋର ଖୋଲି ପାରିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ହାତକୁ ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ଉପରେ ରଖିଦେଲି । ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ଭାଉଜଙ୍କ ବିଆ ପୁରା ଗରମ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ଆସିଥିଲା । ମୋ ହାତର ମଝି ଆଙ୍ଗୁଠି ଅର୍ଥାତ ହାତର ସବୁ ଠାରୁ ଲାମ୍ବା ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ପୁରେଇ ଦେଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

33508cookie-checkBidhaba Bhauja Chadar Tale Mo Banda Ku Dhari Nele
8 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

[neverblock idzone=3618525] [neverblock idzone=3618531]
error: Content is protected !!