Bidhaba Mausi Ra Sangam Sukha ବିଧବା ମାଉସୀର ସଂଗମ ସୁଖ

ବିଧବା ମାଉସୀର ସଂଗମ ସୁଖ

Bidhaba Mausi Ra Sangam Sukha

Bidhaba Mausi Ra Sangam Sukha  ମୁଁ  ପାପା ମୋ ଜୀବନର ସେକ୍ସ ଅଭିଜ୍ଞତା କୁ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର କାମୁକ ପାଠକ ମାନଙ୍କ ପିପାସା ମେଣ୍ଟେଇବା ପାଇଁ ପେଶ୍ କରୁଚି ମୋର ସେତେବେଳେ ହାଇସ୍କୁଲ୍ ସରି ଆସିବା ବେଳର କଥା।ମୋର ସେତେବେଳେ ବାଣ୍ଡ ଟେଙ୍ଗେଇ ହେବା ଓ ହସ୍ତମୈଥୁନ କରି ମାଲ୍ ବାହାର କରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଇଗଲାଣି । 

ମୋ ନଜରରେ ଯୋଉ ଜଣେ ମାଇକିନିଆ ଟି ମୋର ଯୌନ ପ୍ରତିମା ରୂପେ ମିଳିଥିଲା ସେ ଥିଲା ମନୋରମା ମାଉସୀ ଯିଏ ସପ୍ତାହକୁ ଦୁଇଦିନ ଆମ ଘରକୁ ଧାନ ଉଁଷେଇବା ଓ ମୁଢି ଚୂଡା ଆଦି ଭାଜିବା ପାଇଁ ଆସେ ।ବୟସ ତାର ୪୦ ପାଖାପାଖି।ଅଳ୍ପ ବୟସରେ ବିଧବା ହୋଇ ସିଏ ତାର ଏକୁଟିଆ ଜୀବନ ମୂଢିଭଜା ଇତ୍ୟାଦି କାମକରି ନିଜ ସୁଖରେ ବିତାଉଥିଲା। ସାଧାସିଧା ବିଧବା ଢଙ୍ଗରେ କେବଳ ସରୁଧଡି ଥିବା ଫିକା ରଂଗର ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ନିରାଡମ୍ବର ଭାବେ । 

ହେଲେ ତାର ୫’ ଉଚ୍ଚତାର ଆକର୍ଷଣକାରୀ ଶରୀରର ଗଢଣ ଯୋଗୁଁ ସିଏ ମୋ ପାଇଁ ସବୁଠୁ ସୁନ୍ଦରୀ ଓ କାମିନୀ ରୂପରେ ମୋ କଳ୍ପନାରେ ଉଭାହୁଏ। ତାର ଗଠନ ଦେଖିଲେ ଅନୁମାନ କରିହୁଏ ନୂଆ ଭୂଆସୁଣି ହେଇ ଆସିଥିଲା ବେଳେ ସିଏ କେତେ କାମୁକୀ ଲାଗୁଥିବ ।ଦେହର ରଙ୍ଗ ଇଷତ୍ ଶ୍ୟାମଳ ହେଲେ ବି ସଫା କୁହାଯିବ।ଗାଆଁ ମାଇପି ହେଲେ କଅଣ ହେଲା ତେଲ ହଳଦୀ ଲଗେଇ ବେଶ୍ ଚିକ୍କଣ ଦେହ। ଉଚ୍ଚତାରେ ଟିକେ ଗେଡି ହେଲେ ବେଶ୍ ଗୋଲ୍ ଗାଲ୍ ଓ ହୃଷ୍ଟପୃଷ୍ଟ ଚେହେରା ।ଉଚ୍ଚତା ଅନୁସାରେ କିନ୍ତୁ ପୂରା ମାପର ,ମୋଟୀ ଦେଖାଯାଏନି ।ମୁଣ୍ଡରେ ଘନକୃଷ୍ଣ କୁଞ୍ଚୁକୁଞ୍ଚିଆ ବାଳ । 

ମାୟାବିନୀ ଆଖି ଦୁଇ ଓସାରିଆ ଟଣାଟଣା,କେଡେ ସୁନ୍ଦର ନାକ ନକ୍ସା ଆଉ ସରୁ ଓଠ। ଛାତି ମାପ ୩୨ କି ୩୪ ହେଇପାରେ କିନ୍ତୁ ନିପଲ ଯୋଡିକ ଛାତିର ଦୁଇ ପାଖରେ ନିଜର ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର କରନ୍ତି କାରଣ ତଳେ ବ୍ରା ନଥାଏ ଯେ ଚାପିହେଇ ରହିବ,ଢିଲା ବ୍ଳାଉଜ୍ ଉପରେ ଖାଲି ଶାଢୀର ଆବରଣ । 

ବେଳେ ବେଳେ ଗରମ ଯୋଗୁଁ ବ୍ଳାଉଜ ନ ଥିଲେ ହାତ ଉଠେଇ କାମରେ ଲାଗିଥିଲା ବେଳେ କାଖତଳର ପୁଳାଏ ବାଳ ଆଉ ଦୁଧ ର ମୂଳ ସହ କିଛି ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଅଂଶ ଦେଖି ସ୍ତନର ଆକାର ଆଉ ଦୃଢତା ପୂରା ଜାଣିହୁଏ । ପୁରୁଷ ହାତର ଦଳିବା ବା ଚୋଷିବା ନ ପାଇବା ,ଆଉ କାମଦାମ କରୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ଟୋକୀ ଦୁଧ ପରି ଟାଣ ଥାଏ।କଥା କହିଲା ବେଳେ ତାର ମୁରୁକି ହସ ଆଉ ତାର ଆଖିର ଚାହାଣି ବି ଖୁବ୍ ସରଳ ଓ ମନଲୋଭା ।

                                 ଆମ ଘରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଥିଲେ ବି ସମସ୍ତଙ୍କର ତାଠି ଆଦର ବେଶୀ ,ଘରଲୋକ ପରି ଚଳପ୍ରଚଳ ।ହେଲେ ମୋତେ ତାର ଯୋଉ ଅମୂଲ୍ୟ ସଂପଦ ତା ଆଡକୁ ଟାଣେ ତା ହେଲା ତାର ମସ୍ତ୍ ମସ୍ତ୍ ଗାଣ୍ଡି।ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଗାଣ୍ଡିର ଗଢଣ ମୁଁ ଆଜିଯାଏ କାହାରି ପାଖରେ ଦେଖିନାହିଁ । ତାକୁ ନୀରିକ୍ଷଣ କଲେ ଲାଗେ ତାର କଟିଦେଶର ଉପର ଠିକ୍ ନାଭି ପାଖର ଗୋଲେଇ ବହୁତ କମ୍ ,ଦୁଇ ପାଖ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା ପରି ଲାଗେ ଆଉ ସେଇ ଜାଗାରୁ କ୍ରମଶଃ ବକ୍ରତା ପୂରା ବୃତ୍ତାକାର ହେଇ ତାର ଦୁଇ ପିଚାକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସ୍ଫୀତ ଓ ଉତ୍ଥିତ କରି ସେଇ ବକ୍ରତାକୁ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣକାରୀ କରି ତୋଳିଛି । 

ଚାଲିଲା ବେଳେ ଗୋଟେ ପଟ ଆଗକୁ ଗଲେ ଆର ପଟ ଅତିକମ୍ ରେ ୬” ଭିତରକୁ ପଶିଯାଏ ।ତେଣୁ ଆଖି ହଟେଇ ହୁଏନି ତାର ଚାଲିବା ଦେଖିଲେ । ବେଶଭୂଷାରୁ ବିଧବା ଜଣାପଡୁଥିବା ସେଇ ସରଳ ସ୍ତ୍ରୀ ଟି ଯେ ଅତି ଯୌନଆବେଦନାମୟୀ ଅସାମାନ୍ୟ ଶାରିରୀକ ସଂପଦର ଅଧିକାରିଣୀ ତା କେବଳ ଅତି ନିକଟରୁ ସେଇ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖୁଥିବା ମୁଁ ହିଁ ଆବିଷ୍କାର କରିଥିଲି ।ତେଣୁ ମୋର ଫାଣ୍ଟାସୀରେ ମୁଁ ତାକୁ ରଙ୍ଗୀନ ଶାଢୀ ଆଉ ଗହଣା ପିନ୍ଧେଇ ତାର ସହ ରତିକ୍ରୀଡା କରିବାର ସୁଖକର ଚିନ୍ତାରେ ମଗ୍ନ ।

ତାକୁ ଆଉ କିଏ ସେପରି ଦୃଷ୍ଟିରେ ଦେଖେ କି ନାହିଁ ସେ ବି ଜାଣେନା ।ଏପରିକି ମୋ ସହ ସମ୍ଭୋଗ କରିବା ଯାଏ ସିଏ ନିଜେ ବି ଏତେ କାମୁକୀ ବୋଲି ସେ ଜାଣି ନ ଥିଲା ।କାରଣ ସେ ସମୟର ଗାଁ ଗଣ୍ଡାର ସମାଜିକ କଟକଣା ପାଇଁ ସେ ବହୁତ ସଣ୍ଠଣା ରେ ରହି ଜଗିକରି ଚଳେ ଆଉ ସବୁବେଳେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କର ସଂସର୍ଗରୁ ଦୂରରେ ରହେ। ଏବେ ମୋର ନିଜ କାହାଣୀକୁ ଆସିବା ।

ମୋର ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଜାଗିଥିବା କାମନା ଏହିପରି ଦାନା ବାନ୍ଧିଲା ।ସିଏ ଆମ ଘରକୁ ଆସିଥିବା ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ମୁଁ ତାଙ୍କ ଅଜାଣତରେ କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲାଭଳି ଲାଗୁଥିଲାବେଳେ ଅସାବଧାନତା ବଶତଃ ତାଙ୍କର ଦିଶୁଥିବା ଖୋଲା ଦେହଆଡେ ମୋର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରହିଲା। ଚୁଲି ପାଖରେ କାମ କଲାବେଳେ ଅଧିକ ଗରମ ହେଲେ ସିଏ ଆଣ୍ଠୁଯାଏ ଲୁଗାଟେକି ଦିଅନ୍ତି ,କେତେବେଳେ ତ ବ୍ଳାଉଜ୍ ଖୋଲି ଦେଇ ପିଠିରୁ ବି ଲୁଗା ଖସେଇ ଦିଅନ୍ତି। 

ସେତିକିବେଳେ ସାମନାରୁ ଦୁଇକାଖ ତଳ ଫୁଙ୍ଗୁଳା ଥାଇ ଦୁଧରୁ କିଛି ଅଂଶ ଦେଖାଯାଏ।ତାଙ୍କର ପାଦ ଓ ଗୋଡର ପେଣ୍ଡା ଏତେ ପୂରିଲା ଓ ଯେ ଦେଖିଲେ ତା ଉପର ମାଂସଳ ଜଙ୍ଘ ବିଷୟରେ ଅନୁମାନ ଲଗେଇ ହୁଏ ।ଯେତେ ବେଳେ ସିଏ ବ୍ଳାଉଜ୍ ନ ପିନ୍ଧି ନଇଁପଡି କାମ କରେ, ତା ନିଟୋଳ ଦୁଧ ଯୋଡିକ ଦେଖି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ଖରାପ ହୁଏ ।ବସିବା ଜାଗାରୁ ଉଠିଲା ବେଳେ ତାର ପଛପଟେ ଲୁଗା ତାର ଦୁଇ ଗୋଲକର ମଝିସନ୍ଧିରେ ପଶିଗଲେ ତା ଗାଣ୍ଡିର ଆକାର ଦେଖି ଦେହ ବାଣ୍ଡ ଶୁଳେଇ ହୁଏ । 

ଏମିତି ବି ଥରେ ଥରେ ଗାଣ୍ଡିମାଡି ପିଢାରେ ଆଣ୍ଠୁ ଟେକି ବସିଲା ବେଳେ ଲୁଗାର ତଳ କାନି ଢିଲା ହେଇ ଦୁଇ ଜଙ୍ଘ ଫାଙ୍କରେ କଳା ଜଙ୍ଗଲ ଦେଖାଯାଏ ।ତା କାଖ ତଳ ଶୋ କେସ୍ ର ବାଳରୁ ଜଣାପଡେ ଯେ ତଳେ ବି ବିଆରେ ଘଞ୍ଚବାଳ ରେ ଭରା ।ଏମିତି ଜିନିଷ ସବୁ ଦେଖିଲେ ମୋର ଆପଣାଛାଏଁ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହେଇଯାଏ।ଆଉ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାକୁ ଓହାଡରୁ ଦେଖି ହାତମାରି ଝାଳନାଳ ହେଇଯାଏ।ଆଉ ଏଇପରି ହାଲତ୍ ରେ ଦିନେ ଆମ ଘର ପଛଓଳି ତଳେ ସିଏ ଅଣ୍ଟା ଯାଏ ଲୁଗାଟେକି ମୂତିଲା ବେଳେ ମୁଁ ସାମନାରେ ଥିବା ବାଉଁଶ ଘେରା ଜାଳେଣି କାଠ ରଖାଯାଇ ଥିବା କୁଡିଆ ଘରୁ ଫାଙ୍କରେ ଲୁଚି ଲୁଚି ତାର ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡି ,ଜଙ୍ଘ ଓ ବିଆର ଆଂଶିକ ଦର୍ଶନ ଲାଭ କଲି । 

ମୂତି ସାରିଲା ପରେ ସେ ବିଆରକଣା କୁ ଲୁଗାରେ ପୋଛିଲା ବେଳେ ଟିକେ ମେଲିହେଇ ଭିତରର ଗୋଲାପି ମୁଲାୟମ୍ ଫାଟ ପୂରା ଦେଖାଗଲା ।ତା ପରେ ଉଠି ଟିକେ ଠିଆ ହେଇ ଲୁଗା ତଳକୁ ଖସେଇ ଯାଉ ଯାଉ ଚୁଲିମୁଣ୍ଡରୁ କିଏ ଡାକ ପକେଇ କହିଲେ – ଆରେ ଜାଳ ସରିଲାଣି ଆଣି ଆସିବୁ ।

Bidhaba Mausi Ra Sangam Sukha

 

 
ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

One Comment

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!