Bou Bia Chuchumili ବୋଉ ବିଆ ଚୁଚୁମିଲି

ବୋଉ ବିଆ ଚୁଚୁମିଲି

Bou Bia Chuchumili

Bou Bia Chuchumili   ମୋ ନା ଵଂଟି ଓଡ଼ିଆ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ କି ସ୍ୱାଗତ ମୁଁ ଆଜି ମୋ ନିଜ ବୋଉ ଆଉ ମୋ ଭିତର ଘଟଣା ଆଉ ଗିହଣା ବିଷୟ ରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛି ସେଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଡୁ ନମସ୍କାର | ଆଉ ମୋ ବୋଉ ବିଆ ଆଡୁ ନାଳ ଭରା ଅଭିନନ୍ଦନ ଏବେ ମୁଁ ଟିକେ କାହାଣୀ କୁ ଆସେ ମୋ ବୟସ ୧୮ ବୋଉ ନା ଉର୍ମିଳା ଆଉ ତା ବୟସ ୩୯ ହବ ବାପା ଅସିତ ସେ ଘରୁ ବହୁତ ବାହାରେ ରୁହନ୍ତି ତେଣୁ ପଇସା କମେଇବା ପାଇଁ |

ଆମର ବହୁତ ବଡ଼ଲୋକ ଘର ବାପା ବାହାରେ ରହୁଥିବାରୁ ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ଘରେ ଏକେଲା ଆଉ ଘରେ ୩ ଟା ଚାକରାଣୀ ଅଛନ୍ତି ବାପା ବାହାରେ ନିଜ କାମନା ଶାନ୍ତ କରୁଥିବା ମୁଁ ଜାଣିଛି ଆଉ ବାହାରେ ୨ ଟା ବେଧେଇ ବାପା ରଖିଛନ୍ତି ମୁଁ ଘରେ ଗୋଟେ ବୋଲି ପୁଅ ଆଉ ବୋଉ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଏ | ବୋଉ ଦେଖିବାକୁ ଉଚା ୫.୭ ଗାଣ୍ଡି ଟିକେ ବଡ ସରୁ ଆଉ ଡେଙ୍ଗା ଦୁଧ ୩୪ କମଳା ପରି ଆଉ ଅଂଟା ସମାନ ୩୨ ବୋଉ ଗୋରା ଆଉ ଦେହରେ ତାର ବାଳ ସବୁଆଡେ ଯେବେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଉଠିଛି ମୁଁ କେବଳ ମୋ ବୋଉ କୁ ଦେଖେ କାରଣ ବୋଉ ର ବାସ୍ନା ଆଉ ହାବ ଭାବ କୋଉ ବେଧେଇ ଠାରୁ କମ ନୁହଁ |

ବାପା ରହୁନଥିବାରୁ ବୋଉ ଏକେଲା ପଡିଲା ଆଉ ମୋ ଆଡେ ଆକର୍ଷିତ ହେଲା ସେ ବାହାରେ ଗାଣ୍ଡି ମାରିବା ପାଇଁ ତାର ସାହସ ନଥାଏ | ସେ ସବୁବେଳେ ଅର୍ଦ୍ଧ ନଗ୍ନ ବୋଉ ଯାହାବି ପିନ୍ଧେ ସବୁଥିରେ ତା ଦୁଧ ଫାଙ୍କ ଆଉ ପେଟ ନାହି ଦେଖାଯାଏ ବୋଉ ଚାଲିଲେ ତା ଦେହରୁ ବାସ୍ନା ଝରିପଡ଼େ ଆଉ ବୋଉ ର ଗାଣ୍ଡି ଥଲ ଥଲ ହେଇ ଉଠେ ଟୋକା ଆଉ ବୁଢା ବୋଉ ଜଵାନୀ ଦେଖି ସବୁ ବୋଉ ବିଆ କୁ ଅନେଇବା ପାଇଁ ଖୋଜନ୍ତି |

ବୋଉ ଘରେ ଶାଢ଼ୀ ନାଇଟ ପିନ୍ଧେ ଆଉ ଅଲତା ଲଗାଇ ମେହେନ୍ଦି କରେ ବୋଉ ଦେହ ବିଷୟରେ କହୁଛି ତା ଦେହରେ ଛୋଟ କାନଫୁଲ ଆଉ ନାକରେ ଗୁଣଃ , ବେକରେ ସରୁ ସୁନା ଚେନ ଆଉ ଅଂଟା ରେ ଅଂଟା ସରୁ ସୁନା ଚେନ ବୋଉ ହାତରେ ଚୁଡ଼ି ଆଉ ପାଦ ରେ ପାଉଜି ବୋଉ ୧୦୦ ରେ ଗୋଟେ ମାଲ | ବୋଉ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧେ ଆଉ ବାଥରୁମ ରେ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗାଧାଏ ଆଉ ଟାଉଲ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଆସେ | ଆଗରୁ ବୋଉ ମୋତେ ତା ଜଵାନୀ ଦେଖାଉନଥିଲା କିନ୍ତୁ ଯେବେ ସେ କାମନା ନିଆଁ ରେ ଜଳିଲା ସେବେ ସେ ଆସ୍ତେ ଆସ୍ତେ ମୋତେ ତା ଜଵାନୀ ଦେଖେଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା |

ବୋଉ ବେଳେ ବେଳେ ଅଧା କବାଟ ଖୋଲି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବା ଯୋଗୁ ମୁଁ ଲୁଚି ତାକୁ ତା ପଛଆଡ଼ୁ ଦେଖେ ଆଉ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ଶାନ୍ତ ହୁଏ | ବୋଉ କିଛି ଦିନ ହେଲା ମୋତେ ବହୁତ ଆଦର ବି କଲା ଆଉ ବୋଉ ବାହାରେ ସବୁ ଆଡେ ମୋ ସହ ଯାଉଥିବାରୁ ସେ ବାହାରକୁ ଜିନ ସ୍କଟ ସବୁ ପିନ୍ଧି ମୋ ସହ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲା | ସେ ଆଉ ମୁଁ କ୍ଳବ ଯାଉ  ଆଗରୁ ମୁଁ ଛୋଟ ଥିବାରୁ ବହୁତଜାଗା ତା ସହ ଯାଇପାରେନି କିନ୍ତୁ ସେ ସପିଙ୍ଗ ଠାରୁ ଧରି ବହୁତ କାମ ପାଇଁ ମୋତେ ସାଥିରେ ନିଏ |

ସେ ଆଗରୁ କ୍ଳବ ରେ କଣ କଣ କରିଛି ମୁଁ ଜାଣିନି ହେଲେ ସେ ଟୋକାଙ୍କ ସହ ନାଚିବା ଆଉ ମଦ ପିଇବା ମୁଁ ଜାଣିଛି ସେ ବେଳେବେଳେ ଛୋଟେଇ ଛୋଟେଇ ଆସେ ମୁଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ କାର ରେ | ମୁଁ ଏବେ ବୋଉ ସହ ବହୁତ କ୍ଲୋଜ ଥାଏ ମୋତେ ସେ ସାଙ୍ଗ ପରି ଦେଖେ | ଏବେ ଦିନେ ଆମେ ରାତିରେ କ୍ଳବ ଯିବାର ଥିଲା ଆମେ ସପିଙ୍ଗ କରି କ୍ଳବ ଯିବୁ ବୋଲି ବୋଉ ପ୍ଲାନ କରିଥିଲା ବୋଉ ସେଦିନ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସାୱାର କୁ ଗଲା ଆଉ ମୋତେ ସେ ସେଦିନ ଗରମ କରିବା ପାଇଁ ଭାରି ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ ଆଉ ମୋତେ ଟାୱାଲ ଦେବାକୁ ଡାକିଲା ମୁଁ ଟାୱାଲ ନେଇ ଗଲି ଆଉ ସେ ଅଧା କବାଟ ଖୋଲିଲା ଆଉ ମୁଁ ଯାହା ଦେଖିଲି କେବେ ଲୁଚି ଦେଖିବାରେ ଏତେ ମଜା ଲାଗିନଥିଲା ବୋଉ ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ଆଉ ସୁତା ବି ତା ଦେହରେ ନଥାଏ |

ବୋଉ ଗୋରା ଜଙ୍ଘରେ ବାଳ ସବୁଆଡେ ବିଆ କୁ ଫୁଲ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲା ଆଉ ସେ ନିଜେ ବିଆ କୁ ଜଙ୍ଘରେ ଚାପୁ ଥାଏ ଆଉ ଲୁଚାଉଥାଏ ଦୁଧକୁ ହାତରେ ଲୁଚାଉଥାଏ ସେ ମୋତେ ଦେଖେଇବାକୁ ଚାହୁଁଥାଏ ଆଉ ଲୁଚେଇବକୁ ବି | ନିଜ ଦୁଧ ରୁ ଗୋଟେ ହାତ କାଢି ଫାଳେ ଦୁଧ ମୋତେ ଦେଖେଇଲା ଆଉ ମୋ ଦେହ କୁ ଅନେଇଲା ବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହେଇଥାଏ ଆଉ ସେ ହସିଦେଇ ମୋ ହାତରୁ ଟାଉଲ ନେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା ମୋ ପୁଅ ବଡ ହେଇଗଲାଣି |

ମୋତେ ତା ଦେହ ଦେଖି ମଜା ଲାଗୁଥାଏ ବୋଉ କହିଲା ଆଜି ଚାଲ ଗୋଟେ ସପ୍ରାଇଜ ଅଛି ତୋ ପାଇଁ | ମୁଁ ଏକା କ୍ଳବ ଯାଏ ଆଉ ଆସେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଆଜି ତା ସହ ଯିବି ବୋଲି ମୁଁ ଭାବିଲି ହେଲେ ସେ ବହୁତ କିଛି ଲୁଚେଇ ରଖିଥାଏ ତା ମନରେ | ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ୬.୩୦ ରେ ବାହାରିଲୁ ସେ ଗୋଟେ ନାଲି ନେଟ ଶାଢ଼ୀ ଆଉ ହିଲ ଲେଦର କଳା ବ୍ଲାଉସ ପିନ୍ଧିଥାଏ ବୋଉ ଦୁଧ ଆଉ ପେଟ ନାହି ପୁରା ଦେଖାଯାଉଥାଏ |

Bou Bia Chuchumili

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

16 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *