Bou Gandire Tela Mari Gehinli-ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ତେଲ ମାରି ଗେହିଲି

ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ତେଲ ମାରି ଗେହିଲି

ଭାଇ ମାନେ ମୋ ବୋଉ ପକା ବେଧ ଖଣ୍ଡେ ବାପା ବୋଉ କୁ ଯେତେ ଗେହିଁଲେ ବି ସେ ମାଇକିନିଆ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଏନି କଣ ପାଇଁ କେଜାଣି ବୋଉ ଟୋକା ଦେଖି ନାଳେଇ ଯାଏ ଆଉ କିନ୍ତୁ ତା ସାହସ ହୁଏନି ଯେ ସେ କାହାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ଦବ ବୋଲି | କାହାଣୀ ରେ ମୁଁ କେମିତି ମୋ ବୋଉ ବିଆ ଗାଣ୍ଡି ଗେହିଲି ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ରେ ତେଲ ମାରି କେମିତି ଗାଣ୍ଡି କଣା କୁ ଗେହିଲି ଲେଖିଛି |

ଆମେ ଗାଁ ର ଲୋକ ମୋ ନା କୁନା ଆଉ ବାପା ଗଣିଆ ଆଉ ବୋଉ ସୁମିତ୍ରା ବୋଉ ର ଦେହ ଟିକେ ମୋଟା ବଡ ଦୁଧ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ବୋଉ ୩୪ ଡି ର ଦୁଧ ଆଉ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ୩୮ ଆଉ ଅଂଟା ୩୪ ହବ ବୋଉ ବେଶୀ ଉଚା ନୁହଁ ୫.୪ ପୁଟ ଆଉ ବୋଉ ରଙ୍ଗ ଗହମ ବୋଉ ର ବାଳ ବହୁତ ଅଂଟା ଯାଏ ବୋଉ ଦେହ ବି ଟିକେ ରୁମ ରୁମା ଆଉ ବୋଉ ବିଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ | ବୋଉ ବେଣୀ ଗାଣ୍ଡି ଯାଏ ପଡେ ଆଉ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ଚାଲିଲା ବେଳେ ଆଗ ପଛ ହୁଏ ଆଉ ହଲେ ବୋଉ ଦୁଧ ଗୋଲ ଆଉ ବଡ ବୋଉ ମୁହଁ ଗୋଲ ବୋଉ ସଜେଇ ହବାକୁ ଭଲ ପାଏ ବୋଉ ର ବଡ ଖୋସା ଆଉ ବୋଉ ଯେବେ ଚାଲିଯାଏ ବୋଉ ଦେହରୁ ବାସ୍ନା ଝରିପଡ଼େ ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବାକୁ ଅନେକ ଟୋକା ଆଉ ବୁଢା ବସନ୍ତି ବୋଉ ଚାଲି ରେ ତାଙ୍କ ନାଳ ଗଳିପଡ଼େ |

ବୋଉ ଆଉ ବାପା ପ୍ରାୟ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି କାରଣ ବୋଉ ବହୁତ ଗିଁହାଳିଆ ମାଇକିନିଆ | ବୋଉ ବାପାଙ୍କ ଗିହା ମୁଁ ୧୦ମ ରୁ ଦେଖିଛି ଆଉ ବୋଉ କୁ ବାପା ଶାନ୍ତ କରିପାରନ୍ତିନି ବୋଲି ବୋଉ ତାଙ୍କୁ ରାଗେ ଆଉ ବିଆ ରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ମାରି ଶୁଏ ଆଉ ମୁଁ ଏସବୁଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଆଉଁସି ଦେଇ ଶୁଏ | ବୋଉ ବୟସ ୩୯ ମୋର ୨୦ ବୋଉ ମାତ୍ର ୧୮ ରେ ବାହାହେଇ ମୋତେ ୧୯ ରେ ଗାଳିଦେଇଥିଲା | ବୋଉ ଏବେ ବେଶୀ ଗିହା ଖୋଜୁଥାଏ ଆଉ ଯାହା ସହ କଥା ହୁଏ ନିଜ ଲୁଗା ରେ ହାତ ପୁରେଇ କୁଣ୍ଡେଇ ହୁଏ ଆଉ ଦେହ ରୁ କାନି ଖସେଇ ଦୁଧ ଦେଖେଇ ବୋଉ ପୁଅ ପିଲାଙ୍କୁ ପାଗଳ କରେ |

ବାପା ଭାଗ୍ୟକୁ ଏବେ ପିଉସୀ ଘରକୁ କାମ କିଛି ପାଇଁ ୨ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ଗଲେ ଆଉ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଯେ ବୋଉ ଯେମିତି ବି ହଉ ବାଣ୍ଡ ଖୋଜିବ ଆଉ ୨ ଦିନ ପରେ ସେଇଆ ହେଲା ମୁଁ ଖେଳିବା କୁ ଯିବାପାଇଁ କହିଲି ଆଉ ୨.୩୦ ରେ ବାଡ଼ିପଟେ ଲୁଚିଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ଆମ ଘରେ ତ କେହି ନାହିଁ ଖାଲି ବାପା ବୋଉ ମୁଁ ତେଣୁ ମୁଁ ଗଲା ପରେ ବୋଉ ତାର ସବୁ ଲୁଗା ଖୋଲିଲା ଆଉ ବୋଉ ମୋବାଇଲ ଚଲେଇବା ଜାଣିଥିଲା ଆଉ ସେଥିରେ କିଛି ଦେଖି ପୁରା ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ଗୋଟେ ଖଡ଼ିକା ଖିଲ ଆଣିଲା ଆଉ ତା ଦେହରେ ତେଲ ମାରିଲା ଆଉ ତାକୁ ସାଉଁଳିଆ କଲା ଗୋଟେ ଜରି ରୁ କୋଣ୍ଡୋମ କାଢିଲା ଆଉ ସେଥିରେ ସେଟ କରି ଗଳେଇଦେଲା ବୋଉ ଚୁଡ଼ି ବହୁତ ପିନ୍ଧେ ଆଉ ଅଂଟା ରେ ବଡ ଅଂଟା ବିଛା ନାହି ଉପରେ ପିନ୍ଧେ ବଡ ପାଉଜି ପିନ୍ଧେ ସିନ୍ଦୁର ଲିପିସ୍ଟିକ ରେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେହରେ ସେ ମୋତେ ପାଗଳ କରୁଥାଏ ମୋତେ ଲାଗୁଥାଏ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଫାଟିଯିବ ଆଉ ମୋ ଦେହ ରୁ ଝାଳ ବାହାରୁଥାଏ

ବୋଉ କୁ ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ରେ ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ଦେହରୁ ଚିକନ ଖସୁଥାଏ ବୋଉ କୁ ଦେଖି ବାଣ୍ଡ ତମ୍ବୁ ପରି ଠିଆ ହେଇଥାଏ ମୁଁ ଝରକା କୁ ଉଣ୍ଡି ଦେଖୁଥାଏ ଯେ ବୋଉ ଆଗକୁ କଣ କରୁଛି ବୋଉ ଉଠିଲା ଆଉ ସେ ଖିଲ କୁ ଚୁଚୁମିଲା ଆଉ ଆର ହାତ ରେ ବିଆ ସାଉଁଳେଇଲା ଆଉ ଊ ଆଃ ଇ ଏମିତି ମାଦକ ଶବ୍ଦ ବାହାର କଲା ଯାହା ମୋ କାମ ବାସ୍ନା କୁ ୧୦ ଗୁଣ ବଢ଼େଇଦେଲା ମୁଁ ଏବେ ଆସ୍ତେ ବାଡ଼ି ପଟେ ଘରକୁ ଟିକେ ବି ଶବ୍ଦ ନକରି ପଶିଲି ଆଉ ଘର ଦୁଆର ମୁହଁ ରେ ଠିଆହେଇ ବୋଉ କୁ ଦେଖୁଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ଏବେ ଗୋଡ ମେଲେଇ ଦୁଧ ଚିପି ବାଳ ମୁକୁଳା କରି ବିଆ ରେ ଖିଲ ପୂରେଇଦେଲା ଆଉ ଜୋରେ ଆଃ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ତା ଗୋଡ ମେଲେଇ ଏମିତି କଲା ପରେ ବୋଉ ର ବାଳୁଆ ବିଆ ଭିତରେ ଗୋଲାପୀ ଫାଟ ଦେଖାଗଲା ଆଉ ବୋଉ ଥପ ଥପ କରି କଚ କଚ କରି ସେ ଖିଲ ଆଗ ପଛ କଲା ଆଉ ମୁଁ ଏପଟେ ନିଜ ପେଣ୍ଟ ପୁରା ଖୋଲି ତଳ ଆଡୁ ଲଙ୍ଗଳା ହେଇ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲାଉ ଥାଏ ବୋଉ କୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ନାଲିପଡି ୯ ଇଞ୍ଚ ହେଇ ଠିଆ ହେଇ ବୋଉ ବିଆ କୁ ସଲାମ ଦେଉଥାଏ କିଛି ସମୟ ଏମିତି ଗଲା ଆଉ ବୋଉ ବିଆ ନାଳିଆ ହେଇ ସେଥିରୁ ନାଳ ବାହାରୁଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ପାଉଜି ଆଉ ଅଂଟା ବିଛା ଶବ୍ଦ ଝମ ଝମ ହେଇ ଶୁଭୁଥାଏ |

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

3 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *