Bou Ra Jane Neta Saha Sampark ବୋଉର ଜଣେ ନେତା ସହ ସମ୍ପର୍କ ମୋ ଆଖି ଦେଖା

ବୋଉର ଜଣେ ନେତା ସହ ସମ୍ପର୍କ ମୋ ଆଖି ଦେଖା

Bou Ra Jane Neta Saha Sampark

Bou Ra Jane Neta Saha Sampark   ମୁଁ କୁନୁ ବୟସ ୧୭ ବାପା ଜଣେ ଦିନ ମଜୁରିଆ ଆଉ ବୋଉ ଗୃହିଣୀ ହେଲେ ମୋ ବୋଉ ସୁନ୍ଦର ହେଇ ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ ର ସୁନ୍ଦରୀ ମାଇକିନିଆ ବୋଉ ର ଦୁଧ ଗୋଲ ଗୋଲ ଆଉ ୩୬ ସାଇଜ ର ବଡ ବଡ ତା ଅଂଟା ରୁ ତେଲ ଝରି ପଡେ ୩୨ ଅଂଟା ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଉଚା ୩୮ ତା ଦେହ ଗୋରା ଆଉ ତା ନା ମିନୁ |

ଆମ ଗାଁ ଲୋକ ବାପାଙ୍କୁ ଇର୍ସା କରନ୍ତି ଆଉ ବୋଉ ପରି ମାଇକିନିଆ ଥିବା ରୁ ଜଳନ୍ତି | ଆମର ଟଙ୍କା ପଇସା ରେ ଭାରି ଅଭାବ ଆଉ ବୋଉ ବେଳେବେଳେ ଆମ ଗାଁ ର ନେତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଏ କାମ କରିବା ପାଇଁ | ସେ ଟଙ୍କାପଇସା ଦିଅନ୍ତି | ବୋଉ ମୋ ସହ ବହୁତ ଥର ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇଛି |

ଦିନେ ମାମୁ ବାହାଘର ଥାଏ ଆଉ ବୋଉ ସୁନା କିଛି ଦେବାପାଇଁ ଟଙ୍କା ପଇସା ନଥାଏ ଓ ବୋଉ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନେତା ଉମେଶ ବାବୁଙ୍କୁ ମାଗିଲା | ସେ ବୋଉକୁ କହିଲେ ଆସି ଦେଖା କରିବା ପାଇଁ ବୋଉ ମୋ ସହ ଲୁଚି ସେଦିନ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମ ହାଉସ କୁ ଗଲା ଆଉ ସେଠି ତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲା ସେଠି ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭର ବିଜୟ ଆଉ ଉମେଶ ବାବୁ ଥିଲେ ବୋଉ କୁ ସେ କହିଲେ ଯେ ମୋତେ ବାହାରେ ଛାଡି ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ

ମୁଁ ବିଜୟ ସହ ବାହାରେ ଥିଲି ଆଉ ସେ ବୋଉ କୁ ନେଇ  ଭିତରକୁ ଗଲେ ବୋଉ ସେଦିନ ନାଲି ରଙ୍ଗ ର ସବୁ ବସ୍ତ୍ର ଆଉ ଡୋରି ଵାଲା ବ୍ଲାଉସ ପିନ୍ଧିଥାଏ ତା ପିଠି ପୁରା ଦେଖା ଯାଉଥାଏ ବୋଉ କୁ ନେଇ ସେ ଭିତରେ ପଇସା ଦେଲେ ଆଉ ପଇସା ଦବା ବହାନା ରେ ବୋଉ ହାତ କୁ ଆଉଁସି ପକେଇଲେ |

ମୁଁ ବାହାରେ ବିଜୟ ମଦୁଆ ସହ କଥା ହଉଥାଏ ସେ ମୋତେ ମଦାନିସା ରେ କହିଦେଲା ଯେ ଜାଣିଛୁ କୁନୁ ଆଜି ତୋ ବୋଉ ର ଗିହା ହବ ରେ ମୁଁ ଶୁଣିଲି ଆଉ ହକା ବକା ହେଇଗଲି ସେ ୫ ମିନଟ ରେ ନିଶା ରେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା ମୁଁ ଫାର୍ମହାଉସ ଝରକା ପାଖକୁ ଗଲି ଆଉ ଦେଖିଲି ବୋଉ ପଇସା ଗଣିବା ସମୟରେ ଉମେଶ ବାବୁ ଘର କବାଟ ଆସ୍ତେ କରି ଭୀତରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ |

ବୋଉ ପଇସା ଠିଆହେଇ ଗଣୁଥାଏ ଆଉ ସେ ବୋଉ ପଛପଟୁ ଆସି ବୋଉ କୁ ଟାଣି ଦେଲେ ଆଉ ଲୁଗା ଉପରୁ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ନିଜ ଠିଆ ବାଣ୍ଡକୁ ପେଣ୍ଟ ଭୀତରୁ ମାଡ଼ିଦେଲେ ଆଉ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ପଛରୁ ଦଳି ବୋଉ ବେକକୁ କାମୁଡି ସଂ ସଂ ହେଲେ ବୋଉ ହାତ ରୁ ଟଙ୍କା ବିଡ଼ା ତଳେ ପଡିଗଲା ଆଉ ବୋଉ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ଉମେଶ ବାବୁ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣ ?? …..

ଉମେଶ .. ମିନୁ ତୋ ଦେହ ଆଜି ଟିକେ ମୋତେ ଚାଖିବାକୁ ଦେ?

ବୋଉ..( ତା ମୁହଁ ପଟ କୁ ବୁଲି )ଛି  ଟିକେ ଲାଜ ନାହିଁ ତୋତେ ମୋତେ ଗେହିଁବୁ ବୋଲି ଏତେ ତଳକୁ ଖସିଗଲୁ ତୁ

ଉମେଶ .. ତୁ ରାଣ୍ଡ କେତେ ଭଲ ମାଲ ଟା ତୁ ଜାଣିନୁ ଲୋ କହି ତା ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ବୋଉ ତାକୁ ବିରୋଧ କଲେ ବି ତାକୁ ପାରୁନଥାଏ |

ବୋଉ .. ( ତା ମୁହଁ କୁ ଗୋଟେ ଜାଵଡା ମାରି ତା ମୁହଁ କୁ ଛେପ ଥୁ କରି ପକେଇଦେଲା ) ନେ ତୋ ଟଙ୍କା ଦର୍କାର ନାହିଁ ମୋର  ମୁଁ  ଏବେ ଜୋରେ ଚିଲେଇବି

ଉମେଶ .. ଏ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତର ଫାର୍ମ ହାଉସ ରେ ତୋତେ କିଏ ଦେଖିବ ଲୋ  ବେଧ ତୋ ପୁଅ କୁ ବିଜୟ ନିଶା ଦେଇ ଶୁଆଇ ଦେଇଥିବ |

(ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ଶଳା ନିଜେ ନିଶା ରେ ଟୁଲ ମୋତେ କଣ ଶୁଆଇବ ମୁଁ ମୋବାଇଲି ରେ ଭିଡିଓ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି )

ବୋଉ.. ଜୋରେ ଚିଲେଇବା ଆରମ୍ଭ କଲା ଆଉ ସେ ଉମେଶ ତା ସାୟା ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ଏବେ ଗୋଲାପୀ ପାଣ୍ଟି ଆଉ ବ୍ଲାଉସ ରେ ଥିଲା  ବୋଉ ତାକୁ କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି ତାକୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ କହିଲା

ଉମେଶ.. ତୋ ପରି ରାଣ୍ଡୀକୁ ମୁଁ କଣପାଇଁ ଛାଡ଼ିବି ବେ ତୋ ପରି ମାଲ ଖୁବ କମ ମିଳନ୍ତି ଏବେ ମୋତେ ଖୁସି କର ମୁଁ ତୋତେ ଆଉ ପଇସା ଦେବୀ ଆଉ ସେ ( ବୋଉ ଚୁଟି ଭିଡି ତାକୁ ଗେଲ କଲା ଆଉ ବୋଉ ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକେଇଲା ଆଉ ଓଠ କୁ ଚୁଚୁମି ଦେଲା ବୋଉ କୁ ଗୋଟେ ହାତ ରେ ଜାବୁଡି ତା ଛାତି ରେ ଜାବୁଡି ଧରିଥାଏ  ବୋଉ ଉଁ ଉଁ ହେଇ କାନ୍ଦୁଥାଏ)

ଉମେଶ ଏବେ ତା ନିଜ ପେଣ୍ଟ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ତା ବାଣ୍ଡ ଫଁ ଫଁ ହଉଥାଏ ତା ବାଣ୍ଡ କଳା ଆଉ ୯ ଇଞ୍ଚ ର ଜଣାପଡୁଥିଲା

ବୋଉ ଏବେ ଛାଟିପିଟି ହେଲା ପରେ ଜାଣିସାରିଥିଲା ଯେ ଆଉ ସେ ମୁକୁଳି ପାରିବନି ଆଉ ସେ ଖାଲି କାନ୍ଦୁଥିଲା | ବୋଉ କୁ ଆଣ୍ଠେଇ ତଳେ ବସେଇ ସେ ଉମେଶ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ମାଡ଼ିଦେଲା ଆଉ ଆଗପଛ କଲା ବୋଉ ଲାଳ ଆଉ ବୋଉ ଆଖିର ଲୁହ ବାଣ୍ଡ ରେ ପଡୁଥିଲା ଆଉ ତା ପାଟି ର ଲାଲୀ ଲିପିସ୍ଟିକ ବି ତା ପାଟି କୁ ଯାଉଥିଲା

୫ ମିନଟ ପରେ ଯେବେ ଉମେଶ ବାଣ୍ଡ କାଢିଲା ବୋଉ କାସି ପକେଇଲା ଆଉ ସେ ଏବେ ବୋଉକୁ ଠିଆ କଲା ଆଉ ତା ବ୍ଲାଉସ ଖୋଲିଲା ଆଉ ପାଣ୍ଟି ଖୋଲିଲା ବୋଉକୁ ଏକା ସଂଗେ ଲଙ୍ଗଳା କରିଦେଲା ବୋଉ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦଳି ପକେଇଲା ଏତେ ଜୋରେ କାମୁଡ଼ିଲା ଯେ ବୋଉ କାନ୍ଦୁ କାନ୍ଦୁ ହେଙ୍କା ଉଠେଇ ଆଃ ଆଃ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିଲେଇ ଲା ଆଉ ଦୁଇ ଦୁଧକୁ ବାରି ବାରି କରି ଚୁଚୁମି ପକେଇଲା

ଆଉ ବୋଉ ର ଗୋରା ଦୁଧ ରେ କାମୁଡ଼ା ଚିହ୍ନ ପକେଇଦେଲା ଆଉ ବୋଉ ବଡ ଦୁଧ ଠା ଠା ନାଲି କାମୁଡ଼ା ଚିହ୍ନ ପଡିଗଲା ଏବେ ସେ ବୋଉ କୁ ସୋଫା କୁ ଠେଲି ବୋଉ ର ଲମ୍ବା ବାଳ ଥିବା ବିଆ କୁ ଆସ୍ତେ ଭିଡି ପୁଣି ତା ଚାରିପଟେ ହାତ ବୁଲେଇ ପୁଣି ହାତ ବିଆ ଉପରେ ରଖି ଦାବିଦେଲା |

Bou Ra Jane Neta Saha Sampark

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

5 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *