Bou Ra Rasila Bia -2 ବୋଉର ରସିଲା ବିଆ -୨

ବୋଉର ରସିଲା ବିଆ -୨

Bou Ra Rasila Bia -2

Bou Ra Rasila Bia -2  Bou Ra Rasila Bia -1 ଆସା କରେ ମୋର ପ୍ରଥମ ଭାଗ ଭଲ ଲାଗିଥିବ । ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ଏବେ ଷ୍ଟୋରି ଉପରକୁ ଯିବା । ସେଦିନ ଖରା ବେଳେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଗଲି କିନ୍ତୁ ଆଖିକୁ ନିଦ ଆସୁ ନଥାଏ । କେମିତି ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବି ସେଇ କଥା ଭାବୁଥାଏ । ଏମିତି ଭାବୁ ଭାବୁ ନିଦ ଲାଗିଗଲା, ଉଠିଲା ବେଳକୁ ୪.୨୦ ପିଏମ ହେଲାଣି ।

ମୁଁ ଉଠି ମୁହଁ ହାତ ଧୋଇ ବୋଉକୁ କହିଲି ମୁଁ ଯାଉଛି ଖେଳିବାକୁ କହି ମୁଁ ଚାଲିଗଲି । ଖେଳ ପଡିଆରେ ମାଧିଆ ଭାଇ ଦେଖା ହୋଇଗଲା, ଆଉ ମୋତେ ବୋଉ କଥା ପଚାରିଲା କି ମଞ୍ଜୁ ବଡ ବୋଉ କଣ କରୁଛନ୍ତି ? ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ବୋଉ ଘର ଓଲୋଉ ଥିଲା । ସେଠୁ ମାଧିଆ ଭାଇ କହିଲା ବଡ ବୋଉକୁ କହିବୁ ଆଜି ମୁଁ ମୋ ମାମୁଁ ଘରକୁ ଯାଉଛି ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ପରେ ଆସିବି, ଆସିଲେ ତାଙ୍କ କାମ କରି ଦେବି । ( ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବିଲି ଏହି ଗୋଟେ ସପ୍ତାହ ତାହାଲେ ଖେଳ ବନ୍ଦ ରହିବ )

ମୁଁ କହିଲି ହଉ ମାଧିଆ ଭାଇ ବୋଉକୁ କହି ଦେବି । ସେଠୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲୁ । ଖେଳି ଖେଳି ସନ୍ଧ୍ୟା ହେଇଗଲା । ଆଉ ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ବୋଉ ସନ୍ଧ୍ୟା ଦେଉଥିଲା । ସେ ଖାଲି ଶାଢୀ ଗୁଡେଇ ହୋଇ ସନ୍ଧ୍ୟା ଦେଉଥିଲା । ମୁଁ ଦେଖିଲି ଶାଢୀର ସାଇଡରୁ ତାର ବଡ ବଡ ଦୁଧ ଟିକେ ଟିକେ ଦେଖା ଯାଉଛି ।

ଏମିତି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ଠିଆ ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ସେଠୁ ମୋ ରୁମ କୁ ଚାଲିଆସିଲି, ଆଉ ମୋବାଇଲକୁ କାଢି ପର୍ଣ୍ଣ ମୁଭି ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ଦେଖୁ ଦେଖୁ କେତେବେଳେ ୯ଟା ହେଇଗଲା ଜଣା ପଡିଲା ନାହିଁ । ସେଠୁ ବୋଉ ଆସି ମୋତେ ଖାଇବା ପାଇଁ ଡାକିଲା । ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ଦାଣ୍ଡ ଘରେ ବସିଥିଲି ।

ଶୋଇବା ପାଇଁ ଯାଉ ନଥିଲି, ସେଠୁ ବୋଉ କହିଲା ଆସୁନୁ ଶୋଇବୁ, ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଆଜି ମୁଁ ତୋ ପାଖରେ ଶୋଇବି । ମୋତେ ଡର ଲାଗୁଛି । ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଖେଳ ପଡିଆରୁ ଆସିବା ବେଳେ ଖେଳ ପଡିଆରେ ଡରି ଯାଇଥିଲି । ବୋଉ କହିଲା ହଉ ଯା ମୋ ରୁମ ରେ ଶୋଇଥା, ମୁଁ ବାସନ ମାଜି ଡେଇ ଯାଉଛି ।

ମୁଁ ଗଡ ପଡ ହଉ ହଉ ବୋଉ ଆସିଲା ଶୋଇବାକୁ । ମାଧିଆ ଭାଇ ମୋତେ ଯାହା କହିଥିଲା, ମୁଁ ଯେମିତି ବୋଉକୁ କହିଛି, ବୋଉର ମୁହଁ ଟିକେ ଶୁଖିଗଲା ଭଲି ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବୋଉକୁ ପଚାରିଲି କଣ ହେଲା କି ମନ ଦୁଃଖ କରିଲୁ । ବୋଉ କହିଲା ନା ରେ ଧନ ସେ ମୋତେ ଟିକେ ତାର ବାଇକରେ ଟାଉନ ଆଡେ ନେଇ ଯାଇଥାନ୍ତା, ଟିକେ କାମ ଥିଲା ତ ସେଥିପାଇଁ ମନ ଦୁଃଖ କରିଲି ।

ସେଠୁ ମୁଁ ବୋଉ କୁ କହିଲି, ସେ ନଗଲା ନାଇ, ମୁଁ ତୋତେ ନେଇ ଯିବି । ସେଠୁ ବୋଉ କହିଲା ମୋ ଗେଲ୍ହା ପୁଅ ଟା କହି ମୋର ଗାଲ କୁ ଗୋଟେ ଚୁମା ଟେ ଦେଲା । ଓଃ ଓଃ ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଗଲା । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ପୁରା ଖଡା ହୋଇଗଲା । ମୁଁ ସେମିତି ଟିକେ କାଠେଇ କି ଶୋଇବାକୁ ଲାଗିଲି ହେଲେ ମୋତେ ଜମାରୁ ନିଦ ଆସୁ ନଥାଏ ।

ବୋଉ ୧୫ ରୁ ୨୦ ମିନିଟ ପରେ ଶୋଇଗଲା । ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ହାତକୁ ନେଇ ତାର ଅଣ୍ଟା ଉପରେ ରଖିଲି । ଆଉ ଗୋଟେ ହାତକୁ ନେଇ ଦୁଧ ପାଖରେ ରଖି ଦେଇ ତାର ଦୁଧକୁ ଟିକେ ହାଲକା ହଲାକା ଚିପିଲି । ବୋଉ ର କିଛି ପତିକ୍ରିୟା ନଆସିବା ରୁ ମୋର ଟିକେ ସାହସ ବଢିଗଲା । ସେଠୁ ମୁଁ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଜୋରେ ଯୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି ।

 

ଆଉ ଗୋଟେ ହାତକୁ ନେଇ ବୋଉ ଶାଢୀ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ତାର ବିଆରେ ହାତ ମାରି ଦେଲି । ଯେମିତି ମୋର ହାତ ବୋଉର ବିଆରେ ବାଜିଛି ତାର ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଗଲା । ଆଉ ମୋତେ ଗାଳି କଳା । କହିଲା ଏଇ କଣ କରୁଛୁ ଜାଣି ପରୁଛୁ ତ, ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ଲୋ ମୋର କାଲିଠୁ ତୋତେ ଆଉ ମାଧିଆ ଭାଇର ଗିହାଁ ଗେହିଁ ଦେଖିବା ପରଠୁ ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ।

ତୋତେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ଭାରି ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି । ବୋଉ କହିଲା ତୁ ମୋ ପୁଅ ତୋର ସାଙ୍ଗେ କଣ ମୁଁ ଏମିତି କରି ପାରିବି । ମୁଁ ବୋଉକୁ କହିଲି ତାହାଲେ ତୁ କେମିତି ମାଧିଆ ଭାଇ ସହ ହେଉଥିଲୁ । ବୋଉ କହିଲା ସେ କଣ ମୋ ନିଜର କି !

 

ମୁଁ କିଛି ନଶୁଣି ବୋଉକୁ ମାଡି  ବସିଲି ଆଉ ତା ଶାଢ଼ୀ ଖୋଲି ତାକୁ ପୁରା ନଙ୍ଗଲା କରିଦେଲି ସାଙ୍ଗ ମାନେ ମୁଁ ଆଗରୁ କହିଥିଲି କି ବୋଉ ଘରେ ସବୁ ବେଳେ ଖାଲି ଶାଢ଼ୀ କୁ ଗୁଡେ଼ଇ ହେଇ ପିନ୍ଧେ , ସେଠୁ ବୋଉ ଉପରେ ଚଢ଼ି ତାକୁ କିସ୍ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ଦୁଧ ଆଉ ଗୋଟେ ହାତରେ ତା ବଆକୁ ସଲ ସଲ କଲି ଆଉ ତା ବଆରେ ମୋ ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ବୋଉ ବଆ ରେ ପୁରେଇଲି

ଆଉ ଆଗ ପଛ କଲି କଲା ବେଳେ ବୋଉ କହିଲା ଧନ ରେ ଆଉ ଟିକେ ଜୋର୍ ରେ ପୁରା ବହୁତ୍ ବଢିଆ ଲାଗୁଛି ରେ ମୁଁ ତା ବାଳୁଆ ଵିଆ କୁ ଦେଖି ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଉଚି ସେଠୁ ବୋଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ୍ ଖୋଲିଦେଲା ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି କହିଲା ଓଃ ମୋ ପୁଅ ର ବାଣ୍ଡ କେତେ ବଡ଼ ହେଇଛି ମାଧିଆ ଠୁ ବଡ଼

ମୁଁ କହିଲି ବୋଉ ଲୋ ତୋ ଵିଆ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ ତ ବୋଉ କହିଲା ହଁ ଧନ, ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ହଲେଇ ବାକୁ ଲାଗିଲା ଆଉ ଆମେ ୬୯ ପୋଜିଶନ୍ ରେ ଚଟ୍ଟା ଚଟି ହେଳୁ ମୁ ବୋଉ କୁ କହିଲି ବୋଉ ଲୋ ତୋ ବିଆ କୁ ଚାଟିବାକୁ କେତେ ମଜା ଲାଗୁଛି ଯେତେ ଗେହିଁଲେ ବି ଆହୁରି କରିବାକୁ ଇଛା ହେବ।

Bou Ra Rasila Bia -2

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

6 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *