Bou Ta Golapi Bia Mote Pakharu Dekheila ବୋଉ ତା ଗୋଲାପି ବିଆ ମୋତେ ପଖରୁ ଦେଖେଇଲା

ବୋଉ ତା ଗୋଲାପି ବିଆ ମୋତେ ପଖରୁ ଦେଖେଇଲା

Bou Ta Golapi Bia Mote Pakharu Dekheila

Bou Ta Golapi Bia Mote Pakharu Dekheila  ମୁଁ ଭୂବନ ଆଉ ମୋ ବାପା ଦୀପକ ବୋଉ ସରିତା | ଆଗ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହେ ମୋ ବୟସ ୧୮ ଆଉ ବୋଉ ୪୧ ବାପା ୪୭ ବାପା ଆର୍ମି ରେ ଚାକିରିଆ ତେଣୁ ଯେବେ ଆସନ୍ତି ବର୍ଷକୁ ଥରେ ଆଉ ବୋଉକୁ ଗେହିଁକି ଯାନ୍ତି ଏମିତି ଛୋଟ ବେଳେ ଏସବୁ ଦେଖି ମୁଁ ଭାବେ ଯେ ସେମାନେ କିଛି ଖେଳୁଛନ୍ତି ବୋଲି |

ହେଲେ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଡ ହେଲା ପରେ ମୁଁ ୯ ମ ଶ୍ରେଣୀରୁ ସେକ୍ସ ଉପରେ କିଛି ଜାଣିଲି ବହିରୁ ଆଉ କିଛି ମୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ କଥା ବାର୍ତା ରୁ ଯେ ପୁଅ ର ଗୁଲୁ କୁ ବାଣ୍ଡ କୁହନ୍ତି ଆଉ ଝିଅ ଗୁଲୁକୁ ବିଆ ଏ ଆଉ ମୋ ସାଙ୍ଗ ସୁମିତ ଗୋଟେ ମୋବାଇଲ ଆଣି ସେଥିରେ ମୋତେ ବିପି ଦେଖେଇବା ରୁ ମୁଁ ଗିହାଁ ଗିହିଁ ବିଷୟରେ ୧୦ ମ ଭିତରେ ସବୁ ଜାଣିଗଲି

ଆଉ ତାର ମୋର ମିଶି ବହୁତ ଝିଅଙ୍କୁ ବାଥରୁମ ରେ ଆଉ ପଡିଆ ରେ ଲଙ୍ଗଳା ଦେଖିଛୁ ମୁତିବା ବେଳେ ଆଉ ତା ଖେଚେଡିଆ ବୁଦ୍ଧି ଯୋଗୁ ମୁଁ ମୋର ଗୋଟେ ଭାଉଜ ଠାରେ ବି ଭଲକି ହାତ ମାରି ଦେଇଛି ହେଲେ କିଛି ଦେଖିନି | ବାପା ବାହାରେ ଚକିରି ଯୋଗୁ ମୁଁ ମୋ ୧୦ ମ ବେଳ ର କଥା ଲେଖୁଛି ଯେ ବାହାର ପାଇଁ ଆମେ ମା ପୁଅ ଆଉ ଘରେ ଏବେ ଆମେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ କାରଣ ସେ ବର୍ଷ ବାପା ଆସିଲେ

ଆଉ ମୁଁ ପରୀକ୍ଷା ପର ଛୁଟି ପାଇଁ ଘରେ ଥାଏ ଆଉ ବାପା ଯିବାର ପୂର୍ବଦିନ ବାପା ବୋଉକୁ ଗେହୁଁଥିଲେ ଆଉ ବୋଉ ମାଦକ ଶବ୍ଦ ସବୁ ବାହାର କରୁଥାଏ ବୋଉ ର ଶବ୍ଦ ମୋତେ ତାଙ୍କ ରୁମ ର ଝରକା ପାଖକୁ ଟାଣିନେଲା ଆଉ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଯେ ବାପା ବୋଉ କୁ ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା କରି ଦୁମ ଦୁମ ଗେହୁଁଥିଲେ ହେଲେ ହଟାତ ବାପା ରହିଗଲେ ଆଉ ବୋଉ ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଳି ମାରିଲେ

ଆଉ ସେବେ ସେ ଡିମ ଆଲୁଅ ରେ ବୋଉ ମୋତେ ଦେଖିଦେଲା ଆଉ ମୁଁ ବୋଉ କୁ ମୁଁ ଡରିଗଲି ହେଲେ ବୋଉ ବାପାଙ୍କୁ କିଛି ନକହି ଗିହା ଚାଲୁରଖିଲା ଆଉ ବାପା ବୋଉକୁ ଆଉ ଅଳ୍ପ କରି ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କାଢି ବୀର୍ଯ ବାହାର କଲେ ଆଉ ବୋଉ କହିଲା କଣ ଆଉ କରିବନି? ବାପା କହିଲେ କାଲିଯିବି ଚାଲ ଶୋଇବା |

ବୋଉ କହିଲା ଆରେ ମୋର ତ ବାହାରିନି ବାପା କିଛି ନକହି ଶୋଇବାକୁ ଗଲେ ଆଉ ବୋଉ ତାଙ୍କୁ କହିଲା ତମେ ମୋତେ ବର୍ଷକୁ ଥରେ ଆସି ନାଗେହିଂ ଚାଲିଗଲେ କଣ ଚଳିବ ?

ବାପା ଯେମିତି କିଛି ନକହିଲେ ସେ ରାଗିଯାଇ ନିଜେ ଝରକା ଆଡେ ଅନେଇଲା ଆଉ ମୁଁ ଠିଆ ହବା ଜାଣି ପରି ନିଜେ ବିଆ କୁ ଏଇପଟ କୁ ଦେଖେଇ ଶାଢ଼ୀ ଟେକି ଆଙ୍ଗୁଠି ନେଇ ବିଆରେ ଗଳେଇ କିଛି ସମୟ ପରେ ଊ ଊ ହେଇ ତା ରସ ଗୋଟେ କନା ରେ ବାହାରକଲା ଆଉ ବିଆ କୁ ସେ କନା ରେ ପୋଛି ଜାଣି ଶୁଣି ସେ କନା କୁ ଝରକା କୁ ଜୋରେ ଫୋପାଡ଼ିଲା ଯେମିତି ସେଇଟା ବାହାରକୁ ଚାଲି ଆସିବ |

ମୁଁ ସେ କନା ଉଠେଇଲି ଆଉ ଉତେଜନା ରେ ମୋ ହାଲ ବେହାଲ ଥାଏ କାରଣ କାହାକୁ ମୁଁ ଏତେ ପାଖରୁ ଗେହିହବା ଦେଖୁଥିଲି ଆଉ ମୁଁ ସେ କନା କୁ ଶୁଙ୍ଘିଲି ସେଥିରୁ ଅଜବ ବାସ୍ନା ବାହାରୁଥିଲା ଆଉ ସେ ଛୋଟ କନା କୁ ହାତରେ ଚିପୁଡ଼ିଲା ପରେ କିଛି ରସ ପଡିଲା ଆଉ ମୁଁ କାମୁକ ହେଇ ସେ ରସ କୁ ପାଟିରେ ମାରିଲି ଆଉ ଜାଣିଲି ଟିକେ ଲୁଣିଆ ଆଉ କନା ମିଶା ଲାଗୁଥିଲା |

ବୋଉ ମୋତେ ଜାଣିଲା ହେଲେ ଶୋଇପଡ଼ିଲା ଆଉ ମୁଁ ସେ କନା ଧରି ଉତେଜନା ରେ ଥରି ବହୁତ ଜିନିଷ ଭାବିଲି ଯେ ବୋଉ ଜାଣିଛି ମୁଁ ଏଠି ବୋଲି ହେଲେ ସେ କନା କାଇଁ ଫିଙ୍ଗିଲା? ଆଉ ମୁଁ ରସ ପାଇ ସେ କନା ଉପରେ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ ୩ ଥର ସେଦିନ ବୀର୍ଯ୍ୟ ଛାଡ଼ିଲି ଆଉ ସେ କନା ଘରର ଗୋଟେ କଣ ରେ ଲୁଚେଇ ରଖିଦେଲି |

ମୁଁ ଏବେ ଶୋଇବାକୁ ଗଲି କାରଣ ତା ପରଦିନ ବାପା ଡିଉଟି ଯିବେ ଆଉ ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ଛାଡିବାକୁ ଯିବୁ ବୋଲି | ମୋ ବୋଉ ବିଷୟ ରେ ଏଠି କହି ରଖୁଛି ଯେ ସେ ୫.୪ ପୁଟ ତା ମୁହଁ ଗୋଲ ଆଉ ତା ବାଳ ଲମ୍ବା ଦେଖିବାକୁ ବିଶେଷ ମୋଟା ନୁହଁ କି ପତଳା ନୁହଁ ଆଉ ପୁରା ନାଲି ଗୋରା |

ତା ଦୁଧ ୩୪ ଆଉ ଗୋଲ ଗୋଲ ଅଂଟା ୩୨ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ର ପିଚା ୩୬ ହବ ପୁରା ସୁନ୍ଦର ସେବେ ତା ବିଆ ରେ ବହୁତ ବାଳ ଥିଲା ହେଲେ ମୁଁ ଯେବେ ଠୁ କଲି ତାବିଆ କୁ ପୁରା ଚିକଣ କରି ରଖିଛି | ହେଲେ ସେବେ ସେ ନିଜେ ମୋଠୁ ଗିହା ଖାଇଥିଲା | ତା ପରଦିନ ବାପା ବାହାରିଲେ ଆଉ ମୋତେ ବାହାରିବାକୁ କହିଲେ ଆଉ ବୋଉକୁ କହିଲେ ଟିକେ ସୁଣିଲ…

ବୋଉ ଗାଧୁଆ ଲୁଗା ପିନ୍ଧିଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ମୋ ରୁମ ପଶିବା ବାପା ଦେଖିଲେ ଆଉ ବୋଉକୁ ଭିଡ଼ିନେଇ କବାଟ ଦେଇଦେଲେ ମୁଁ ଜାଣିଗଲି ଯେ କଣ ହବ ମୁଁ ଝରକା ପାଖକୁ ଗଲି ଡ଼େରିନକରୀ ଦେଖିଲି ବାପା ବୋଉକୁ ଅଧା ଲଙ୍ଗଳା କରି ସାରିଲେଣି ଆଉ ଓଦା ଲୁଗା ସହ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡି ଫାଳ କୁ ଭିଡି ପକାଉଥିଲେ ଆଉ ବୋଉର  ଗୋଟେ ପଟ ଦୁଧ କୁ ବାହାରକୁ ବି ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ ଦିନ ଥିବାରୁ ମୁଁ ବୋଉ ଦୁଧକୁ ପୁରା ଦେଖିପାରୁଥିଲି |

Bou Ta Golapi Bia Mote Pakharu Dekheila

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

11 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *