Brahmana Ta Stree Ku Mote Gehibaku Dela ବ୍ରାହ୍ମଣ ତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମତେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେଲା

ବ୍ରାହ୍ମଣ ତା ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ମତେ ଗେହିଁବାକୁ ଦେଲା

Brahmana Ta Stree Ku Mote Gehibaku Dela

Brahmana Ta Stree Ku Mote Gehibaku Dela    ହାଲୋ ସାଙ୍ଗ ମାନେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୁଁ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛି,ମୋ ନାଁ ଦେବୁ  ଘର ଖୋର୍ଦ୍ଧା ମୋ ବାପା  ଜଣେ pvt employee  ଆଉ ମୋ ବୋଉ ଜଣେ ଗୃହିଣୀ ମୋ ବୟସ 24 ବୋଉ ବୟସ 53 ଖଣ୍ଡେ ହବ ଆଉ ଆମ ଘରେ ଆମେ ୩ ଜଣ କାରଣ ବାପା ବୋଉ ଦାଦା ଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନ ହେଇ ଆସି ଗାଁ ର ଆର ମୁଣ୍ଡେ ଘର କରି ରହୁଛନ୍ତି ଆମର ଏଣେ ବି ବହୁତ ଜାଗା ବାଡ଼ି |

ମୋ ଜୀବନ ର ପ୍ରଥମ  ସେକ୍ସ କଥା କହିବି, ଆଉ ସବୁ ରାଣ୍ଡି ଏବଂ ରଣ୍ଡୁଆ ମାନେ ପ୍ୟାଂଟ, ଚଡି ଖୋଲିକି ରେଡି ହୋଇଯାଅ ନିଜ ନିଜ ବାଣ୍ଡକୁ ହଲାଅ ବୀଆ କୁ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୂରେଇକି ନାଳ କରି ଦିଅ. ସମୟ ନଷ୍ଟ ନକରି ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଯିବା, ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଛୋଟ ଟେ  ହୋଇଥିଲି 5th class ରେ ପଢୁ ଥିଲି ସେକ୍ସ କଣ ଜାଣି ନଥିଲି, ଆମ ମାମୁ ଙ୍କ ଝିଅ ର  ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଥାଏ ଆଉ ଆମେ ସବୁ ସେମିତି ବାହାଘରକୁ ବାହାରି ଥାଉ,

ସମସ୍ତେ ଯାଇ ମାମୁ ଘର ଠି ପହଂଚିଲୁ ସୀତ ଦିନ ହେତୁ ପହଞ୍ଚୁ ପହଞ୍ଚୁ ରାତି ହୋଇ ଯାଇଥାଏ , ତାଙ୍କର ଛୋଟ ଘର ତେଣୁ ସେମିତି ନୂଆ ଘର ସେଇ ପାଖରେ ନେଇ ଥାନ୍ତି, ରାତିରେ ସମସ୍ତେ ଖାଇ ପି ସାରିକି ଶୋଇବାକୁ ଗଲୁ, ସବୁ ପୁଅ ମାନେ ଗୋଟେ ରୁମ ରେ ଆଉ ସବୁ ଝିଅ ମାନେ ଗୋଟେ ରୁମ ଆଉ ପୁରୁଣା ଘରେ ଶୋଇଲେ,

ସେଠି କି ଜଣେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଆସିଥାଏ ବାହାଘର  କରିବା ପାଇଁ, ସମସ୍ତେ ଶୋଇବା ପରେ ରୁମ ଅନ୍ଧାର ଥିଲା, ମୋ ପାଖରେ ସେଇ ବ୍ରାହ୍ମଣ ସୋଇଥାଏ ଆଉ ଗୋଟେ କମଳ  ରେ ଦୁଇଜଣ ହୋଇକି ସୋଇଥାଉ , ମତେ କାହା ଘରେ ନିଦ ହୁଅନି ସେଠି ପୁଣି ତଳେ ଶୋଇଥିଲି କେମିତି ନିଦ ହବ ଖାଲି ଏପଟ କଡ ସେପଟ କଡା ହଉଥାଏ,

ସେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଆଉ ମୁଁ ଗୋଟେ କମଳ ଭିତରେ ସୋଇଥାଉ ମୁଁ ଗୋଟେ କଡା ହୋଇକି ଶୋଇବା ପରେ ସେମିତି ପଛପଟେ ଶୋଇକି ଫୋନେ ରେ ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖୁଥାଏ ଚାଦର ଭିତରେ ,ମୁଁ ତ ଜାଣି ନଥାଏ ସେମିତି କଣ ବୋଲି, ମତେ ନିଦ ହଉନଥିଲା ମତେ ଲାଗିଲା କି ମୋ ଜଙ୍ଗରେ କିଛି ବାଜୁଛି ମତେ ଡର ଲାଗିଲା

ସାପ ବୋଲି ଭାବିକି ଡ଼ରିକି ଚିଲେଇ ଲି ସାପ ସାପ ବୋଲି, ସମସ୍ତେ ଉଠି ପଡିଲେ କୋଉଠି ସାପ ବୋଲି ପଚାରିଲେ ମୁଁ କହିଲି ମୋ ଜଙ୍ଗରେ କଣ ଗୋଟେ ବାଜିଲା ସଲ ସଲ ହେଲା ପରି ଲାଗିଲା, ସେମିତି ଶଳା ବ୍ରାହ୍ମଣ କିଛି କହୁ ନଥଏ ମତେ ଜଣା ନଥଏ ବାଣ୍ଡ ଏମିତି ଉଠେ ବୋଲି ମୋର ତ ଉଠେନି ଜାଣିବି କେମିତି,

ତାପରେ ସମସ୍ତେ ପୁଣି ଶୋଇଲେ ସେ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଆଉ ଫୋନେ ଚିପି ଲାନି ମତେ କୁଣ୍ଡେଇକି ଶୋଇଲା ମତେ ତ ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ ତାକୁ ଦୂରେଇକି ସୁଅ ବୋଲି କହିଲି, ସେ କହିଲା ପୁଅ କିଛି ନାହିଁ ସୁଅ, ସେ ଧୀରେ ଧୀରେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଉପରକୁ ହାତ ନେଲl

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ମତେ ଧୀରେ କିନା  କାନ ରେ କହିଲା ପୁଅ ଏଇଟା କଣ, ସେମିତି ସେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରେ ହାତ ମାରୁ ଥାଏ ପେଣ୍ଟ ଉପରେ,

ମୁଁ –  ମୁଁ କହିଲି ଏଇଟା ପେଣ୍ଟ,

ବ୍ରାହ୍ମଣ – କହିଲା ନାଇଁ ତ ଭିତରେ କଣ ଅଛି,

ମୁଁ – ଭିତରେ କଣ ମୁଁ ଯୋଉ ଥରେ ପାସ ବସେ ସେଇଟା

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ତ ନା କଣ ଜାଣିଛ

ମୁଁ – ନା,  ତାର ନା ଅଛି କି

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ତମେ ଜାଣିନ? ( ସେତେବେଳେ ସେମିତି ଦେଖିବାକୁ କାହିଁକି ହାତ ଭିତରେ ପୂରେଇକି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଖେଳୁ ଥାଏ )

ମୁଁ – କଣ କରୁଛ ଈଏଅ ସଲ ସଲ ଲାଗୁଚି ହାତ କାଢ଼ କହି ହାତ ଭିଡ଼ିଲି,

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ଶୁଣ ମୋ କଥା, ତାକୁ ବାଣ୍ଡ କୁହନ୍ତି,

ମୁଁ – ଓ ୟାକୁ ବାଣ୍ଡକୁ କୁହନ୍ତି, ଆଉ ଝିଅ ମନ ଙ୍କର ଯୋଉ ଥାଏ ତାକୁ କଣ କୁହନ୍ତି?

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ତାକୁ ବୀଆ  କୁହନ୍ତି, ତମେ କେବେ ବୀଆ ଦେଖିଚ,

ମୁଁ – ନାଇଁ ଦେଖିନି ( ବ୍ରାହ୍ମଣ ଫୋନ କାଢିଲା )

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ଦେଖ ୟାକୁ ବୀଆ କୁହନ୍ତି

ମୁଁ – ( ସେ କିଛି ତା wife ର ନଙ୍ଗଲା pic ଦେଖାଇଲା )ଇଏଏ କିଏ

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ମୋ wife

ମୁଁ  – ମତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ନୂଆ ନୂଆ ଜାଣିବାକୁ ମିଳୁ ଥାଏ,

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ଦେଖ ଏଇଟା କୁ ବୀଆ କୁହନ୍ତି ଏଇଟା କୁ ଦୁଧ ଆଉ ଏଇଟା ଗାଣ୍ଡି,

ମୁଁ – ମୁଁ ସେ ସବୁ pic ଦେଖିଲା ପରେ ମତେ କେମିତି କେମିତି ଲାଗୁଥାଏ ଗୋଟେ,

ବ୍ରାହ୍ମଣ – କଣ ଲାଗୁଚି ତମକୁ ଆଉ pic ଦେଖିବ?

ମୁଁ – ନାଇଁ ଥାଉ ମତେ ଭଲ ଲାଗୁନି ହାତ କାଢ଼ ସେଠୁ, ମୁଁ ଜାଣି ପାରୁ ନଥଏ କଣ ପାଇଁ ଏମିତି ଲାଗୁଚି, ଆଗରୁ କେବେ ଏମିତି ଲାଗିନି, 1st time କିଏ ଏମିତି କରୁଛି,

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ତମେ ଚୁପ ହୋଇକି ସୁଅ ଦେଖ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବ, ପାଟି କାରନା ସବୁ ଉଠି ପଡିବେ ନହଲେ, ଯଦି କିଏ ଉଠିବ ମୁଁ ତମକୁ ପିଟି ପକେଇବି, ପାଟି ଚୁପ କରି ସୁଅ,

ମୁଁ – ପୁରା ଡରିଗଲି ମୁଁ କଣ କେଇବି ଜାଣି ପାରୁ ନଥଏ ମତେ ଭଲ ନା ଲାଗିଲେ ଵି ଚୁପ ରହିଲି, ସେ ମୋ ପେଣ୍ଟ କୁ ଖୋଲି ଦେଲା ଆଣ୍ଠୁ ଯାଏଁ, ଆଉ ବାଣ୍ଡକୁ ମକଚି ବାକୁ ଲାଗିଲା, ମତେ ସେମିତି ତା ଫୋନେ ଦେଲା ଆଉ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗିଲା, ସେଥିରେ ଖାଲି ତ wife ର ସେକ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଥିଲା ମାନେ ଏ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଆଉ ତ ୱାଇଫ, ମତେ ଭଲ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲି, କିନ୍ତୁ ବ୍ରାହ୍ମଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲା ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କୁ ଉଠାଇ ପାରିଲାନି,

ବ୍ରାହ୍ମଣ – କଣ ତମର ଉଠୁନି

ମୁଁ – କଣ ଉଠିବ

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ବାଣ୍ଡ କୁ ଚୁମୁଟିକି ଏଇଟା,

ମୁଁ – ମୋର ଉଠେନି ତ

ବ୍ରାହ୍ମଣ – ରାଗିଗଲା ଆଉ…

Brahmana Ta Stree Ku Mote Gehibaku Dela

 

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

14 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *