ବୁଢ଼ୀ ଆଇ ଙ୍କ ସହ ଗେହିଁ ହବାର ମଜ଼ା କି ଆନନ୍ଦ ଗେହିଁବାରେ

ବୁଢ଼ୀ ଆଇ ଙ୍କ ସହ ଗେହିଁ ହବାର ମଜ଼ା କି ଆନନ୍ଦ ଗେହିଁବାରେ

Budhi Aai Saha Gehin Habar Maja Ki Aananda Gehinbare

ନମସ୍କାର, ପାଠିକା ପାଠକ  ବୃନ୍ଦ, ମୁଁ ତୋଫାନ କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ରୁ ମୋର ସତ୍ୟଘଟଣା ର ଅନୁଭୂତି ଯୋଉଥିରେ ମୁଁ ମୋର ଜଣେ ଆଇ ଙ୍କ ସହିତ କିପରି ଗିହାଁ ଗେହିଁ କଲି ତାହା କହୁଛି,ମୋ ବୟସ ୨୫ ବର୍ଷ, ମୋ ଘରେ ମୋ ବାପା ବୋଉ ଆଉ ମୁଁ ଆଉ ମୋ ଗୋଟେ ବୋଲି ଭଉଣୀ ରହୁ । ମୋ ବୋଉର ବାପ ଘର ଗାଁ ରେ ମୋ ବାପା ଜାଗା କିଣି ଘର କରିଥିଲେ, ତେଣୁ ସେଇ ଗାଁ ହେଲା ମୋ ଅଜା ଘର ଗାଁ, ମୋତେ ସେଇ ଗାଁ ରେ ସବୁ ବୁଢ଼ା ବୁଢ଼ୀ ମାନେ ନାତି ବୋଲି ଡାକନ୍ତି ଆଉ ଥଟା ତାମସା କରନ୍ତି ।

ଆମ ଘର ଠାରୁ ଅଳ୍ପ ବାଟରେ ଜଣେ ଆଇ ଙ୍କ ଘର, ତାଙ୍କ ନାଁ ରେବତୀ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରେବ ଆଇ ବୋଲି ଡାକେ, ତାଙ୍କ ବୟସ ପ୍ରାୟ ୫୬ ହେବ । ସେ ବିଧବା, ଦେଖିବାକୁ ତୋଫା ଗୋରା,ମୋଟୀ ମାଟି ମସ୍ତ ମାଇକିନିଆ,ଗୋରା ବାହା, ଦଉଲ ଡାଉଲ ମୁହଁ , ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ପ୍ରାୟ ୩୮ ସାଇଜ଼ ର ,ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ତ ପ୍ରାୟ  ୪୮ ସାଇଜ଼ ର । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଛୁଆ ହୋଇ ଥିଲି ସେ  ମୋତେ କାଖେଇ କୋଳେଇ ମୋତେ ଇଂଗୀତ ରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ମୋ ପାଟି ରେ ଭର୍ତି କରନ୍ତି,ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଦେଖେଇ  ଚାଟି ବାକୁ କହନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଛୋଟ ହୋଇଥିବାରୁ ତାହା ଜାଣିପାରେନାହିଁ ।

ମୁଁ ବଡ଼ ହେଲା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋତେ ଖାଲୀ ଇଙ୍ଗିତରେ ମୋତେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବୋଲି କହନ୍ତି, ଆଉ ସେ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋଲି କହନ୍ତି। ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ବଡ଼ ହୋଇ ପ୍ରାୟ ୨୫ ବର୍ଷ ର ହେଲି, ମୋର ୧୮ ବର୍ଷ ରୁ ସେକ୍ସ କରିବା ଲାଳସା ଜାଗ୍ରତ ହେଲା, ମୋଟା ମୋଟା ବଡ଼ ବଡ଼ ଦୁଧ ବାଲି ଟୋକି କିମ୍ବା ମହିଳା ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ମୋର ବାଣ୍ଡରୁ ବୀର୍ୟ ବାହାରି ପଡୁଥିଲା  । ମୁଁ ଖାଲି ତକିଆ କୁଣ୍ଢେଇ ବାଣ୍ଡ ହଲେଇ କାମ ଚଳାଇଲି,ଦିନେ ମୋତେ ରେବ ଆଇ ଡାକି ଗୋଟେ କାମ ବରାଦ କଲେ ।

ମୁଁ ତାଙ୍କ କାମ କରିଦେଲି,ସେ ଖୁସୀ ହୋଇ ମୋତେ କହିଲେ ଜାହେଉ ମୋ ବର ମୋ ଦୁଃଖ ବୁଝିପାରିଲା, କହିଲା ମାତ୍ରେ ସଂଗେ ସଂଗେ ମୋ କାମ କରିଦେଲା, ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ଏମିତିକା ବର ମିଳେ କାହାକୁ,ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଚାହିଁ କହିଲି ଖାଲି ବର ବର ବୋଲି କହୁଚ ,ଯଦି ବରକୁ ଏତେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଚ ତାହେଲେ କେବେ ବରକୁ ଘରକୁ ଡାକି ତା ମନ କଥା ବୁଝୁନ,ମୋ କଥା ଶୁଣି ସେ ଟିକେ ନରମି ଗଲେ,ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ମୁଁ ତ ବୁଢ଼ୀ ହେଲିଣି ।

ମୋଠି ଆଉ କଣ ଅଛ ଯେ ମୋ ନାତି ଟୋକା ର ମନ ବୁଝବି,ଖାଲି ତା ବାହାଘର ହେଇଯାଉ ନାତୁଣୀ ବୋହୂ ଆସିଯାଉ ସେ ଆପେ ଆପେ ତୋ ମନ କଥା ବୁଝିଯିବ, ମୁଁ ଆଉ କିଛି ନକହି ଚାଲି ଆସିଲି,ତାଙ୍କର ଘରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇପୁଅ ଆଉ ଦୁଇ ବୋହୂ ଅଛନ୍ତି, ଦିନେ ଖରାବେଳେ ମୋ ବାପା ଆଉ ମୋ ବୋଉ ତାଙ୍କ ର କୌଣସି କାମରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଯାଇଥିଲେ, ଆସିବା ଡେରି ହେବ ବୋଲି ମୋତେ କହି ଥିଲେ,ମୋ ଭଉଣୀ କଲେଜ କୁ ଯାଇଥିଲା,ତାର ଆସିବ 3ଟା ହେବ ବୋଲି ସେ କହିଥିଲା ।

ତେଣୁ ମୁଁ ଘରେ ବସି ଟିଭି ଦେଖୁଥିଲି, ହଠାତ ରେବ ଆଇ  ଆମ ଘରକୁ ଆସି ଲେ,ମୋ ବୋଉକୁ  ଖୋଜି ଲେ,ବୋଉ ନାହି ବୋଲି କହିବାରୁ ସେ ମୋତେ ବୋଉର ଆସିବା ବେଳ କଥା ପଚାରିଲେ,ତାପରେ ସେ ଯିବାକୁ ବହାରିବାରୁ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ରହିବାକୁ କହିଲି, ସେ ମୋତେକହିଲେ କଣ ଖାଇବାକୁ ଦେବୁ ଏ ବୁଢ଼ୀ ଆଇ କୁ ଯେ ମୁଁ ରହିବି ! ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ କଣ ଖାଇବ କୁହ ମୁଁ ଆଣିଦେବି, ସେ ହସି ଦେଈ କହିଲେ, ଜା, ଆଇ କୁ କମ ଦେଖିପାରୁଛୁ, ମୋର ଆଇ ଙ୍କୁ ଗେହିଁବାକୁ ମନ ଭାରି ଉଚ୍ଛନ୍ନ ହେଲା, ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ମୋର ଭାରି ନଜ଼ର ଆସିଲା ।

ମୁଁ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ଥିବା ବାଣ୍ଡ କୁ ଆଉ ଆୟତ କରିପାରୁ ନ ଥାଏ, ଇଚ୍ଛା ହେଲା ଖାଲି ଆଇ ଙ୍କୁ ମାଡି ବସି ଗେହିବାକୁ, ମୁଁ ଶେଷକୁ ମନରେ ସାହସ ବାନ୍ଧି ଆଈ ଙ୍କୁ କହିଲି ଆଇ ତୁମକୁ ଗୋଟେ ଜିନିଷ ମାଗିବି ମୋତେ ଦେବ, ଆଇ ହସି ଦେଲେ, କହିଲେ ମୋ ଗେରସ୍ତ ଙ୍କର କଣ ଦରକାର ଏ ଆଈ ପାଖରେ,ଯେ ସେ ମାଗୁଛନ୍ତି, ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ରାଣ ପକାଅ, ଯଦି କାହାକୁ ନ କୁହ ଆଉ ମୋତେ ଦେବ ତାହେଲେ ମୁଁ ମାଗିବି, ଆଇ କହିଲେ ତୁ କଣ ମାଗିବୁ ମୋତେ ଆଗ କହ, ମୁଁ ଜାଣିଲେ ସିନା ତୋତେ କହିବି ଦେବିକି ନାହିଁ ବୋଲି, କିନ୍ତୁ ସାବଧାନ,ଏମିତି କିଛି ମାଗ ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ଦେଇପାରୁନଥିବି।

ମୁଁ କହିଲି ତୁମେ ଇଚ୍ଛା କଲେ ଦେଇପାରିବ ! ମୋର ତୁମକୁ ଟିକେ କରିବାକୁ ମନ ହେଉଛି, ତୁମେ ମୋତେ ଦେବ, ଆଇ କହିଲେ, ଧେତ,ଏକଣ କହୁଚୁ, ଆଇ ସାଙ୍ଗେ ନାତି ଥଟା ମଜ଼ା କରନ୍ତି ବୋଲି ମୁଁ ତୋ ସହ ଥଟମଜ଼ା କରୁଛି, କିନ୍ତୁ ତୁ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟ ଅର୍ଥ ରେ  ନଉଚୁ, ଏଗୁଡା ଭଲ କଥା ନୁହେଁ, ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ କହିଲି ତୁମେ ମୋତେ ପିଲାଦିନେ କେତେ ଅଭଦ୍ର କାମ କରେଇଛ, ମୋର ସବୁ ମନେ ଅଛି ବୋଲି ଆଜି ତୁମକୁ ସାହସ କରି କହିଲି।

ତୁମେ ଯଦି ନ ଦେବ ତାହେଲେ ତୁମେ ଯାଅ, ଆଉ ତୁମ କୁ କଥା ବାର୍ତା କରିବିନି, ଆଇ ଶେଷରେ ହସିଦେଇ କହିଲେ ମୋ ନାତି ଟୋକା ଭାରି ଦୁଷ୍ଟ ହେଲାଣି,ଦେଖୁଚି ସେ ମୋତେ ଛାଡି ବନି, ହଉ ତୋତେ ଦେବି, କିନ୍ତୁ ତୋତେ ମୋ ରାଣ କାହାରି ଆଗରେ ଏକଥା କହିବୁନାହିଁ । ମୁଁ ରାଣ ପକାଇ ଦେଲି, ତାପରେ ଆଇ ଙ୍କୁ କୁଣ୍ଡାଇ ପକାଇ ତାଙ୍କୁ ଗେଲ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି, ତାଙ୍କ ଧଳା ବ୍ଲାଉଜ ର ବୋତମ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ଭଣ୍ଡା ଭଳି ଦୁଧକୁ ଦଳି କାମୁଡ଼ି ଚୁଚୁମି ଦେଇଗଲି, ଆଇ ଖାଲି ଆଃ ଆଃ ହେଲେ, ତାପରେ ତାଙ୍କୁ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରି ଖାଲି ଗେଲ ପରେ ଗେଲ କଲି,ତାଙ୍କ ପେଟରେ ଚୁମା ଦେଇ ତାଙ୍କ ଓସାରିଆ ଗୋରା ବିଶାଳ ଗାଣ୍ଡୀ କୁ ଖାଲି ଚିପିବାକୁ ଲାଗିଲି ।

ଆଇ ପୁରା ଗରମ ହେଲେ ଆଉ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲେ,ତାଙ୍କ ନାକ ବାଟେ ଖାଲି ଗରମ ନିଶ୍ୱାସ ବହିଲା। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ହଉ ନଥାଏ, ମୋ ପ୍ୟାଂଟ ଖୋଲି ମୁଁ ପୁରା ଲଂଗଳା ହୋଇ ପଡିଲି, ଆଇ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଧରି ପକାଇଲେ,କି ମସ୍ତ ଗରମ ବଡ଼ ବାଣ୍ଡ,ମୋର କହିଲେ କିରେ ଟୋକା, କେଡ଼େ ବଡ଼ ହେଇଚି ତୋର,ଏଇ ବାଣ୍ଡରେ କାହାକୁ ଆଗରୁ ଗେହିଁଚୁ ? ମୁଁ କହିଲି ନାହିଁ, ଆଜି ତୁମ କୁ ପ୍ରଥମ କରି ଗେହୁଁଚି, ଆଇ ହସିଦେଇ କହିଲେ ହଉ ତରତର ହୁଅନା, ଆଇ କୁଆଡେ ପଳେଇ ଯାଉନି, ଧୀରେ ଧୀରେ କରିବୁ, ତୋତେ ଭଲ ଲାଗିବ ଆଉ ମୋତେ ଭଲ ଲାଗିବ ।

ମୁଁ ଆଇ ଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଲଂଗଳା କରି ପକାଇଲି,ଆଈ ମୋତେ ଖାଲି ଚାହିଁ ହସୁଥାନ୍ତି, କହିଲେ ଆଉଡେରି କରନା, ଚଢିଯା ତୋ ଆଇ ଉପରେ, ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ମୁଁ ଗିଁହା ଖାଇନି, ଆଜି ତୁମୋତେ ଗେହୀ ମୋ ବିଆ କୁ ଶାନ୍ତ କରିଦେ । ମୁଁ ଆଉ ଡେରି ନକରି ସିଧା ଆଈଙ୍କ ଉପରେ ଚଢ଼ି ଯାଇ ତାଙ୍କ ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡି ପକାଇଲି,ତାପରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଦୁଇହାତ ରେ ଧରି ଗୋଟେ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଦଳିଲି,ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା,ଆଇ ଖାଲି ମୋତେ ଜାବୁଡି ମୋ ଓଠ କୁ ଚୁମା ଦେଉଥାନ୍ତି । ତାପରେ ମୋତେ ସେ କହିଲେ ତୋଫାନ, ମୋ ବିଆ ଖାଲି ଶୁଳେଇ ହେଲାଣି, ଟିକେ ଚାଟିଦେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ମାନି ତାଙ୍କ ବିଆ ମୁହଁ କୁ ମୁହଁ ଲଗାଇଲି, ଆଈଙ୍କ ବିଆ ଭିତରୁ ଲୁଣି ପାଣି ବୋହୁଥାଏ ।

ମୁଁ ଚାଟି ଦେଇଗଲି,ଆଉ ଖାଲି, ଆଃ ହଃ ହଃ ଆଃ ହଃ ହଃ ଆଃ ଆଃ ହଃ ହଃ, ହେଇ ନିଜ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମି ହଉ ଥାନ୍ତି,ତାପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ବାଣ୍ଡଟା ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମାଡିଦେଲି, ତାଙ୍କ ବିଆ ଏତେ ପୋଲା ଥିଲା ଯେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ସିଧା ପଶିଗଲା,ତା ପରେ,ମୁଁ ତାଙ୍କ ପିଠିତଳୁ ଦୁଇହାତ ରେ ଜାବୁଡି ଖାଲି ବାଣ୍ଡ କୁ ବିଆ ଭିତରେ ଗଲାଇଲି,ଆଉ ବାହାର କଲି, ଆଇ ଖାଲି ତାଙ୍କ ଗାଣ୍ଡିକି କଚାଡି ହାଉଥାନ୍ତି, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଖାଲି ଚୁମା ଦେଇଯାଉଥାଏ । ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ପକାଉଥାଏ,ଆଇ ଖାଲି ସଁ ସଁ ହେଇ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରି କହୁଥାନ୍ତି, ତୋଫାନ ମାଡ଼େ ମାଡ଼େ ତୋ ବାଣ୍ଡ ତା ମୋ ବିଆରେ ମାଡ଼େ,ମୋର ସବୁ ପାଣି ନିଗଡ଼ିଦେ ।

ମୁଁ ଆଇ ଙ୍କୁ ଚୁମା ଦେଇଗଲି, ଆଉ ଜୋରରେ ଜୋରରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲି,  ୨୦ ମିନିଟ ଗେହିଁଲା ପରେ ମୋ ବୀର୍ୟ ଗରମ ହୋଇ ଭସ ଭସ ହୋଇ ଆଇ ଙ୍କ ବିଆରେ ବୋହି ଗଲା, ଆଇ ଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବିଆରୁ ଖାଲି ନାଳୁଆ ନାଳୁଆ ରସ ବୋହିଗଲା। ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନ ପାରି ତାଙ୍କ ଚିକଣିଆ ଗୋରା ଗାଲ କୁ କାମୁଡ଼ି ପକାଇଲି, ଭାରି ଭଲ ଲାଗିଲା ଉଭୟଙ୍କୁ, ତା ପରେ ଆଇ ଗୋଟିଏ କନା ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୋଛି ଦେଲେ,ଆଉ ତାଙ୍କ ବିଆରେ ମଧ୍ୟ ପୋଛି ଦେଲେ,ମୁ କହିଲି ଆଇ କିପରି ଲାଗିଲା, ଆଇ କହିଲେ, ଭଲ ଗେହିଁଲୁ, ଭରି ଭଲ ଲଗିଲା ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତା ହେଲେ ଆଉ କେବେ ପୁଣି ହେବା ସେକହିଲେ ରାତିରେ ଘର ପଛ ପଟ ଗୁହାଳ ଘର ଆଡ଼େ ଆସିଲେ ହବା, ସତରେଆଇ ଙ୍କୁ ଗେହିଁବା କି ସୁଖ, ଯିଏ ଗେହିବ ସେ ନିଜେ ଜାଣିବ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପରେ ଅନେକ ଥର ଗେହିଁଛି, ସେଗୁଡିକ ପରେ ଜଣାଇବି ରହିଲି । ମୋ କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରିବେ ।

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!