Callgirl Jibanra Akuha Katha କଲଗାର୍ଲ ଜୀବନର ଅକୁହା କଥା – SexKahanni.COM

Callgirl Jibanra Akuha Katha କଲଗାର୍ଲ ଜୀବନର ଅକୁହା କଥା

Callgirl Jibanra Akuha Katha କଲଗାର୍ଲ ଜୀବନର ଅକୁହା କଥା

Callgirl Jibanra Akuha Katha –  ମୋ ନାଁ ମିନା, ମୋ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷ, ମୁଁ ଜଣେ କଲ ଗାର୍ଲ ଅଟେ । ମୁଁ ସବୁ ଦିନ ପାଇଁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଚାହୁଁନଥିଲି କାରଣ କଲ ଗାର୍ଲ କେହି ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ହୁଏ ନାହିଁ , ଜୀବନରେ ଏମିତି କିଛି ପରିସ୍ଥିତି ଆସି ଯାଇଥାଏ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଝିଅଟିଏ ବାଧ୍ୟ ହୁଏ ଏହି କାମ କରିବା ପାଇଁ । ମୋ ଜୀବନରେ ବି ଏମିତି କିଛି ଘଟିଲା ଆଉ ମୋ ପରିସ୍ଥିତି ମୋତେ ବାଧ୍ୟ କଲା । ମୋ ରଙ୍ଗ ଗୋରା ଏବଂ ମୋ ହାଇଟ ୫ଫୁଟ ୮ଇଞ୍ଚ । ମୋ ଫିଗର ୩୪-୩୬-୩୮ । ଆପଣ ବୁଝିପାରୁଥିବେ ମୋ ଫିଗର କେମିତି ହେଇଛି । ଏମିତି ଫିଗର ପାଇଁ ମୁଁ ଅନେକ ଥର ଅନେକ ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜକୁ ସମର୍ପି ଦେଇଛି, କଣ ଆଉ କରିଥାନ୍ତି । ଏହା ମୋର ପ୍ରଥମ କାହାଣୀ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ କହିବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଲୋକମାନେ କେବଳ ସେକ୍ସ ଚାହାନ୍ତି ଆଉ ତାଙ୍କର ଏହି ଅଭାବକୁ ପୂରଣ କରୁଥିବା କଲ ଗାର୍ଲକୁ ରାଣ୍ଡି କୁହନ୍ତି । ଆମର ସମାଜ ବହୁତ ଅଜବ ଯଦି ଅନ୍ୟ କାହାର ଝିଅ ବୋହୁ ଅନ୍ୟ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରନ୍ତି ସମାଜ ତାକୁ ରାଣ୍ଡି କୁହେ କିନ୍ତୁ ନିଜ ନିଜ ଝିଅ ବୋହୂ କଲେ ପୁଅ ଖରାପ । ଏଇ ସମାଜ କେବେ ବଦଳିବ ନାହିଁ । ଚାଳନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର କାହାଣୀ ଆରମ୍ଭ କରୁଛି । odia call girl sex story

ମୋ ଘରେ ମୋ ବାପା ଅନେକ ଦିନ ହେଲା ପାରାଳିସ୍ସ ରେ ପଡିଛନ୍ତି ସେ କାମ ଦାମ କରି ପାରୁନାହାନ୍ତି, ମା ମୋର ଅନ୍ୟ ଘରେ କାମ ଦାମ କରି ପଇସା ରୋଜଗାର କରି ଆଣେ । ମୋ ମା ବହୁତ ଖରାପ ଦିନ ଦେଖିଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଆମକୁ କେବେ ଏହା ଅନୁଭବ କରିବା ପାଇଁ ଦେଇ ନାହିଁ । ମୁଁ ମୋ ଘରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ଝିଅ ମୋ ତଳେ ମୋର ଆଉ ଦୁଇଟା ଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ମୋ ମା ଅନ୍ୟ ଘରେ କାମ ଦାମ କରି ଆମ ତିନି ଝିଅଙ୍କୁ ପାଠ ପଢେଇଛି । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ବଡ ହେଲି ଓ ମୋର ବୁଝିବାର ଶକ୍ତି ଆସିଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି କିଛି କରିବା ଦରକାର ଆଉ ମୋ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କୁ ଭଲ କରି ପାଠ ପଢେଇବା ଦରକାର । ମୁଁ ଭଲ ପାଠ ପଢୁଥିଲି ଏବଂ କ୍ଳାସରେ ସବୁବେଳେ ପ୍ରଥମ ଦଶଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରହୁଥିଲି । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ +୨ ପଢୁଥିଲି ମୁଁ ଅନ୍ୟ ଘରକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଟ୍ୟୁସନ କରି ଯାହା ପଇସା ମିଳେ ମୋ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସଞ୍ଚୟ କରି ରଖେ । ମୁଁ ଚାହୁଁ ନଥିଲି ମୋ ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ନଷ୍ଟ ହେଉ ବୋଲି । ମୋର +୨ ସରିବା ପରେ ମୁଁ ସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଁ ଲାଗିପଡିଲି ଯଦି ମୋର ସିଲେକସନ ହେଇଯାଏ ମୋ ଘର ଅବସ୍ଥା ସୁଧୀରି ଯିବ । କଥାରେ ଖରାପ ଅବସ୍ଥା ଆସିଲେ ମଣିଷକୁ ବହୁତ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଦେଇ ଯାଏ । କିନ୍ତୁ ମୋ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା କମିବା ବଦଳରେ ବଢିଚାଲିଲା । ମୁଁ +୩ ସେକେଣ୍ଡ ଇୟରରେ ପଢୁଥାଏ ମୋ ମା ଚାଲିଗଲା । ମୋତେ କିଛି ବୁଦ୍ଧି ଦେଖା ଯାଉନଥିଲା ମୁଁ କଣ କରିବି, ମୁଁ ବାପାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରିବି ନା ଭଉଣୀ ମାନଙ୍କ ପଢା ଖର୍ଚ ତୁଲେଇବି ନା ମୁଁ ମୋର ଗ୍ରାଜୁଏସନ ସାରିବି । କାରଣ ମୁଁ ଯେତିକି ରୋଜଗାର କରୁଥିଲି ଏ ସବୁ କାମ ଏକାସାଥେ ହେଇ ପାରିବ ନାହିଁ । ଏତେ ସବୁ ସମସ୍ୟା ଭିତରେ ମୁଁ ମୋ ପଢା ଛାଡି ଚାକିରି ସନ୍ଧାନରେ ବାହରିଲି । କିନ୍ତୁ ମୋ ଯୋଗତ୍ୟା ଅନୁସାରେ ମୋତେ ଯେଉଁ ଚାକିରି ମିଳୁଥାଏ ସେଥିରେ ଚଲିବା ବହୁତ କଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା ମୋ ପାଇଁ । Callgirl Jibanra Akuha Katha

ଥରେ ମୁଁ ଅଫିସରୁ ଫେରୁଥାଏ ମୋର ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ଦେଖା ହେଲା ମୁଁ ପଚାରିଲା ତୁ କଣ କରୁଛୁ ? ସେ ମୋତେ କହିଲା କି ସେ ଗୋଟେ କଲ ଗାର୍ଲ । ସେହି ସମୟରେ ମୋତେ କଲ ଗାର୍ଲ କଣ ମୁଁ ଜାଣି ନଥିଲି ତେଣୁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ସେଇଟା କଣ ? ସେ ମୋତେ କହିଲା କି ସେକ୍ସ ବଦଳରେ ପଇସା ମିଳେ, ଆଉ ମୁଁ ତାକୁ ଏମିତି ପଚାରିଦେଲି କେତେ ଟଙ୍କା ମିଳେ ? ସେ କହିଲା ଥରେ ସେକ୍ସ କଲେ ମୋତେ ୩୦୦୦-୫୦୦୦ ମିଳିଯାଏ । ଏ କଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଇଗଲି ଏବଂ ମୁଁ ତାକୁ ତାର ନମ୍ବର ମାଗିଲି । ଘରେ ଆସି ଚିନ୍ତା କଲି ଦିନେ ନା ଦିନେ ମୋତେ କାହା ସହ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ପଡିବ । ଏପଟେ ଘରର ପରିସ୍ଥିତି ଯାହା ଏବେ ମୋତେ ବିବାହ କଥା ଭବିହେବ ନାହିଁ । ମୁଁ ମୋ ପ୍ରେଣ୍ଡକୁ କଲ କରି କହିଲି ମୋତେ ବି ଏ କାମ କରିବାର ଅଛି । ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ଆଡ୍ରେସ କହିଲା ମୁଁ ତା କହିବା ଅନୁସାରେ ସେ ଠିକଣାରେ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଗଲି । ସେଠି ମୋତେ ଜଣେ ଲୋକ ଦେଖା ହେଲା ସେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଠିକ ଠାକ ଥିଲା ଆଉ ତା ଫିଗର ପହିଳବାନ ପରି ଥିଲା । ସେ ମୋତେ ନଗଦ ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଲା ମୁଁ ତାକୁ ରଖି ଦେଲି । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କଣ ତୁମେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛ ? ମୁଁ ହଁ କହିଲି । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ତା ବାହୁରେ ଧରି ମୋତେ ଗେଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲା । ଏହି ସବୁ ମୋ ପାଇଁ ନୂଆ ଥିଲା ସେଥିପାଇଁ ମୋତେ ଟିକେ ଅଜବ ଏବଂ ଟିକେ ମଜାବି ଲାଗୁଥିଲା । ତାପରେ ସେ ତାର ଓଠକୁ ମୋ ଓଠ ରେ କିସକରିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ବି ତାକୁ ସହଯୋଗ କରି ତାକୁ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ଓଠକୁ ଚୁଚୁମିବା ସହ ସେ ମୋ ଦୁଧ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାର ଓଠକୁ କିସ କରିବା ସହ ତାର ମୁହଁକୁ ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲି । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ଓଠକୁ କିସ କରିବା ପରେ ସେ ମୋର ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲା । ମୋର ବ୍ରା ଉପରୁ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୋ ମୁହଁରୁ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃଆଃ ଓଃ  ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆଃ ଓଃ ଆବାଜ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଲା । ତାପରେ ସେ ତା ହାତରେ ମୋ ବ୍ରାକୁ ଖୋଲିଦେଲା ମୋ ଦୁଧକୁ ତା ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ସିତ୍ସକାର ନେବାରେ ଲାଗିଲି ।

ସେ ମୋର ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବା ସହ ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥାଏ, ମଝିରେ ମଝିରେ ଦୁଧ ଭୁଣ୍ଡିକୁ କାମୁଡି ଦେଉଥାଏ । ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ କରି ତା ମୁଣ୍ଡରେ ମୋ ହାତକୁ ବୁଲାଉଥାଏ । ତାପରେ ସେ ତାର କପଡା ଖୋଲିଦେଲା ମୋତେ ତାର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବା ପାଇଁ କହିଲା । ମୁଁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାର ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିନଥିଲି ସେଥିପାଇଁ ମୋ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଥିଲା, ସେ ମୋତେ ଗୋଟେ ବିପି ଦେଖାଇଲା ଆଉ ସେ ଭିଡିଓ ଦେଖି ମୁଁ ସବୁ ବୁଝିଗଲି । ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ ଉପରେ ମୋ ଜିଭକୁ ବୁଲେଇ ଚାଟି ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ସେ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ  ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ  କରି ସିତ୍ସକାର ମାରିଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ତା ବାଣ୍ଡ କୁ ସେମିତି ଚାଟୁଥିଲି ଯେମିତି ସେ ବିପିରେ ଚାଟୁଥିଲା ସେ ଝିଅ । ସେ ଆହ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉମ ଉମ ଉମ ଉମ କରି ମଜା ନେଇ ଚାଲିଥାଏ । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡ ଟୋପା କୁ ମୁହଁରେ ନେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଉତ୍ତେଜିତ ହେଇ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଜୋରେ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ତାର ବାଣ୍ଡକୁ ଆଉ ଟିକେ ମୋ ମୁହଁ ଭିତରେ ପୁରେଇବାରେ ଲାଗିଲି, ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛ କରି ମସ୍ତିରେ ମଜା ଉଠେଇଚାଲିଥାଏ । ତାପରେ ସେ ମୋ ସଲ୍ୱାରକୁ ଖୋଲିଦେଲା କିଛି ସମୟ  ମୋତେ ପ୍ୟାଣ୍ଟିରେ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟିକୁବି ଖୋଲିଦେଲା । ଏବେ ମୁଁ ଏକଦମ ଲାଙ୍ଗଳା ହୋଇ ବିଶ୍ରାମ କରି ତାଠାରୁ ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ । ସେ ମୋର ଦୁଇ ଗୋଡକୁ ମେଲେଇ ଦେଇ ମୋର ବିଆକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲା ଆଉ ମୁଁ ମଜାନେଇ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଥାଏ । ସେ ମଝିରେ ମଝିରେ ମୋ ବିଆରେ ତା ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଦେଉଥାଏ ଆଉ ମୁଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଝଡି ଗଲି । ତାପରେ ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ସେଟ କରି ଗୋଟେ ଜୋରଦାର ଧକା ମାରିଲା କିନ୍ତୁ କେବଳ ତା ବାଣ୍ଡ ଟୋପା ମୋ ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଳା ଆଉ ମୋର ମୁହଁରୁ ଚିତ୍କାର ଆସିବାରୁ ସେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରିଦେଲା । ମୋ ବିଆ ରୁ ରକ୍ତ ବାହାରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ତାକୁ ଏସବୁ କିଛି ଫରକ ପଡୁନଥିଲା । ସେ ଫୁଣିଥରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ମୋ ବିଆରେ ସେଟ କରି ଆଉଗୋଟେ ଧକା ମାରିଲା, ତା ବାଣ୍ଡ ପୁରା ପଶେଇ ଦେଲା । ସେ ଧକା ମାରି ମାରି ମୋତେ ଗେହିଁ ଚାଲିଥାଏ ଆଉ ମୋ ଦୁଧକୁ ଚିପିଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ସିତତ୍ସାକାର ମାରି ମଜା ନେଇ ଚାଲିଥାଏ । ମୁ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ ଆଃ ଉଃ କରି ମୋ ଗାଣ୍ଡିକୁ ଟେକି ତାକୁ ସହଯୋଗ କରି ଚାଲିଥାଏ ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୋ ବିଆ ଫୁଣିଥରେ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା କିନ୍ତୁ ସେ ଝଡି ନଥାଏ ସେ ସେମିତି ଧକା ମାରି ଚାଲିଥାଏ । ପାଖା ପାଖି ଅଧ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ମୋତେ ଗେହିଂଲା ଆଉ ସେ ତାର ସବୁ ମାଲ ମୋ ପେଟ ଉପରେ ଢାଳି ଦେଲା । ତାପରେ ସେ ମୋତେ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ କହିଲା ଏପଇସା ମୁଁ ତୋ ବିଆ କୁ ଦେଉଛି । ସେଦିନ ମୁଁ ଖୁସି ହୋଇ ସେଠୁ ମୋ ଘରକୁ ଚାଲିଆସିଲି , ସେଦିନ ପରଠୁ ମୋତେ ଅନେକ ଜାଗାକୁ କଲଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେଦିନ ପରଠୁ ମୋର ଆଉ ପଇସାର ଅଭାବ ରହିଲା ନାହିଁ । କିଛି ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ଏକାମ କରିବା ପରେ ମୁଁ ଭାବିଲି ଆଉ ଏକାମ କରିବି ନାହିଁ ଯାହା ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲା ହେଇଗଲା । ମୁଁ ଏହି କଥା ଭାବି ସବୁ ଆଜଷ୍ଟ କରିନେଲି । Callgirl Jibanra Akuha Katha

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

 

22830cookie-checkCallgirl Jibanra Akuha Katha କଲଗାର୍ଲ ଜୀବନର ଅକୁହା କଥା
7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!