Chakarani Mu O Bluefilm ଚାକରାଣୀ ମୁଁ ଓ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ – SexKahanni.COM

Chakarani Mu O Bluefilm ଚାକରାଣୀ ମୁଁ ଓ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ

Chakarani Mu O Bluefilm ଚାକରାଣୀ ମୁଁ ଓ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ

Chakarani Mu O Bluefilm  ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ମୁଁ ଅସିତ ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ମସ୍ତ ଓ ଜବରଦସ୍ତ ଅନୁଭବ ଥିବା ଏକ କାହାଣୀ କହିବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହି କଥା ସେହି ଦିନର ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ୧୦ମ କ୍ଳାସରେ ପଢୁଥିଲି ଓ ବେବି ବୋଲି ଗୋଟେ ଝିଅ ଆମ ଘରକୁ କାମକରିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିଲା । ତାର ରଙ୍ଗ ସାବେନା, ତା ଫିଗର ସାଇଜ ୩୪-୨୮-୩୬ ପାଖା ପାଖି । ସେ ଯେତେବେଳେ କାମ କରେ ତାର ଓଢଣିକୁ ଖୋଲି ରଖି ଦେଉଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ସେ ନଇଁ କରି କିଛି କାମ କରେ ମୋତେ ତା ଦୁଧ ସଫା ସଫା ଦେଖାଯାଏ । chakarani saha sex odia story

ଗୋଟେ ଦିନ ବାପା କହିଲେ ପୁରୀ ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ । କାରଣ ବାପା ଜେଜେଙ୍କର ଶ୍ରାଦ୍ଧ ପକେଇବାର ଥିଲା ଓ ପୁରୀ କୋଣାର୍କ ବୁଲିବା ବି ହେଇଯିବ । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ଫ୍ୟାମିଲ ସହ ବୁଲିଯିବା ଇଚ୍ଛା ନଥିଲା । କାରଣ ମୁଁ ଫ୍ୟାମିଲସହ ବୁଲିଗଲେ ମଜା ଉଠେଇ ପାରେ ନାହିଁ । ଆରେ ଭାଇ ପରିବାର ସହ ବୁଲିଗଲେ କୌଣସି ସୁନ୍ଦରୀ ଝିଅକୁ ଦେଖି ହେବ ନାହିଁ ତାହାଲେ ସେଠି ମଜା କେମିତି ଆସିବ? ଏମିତିରେ ବି ମୁଁ ସ୍କୁଲ ଟୁରରେ ପୁରୀ ଓ କୋଣାର୍କ ଯାଇ ଦେଖିଛି । chakarani ku gehili

ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ବାହାନା ଦେଖେଇ କହିଲି ମୋର ଆଜି ଟ୍ୟୁସନରେ ଟେଷ୍ଟ ଅଛି ମୁଁ ଯାଇ ପାରିବି ନାହିଁ । ମୋ କଥା ଶୁଣି ବାପାଙ୍କ ମନ ଦୁଃଖ ହେଲା । ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ଦିଦିକୁ କହିଲି ଦେଖ ଦିଦି ମୋର ଦଶମ ପରୀକ୍ଷା ତୁ ତ ଜାଣୁ ମୋ ଅସୁବିଧା ତୁ ଟିକେ ବାପାଙ୍କୁ ବୁଝେଇଦେ  । ସେ ମୋ କଥାରେ ରାଜି ହୋଇଗଲା ଆଉ କହିଲା ଇଚ୍ଛା ନାହିଁତ ଯା ନାହିଁ । ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ ବୁଝେଇ ଦେବି । ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲି । odia bedha gapa

ତାପରେ ମୁଁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲି । ମୁଁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ଦିଦି ବାପାଙ୍କୁ ବୁଝେଇ ଦେଇଛି । ବାପା କହିଲେ ସେ ଯାହା ଇଚ୍ଛା ସେଇଆ କରୁ । ବାପା ସକାଳୁ ଷ୍ଟେସନ ଯିବା ପାଇଁ ଟ୍ୟାକ୍ସି ବୁକ କଲେ । ବାପା ଗଲା ବେଳେ ମୋତେ କହିଲେ ସାରା ଦିନ ବୁଲିବୁ ନାହିଁ କିଛି ପଢା ପଢିବି କରେ । ମୁଁ ଚୁପ ଚାପ ତାଙ୍କ କଥାରେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ଚାଲିଲି । ପରଦିନ ସକାଳୁ ମୁଁ ଉଠି ଦେଖିଲି ସମସ୍ତେ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇ ସାରିଲେଣି । ମୁଁ ବି ଉଠି ସେମାଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲି ।

ବାପା କଥାରେ କଥାରେ ମୋ ଉପରେ ରାଗିବାରେଲାଗିଲେ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ କଣ କରିବି ? ମୁଁ ତାଙ୍କ କଥା ଚୁପ ଚାପ ଶୁଣି ଚାଲିଥାଏ । ଏଇ ଭିତରେ ଡୋରବେଲ ବାଜିଲା । ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲି ଦେଖିଲି ଟ୍ୟାକ୍ସି ଡ୍ରାଇଭର ଆସିଗଲାଣି । ମୁଁ ବାପାଙ୍କୁ କହିଦେଲି ଗାଡି ଆସିଗଲାଣି । ତାପରେ ବାପା କହିଲେ ଠିକ ଅଛି ଜିନିଷ ନେଇ ଗାଡି ରଖିଦେ । ତାପରେ ମୁଁ ଡ୍ରାଇଭର ସାଥିରେ ଜିନିଷ ନେଇ ରଖିଲି ।

ପାଖା ପାଖି ୬.୪୦ ସମସ୍ତେ ପୁରୀ ଚାଲିଗଲେ । ଆଉ ଯିବା ସମୟରେ ବେବିକୁ କହିଲେ ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଦେବି ପାଇଁ । ସେମାନେ ଯିବା ପରେ ମୁଁ ଫୁଣି ଶୋଇବାରେ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ଶୋଇ ଭାବିଲି ଆଜି କେହି ନାହାନ୍ତି ଘରେ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଲଗେଇ ଦେଖିଲେ ଭଲ ହବ । ଏକଥା ଭାବି ମୁଁ ମୋ ବାଇକ ନେଇ ମୋ ସାଙ୍ଗ ଘରକୁ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଆଣିବା ପାଇଁ ଚାଲିଗଲେ । ସାଙ୍ଗ ଘରୁ ଆସି ମୁଁ ସେ ଫିଲିମ ଦେଖିବାରେ ଲାଗିଲି । ବ୍ଲୁ  ଫିଲିମ ଦେଖିବା ପରେ ମୋ ମନ କାହାକୁ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ହେଉଥିଲା । କିନ୍ତୁ ମୋତେ ମୋ ହାତତେ କାମ ଚଳେଇବା ପାଇଁ ପଡିଲା ।

ଏଇ ଭିତରେ ବେବି ମୋ ପାଇଁ ଖାଇବା ନେଇ ଆସିଲା । ସେ ଉପମା କରି ଆଣିଥିଲା । ମୁଁ ଜଳଖିଆ ଖାଇବା ପରେ ମୁଁ ଘରର ଡୁପ୍ଳିକେଟ ଚାବି ଦେଇ ବେବିକୁ କହିଲି ତୁ ଘର ସଫା କରୁଥା ମୁଁ ଟିକେ ବାହାରୁ ଆସୁଛି । ସେ ମୁଣ୍ଡ ହଲେଇ ହଁ କରିଦେଲା ମୁଁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲି । ପାଖା ପାଖି ୧୧ଟା ବସି ମୁଁ ଆସିଲି ଭାବିଲି ସଫା ହେଇଯାଇଥିବ । ମୁଁ ଚାବିରେ ଡୋର ଲକ ଖୋଲି ଭିତରକୁ ଚାଲିଲି । ମୁଁ ଯେମିତି ଡ୍ରଇଙ୍ଗ ରୁମରେ ପହଞ୍ଚିଛି ମୋତେ ଟିଭି ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭିଲା । ମୁଁ ଡରିଗଲି ।

ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଭିତରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ଲାଗିଲି । ମୁଁ ରୁମକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ମୋ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲେଇ ଦେଲା । କାରଣ ମୁଁ ଯେଉଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ବନ୍ଦ କରି ଯାଇଥିଲି ସେ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଚାଲୁଛି । ମୋତେ କିଛି ବୁଝା ପଡୁନଥାଏ । ମୁଁ ଘର ଭିତକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ବେବି ମୋ ଖଟ ଉପରେ ସୋଇ ତା ବିଆକୁ ରଗଡି ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଦେଖିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ।

ସେ ମୋତେ ଦେଖି ଟିଭି ବନ୍ଦ କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପଚାରିଲି ଏସବୁ କଣ ? ସେ କହିଲା ସେକ୍ସ ହେଉଛି । ମୁଁ ତା ମୁହଁକୁ ଉଣ୍ଡିଳି କଣ କହିଲା ? ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏ ତ ପୁଅ ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ । ସେ କହିଲା ମିଛ ମୋ ପାଖରେ ବି ଏମତି ୩-୪ ଟା ଫିଲିମ ଅଛି। ତାପରରେ ମୁଁ ପଚାରିଲି କେବେ ସେକ୍ସ କରିଛୁ । ସେ କହିଲା ନା  ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ବି ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେବେ କାହାକୁ ଗେହିଁ ନାହିଁ । ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୋ ସହ ଗିହା ଗେହି ହେବୁ । ସେ ଲାଜେଇ ଯାଇ ଚାଲିଯାଉଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ଟାଣି ଧରିଲି ସେ ଚୁପ ଚାପ ଠିଆ ହେଇ ରହିଲା ।

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୋ ସହ ସେକ୍ସ କରିବୁ ? ସେ ହସିବାରେ ଲାଗିଲା । ମୁଁ ଭାବିଲି ସେ ରାଜି ହେବ ନାହି କିନ୍ତୁ ମୋ ଭାବନା ଭୁଲ ଥିଲା । ସେ କହିଲା କେମିତି ? ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଟାଣି ତାର ଓଠ କୁ ମୋ ଓଠରେ ରଖି କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ପ୍ରଥମେ ସେ ମୋ ସହ ସାଥ ଦେଲା ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଦୁଇ ମିନିଟ ପରେ ସେ ମୋତେ ସହୋଯୋଗ କରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ତାପରେ ମୁଁ ଧିରେ ତାର ଡ୍ରେସ ଭିତରେ ହାତପୁରେଇ ତା ବ୍ରା ହୁକ ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା ଆଗ ଡ୍ରେସ ଟା ଖୋଲି ଦିଅ । ମୁଁ ତା ଡ୍ରେସ ଖୋଲିଦେଲି । ସେ ଭିତରେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ସଲ୍ୱାର ଖୋଲିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଭିତରେ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଥିଲା । ତା ବିଆରେ ବାଲ ଥିଲା ।

ତାକୁ ବେଡରେ ଶୁଆଇ ତାର ଧଳା ଧଳା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ରେ ଲାଗିଲି । ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରେ ହାତ ପୁରେଇ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି କହିଲା ହେଇରେ ଭଉଣୀଗିହା ୟାକୁ ବାହାର କର । ମୁଁ ଦେଖ ତ କେତେ ବଡ ତୋର ?

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ରାଣ୍ଡୀ ନିଜେ ଖୋଲ । ସେ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସାର୍ଟ ଗୋଟି ଗୋଟି କରି ଖୋଲିଲା । ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି କହିଲା ମସ୍ତ ହେଇଛି ମାଗିଆ । ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଟିକେ ପାଟିରେ ପୁରା ବେଧ ଆହୁରି ମସ୍ତ ଲାଗିବ । ସେ କହିଲା ତୁ ମଗିଆ ମୋ ବିଆ ଚାଟିଲେ ମୋ ତୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିବି । ମୁଁ ୬୯ ପୋଜିସନରେ ଆସିଗଲୁ । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁଚୁମିଲା ଆଉ ମୁଁ ତା ବିଆ ।

ମୁଁ ତା ବିଆରେ ଯେମିତି ଜିଭ ଲଗେଇଛି ସେ ଶିହରି ଉଠି ଜୋରେ ଜୋରେ ନିଶ୍ଵାସ ନେଉଥାଏ । ସେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ତା ଜିଭ ଲଗେଇଛି ମୋ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଲା ପରି ଲାଗିଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଆଗ ପଛ କରି ଚୁଚୁମି ଚାଲିଥାଏ । ମୁଁ ତା ବିଆ କୁ ମେଳେଇ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟି ଚାଲିଥାଏ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ ତା ବିଆ ଚାଟିବା ପରେ ତା ସେ ତା ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା । ସବୁ ଯାକ ପାଣି ପିଚିକାରୀ ମାରି ମୋ ମୁହଁରେ ପଡିଲା ।

କିଛି ପାଣିକୁ ମୁଁ ପିଇଦେଲି । ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପାଟିରୁ ବାହାର କରିଦେଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ବୁଲେଇ ଦେଇ ତା ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଓ ତାକୁ କିସ କଲି । ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସତେଜ ହେଲା ଆଉ ମୋତେ କିସ ରେ ସହୋଯୋଗ କଲା । କିସ ଦେଇ ସାରିବା ପରେ ମୋ ମୁହଁରେ ଲାଗିଥିବା ସବୁ ବିଆ ପାଣି ସେ ଚାଟିଲା । ତା ଜିଭକୁ ମୋ ମୁହଁ ସାରା ବୁଲେଇ ସେ ତାର ସବୁ ବିଆ ପାଣି କୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲା । Chakarani Mu O Bluefilm

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!