Chakarani Mu O Bluefilm ଚାକରାଣୀ ମୁଁ ଓ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ – Page 2 of 2 – SexKahanni.COM

Chakarani Mu O Bluefilm ଚାକରାଣୀ ମୁଁ ଓ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ

Chakarani Mu O Bluefilm ସେ ମୋ ମୁହଁ ଚାଟି ସଫା କରି ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଅଟା ଦଲିଳା ପରିକା ଦଳି ଚାଲିଲୀ । ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ । ମୁଁ ଏମତି ଅଦଳ ବଦଳ କରି ତାର ଦୁଇଟା ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିଲି ଓ ଚିପିଲି । ସେ ମୋତେ କହିଲା ରେ ମାଦରଚୋଦ ମୋ ବିଆ ଗଲୁ ଜଲ୍ଦି ତୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ।

ମୁଁ ତା କଥା ଶୁଣିଲି ନାହିଁ କାରଣ ମୁଁ ତାକୁ ଆହୁରି ତଡପେଇବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଥିଲି । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଲୋ ରାଣ୍ଡୀ ଆଜି ତୋ ଏମତି ଗେହିଁବି ଜୀବନ ଯାକା ମନେ ରଖିଥିବୁ । ସେ  ତେଣୁ ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ପୁଣି ଥରେ ଚାଟିଲି । ଏଥରେ ଏମିତି ତା ବିଆ ଚାଟିଲି ଯେ ସେ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ନପାରି ମୋ ମୁହଁ କୁ ମାଡି ଧରି କହିଲା ନେ ମାଗିଆ ଖାଇଜା । ମୁଁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିବା ବେଳେ ତା ବିଆ ବାଳ ମୋତେ ଅଡୁଆ କରୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଥି ମୁଁ ଧ୍ୟାନ ଦେଲି ନାହିଁ । ସେ ଫୁଣିଥରେ ପାଣି ଛାଡିଲା ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ତୋ ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରଉଛି । ସେ କହିଲା ତେଲ ଲଗେଇ ଦିଅ ନହେଲେ ବହୁତ ଦରଜ ହେବ । ମୁଁ ତେଲ ଆଣି କିଛି ତେଲ ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇ ଦେଲି । ତାର ବାଲୁଆ ବିଆ ବହୁତ ଟାଇଟ ଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରଥମ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ତେଳ ଲାଗିଥିବାରୁ ଖସି ଖସି ଗଲା । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଗୋଡ ଦୁଇଟାକୁ ମେଲେଇ ଦେଲି ତା ଗୋଡକୁ ଟେକି ମୋ କାନ୍ଧରେ ରଖିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ସେଟ କରି ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ।

ତା ବିଆରେ ଯେତେବେଳେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡି ପଶିଲା ତାର ଅଧା ଜୀବନ ଚାଲିଗଲା ଭଲି ଲାଗିଲା । ମୋତେ ବି ଟିକେ କାଟିଲା କାରଣ ମୋରବି ଏଇଟା ପ୍ରଥମ ଥର । ସେ ଖାଲି ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ସଁ ହେଉଥାଏ । ମୋତେ କହୁଥାଏ ଧିରେ ଧିରେ କର । ମୁଁ ତା କଥା ରଖି ମୁଁ ତାକୁ ଟିକେ ରେଷ୍ଟ ଦେଲି । ଆଉ ସେଇ ଭିତରେ ତାକୁ କିସ କରି ତା ଦୁଧ ଚିପି ତାକୁ ଆହୁରି ହିଟ କରେଇଲି । କିଛି ସମୟ ପରେ ମୁଁ ଆଉ ଦୁଇଟା ଧକା ମାରି ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଅଧା ପୁରେଇ ଦେଲି । ତା ବିଆ ବାଳ ସବୁ ଭିଡି ହୋଇ ଭିତରେ ପଶିଗଲା ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ତାକୁ ଆହୁରି କଷ୍ଟ ହେଲା ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଏଥର ତା କଷ୍ଟ କୁ ଅଣଦେଖା କରି ମୁଁ ବାଣ୍ଡକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କରି ଚାଲିଲୀ । ଏମିତି ୫ମିନିଟ ଗେହିଁବା ପରେ ମୁଁ ଆଉ ଗୋଟେ ଶକ୍ତ ଧକା ମାରି ମୋର ପୁରା ବାଣ୍ଡ ତା ବିଆ ଭିତରେ ପଶେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ଧୂମ ଧାମ କରି ୧୦ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିର୍ଘାତ ଗେହିଁ ଚାଲିଲୀ । ସେ କହୁଥାଏ ମରିଗଲି ମରିଗଲି ଲୋ ମରିଗଲି …. ତା କଥା ମୁଁ ନଶୁଣି ଗେହିଁ ଚାଲିଲୀ । ତାପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଏକାସାଙ୍ଗେ ଝଡିଗଲୁ ।

ମୁଁ ସେକ୍ସରେ ଏତେ ମଜି ଯାଇଥିଲି ଯେ ତା ବିଆରେ ମୋର ସବୁ ରସ ଢାଳି ଦେଲି । କିଛି ସମୟ ଆମେ ସୋଇଲୁ । ପରେ ମୁଁ ଦେଖେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟି ସଫା କରୁଛି । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ ଉପରକୁ ଟାଣି ନେଇ କିସ କରି  ପଚାରିଲି କେମିତି ଲାଗିଲା । ସେ କହିଲା ବାବୁ ବହୁତ ଭଲ ଆଜି ଦିନ କେବେ କଣ ଭୁଲି ହେବ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ବାଣ୍ଡର ମଜା ନେଳି ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ମୁଁ ଶୁଣିଥିଲି ଝିଅଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେହିଁଲେ ରକ୍ତ ବାହାରେ ତୋର କାଇଁ ବାହାରିଲା ନାହିଁ । ସେ କହିଲା ବାବୁ ଓଃ ସେକଥା କି ମୁଁ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ ଦେଖିଲା ବେଳେ ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ନକରି ପାରି କାକୁଡି ଗାଜର ସବୁ ପୁରେଇ ପକାଏ । ସେଇଥିପାଇଁ ଆଗରୁ ମୋ କୁଆଁରୀ ଛିଦ ପାଟି ଯାଇଛି ।

ସେ ମୋତେ କହିଲା – ବାବୁ ତୁମକୁ କେମେତି ଲାଗିଲା । ମୁଁ –ଆଲୋ ଏତେ ମଜା ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ କୋଉ ନୂଆ ଦୁନିଆରେ ଅଛି । ତୋ ତେ ଜମା ଛାଡିବା ପାଇଁ ଇଛା ହେଉ ନାହିଁ ।

ସେ କହିଲା ଆଜି ପାଇଁ ମୁଁ ଆଜି ଯେତେ କରୁଛ କର ।  ତାପରେ ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ପୁରେଇ ବେବିକୁ ଖୁବ ଗେହିଲି । ଆଉ ସେ ବି ମଜାନେଇ ଗେହିଁ ହେଲା । ଗେହିଁ ସାରିବା ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ୫୦୦ ଟଙ୍କା ଦେଲି । ସେ କହିଲା ବାବୁ ସବୁ ମାଲ ଭିତରେ ଛାଡି ଦେଇଚ । ମୁଁ ମାର୍କେଟ କୁ ଯାଇ ମେଡ଼ିସିନ ଆଣିଲେ ଲୋକେ ଖରାପ ଭବିବେ । ତୁମେ ଟିକେ ଦୂର ଥିବା ସେ ଦୋକାନକୁ ଯାଇ ନେଇ ଆସ । ସେ ମୋ ପାଇଁ ରୋଷେଇ କରୁଥିଲା ମୁଁ ତା ପାଇଁ ଯାଇ ଗର୍ଭ ନିରୋଧକ ଧରି ଆସିଲି । ତାକୁ ଦେଲି ସେ ବି ବହୁତ ଖୁସି ହେଇଗଲା ।

Maa Pua Odia Sex Story Padhantu Maja Niantu 

ତାପରେ ଆମେ ଖାଇ ସାରିବା ପରେ ଫୁଣି ସେକ୍ସ କଲୁ । ସେଦିନ ଦିନ ଯାକା ଆମେ ସେକ୍ସ ମଜା ଉଠେଇ ଚାଲିଲୁ । ସେ ଆମ ଘରେ ଆହୁରି ୪ବର୍ଷ କାମ କଲା ମୁଁ ସୁବିଧା ଦେଖି ତାକୁ ଗେହିଁବାରେ ହେଲା କଲି ନାହିଁ । ସେ ଏବେ ବାହା ହେଇ ସାରିଲାଣି । ବେଳେ ମୋ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୁଏ ।

ମୋ Chakarani Mu O Bluefilm କାହାଣୀ କେମିତି ଲାଗିଲା ନିଶ୍ଚୟ କମେଣ୍ଟ କରନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – sexkahanni@gmail.com

23962cookie-checkChakarani Mu O Bluefilm ଚାକରାଣୀ ମୁଁ ଓ ବ୍ଲୁ ଫିଲିମ
2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

[neverblock idzone=3618525] [neverblock idzone=3618531]
error: Content is protected !!