Chakarani Ra Swami Hei Gehili – SexKahanni.COM

Chakarani Ra Swami Hei Gehili

Chakarani Ra Swami Hei Gehili ଚାକରାଣୀର ସ୍ଵାମୀ ହେଇ ଗେହିଲି

Chakarani Ra Swami Hei Gehili  ମୋ ଡାଡଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଫର ଗୋଟେ ଛୋଟ ସହରକୁ ହେଲା । ସହର ନାଁକୁ ମୁଁ ଗୋପନୀୟ ରଖିବା ଉଚିତ ମନେ କରୁଛି । ଏହା ଆମ ଘର ଠାରୁ ବହୁତ ଦୂର ଥିଲା । ସେଠି କୌଣସି ଚାକରାଣୀ ମିଳିବାର ଚାନ୍ସ ନଥିଲା । ମୋ ମା ଆମର ପୁରୁଣା ଚାକରାଣୀକୁ ଆମ ସହ ନେଇ ଆସିଲା । ତା ନାଁ କଲ୍ୟାଣୀ ଥିଲା । ସେ ଟିକେ ଶ୍ୟାମଳୀ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦେଖିବାକୁ ଭଲ ଥିଲା ତାର ହାଇଟ ୫.୨ ଫୁଟ । ତାର ଦୁଧ ବହୁତ ବଡ ବଡ ଥିଲା ।

ଏବେ ମୁଁ ମୋ କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଆସୁଛି । ଟ୍ରାନ୍ସଫର ଅଡର ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଆମେ ସବୁ ସେଠିକୁ ଯିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଇଗଲୁ ।  ସେତେବେଳେ ଆମର ଗୋଟେ ପୁରୁଣା ଇନୋଭା କାର ଥିଲା । ଯାହାର ବ୍ୟାକ ସିଟ ବିଲକୁଲ ପଛରେ ଥିଲା ଏବଂ ବ୍ୟାକ ସିଟ ଗୋଟେ ଛୋଟ କ୍ୟାବିନ ପରିକା ଥିଲା । ଡାଡି ଟ୍ରାଇଭ କରୁଥାନ୍ତି ମମି ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ଥାଏ ।

ପଛ ସିଟରେ ମୁଁ ଥିଲି ଓ ମୋ ପାଖରେ ଅନ୍ୟ ସିଟରେ ଆମ ଚାକରାଣୀ ବସିଥିଲା । ମୁଁ କାରରେ ଗଲେ ସୋଇପଡେ ତେଣୁ ମୁଁ ସେଠିକୁ ଗଲା ବେଳେ ସୋଇପଡିଥିଲି । ମୋ ନିଦ ଖୋଲିବା ବେଳକୁ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ବିତି ଯାଇଥିଲା । ମୋ ହାତ ଚାକରାଣୀର ଜଙ୍ଘ ଉପରେ ଥିଲା । ମୋ ଆଖି ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ମୋ ନଜର ଚାକରାଣୀର ଦୁଧ ଉପରେ ପଡିଲା ।

ଯାହାକି ମୋର ଠିକ ମୁଣ୍ଡ ଉପରକୁ ଥିଲା । କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଁ ସେଇ ତରଭୁଜକୁ ଦେଖି ଚାଲିଲି । ସେ ମୋତେ ତାର ଦୁଧକୁ ଦେଖୁଥିବାର ଦେଖି ଦେଲା । ସେ ମୋତେ ପଚାରିଲା କି ତୁମେ କଣ ଦେଖୁଥିଲା । ମୁଁ ଡରି ଗଲି ଆଉ ତାକୁ କହିଲି ମୋର ତ ଏବେ ଏବେ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା । ସେ କହିଲା – ମିଛ କୁହ ନାହିଁ ୫ମିନିଟ ହେଲା ମୁଁ ତୁମକୁ ଦେଖୁଛି ଆଉ ତୁମେ ମୋର କେଉଁଠିକୁ ଦେଖୁଛ ମୁଁ ସବୁ ଜାଣିଛି ।

ସେ ଆହୁରି କହିଲା- ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ ଯାହା ଦେଖିବାର ଅଛି ସବୁ ଦେଖେଇବି ଏବେ ତ ସାଙ୍ଗ ହେଇ ରହିବା କିଛି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ । ମୋର ସାହସ ଆସିଗଲା ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ଏବେ ଦେଖା । ସେ କହିଲା – ଏବେ ନୁହେଁ, ଏବେ ତୁମ ଡାଡି ମମି ଅଛନ୍ତି ଆଉ ଆଗରେ ବସିଛନ୍ତି । ଆମ କଥା ଶୁଣି ଦେବେ । ମୁଁ କହିଲି ନା ଶୁଭିବ ନାହିଁ କ୍ୟାବିନ ସାଉଣ୍ଡ ପ୍ରୁଫ ଅଟେ ।

ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଦୁଧରେ ହାତ ରଖି ଦେଲି । ଆଉ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲି । ପାଖା ପାଖି ୫ମିନିଟ ପରେ ମୁଁ ତାକୁ ମୋ କୋଳରେ ବସେଇ ତାକୁ ଫ୍ରେଞ୍ଚ କିସ କରିବାରେ ଲାଗିଲି । ବାକି ରାସ୍ତା ତାକୁ ଫ୍ରେଞ୍ଚ କିସ ଓ ତାର ଦୁଧ ସହ ଖେଳି ଖେଳି ବିତି ଗଲା । ଆମେ ସେଠି ପହଞ୍ଚିଗଲୁ ରାତି ବହୁତ ହେଇଯାଇଥିଲା । ଆମେ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ଗୋଟେ ହୋଟେଲରେ ରହିଲୁ ।

ଫେଷ୍ଟିଭାଲ ଟାଇମ ଥିଲା ତେଣୁ ଆମକୁ ସିମ୍ପଲ ରୁମ ମିଳିଲା ନାହିଁ । ଆମକୁ ହନିମୁନ ବାଲା ରୁମ ମିଳିଲା । ଗୋଟେ କରେ ଡାଡି ଓ ମମି ଅନ୍ୟଟିରେ ମୁଁ ଓ ଆମ ଚାକରାଣୀ । ଆମେ ସର୍ବପ୍ରଥେମ ଫ୍ରେଶ ହେଳୁ ତାପରେ ମମି ଖାଇବା ଅଡର କରିଲା । ଖାଇବା ରୁମକୁ ଚାଲି ଆସିଲା । ଆମେ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲୁ ତାପରେ ମୁଁ କଲ୍ୟାଣୀ ଆଡକୁ ଅନେଇଲି ।

ମୁଁ ତାର ସୁଟ ଓ ବ୍ରା କୁ ତାର ଦୁଧ ଉପରୁ ଖୋଲି ଦେଲି ଓ ତା ଦୁଧରେ ଆଇସକ୍ରିମ ଲଗେଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଦୁଧ ଗୋଟେ କୁକୁର ପରିକା ଚାଟି ଚାଲିଲି । ସେ କିଛି ବୁଝିପାରିଲା ନାହିଁ। ସେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେ ଗରମ ହେଇଗଲା । ଆଉ ତାପରେ ମୁଁ ମୋ କପଡା ଖୋଲି ଦେଲି । ଆମେ ଓରାଲ ସେକ୍ସ କରିବାରେ ଲାଗିଲୁ । ମୁଁ ତାକୁ ଟେକି ନେଇ ବାର୍ଥରୁମକୁ ଚାଲିଗଲି ।

ବାଥଟବରେ ପାଣି ଭାରି ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତା ଉପରେ ଚଢିଗଲି ଓ ତା ବିଆ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ପାଖା ପାଖି ୧୦ମିନିଟ ପରେ ତା ବିଆ ଓଦା ହେଇଗଲା । ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡବି ରେଡି ଥିଲା ମୁଁ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ତା ବିଆରେ ଜୋରେ ପୁରେଇ ଦେଲି । ପ୍ରଥମ ଶଟ ରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଚିଲେଇ ଉଠିଲୁ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅଟକିଲି ନାହିଁ ସଟ ପରେ ଷଟ ମାରି ଚାଲିଲି ।

କିଛି ସମୟ ପରେ ଆମ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମଜା ଆସିବାରେ ଲାଗିଲା । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କରି ଚିଲେଇବାରେ ଲାଗିଲା। ସେ କହୁଥିଲା ଗିହଁ ମୋତେ ଆହୁରି ଜୋରେ ଗିହଁ ମୋତେ ଆହୁରି ଗିହଁ । ଫାଡି ଦିଅ ଆଜି ମୋ ବିଆ । ମୋର ଜୋସ ବଢୁଥିଲା ଆଉ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଧକା ମାରି ଚାଲିଥିଲି । ପାଖା ପାଖି ୩୦ମିନିଟ ପରେ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ଆମ ପାଣି ଛାଡି ଦେଲୁ ।

ମୁଁ ତା ବିଆ ଭିତରେ ତା ପାଣି ଛାଡି ଦେଲି । ସେ ଡରି ଯାଇ କହିଲା ଏକଣ କଲ ତୁମେ । ମୁଁ ତାକୁ ବୁଝେଇ କହିଲି ମୁଁ ସକାଳୁ ହେବା ମାତ୍ରେ ତୁମକ ମେଡ଼ିସିନ କିଣି ଦେଇ ଦେବି । ସେଥିରେ ପ୍ରେଗନେଟ ହେବ ନାହିଁ । ତାପରେ ମୁଁ ତାକୁ ଉଠେଇ ବେଡରେ ସୁଆଇ ଦେଲି । ଆଉ ମୁଁ ମୋ ନିଜେ ତା ଉପରେ ସୋଇପଡିଲି । ସକାଳୁ ହେବା ମାତ୍ରେ ମୁଁ ମେଡ଼ିସିନ ଷ୍ଟୋର ଗଲି ଆଉ ତା ପାଇଁ ମେଡିସିନ କିଣି ଆଣିଲି ।

ମୁଁ ମେଡିସିନ ଅଧିକା କରି ଆଣି ଆସିଲି କାରଣ ଆଗକୁ ଦରକାର ହେବ । ତାପର ଦିନ ଆମେ ଆମ ଘରକୁ ଶିପ୍ଟ ହୋଇଗଲୁ । ସେ ଘର କେବଳ ୨ବଖରା ଘର ଥିଲା । ଚାକରାଣୀ ପାଇଁ କୌଣସି ଅଲଗା ରୁମ ନଥିଲା ତେଣୁ ତାକୁ ମୋ ରୁମର ତଳେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ପଡିଲା । ମୋ ରୁମ ମମି ଓ ଡାଡିଙ୍କ ରୁମକୁ ଲାଗି କରି ଥାଏ । ତେଣୁ ସେଥିପାଇଁ ମୁଁ ତା ସହ ବେଶୀ କିଛି କରି ପାରେ ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁଦିନ ତାର ସ୍ଥନରୁ ଦୁଧ ଜରୁରୁ ପିଏ ।  ଆଉ ସେ ମୋତେ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ଚୁମେ । ବେଳେ ମୁଁ ତା ବିଆ ଚଟା ଚଟି କରି ଦିଏ । ଗୋଟେ ଦିନ ମୋ ମମି ଡାଡିଙ୍କୁ ଆମ ପୁରୁଣା ସହରକୁ ଗୋଟେ ବିବାହ ଘର ପାଇଁ ଆସିବାର ଥିଲା । ମୋର ସ୍କୁଲ ଥିବା କାରଣରୁ ମୁଁ ଆମ ଚାକରାଣୀ କଲ୍ୟାଣୀ ଘରେ ରହିଗଲୁ । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସେଦିନ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲୁ ।

ସେଦିନ ରାତିରେ ମମି ଓ ଡାଡି ଚାଲିଗଲେ । ମୁଁ ସେଦିନ କଲ୍ୟାଣୀକୁ କହିଲି ମୁଁ ସ୍କୁଲରୁ ଆସିଲା ବେଳକୁ ତୁଗାଧେଇ ସାରି ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ଥିବୁ । ଯେତେଦିନ ମମି ଡାଡି ଆସିବେ ନାହିଁ ତୁ ସେତ ଦିନ ପାଇଁ ମୋ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇ ରହିବୁ । ସେଦିନ ମୁଁ ଥକି ଯାଇଥିଲି ତେଣୁ ମୁଁ ତା ଦୁଧ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି ସୋଇପଡିଲି । ପରଦିନ ମୁଁ ଉଠି ସ୍କୁଲ ଚାଲିଗଲି ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରି ଡୋର ବେଲ ବଜେଇଲି ସେ ଆସି ଗେଟ ଖୋଲିଲା ।

ସେ ମୋ ଆଗରେ ଶାଢୀରେ ଠିଆ ହେଇଥିଲା ସେ ଏମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଯେମିତି ଏବେ ନୂଆ ନୂଆ ବାହା ହେଇ ଆସିଛି । ମୁଁ ଯେମିତି ଘରେ ପସିଛି ଡୋର ବନ୍ଧ କରିଦେଲି ଏବଂ ସବୁ ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦେଲି । ମୁଁ ଏମିତି କୌଣସି ଜାଗାକୁ ଛାଡିଲି ନାହିଁ ଯେଉଁଠି କେହି ଆମକୁ ଦେଖି ପାରିବ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସବୁ ବନ୍ଦ କରି ଫେରିଲି ସେ ଡାଇନିଙ୍ଗ ଟେବୁଲ ଉପରେ ବସିଥିଲା ।
ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!