ଚାକରାଣୀ ସୁନ୍ଦରୀର ଜମେଇକି ମଜା ନେଲି Chakarani Sundarira Jameiki Maja Neli

ଚାକରାଣୀ ସୁନ୍ଦରୀର ଜମେଇକି ମଜା ନେଲି

Chakarani Sundarira Jameiki Maja Neli

Chakarani Sundarira Jameiki Maja Neli  ମୋ ନାଁ ଲିପୁ, ମୋର ବୟସ ୨୩ ବର୍ଷ । ମୁଁ ଏହି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମର ଜଣେ ନିୟମିତ ପାଠକ ଅଟେ । ଏହି କାହାଣୀ ଟି ମୋର ଆମ ଘରର ଚାକରାଣୀ ବିଷୟରେ ଲେଖୁଛି । ତା ନାଁ ହଉଛି ସୁନ୍ଦରୀ। ନାଁ ଟିତାର ଯେମିତି ସେ ଦେଖିବାକୁ ବି ସେମିତି। ତାର ଫିଗର ହେଲା ୩୬-୩୪-୩୬ । ସେ ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି କାମ କରିଲା ବେଳେ ମୁଁ ତାର ପେଟ ଗାଣ୍ଡୀ ଦେଖି ପାଗଳ ହେଇଯାଏ  ।

ତାକୁ ଗେହିଁବାକୁ ମୋର ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ଥାଏ ବାକି ମୋର କେବେ ସାହାସ ହେଉ ନଥାଏ ତାକୁ କରିବା ପାଇଁ । ତାର ଦୁର୍ବଳତା କୁ ମୁଁ ଖୋଜିଲି ଆଉ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ତାର ପଇସା ଦରକାର । ଗୋଟେ ଥର ଆମ ଘରର ସମସ୍ତେ ଏକ ବାହାଘର କୁ ଯାଇଥିଲେ ଘରେ କେବଳ ମୁଁ ଓ ମୋ ଜେଜେମା ରହିଥିଲୁ।

 

ସେ ଆମ ଘରକୁ କାମ କରିବାକୁ ଆସିଲା । ସେ ଘର ପୋଛିଲା ବେଳେ ମୁଁ ସୋଇଥାଏ । ମୁଁ ଶୋଇବାର ଅଭିନୟ କରି ଖଟରୁ ହାତ ବଢେଇ ତାର ଅଣ୍ଟାକୁ ଧିରେ କରି ଛୁଇଁ ଦେଲି । ଆଉ ମୋତେ କହିଲା ଏଇ କଣ କରୁଛ ଲିପୁ। ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ସରି, ଭୁଲରେ ହାତ ବାଜିଗଲା । ତାପରେ ସେ ଚାଲିଗଲା ତାର ଦେହର ନରମ ଛୁଆଁକୁ ମୁଁ ସହଜରେ ଭୁଲି ପାରୁ ନଥାଏ । ମୁଁ ଯେତେବେଳେ ଉଠି କି ଗଲି ମୋ ବାଣ୍ଡ ହିଟ ହୋଇ ରହିଥାଏ ।

 

ମୁଁ ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ସେ କବାଟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇ ମୋ ଆଡକୁ ଦେଖୁଛି । ତାର ଚେହେରା ଦେଖି ମୁଁ ଜାଣି ପାରିଲି ଯେ ତାର ବି ଗିହାଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ଅଛି । ଏଥର ମୁଁ ତାକୁ ସାହସ କରି କୁଣ୍ଡେଇ ପକେଇଲି । ସେ ପ୍ରଥମେ ମନା କରିଲା କିନ୍ତୁ ମୋର ଦେହ ଛୁଆଁ ତାକୁ ଭଲ ଲାଗି ଥିଲା । ସେ କହିଲା କି ତାର ସ୍ଵାମୀ ୫ ମାସ ହେଲା ଚେନ୍ନାଇରେ ଅଛି । ତେଣୁ ତାର ବି ବହୁ ଜୋରେ ଗଲୁ ହେଉଛି ସେ ବି ବାଣ୍ଡ ସୁଖ ପାଇବା ପାଇଁ ପାଗଳ । ସେ କହିଲା ମୋର ଆଉ ୨ଟା ଘରେ କାମ ଅଛି, ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ତୁ ଖରା ବେଳେ ଆସେ ।

 

ମୁଁ ଖରାବେଳେ ଜେଜେମା କୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଇ ସାରି ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ଏହା ପରେ ସୁନ୍ଦରୀ କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଲି । ସୁନ୍ଦରୀ ୧୨ ଟା ୩୦ ବେଳ କୁ ଆସିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ନେଇ ବେଡ ରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି । ତାପରେ ତାକୁ ଧିରେ ଧିରେ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ପେଟର ନାଭିକୁ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ହେଉଥାଏ । ଏହା ପରେ ମୁଁ ତାର ଶାୟା ବ୍ଳାଉଜ ଖୋଲି ତାର ଦେହ ସାରା

ମୁଁ ଚାଟି ଚାଲିଲି ।

 

ସେ ମୋର ସାର୍ଟକୁ ଭିଡି ଚିରି ଦେଲା ଆଉ ମୋ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଖୋଲି ବାଣ୍ଡକୁ ଧରି ଆଉଁସିବାରେ ଲାଗିଲା ।  ମୁଁ ତାର ମୁହଁକୁ ମୋର ଆଡକୁ ଟାଣି ତାର ଓଠକୁ ଚୂଷି ଚୂଷି କିସ କରିଲି । ତାପରେ ମୁଁ ତାର ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି ଆଉ ଗୋଟେ ଦୁଧକୁ କାମୁଡି ଦେଲି ।  ସେ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଉଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହେଇ ଚିଲେଇ ଉଠିଲା ।

 

 

ମୁଁ ତାର ପଛ ଛୁଟି କୁ ଟାଣିର ତାର ବେକକୁ କିସ କରିବାକୁ ଲାଗିଲି । ସିଏ ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ବିଆ ଉପରେ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଅଧୈର୍ଯ୍ୟ ନହୋଇ ଫୁଣି ତାର ଦେହ କୁ ଧିରେ ଧିରେ ଚାଟିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେ କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମୋତେ ଏଥର ଗିହଁ । ମୁଁ

କହିଲି ଚୁପ ବେଧେଈ! ସେ ଚୁପ ହୋଇଗଲା ।

 

ମୁଁ ତାକୁ କହିଲି ତୁ ବି ଏମିତି ଅଭଦ୍ର ଭାଷା କହ ମୁଁ ଖରାପ ଭାବିନାହିଁ । ସେ କହିଲା ଆଉ ଡେରି କର ନି ରେ ଛୋଡି ପୁଅ ମୋତେ ଏବେ ପେଲି ପକା । ମୁଁ କହିଲି ହଁ ରାଣ୍ଡୀ । ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ ମୁଣ୍ଡିକୁ ତାର ବିଆରେ ପୁରେଇଲି । ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ସେ ଗିହାଁ ଖାଇ ନଥିଲା ତେଣୁ ତାର ବିଆ ଟାଇଟ ହେଇ ଯାଇଥିଲା । ମୋ ବାଣ୍ଡ ପସିଲା ନାହିଁ ତାପରେ ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଟା ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୁଚୁମିବାରେ ଲାଗିଲା ।

 

ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଚାଟିବା ଚାଲିଥାଏ । ସେ କହିଲା ଏଥର ପୁରା ରେ ମାଗିହା ମୁଁ ଚୂଷି ଚୂଷି ତୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଓଦା କରିଦେଇଛି । ମୁଁ କହିଲି ହଉଲୋ ରାଣ୍ଡୀ ଗେହିଁ ହେବା ପାଇଁ ରେଡି ହୋଇଯା । ମୁଁ ତାର ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଲଗେଇ ଜୋରେ ଠେଲି ଦେଲି । ମୋର ଅଧା ବାଣ୍ଡ ତାର ବିଆରେ ପଶିଗଲା । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ କହି ମୋତେ ଜାବୁଡି ଧରିଲା ।

 

ମୁଁ ଏବେ ମୋର ବାଣ୍ଡରେ ଆଉ ଜୋର ଲଗେଇ ପୁରା ବାଣ୍ଡକୁ ତାର ବିଆରେ ପଶେଇ ଦେଲି । ଏବେ ମୋର ଦୁଇ ହାତ ତାର ଦୁଧ ଉପରେ ଓମୋର ବାଣ୍ଡ ତାର ବିଆ ଭିତରେ ଥିଲା । ମୁଁ ତାକୁ ପେଲିବା ସହ କିସ କରୁଥାଏ । ସେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ମରିଗଲି ମାଗିହା କହି ପାଟି କରୁଥାଏ । ମୁଁ ତାକୁ କହୁଥାଏ ଆଜି ଗେହିଁ ତୋତେ ମା କରିଦେବି ଲୋ ରାଣ୍ଡୀ । Chakarani Sundarira Jameiki Maja Neli

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

2 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *