Collage Jhia Ku Gehi Seal Bia Phateili -2 କଲେଜ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ସିଲ ବିଆ ଫଟେଇଲି -୨

କଲେଜ ଝିଅକୁ ଗେହିଁ ସିଲ ବିଆ ଫଟେଇଲି -୨

Collage Jhia Ku Gehi Seal Bia Phateili -2

Collage Jhia Ku Gehi Seal Bia Phateili -2  ବିଦ୍ର: ଏହି କାହାଣୀ ଓ ଏଥିରେ ଥିବା ଚରିତ୍ର ଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ କାଳ୍ପନିକ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା କେବଳ ୧୮ବୟସ ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଟେ । Hii ସାଙ୍ଗ ମାନେ  ମୋ ନାମ ରାହୁଲ। ମୋର ସବୁ ଗିହାଳିଆ ଭାଇ, ଭଉଣୀ ଓ ଭାଉଜ ମାନଙ୍କୁ ମୋର ୨ୟ କାହାଣୀରେ ସ୍ୱାଗତ। ଯେଉଁ ମାନେ ମୋର ୧ମ କାହାଣୀ ପଢ଼ି ନାହାଁନ୍ତି ଯାଇ ପଢନ୍ତୁ।

ଯେଉଁ ଝିଅ ବା ଭାଉଜ ମୋ ସହିତ sex କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ମୋ ସହିତ [email protected] ରେ କଥା ହେଇ ପାରିବେ।।

ଆଜିର କାହାଣୀ ଟି ଡେରି ନକରି ଆରମ୍ଭ କରୁଛି। ସେଦିନ ଆମେ sex କରିସାରିବା ପେର ଆମେ ଖାଇଲୁ। ସେ ଖାଇସାରିବା ପରେ medicine ଖାଇଲା। ସେ bathroom ଯାଇ dress ପିନ୍ଧିଲା ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ବସି ଟିଭି ଦେଖିଲୁ। ତା ବିଆ ବହୁତ ଜର୍ ରେ ବଥା ହେଉ ଥାଏ । ସମୟ ବିତିଗଲା ରାତି ୧୦ଟା ବାଜି ସାରିଥାଏ ସେ ସମୟରେ ଟିଭି ରେ ଗୋଟେ sexy kiss ସିନ୍ ଚାଲିଲା। ସେ ମନଧ୍ଯାନ ଦେଇ ଦେଖୁ ଥାଏ। ରିକି ଧିରେ ଧିରେ ଗରମ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ମତେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା। ମୋତେ kiss କରିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୁଁ ବି ତାକୁ kiss କଲି ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇଗଲା ।

ରିକିର ନିଶ୍ୱାସ ବଢିବାକୁ ଲାଗିଲା ମୋତେ ଜର୍ ରେ କୁଣ୍ଢେଇ ଧରିଲା। ମୁଁ ମୋ dress ଖୋଲିଦେଲି ସେ ବି ତା dress ଖୋଲିଦେଲା। ସେ ତା ପେନ୍ଟି ଓ ବ୍ରା ରେ ଥାଏ ପୁରା sexy ଲାଗୁଥାଏ। ରିକିର ବିଆରୁ ପାଣି ବାହାରି ତା ପେନ୍ଟି ପୁରା ଲାଳୁଆ ହେଇଯାଇଥିଲା। ମୁଁ ରିକିର ବ୍ରା ଖଲିଦେଲି ଆଉ ତା ବିଆରେ ହାତ ମାରିଲି। ରିକିର ବିଆ ପୁରା ଫୁଲିକି ଥାଏ। ପେନ୍ଟି ଉପରୁ ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଚାଟି ଚାଟି ତା ଲାଳ ସଫା କରିଦେଲି। ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଜର୍ ରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଜର୍ ରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଜର୍ ରେ ଆହଃ ଆହଃ କହୁଥାଏ।

ମୁଁ ତାର ପେନ୍ଟି ଖଲିଦେଲି ପୁରା ଚିକ୍କଣ ବିଆା। ତାକୁ ଦେଖି ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ୯୦ଂ । ତା ବିଆକୁ ଚାଟିଲି ଗୋଟେ ହାତରେ ରିକିର ଦୁଧକୁ ଚିପିଲି। କିଛି ସମୟ ପରେ ତା ବିଆରେ fingering କଲି ସେ ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ଚିଲେଇଲା। ୧୦ମି. ପରେ ତାର ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା।

ତା ବିଆରେ ଜିଭକୁ ପୁରେଇ ଚାଟିଲି ତାର ସବୁ ପାଣି ପିଇ ଗଲି। ମୁଁ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚାଟିବାକୁ କହିଲି ସେ ପୁରା ଗରମ ହେଇକି ଥାଏ। ସେ ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ଚାଟିଲା ଆମେ ୬୯ ପଜ୍ ରେ ଥାଉ। କିଛି ସମୟ ପରେ ରିକି କହିଲା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମୋ ବିଆରେ ତୋମର ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ମୋର ଗଲୁ ସାନ୍ତ କର ଜର୍ ରେ ଗଲୁ ବଢିଲାଣି। ମୁଁ ତାକୁ ଆଉଟିକେ ତଡପେଇଲି ୫ମି. ପରେ ତା ପାଟିରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ତା ବିଆରେ ଘସିଲି।

ମୁଁ ହଟାତ୍ ତା ବିଆରେ ମୋର ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଦେଲି ସେ ପୁରା ଚିଲେଇଲା ମୁଁ ଟିକେ ରହିଗଲି। ତାକୁ ପଚାରିଲି କାଟୁଚି ସେ କହିଲା କାଟୁଛି କିନ୍ତୁ ମଜା ଲାଗୁଚି। କହିଲା ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ପୁରାଅ। ମୁଁ ମୋର speed ବଢେଇଲି ସେ ପେଲିବା ତାଳରେ ଚିଲଉଥାଏ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ ଆଃ ଆଃ ଜର୍ ରେ ଆଃଃଃଃ ଆଃ ଆଃ। ମୁଁ ଜର୍ ଦାର୍ ଗେହୁଁ ଥାଏ। କିଛି ସମୟ ପରେ ତାର ପାଣି ଛାଡି ଦେଲା ମୁଁ ତାକୁ ଘଡି କରି ଗେହିଲି କିଛି ସମୟ ଗେହିଲା ପରେ କହିଲି ମୁଁ ତୋମର ଗାଣ୍ଡି ମାରିବି ସେ ମନା କଲା। ନା ସେଠି ନୁହଁ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ ମୋ ଗାଣ୍ଡି ଫାଟିଯିବ ମୁଁ ମରିଜିବି।

ତାକୁ କହିଲି ତମେ ବିଆରେ ଗେହି ହେଇ ଯେଉଁ ମଜା ପାଉଛ ତା ଠାରୁ ଅଧିକ ମଜା ତମ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ ମିଳିବ। ତାକୁ ଏମିତି ବହୁତ ବୁଝେଇବା ପରେ ସେ ରାଜି ହେଲା। ତା ବିଆରୁ ବାଣ୍ଡ କୁ ବାହାର କରି ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ଜର୍ ରେ ପୁରେଇଲି ତା ଗାଣ୍ଡି ଏତେ ଟାଇଟ୍ ଥିଲା ଯେ ଟିକେ ବି ପସିଲାନି। ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ତେଲ ଲଗେଇ ପୁରା ଘାଣ୍ଟିଲି ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେବି ଟିକେ ତେଲ ଢାଳି ଦେଲି। ତାପରେ ତା ଗାଣ୍ଡି ରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ସେଟ୍ କରି ଜର୍ ରେ ପେଲି ଦେଲି। just ଟିକେ ପସିଲା ଉପର ଟପାଟା।

ସେ ପୁଣି ଚିଲେଇଲା ଆଉ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ଅଧାରୁ ଅଧିକ ପସିଗଲା ସେ ଆଉ ଜର୍ ରେ ଚିଲେଇଲା। ମୁଁ ଟିକେ ବି ଦୟା ନଦେଖେଇ ଆଉ ଗୋଟେ ଧକ୍କା ମାରିଲି ପୁରା ପସିଗଲା ତା ଗାଣ୍ଡି ଫାଟି ରକ୍ତ ବାହାରୁ ଥାଏ। ଟିକେ ସମୟ ରହିଗଲି ପରେ ଟିକେ ଚିଲେଇବା କମିଲା ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ ଧିରେ ଧିରେ ଆଗ ପଛ କରୁଥାଏ ୧୦ମି.ପରେ ତାକୁବି ମଜା ଆସିଲା ସେ କହିଲା ଜର୍ ରେ ଜର୍ ରେ କର।।। ମୁଁ ଧିରେ ଧିରେ speed ବଢେଇଲି।

ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଯେଉଁ ତେଲ ଢାଳି ଥିଲି ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ ଖଚ୍ କରି ବାହାରକୁ ଆସୁଥାଏ । ସେ କହିଲା ବିଆରୁ ତ ଗାଣ୍ଡି ମାରିଲେ ଅଧିକ ମଜା ଲାଗୁଚି। ମୁଁ ତାକୁ ଘଡି କରି ଗେହି ଚାଲି ଥାଏ। ମୋର ବାହାରିବା ସମୟ ହେଇଗଲା ତାକୁ ପଚାରିଲି କଉଠି ଛାଡିବି ସେ କହିଲା ମୋର ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ସବୁ ଛାଡିବ ଟିକେ ବି ବାହାରେ ପକେଇବନି। ମୁଁ କିଛି ସମୟ ଗେହିଲା ପରେ ସବୁ ତକ ତା ଗାଣ୍ଡି ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଦେଲି। ରାତି ୧୧ଟା ପାଖାପାଖି ହେଇ ଯାଇଥିଲା ।।।।

Collage Jhia Ku Gehi Seal Bia Phateili -2

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

4 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *