Dada Dubai Re Aau Mu Khudi Nku Gehuchi ଖୁଡୀ ପୁତୁରା – SexKahanni.COM

Dada Dubai Re Aau Mu Khudi Nku Gehuchi ଖୁଡୀ ପୁତୁରା

ଦାଦା ଦୁବାଇରେ ଆଉ ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ଗେହୁଁଛି

Dada Dubai Re Aau Mu Khudi Nku Gehuchi

Dada Dubai Re Aau Mu Khudi Nku Gehuchi   ମୋ ନାଁ ଆଶିଷ । ମୁଁ ବହୁତ ସେକ୍ସ କାହାଣୀ ପଢିବା ପରେ ଆଜି ଇଚ୍ଛା ହେଲା ମୋ ନିଜର ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି ପୋଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ । ଆଉ ମୋର ଏଇ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମ ସାଇଟ ମୋର ସବୁଠାରୁ ପ୍ରିୟ ସାଇଟ । ମୋର ଏହା ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରି । ଯଦି ଲେଖାରେ କିଛି ତୁଟି ରହିଯାଇଥାଏ ପ୍ଳିଜ କ୍ଷମା କରିଦେବ । ଏହି କାହାଣୀ ମୋର ଏବଂ ମୋ ଖୁଡୀଙ୍କର ଅଟେ ।

ମୋ ଖୁଡୀଙ୍କ ନାମ ନମିତା, ବୟସ 32 ବର୍ଷ । କିନ୍ତୁ ସେ ଦେଖିବାକୁ କୌଣସି ଯବାନ ଟୋକି ଠାରୁ ବି କମ ନୁହେଁ । ମୋ ଖୁଡୀଙ୍କର ଫିଗର 34-30-36 । ତାଙ୍କର ଗୋଟେ ଦିନି ବର୍ଷର ପୁଅ ଅଛି । ଯିଏ କି ତା ମମି ପରି ବହୁତ କ୍ୟୁଟ । ସେ ମୋ ସହ ବହୁତ ମିଶେ ଆଉ ମୋ ସହ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଭଲପାଏ । ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ସାଉଦିରେ ରୁହନ୍ତି ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ଥରେ ଆସନ୍ତି ।

ଆପଣମାନେ ବୁଝିପାରୁଥିବେ ଜଣେ ଯବାନ ସ୍ତ୍ରୀ ତାର ସ୍ଵାମୀ ବିନା କେମିତି ବଞ୍ଚୁଥିବ ? ତାଙ୍କ ଘର ର ପ୍ରାୟ ବାହାର କାମ ମୁଁ କରେ । ଯେମିତି କି ମାର୍କେଟ ରୁ ପାରିବା ଆଣିବା, ସେ କୁଆଡେ ଯିବାର ଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ନେଇଯାଏ । ପ୍ରଥମେ ତ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ମୋ ମା ପରିକା ଦେଖୁଥିଲି କିନ୍ତୁ ପରେ ଗୋଟେ ଦିନର ଘଟଣା ରେ ମୁଁ ପୁରା ବଦଳି ଗଲା । ଏଇ କଥା କିଛି ଦିନ ତଳର କଥା, ସେଦିନ ରବିବାର ଥିଲା ମୋର କଲେଜ ଛୁଟି ଥିଲା ।

ମୁଁ ମୋ ବୋଉକୁ କହିଲି ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଛି । ଆଉ ସକାଳୁ ସକାଳୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଚାଲିଗଲି । ଭିତରକୁ ଯାଇ ଦେଖିଲି ତାଙ୍କ ପୁଅତ ସୋଇଛି କିନ୍ତୁ ନମିତା ଖୁଡୀ ଦେଖାଯାଉ ନାହାନ୍ତି । ସେଠୁ ବାର୍ଥରୁମରୁ ପାଣି ବାହାରୁଥିବା ସାଉଣ୍ଡ ଶୁଭିଲା । ମୁଁ ବୁଝିଗଲି କି ନମିତା ଖୁଡୀ ଗାଧୋଉଛନ୍ତି ।

ମୁଁ ଜୋରେ କହିଲି – ଖୁଡୀ କୁଆଡେ ଚାଲିଗଲ କି ?

ଖୁଡୀ ବାର୍ଥରୁମ ଭିତରୁ ଥାଇ କହିଲେ – ତୁମକୁ ଛାଡି କେଉଁ ଆଡେ ଯିବି

ମୁଁ ତାଙ୍କର ଏଇ କଥା ଶୁଣି ହସିବାରେ ଲାଗିଲି । ସେଠୁ ଖୁଡୀ ମୋତେ କହିଲେ – ଆଶିଷ ମୁଁ ଟାଉଲ ଟା ବାହାରେ ରଖିଦେଇଛି ଆଉ ଆଣିବା ଭୁଲିଯାଇଛି, ପ୍ଳିଜ ଟିକେ ଆଣିଦେଲ । ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କ ରୁମକୁ ଯାଇ ଟାଉଲ ନେଇ ଆସିଲି ଆଉ ବାର୍ଥରୁମ ର ବାହାରେ ଠିଆ ହୋଇ କହିଲି – ତୁମକୁ ଭିତରକୁ ଯାଇ କେମିତ ଦେବି ?

ଖୁଡୀ ଖିଲେ – ତୁମେ ତ ମୋ ପୁଅ ଭଲିଆ, ଲାଜ ଫୁଣି କଣ କରୁଛ ?

ଏତିକି ସେ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ବାର୍ଥରୁମ ର କବାଟ କୁ ଅଳ୍ପ ଟିକେ ଖୋଲି ବାହାରକୁ ବାହାର କରିଲେ । ସେ ତଉଲିଆକୁ ଧରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ସାବୁନ ଲଗେଇଥିଲେ ତେଣୁ କରି ତାଙ୍କର ଗୋଡ ଖସିଗଲା, ସେ ବାର୍ଥରୁମରେ ପଡିଗଲେ । ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିବାରୁ ସେ ଜୋରେ ଚିଲେଇଲେ… ଆଉ ସେ କହିଲେ ଆଶୁ ମୋ ଗୋଡ ବହୁତ ଜୋରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି ମୁଁ ନିଜେ ଠିଆ ହୋଇ ପାରୁ ନାହିଁ ।

ତୁମେ ଟିକେ ଭିତରକୁ ଆସି ମୋତେ ହେଲ୍ପ କର ।

ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି – ତୁମେ କପଡା ପିନ୍ଧି ନିଅ ତାପରେ ମୁଁ ଯିବି ।

ସେ କହିଲେ – ମୋ ହାତ ମାଡ ହୋଇଛି ବହୁତ ଜୋରେ ପେନ ହଉଛି ମୁଁ ଲୁଗା ପିନ୍ଧି ପାରିବି ନାହିଁ । ମୁଁ କେବଳ ଟାଉଲକୁ ଘୋଡେଇ ଦେଉଛି ।

ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ ଅଛି

ସେ କୌଣସି ପ୍ରକାରରେ ଟାଉଲକୁ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପକେଇଲେ, ମୁଁ ଭିତରକୁ ଗଲି ଆଉ ଯାଇ ଦେଖିଲି ଖୁଡୀଙ୍କ ଦେହ ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଦେଖା ଯାଉଛି । ତାଙ୍କ ଦୁଧ ବଡ ବଡ ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ଆଉ ତାଙ୍କ ଚିକ୍କଣ ଜଙ୍ଘ ପୁରା ସଫା ସଫା ଦେଖା ଯାଉଥିଲା । ସେଇ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ମୋର ବି ହାଲତ ଖରାପ ହୋଗଲା । ମୁଁ ଯେମିତି ସେମିତି ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳି ଖୁଡୀଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ମୋ କାନ୍ଧରେ ହାତ ରଖି ରୁମ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲ ।

ସେ ମୋ ସହିତ ଚାଲିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ତାଙ୍କ ସାଥ ଦେଉନଥିଲା । ସେ ଚାଲି ନପାରି ତଳେ ବସିଗଲେ । ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ମୋତେ ତୁମ ବାହୁରେ ଟେକି ନେଇ ରୁମକୁ ନେଇ ଯାଅ । ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୋର ହାର୍ଟବିଟ ବଢିବାରେ ଲାଗିଲା । ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକକୁ ଏତେ ପାଖରୁ କେବେ ବି ଛୁଇଁନଥିଲି ।

ଆଉ ଝିଅ କି ସ୍ତ୍ରୀ ମାନେ ତ ସୁନ୍ଦରତାର ମାଲିକାଣୀ ଅଟନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆଚ୍ଛା ଆଚ୍ଛା ଲୋକଙ୍କର ହାଲତ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ । ମୁଁ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ଲାଗିଲି – ଖୁଡୀ କହିଲେ ଆଉ ଏତେ ଲାଜ କର ନାହିଁ, ମୋତେ ବହୁତ ଜୋରେ ପେନ ହେଉଛି । ଆଉ ଏମିତି ରେ ବି ଏଠି କେହି ନାହାନ୍ତି ଯିଏ କି ତୁମକୁ ଦେଖି ନେଉଛି । ଖୁଡୀଙ୍କର ଏହି କଥା ଶୁଣି ମୋ ଭିତରେ ଟିକେ ସାହସ ଆସିଲା ।

ଆଉ ମୁଁ ଖୁଡୀଙ୍କୁ ମୋ ବାହୁରେ ଟେକି ନେଲି । ମୋର ଗୋଟେ ହାତ ତାଙ୍କ ପିଠି ଦେଇ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଥିଲା । ଆଉ ଗୋଟେ ତାଙ୍କ ଅଣ୍ଟା ତଳେ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଉଠେଇଲି ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଆଶୁ ଜୋରେ ଧରିଥିବ ଆଉ ପକେଇ ଦେବ ନାହିଁ । ଏହି ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ଡଟ କମରେ ପଢୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଜୋରେ ଧରିଲି । ଏବେ ତାଙ୍କର ଦୁଧରେ ମୋ ହାତ ଟଚ ହେଉଥିଲା ।

ସତରେ କଣ ମସ୍ତ ଦୁଧ ଥିଲା । ଟାଉଲ ବି ଏମିତିରେ ଅଧାରୁ ଅଧିକା ବାହାରି ଯାଇଥିଲା । ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବାର୍ଥରୁମ ରୁ ଉଠେଇ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ନେଇଗଲି ଓ ତାଙ୍କୁ ବେଡ ଉପରେ ଶୁଆଇ ଦେଲି ।

ଖୁଡୀ କହିଲେ – ଧନ୍ୟବାଦ ଆଶୁ ତୁମେ ମୋର ଏତେ ହେଲ୍ପ କରିଲ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଖୁଡୀ ଏଥିରେ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାରେ କଣ ଅଛି ଏଇ ତ ମୋ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଥିଲା ।

ସେ କହିଲେ – ପ୍ଳିଜ ଆଉ ଗୋଟେ କାମ କରିଦିଅ, ମୋ ଗୋଡ ଓ ହାତରେ ବହୁତ ପେନ ହେଉଛି ଟିକେ ତେଲ ମାଲିସ କରିଦିଅ ।

ମୁଁ କହିଲି – ଠିକ ଅଛି ।

ସେ କହିଲେ – ଆଲମାରୀରେ ତେଲ ଶିଶି ଅଛି ବାହର କରି ଆଣ

ମୁଁ ତେଲ ଶିଶି ବାହର କରିଲି ଆଣିଲି ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଲି କେଉଁଠି ଦରଜ ହେଉଛି

ସେ କହିଲେ – ପୁରା ଦେହ ସାରା ପେନ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଯେଉଠି ବି ଲଗେଇ ପାର

ମୁଁ କହିଲି ଠିକ ଅଛି, ଦେଖୁଛି କେଉଁଠି କେଉଁଠି ଲଗେଇ ପାରିବି । ମୁଁ ହାତରେ ତେଲ ଆଣିଲି ଆଉ ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁରେ ଲଗେଇଲି । କିଛି ସମୟ ସେଠି ମାଲିସ କରିବା ପରେ ସେ କହିଲେ ଆଉ ଟିକେ ଉପରକୁ ଲଗାଅ ଏଇଠି ବେଶୀ ହେଉଛି । ତାପରେ ମୁଁ ଟାଉଲକୁ ଟିକେ ଉପରକୁ କରିଲି । ଯେମିତି ମୁଁ ସେଠି ହାତ ରଖିଛି ଖୁଡୀ ତାଙ୍କ ଆଖିକୁ ବନ୍ଧ କରିଦେଲେ ଆଉ ମୋତେ କହିଲେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ମାଲିସ କରୁଛ ।

ମୁଁ କହିଲି – ହଁ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଆଗରୁ କେବେ ମଉକା ଦେଇ ନଥିଲ

ଖୁଡୀ ହସିକରି କହିଲେ – ଆଜି ମଉକା ମିଳିଛି କରି ଦିଅ ଭଲରେ ।

ମୁଁ ମନେ ମନେ କହିଲି ହଁ ଖୁଡୀ ଆଜି ମଉକା ରେ ଚଉକା ଛକା ଲଗେଇବି ମାଈ ଡିଅର ଖୁଡୀ । ମୋ ହାତ ଧୀରେ ଧୀରେ ତାଙ୍କ ଜଙ୍ଘର ଉପରକୁ ଉଠିବାରେ ଲାଗିଲା । ଖୁଡୀ ପୁରା କାମୁକ ହୋଇ ମୋ ହାତକୁ ଜୋରେ ଜୋରେ ଦାବିବାରେ ଲାଗିଲେ । ତାଙ୍କର ଦେହର କାମନା ବାସନା ଯାହା ବହୁତ ଦିନରୁ ସୋଇଥିଲା, ତାହ ଏବେ ଜାଗ୍ରତ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ଗୋଟେ ମିଠା ଧାରା ତାଙ୍କ ଦେହରେ ପାଣି ପରି ବହିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ବି ମୋର ସୀମା ଲଂଘିବାରେ ବ୍ୟଗ୍ର ଥିଲି । କିନ୍ତୁ ସେଇ ଟାଉଲ ହିଁ ପାଚେରି ହୋଇଥିଲା । ମୋର ଆଙ୍ଗୁଠି ଦୁଇଟା ଏବେ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଦୁଷ୍ଟାମି କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଖୁଡୀଙ୍କର ଦରଜ ବି ବୋଧେ ହୁଏ କମି ଯାଇଥିଲା । ମୋର ହାତ ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଆ ପାଖରେ ଏବେ ମାଲିସ କରୁଥିଲା । ବୋଧେ ହୁଏ ଖୁଡୀ ଆଜି ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସଫା କରିଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କ ବିଆ ଦ୍ଵାରା ମଖମଲ୍ଲୀ ଫୁଲ ଠାରୁ କିଛି କମ ଲାଗୁ ନଥିଲା ।

ଯେମିତି ଯେମିତି ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରୁଥିଲା ତାଙ୍କର ମାଦକ ସାଉଣ୍ଡ ବାହାରି ଆସୁଥିଲା । ଏବେ ଖୁଡୀଙ୍କ ବିଆରୁ ରସ ବାହାରିବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଯାହାକି ଆମ୍ବ ରସ ପରିକା ହାତକୁ ଲାଗୁଥିଲା । ଖୁଡୀ ମସ୍ତିରେ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ଆଖି କୁ ବନ୍ଦ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ହାତ ଦୁଇଟାକୁ ଜୋର କରି ମୁଠା କରିଥିଲେ । ଏବେ ବୋଧେ ହୁଏ ତାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷାର ବନ୍ଧ ଭାଙ୍ଗିବା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଥିଲା ।

ଆଉ ସେଇ ବନ୍ଧ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ମୋର ବି ସେଥିରେ ବୁଢିବା ଧାର୍ଯ୍ୟ ଥିଲା । ମୋର ବି ହାଲତ ଖରାପ ହୋଇ ଯାଉଥିଲା । ଖୁଡୀ ତାଙ୍କ ଗୋଡକୁ ଆଣ୍ଠୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟେକି ଦେଲେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମୋ ବାଣ୍ଡର ସ୍ପର୍ଶ ସେ ପାଇବାରେ ଲାଗିଲେ । ମୋ ହାତ ତାଙ୍କ ବିଆକୁ ଆଉ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାଙ୍କ ଆଣ୍ଠୁକୁ ମାଲିସ କରୁଥିଲା । ଏବେ ତାଙ୍କ ପାଟିରେ କେବଳ ମୋ ନାଁ ସହ ଆଶୁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ସହିତ ବାହାରୁଥିଲା ।

ସେ ମୋତେ କହିଲେ ଉପରେ ବି ଦରଜ ହେଉଛି ଏଇଠି ବି ମାଲିସ କରି ଦିଅ ।

ମୁ ପଚାରିଲି କେଉଁଠି ?

ସେ କହିଲେ କାନ୍ଧରୁ ପେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

ଏତିକି ଶୁଣି ମୁଁ ତାଙ୍କୁ କହିଲି ତୁମେ ଯେଉଁଠି କହିବ ମୁଁ ସେଇଠି କରିବି । Dada Dubai Re Aau Mu Khudi Nku Gehuchi

ଆଗକୁ ପଢିବା NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

331620cookie-checkDada Dubai Re Aau Mu Khudi Nku Gehuchi ଖୁଡୀ ପୁତୁରା
11 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!