Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -1 ଦେଢଶୁର ମତେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁ ଦେଲେ – 1

ଦେଢଶୁର ମତେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁ ଦେଲେ – 1

Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -1

Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -1   ନମସ୍କାର ମୋର ଯୌନ ପ୍ରେମୀ ଭାଇ ଆଉ ଭାଉଣୀ ମାନେ ଆଶା କରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ମୋ କାହାଣୀ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିବ ।ଆଜି ଆଉ ଏକ ନୂଆ କାହାଣୀ ନେଇ ଆସି ଯାଇଛି ଆପଣ ମନ ଙ୍କ ପାଇଁ, ବାଣ୍ଡ ଆଉ ବୀଆ କୁ ଖୋଲା କରିଦିଅ ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଆଉ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଭିତରୁ ବାହାର କରି ଦିଅନ୍ତୁ ଏବେ ଆସନ୍ତୁ ଯିବା କାହାଣୀ କୁ.

ମୋ ନା ଶିଖା, ବୟସ 25 ବହୁତ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ସାଇଜ ୩୨-୨୮-୩୪ ଆଉ ରଙ୍ଗ ବହୁତ ଗୋରା । ମୁଁ ନୂଆ ନୂଆ ବାହା ହୋଇ ଆସିଥାଏ ଶଶୁର ଘରେ କେହି ଵି ସ୍ତ୍ରୀ ଲୋକ ନଥାନ୍ତି ମୁଁ ଗୋଟେ ମାତ୍ର ଆଉ ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଦେଢଶୁର ଆଉ ମୋ ଶଶୁର, ବାସ ଶାଶୁ ମରି ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ଦେଢ଼ସୁର ଵି ବାହା ହୋଇ ନାହାନ୍ତି,

ମୋ ସ୍ୱାମୀ ବାଙ୍ଗାଲୋର ରେ ଜବ କରନ୍ତି, ଏତେ ଦୂର ରେ ହୋଇ ଥିବାରୁ ସେ ବହୁତ କମ ଆସନ୍ତି ଆଉ ଯେବେ ଆସନ୍ତି ଏକାଥରେ ମାସେ – ଦିମାସେ ଛୁଟି ରେ, ପ୍ରଥମେ ପ୍ରଥମେ ମତେ ସେ ବହୁତ ଗିହଁନ୍ତି ଯେବେ ଵି ଆସନ୍ତି ପ୍ରତି ଦିନ 2-3ଥର ହୋଇଯାଏ ଆମର, ଏବେ 3-4ବର୍ଷ ହୋଇ ଗଲାଣି ମୋ ବାହାଘର,

ସେ ଏବେ 6-10 ମାସରେ ଥରେ ଆସୁଛନ୍ତି ଆଉ ସେତେ ଵି ଗେହୁଁ ନାହାନ୍ତି ମତେ, ପଇସା କମ ଥିବା ରୁ ମତେ ସେ ପାଖକୁ ଵି ନାଉ ନାହାନ୍ତି, ଏଠି ଏକା ମୁଁ କାମ କାମ କରି କରୀ ମରୁଚି ଦିଟା ଭୋକିଲା ବାଘ ଯେମିତି ଶିକାର କରିବା ଅଛନ୍ତି ସେମିତି ଲାଗେ,

ଯୋଉ ଝିଅ କୁ ପ୍ରଥମେ ଏତେ ଗେହୁଁ ଥିଲେ ତାକୁ ଏବେ ଜମା ନା ଗେହିଁଲେ ଯାହା ହଉଥିବ ଝିଅ ମାନେ ହିଁ ବୁଝିପାରିବେ କେମିତି ଲାଗେ, ସେଥି  ପାଇଁ ମୋ ବୀଆ ପୁରା ସୁଲେଇ ହୁଏ ଜୋରେ ତେଣୁ ମୁଁ ବେଳେ ଗଜର  ହେଲା ନାଇଁ ତା କାକୁଡି ପୂରାଏ ଏମିତି ଶାନ୍ତି ହୋଇଯାଏ, ଯେହେତୁ ମୁଁ ଗୋଟେ ଭଲ ଘର ଝିଅ ସୋ ବାହାରେ କାହା ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଡ଼ରଲାଗୁଥିଲା

ତେଣୁ ମୁଁ ମୋ ନିଜ କୁ ସମ୍ବଳି ନେଉଥିଲି, ପ୍ରାୟ ସମୟ ମୁଁ ଚଡି କି ବ୍ରା ପିନ୍ଧେ ନାହିଁ, ମୋ ଉଦାସ ପଣିଆ ଆଉ କଷ୍ଟ କୁ ମୋ ଦେଢଶୁର ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ଆଉ ମୁଁ ଖାଇବାକୁ ବଢିଲା ବେଳେ ସେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ସେମିତି ଅନାଇ ରହି ଥାନ୍ତି, ମୁଁ ସବୁ ଦେଖେ କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି ନକରି  ମୋ କାମ ମୁଁ କରି ଯାଏଁ, ସକଳୁ ମୁଁ ଗାଧେଇ କି ରୁମ କୁ ଯିବା ଯାଏଁ ଦେଢଶୁର ସେମିତି ବସି ରୁହନ୍ତି

କେବଳ ଓଦା ଲୁଗାରେ ଦେଖିବ ପାଇଁ ମତେ, ଓଦା ଲୁଗାରେ ଗାଣ୍ଡି ଆଉ ଦୁଧ ଜଣା ପଡି ଯାଏ ସେଠି ପାଇଁ ସେ ଏମିତି ଅନାଇ ବାସନ୍ତୀ, ମୁଁ ଆସିଲେ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ ଯାଇଁ ସେ ଶୋକାନ ଖୋଲିବାକୁ ଯାନ୍ତି, ଏମିତି ସବୁ ଦିନ ଚାଲେ, ଗୋଟେ ଦିନ ମଝିରେ ମୋର ମାସିକ ହୋଇଥାଏ ଆଉ ପ୍ୟାଡ଼ ସାରି ଯାଇଥାଏ, କଣ କରିବି କିଛି ଜାଣି ପାରିଲିନି,

ମୋ ସ୍ୱାମୀ ଙ୍କୁ କହିଲି ସେ କହିଲେ ତମେ ସେଇଠୁ କାହାକୁ କହି ନେଇଆସ ଭାଇ ଦୋକାନ ରୁ, କଣ କରିବି କିଛି ଜାଣିବିପାରୁ ନଥଏ ସେ ଦେଢଶୁର ସବୁ ଜଣିକି ଵି ଚୁପ ଥାନ୍ତି ସେ ଚାହୁଁ ଥିଲେ କି ସେ ମତେ କହୁ, ମୁଁ କିଛି ବାଟ ନା ପାଇ ତାଙ୍କୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ କହିଲି ମୋର ମାସିକ ହୋଇଛି ଆଉ ପ୍ୟାଡ଼ ସାରି ଯାଇଛି ଟିକେ ଆଣି ଦେବେ, ସେ ଶୁଣିକି ମତେ ଅନାଇଲେ ରାଗ ଲାଗୁଚି ଥାଏ ଶଳା କୁକୁର ପରି ଅନଉଛି, ତାଙ୍କ ନା କୀଟୁ

କୀଟୁ – ଆଛା ହଉ ଏବେ ଦରକାର କି, ନା ଫେରିଲା ବେଳକୁ ଦେଲେ ହବ

ମୁଁ – ନା, ଏବେ ଟିକେ ଦରକାର କାହା ହାତରେ ପଠାଇ ଦିଅନ୍ତ

କୀଟୁ – ହଉ ମୁଁ ଆସୁଛି ଆଣିକି

 

ମୁଁ – ମୋ ବୀଆ ରେ ପୁରୁଣା ଲୁଗା ଚିରୀ ତାକୁ ଭାଙ୍ଗି ବୀଆ ମୁହଁରେ ଚାପୀକି ଚଡି ପିନ୍ଧି ଥାଏ ଭାରି ଅବାଗିଆ ଲାଗୁଥାଏ ମୁଁ ଖାଲି ଅନଉଥାଏ କେତେବେଳେ ଆସିବେ, ସେ ସମୟରେ ଡାକ ଶୁଭିଲା ମୁଁ ଯାଇଁ ତାଙ୍କ ଠୁ ଆଣିଲି ସେ ଥୋଇ ଦେଇ ଠିଆ ହୋଇ ଥିଲେ ମୁଁ ସେଥିରୁ ଗୋଟେ ପ୍ୟାକେଟ ନେଇ ବାଥରୁମ ଗଲି ଆଉ କାଉଳାରେ କବାଟ ଦେବାକୁ ଭୁଲି ଗଲି,

ମୁଁ ଭିତରେ ଲୁଗା କୁ ଟେକୀ ଦେଇ ଚଡି ଖୋଲି ଦେଲି ଆଉ ସେ କନା କୁ କାଢି ଦେଲି  ଆଉ ମଗରେ ପାଣି ଆଣି ବୀଆ କୁ ଧୋଇଲି ଭଲସେ, ସେ ପ୍ୟାକେଟ ରୁ ଗୋଟେ ବାହାର କରି ଆଉ ଗୋଟେ ଚଡି ପିନ୍ଦି ତା ମଝିରେ ପ୍ୟାଡ଼ କୁ ରଖି ଉପରକୁ ଟେକୀ ପିନ୍ଧି ଦେଲି ଆଉ ଲୁଗା ପକାଇ ବୁଲି ପଡିଲା ବେଳକୁ କୀଟୁ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି,

ମୁଁ ଆଉ ତାଙ୍କୁ ଅନାଇ ପାରିଲିନି ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ଆଇଲା ବେଳ କୁ ତାଙ୍କ ଲୁଙ୍ଗି ଭିତରେ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ଠିଆ ହୋଇଯାଇଛି ବାହାରକୁ ପୁରା ଜଣା ପଡ଼ୁ ଥାଏ ମୁଁ ଆଉ କଣ କରିବି ସିଧା ତଳକୁ ମୁହଁ କରି ପଳାଇ ଆସିଲି, 4-5 ଦିନ କଟିଗଲା ଏମିତି ମୁଁ ଆଉ କୀଟୁ ଙ୍କ ମୁହଁ କୁ ଅନାଇ ପାରୁ ନଥାଏ, ମୋର ମାସିକ ଵି ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯାଇଥାଏ,

ଦିନ କର ଘଟଣା ଘରେ ବାବା ନଥାନ୍ତି ରିଲେଟିଭ କାହାର ବାହାଘର ରେ ଯାଇଥାନ୍ତି ସେ ସେଠି 10-12 ଦିନ ରହିବେ , ଏହାର ସୁଯଗ ନେଇ କୀଟୁ ମୋ ସହ କଥା ହବାକୁ ଚାହୁଁ ଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥାନ୍ତି ଦିନେ ରାତିରେ  ମୁଁ କହିବାକୁ ବାଢ଼ୁ ଥାଏ ସେ  ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରି ସାହସ କରି କହିଲେ Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -1

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

9 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *