Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -2 ଦେଢଶୁର ମତେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁ ଦେଲେ – ୨

ଦେଢଶୁର ମତେ ମାଡି ବସି ଗେହିଁ ଦେଲେ – ୨

Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -2

Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -2   ମୁଁ – ପ୍ଲିଜ ଆପଣ ମୋ ବାପା ସମାନ ହେବେ ଏମିତି କରନ୍ତୁ ନି ମୁଁ କାହାରି ଆଗରେ ମୁହଁ ଦେଖାଇ ପାରିବିନି, ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ ମତେ ( ମୁଁ ଜାଣି ସାରିଥିଲି ଏ ମଦ ପିଇ ଆସିଛନ୍ତି ଛାଡି ବେନି ମତେ କିନ୍ତୁ ଏମିତି ରାଜା ହବା ଠିକ ନୁହେଁ ସୋ ଟିକେ ଜାଣିବକି ହାଉଥିଲି ଏମିତି ରେ ମୋ ବୀଆ କେବେ ଠୁ ଗଲୁ ହଉଥାଏ ଗିହାଁ ଖାଇବାକୁ, )

କୀଟୁ – ଛାଡ଼ିବି ତ ଆଉ କଣ ଧରିକି ରଖିବି କି, ଆଆ ଟିକେ ମୋ ସହ ସାଥ ଦେ, ଭୁଲିଯା ତୁ ସବୁ ମତେ ତୋ ସ୍ୱାମୀ ମାନି ନେ ମୁଁ କେବେ ଵି ବାହା ହେବିନି ତତେ ସବୁ କିଛି ଦେବି ମତେ ବାସ ଟିକେ ଦେହ ର ସୁଖ ଦେଇ ଦେ

ମୁଁ – ମୁଁ ଜାଣି ଜାଣି ନା ନା ହଉଥାଏ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପଛକୁ ପେଲୁ ଥାଏ ସେ ନା ଶୁଣି ମୋ ବେକ ଆଉ ଛାତି କୁ ଗେଲ କରିବାରେ ଲାଗିଲେ ଆଉ ଦି ହାତ କୁ ଖଟ ରେ ଚାପି ଧରି ଥାନ୍ତି ମୁଁ ଖାଲି ବେକ କୁ ଏପଟ ସେପଟ କରୁ ଥାଏ, ଆଉ ପାଟି କରୁ ଥାଏ ଛାଡି ଦିଅ ମତେ, ସେ ମୋ ଓଠ ରେ କିସ୍ସ କରି ନାଇଟ ଉପରେ ମୋ ଦୁଧ କୁ ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ମତେ ବହୁତ ମଜା ଆସୁଥାଏ ମୁଁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆଉ ବିରୋଧ କଲିନି, କେତେ ଆଉ ନିଜ କୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିବି ମୁଁ ଵି ଝିଅ ତେ ମୋ ବୀଆ ଏମିତି ରେ ଵି ଗଲୁ ହଉଥାଏ

କୀଟୁ – ଭଲ ଲାଗୁଚି ଟି ଦେଖେ ଆଜିଠୁ ତୋ ଲାଇଫ ରେ ଆଉ କଷ୍ଟ ରହିବନି ଆଜିଠୁ ତୁ ଆମ ଦି ଭାଇ ଙ୍କ ଗୋଟେ ବୋଲି ରାଣୀ, ମୁଁ ତତେ ସବୁ ସୁଖ ଦେବି

ମୁଁ – ମତେ ଡର ଲାଗୁଚି

କୀଟୁ – କାଇଁ କି ଲୋ ମୋ ଧନ, ଏ ସବୁ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଜିନିଷ ରଖି କଣ କରିବୁ

ମୁଁ – ମୁଁ ଆଉ କିଛି କହି ପାରୁ ନଥଏ ମୋ ବୀଆ ରୁ ପାଣି ବୋହିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଗଲାଣି, ସେ ମୋ ଉପରୁ ଉଠି ଯାଇ ନିଜ ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ଦେଲେ ଭଗବାନ ତାଙ୍କ ବାଣ୍ଡ କୁ ଦେଖି ମୋ ବୀଆ କଣ ହୋଇଗଲା ଏତେ ବଡ ବାଣ୍ଡ ମୁଁ ଦେଖି ନଥିଲି ସେ ଯେମିତି ଲୁଙ୍ଗି ଖୋଲି ଛନ୍ତି ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗ ପରି 10″ ବାଣ୍ଡ ହଲିବାରେ ଲାଗିଲା, ମୋର କଣ ହବ ମୁଁ ମଲି  ଆଜି ଏ ମୋ ବୀଆ ଫଟାଇ କି ରହିବେ, ହଉ ଯାହା ହବ ଦେଖା ଯିବା ଆୟ ଭାବି ଚୁପ ରହିଲି,

କୀଟୁ – ଏ ୟାଡେ ଅନାଅ ଟିକେ ଦେଖ ମୁଁ ଜିଣିଛି ମୋ ସାନ ଭାଇର ଛୋଟ ବାଣ୍ଡ ସେ ଶାନ୍ତି କରି ପାରୁ ନଥିବା ଆଜି ଦେଖା ତମ ର ସବୁ ଖୁସି ମୁଁ ଦେବି ଖୋଲି ଦିଅ ନା ତମର ସେ ସବୁ ନଙ୍ଗଳା ହୋଇଯାଅ ଆସ ମୋ ଦେହ ସହ ମିଶି ଯାଅ

ମୁଁ – ନାଇ ମୁଁ କରି ପାରିବି ନାହିଁ, ସେ ଜବର ଦସ୍ତୀ ଆସି ତଳୁ ମୋ ନାଇଟ କୁ ଉପରକୁ ଟେକୀ ଦେଲେ ପୁରା ବେକ ଯାଏଁ, ମୁଁ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଉଠି ପଡିଲି ଆଉ ନାଇଟ କୁ ତଳକୁ କାଲି କିନ୍ତୁ ସେ ଉପରକୁ ଆସି ମୋ ଉପରେ ପୁରା ବସି ଗଲେ ଆଉ ଦି ହାତକୁ ଆଣ୍ଠୁ ରେ ଚାପି ରଖିଲେ  ମୁଁ ଆଉ କଣ କରିପାରିବି ସେମିତି ଚୁପ ହୋଇ ପଡି ରହିଲି ଆଉ ଅନାଇ ଥାଏ ତାଙ୍କ ମୁହଁ କୁ, ସେ ତଳୁ ପୁରା ନାଇଟ ବେକ ଯାଏଁ ନେଇ ଆସିଲେ

କୀଟୁ – କଣ ଦେଖା ଯାଉଛୁ ଲୋ ନାଲି ବ୍ରା କୁ ନାଲି ପ୍ୟାଣ୍ଟି ଗୋରା ଦେହ କୁ ପୁରା କାଚ ପରି ଚକ ଚକ କରୁଛୁ ଆଜି ପୁରା ଖାଇବି ତତେ

ମୁଁ – ସେ ଆସି ପୁରା ମୋ ଦୁଧ କୁ ଦି ହାତରେ ଧରି ଚିପିବାରେ ଲାଗିଲେ ଯେମିତି ସେ ଭାବୁ ଛନ୍ତି ଏଇଟା ତୁଳା ଗାଡି ପୁରା ଜୋରେ ଜୋରେ ରଗଡି ବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଜୋରେ ଜୋରେ ପାଟି ଗଲି କାଟୁଚି ମତେ ଛାଡିଦିଅ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଃ ଉଃ

 

କୀଟୁ -ସାମ୍ବଲେ ଲୋ ମଜା ଆସିଯିବ ରାତି ଯାକ ପଡିଛି କାଇଁ ପାଟି କରୁଛୁ ଶାଳୀ ରାଣ୍ଡି ମାଇକିନା ବେଧ ଆଜି ଗେହିଁକି ତୋ ବୀଆ ଆଉ ଗାଣ୍ଡି ଫାଡ଼ି ଦେବି, ତମେ ଵି ମତେ ଗଲି କରନ୍ତୁ ପୁରା ଖୋଲା ଖୋଲି କଥା ହୁଅ ଯାହା ମନ କୁ ଅଶୁଛି ଗଳି  କର

 

ମୁଁ – ପ୍ଲିଜ଼ କିଛି କୁହନ୍ତୁ ନି ହଇରାଣ କରନ୍ତୁ ନି ଯାହା କରିବାର ଅଛି କରିକି ଯାନ୍ତୁ, ଏତିକି କହିଛି ସେ ମୋ ବ୍ରା କୁ ଉପରକୁ ଟେକୀକି ଦେଇ ଦୁଧ କୁ ବାହାର କରିଦେଲେ ବାହାରକୁ ଆଉ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ଜୋରେ ପାଟି କଲି ଆଆ କାଟୁଚି ଚିପି ହୋଇ ଯାଉଛି ଖୋଲି ଦିଅ  ବ୍ରା

 

କୀଟୁ – ହଉ ଲୋ ରାଣ୍ଡି ଖୋଲି ଦଉଛି

ମୁଁ – ସେ ମୋ ପିଠି ତଳେ ହାତ ପୁରେଇ ଟେକି ଦେଲେ ମାନେ ଯେମିତି ବସି ଲା ପରି ମୋ ହାତ ଉପରକୁ କରି ନାଇଟ ଖୋଲି ଦେଲେ ତାପରେ ପଚାରି ପଟୁ ବ୍ରା କୁ ଖୋଲି କାନ୍ଧ ରୁ ବାହାର କରି ଫୋପାଡ଼ି ଦେଲେ, ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅନାଇ ଥାଏ କଣ କରୁଛନ୍ତି ଏ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଯେମିତି ଗଛରେ ଦିଟା ବଡ ବଡ଼ ଅମୃତଭଣ୍ଡା ଫଳିଛି ଦି ହାତରେ ରଗଡ଼ିକି ଆଃ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ସେ ଦୁଧ କୁ ଟିକେ ଖାଇବାରେ ଲାଗିଲେ ମୁଁ ସେମିତି ତାଙ୍କୁ ସହ ଯୋଗ କରୁ ଥାଏ

Dedhasura Mate Madi basi Gehin Dele  -2

 

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ nextpage କୁ ଯାଅନ୍ତୁ

7 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *