ଦିଅର ଟୋକା ଲେଭେଇଲା ମୋ ବିଆ ର ଜ୍ଵାଳା 

ଦିଅର ଟୋକା ଲେଭେଇଲା ମୋ ବିଆ ର ଜ୍ଵାଳା 

diara toka liveila mo bia ra jwala

 

ସେକ୍ସକାହାନ୍ନୀ ର ମୋର ପାଠକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଁ ଏକ  ଭିର୍ନ ସ୍ବାଦର ମୋ ଭାଉଜ ଗପ ନେଇ ଆସିଛି ମୋର ଆଶା ଯେ ଏ ଗପ ଟି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିବ। ମୋର ଚେଷ୍ଟା ଏମିତି ଜାରି ରହିବ ଓଡିଶା ର ପ୍ରତୀଟି  ଲୋକ ଙ୍କ ପାଖରେ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ର ଗପ ପହଞ୍ଚେଇବା ପାଇଁ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଯୌନ ଲାଳସାକୁ  ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେବ ॥ଅବଶ୍ୟ  ମୋର ଆଶା ଯେ ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଏମିତି ଷ୍ଟୋରି ପଢୀ ରାତିରେ ଭଲ ନିଦ ଆସୁଥିବ ॥।ଆଉ ସେକ୍ସ କାହାନ୍ନୀ ସବୁ ବେଳେ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିଛି କେମିତି ଆମ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଯୋଡି ହେବେ ଆମ ସାଇଟ ରେ ।ବନ୍ଧୁ ଗଣ ଏମିତି ଷ୍ଟୋରି ପଢିକି ଦେହକୁ ନେବେନି କାମୁକତା ଜଗେଇବା ପାଇଁ ଏଇଟା ଗୋଟେ  ଆମର ଛୋଟ ପ୍ରୟାସ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସାଙ୍ଗରେ ଯଦି ଏମିତି କାହାଣୀ ମିଶୁଥାଏ ତେବେ ଆମକୁ କ୍ଷମା କରିବେ ।

ସୁଦୂର ବରମପୁରରୁ ମାନସ ପଠେଇଛନ୍ତି ଯ ଯାହା କି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ  ଘଟିଛି ।ଚାଲନ୍ତୁ ଷ୍ଟୋରି ଉପରକୁ ଜୀବ

ଆମ ଭାଉଜ ଟିକେ ବୟସରେ ବଡ ହେଲେ ବି ଚେହେରଟା ଅବିବାହିତ ଝିଅ ପରି ଦିଶେ କାରଣ ତାଙ୍କ ପତଳା ଶରୀର କୁ ଗୋଲ ମୁହଁ  ଖୁବ ମନୁଥାଏ ହେଲେ ତାଙ୍କ ଶରୀର ତୁଳନା ରେ ତାଙ୍କ ଦୁଧ ମାନେ ଟିକେ ବଡ ବଡ ଗୋରା ଶରୀର କୁ ଦୁଇ ଦୁଧ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗୁଥାଏ। ତାଙ୍କୁ ମୁଁ ଯେବେ ଦେଖେ ମୋ ଦେହ କଣ ହେଇଯାଏ …

ଏତେ ସୁନ୍ଦର ରୂପ ଥାଇକି ନଥିଲା ପରି କାରଣ ସେ ଅତି ଗରିବ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ବେଶ ଭୁସା ଅତି ହୀନିମଣିଆ ହୋଇ ସବୁ ଗୁଣକୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥାଏ॥ହେଲେ ଆମ ଆକାଶ ଭାଇ କିନ୍ତୁ ସବୁବେଳେ  ଦେଖି ରହି ପାରେନୀ |ଦିନେ ସେ ଯାଇ ଦିନେ ତାକୁ ତାଙ୍କ ଘର ଦ୍ଵାରା ସବୁ ପଚାରିଲା ଆଉ ପରଦିନ ନେଜେ ଯାଇ  ତା ମା ବାପାଙ୍କ ସହ ଦେଖା କରି ପହଞ୍ଚି ଯାଇ ଆମ ଭାଉଜ ର ହାତ ମାଗିଲା |ମା ବାପା ବି ଆକାଶ ଭାଇ ଙ୍କୁ ସବୁ ପଚରା ଉଚୁରା କରି

ବାହାଘର ଫାଇନାଲ କରିଦେଲେ ।ପନ୍ଦର କୋଡିଏ  ଦିନରେ ବାହାଘର ଆଉ ଆମ ଭାଉଜ ବୋହୁ ହେଇ ଆସିଗଲେ ।

ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ  ଆକାଶ ଭାଇ ଘରେ ଭିଡ ଲାଗିଗଲା ଗାଁ କଥା ତାପରେ ପୁଣି ଆମ ଆକାଶ ଗୋଟେ ଅପ୍ସରା ଭଳି ବୋହୁ ତେ ଆଣିଛି ।ଆରେ ପାଠକ ମାନେ ମୁଁ ଏପରୟନ୍ତ ଆମ ଭାଉଜ ନା କହିନୀ ।ସେ ଆମ ସୁଷମା ଭାଉଜ

ଯଋ ଭିତରେ ବନ୍ଦାପନା ସଋ ଗଲା ଆଉ  ଚଉଠି ରାତି  ଆସି ପାଖେଇଲା ଆଉ ଆମ ସୁଷମା ଭାଉଜ ଭାବିଥିଲେ ଆଜି ମୋ ବିଆ କୁ ଗୋଟେ ମୁଷଳ ବାଣ୍ଡ ଗେହିଁ ବ ଆଉ ମୋ ବିଅ କୁ ଶାନ୍ତି କରିବ କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସବୁ ଭାବନା ମାଟିରେ ମିଶିଲା ପରି କାରଣ ଆମ ଆକାଶ ଭାଇ ର   ଲମ୍ବ ବାଣ୍ଡ ନୁହେଁ ମୋଟେ 4 ଇଞ୍ଚିଆ ଆଙ୍ଗୁଠି ପରିକା କଣ କରିବେ ବାହା ହେଇଛନ୍ତି  ଯେତିକି ହେବ ଗେହୀନ କି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ । ଏତିକି ଭିତରେ ମୋ ବ୍ୟତୀତ ବୁଢୀ ସାସୁ ଆଉ ମୋ ନଣନ୍ଦ  ଯାଇଥାନ୍ତି ପଡିଶା ଘରକୁ ଆଉ ଭାଇ ତ ଠିକ 10ବାଜିଲା  ଆତ୍ରେ ଅଫିସ ପଳେଈ ଯାନ୍ତି ଫେରନ୍ତି ରାତି  7 ଟାରେ । ସବୁ ଜାଣିଲ ପରି ପହଞ୍ଚିଗଲେ ଆଉ ପଚାରିଲେ ଭାଇ ତ ନିଶ୍ଚୟ ମନ କୁ ଜାଣିରାତି ସାରା ତାଙ୍କ କୋଳରେ ଶୁଆଇ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଖୁସ କରୁଥିବେ।

ଭାଉଜ କହିଲେ ଅଧୂଆ ମୁହଁରେ ସେ ବାଜେ କଥା ଛାଡ କୁଆଡେ ଆସିଥିଲ କୁହ ତ ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତମ କୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ  ଆସିଛି ।ସତ କୁହ ଭାଇଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଖ ପଉଚ ନା ଦେବି କହି ସେ ତ ବାଣ୍ଡ ଚାରି ପାଖେ ହାତ ତା ବୁଲେଇ ଜିଭ କୁ ଓଠ ଚାରିପାକେ ବୁଲେଇବାକୁ ଲାଗିଲି ଭାଉଜ ଦେଖିଲେ ଗୋଟେ ମିନିଟ ରେ ବାଣ୍ଡ ଲମ୍ବ ଖୁଣ୍ଟ ପରି ଛିଡା ହୋଇଗଲାଣି ।ଭାଉଜ ଟିକେ ସରମି ଯାଇ କହିଲେ  ତୁମ ବାଣ୍ଡଭଳି ତମ ଭାଇଙ୍କ ବେଣ୍ଟ ବଡ ନାଇଁ।କେବଳ ନାମ କୁ ମାତ୍ର କରିବା କଥା କେବେ ବାହାରେ କେବେ ନାଇଁ ମନ କୁ ମାରି ରହିଗଲେ ହେଲେ ଏକଥା ଶୁଣି ମୁଁ ଆଉ ରହିପାରିଲିନି ।ମୁଁ କହିଲି କାହିଁକି ଭାଉଜ ତମ ଦିଅର  କଣ ମରିଗଲା ଭାଉଜ କହିଲେ କାହିଁ ସେପରି କହୁଛ ।ତାପରେ ମୁଁ ସିଧା ମୋ ଲୁଙ୍ଗୀ ଭିତରୁ ବାଣ୍ଡ ତା ବାହାର କରି ଭାଉଜ କୁ କହିଲି ଦେଖ ଏ ତା ତୁମ ସେବା କରିବା ପାଇଁ କିପରି ଉସ୍ଚୁକ ହେଲାଣି ।

 

ଭାଉଜ ଦେଖିଲେ ଯେ ମୁଷଳ ପରି ହୋଇଛି ପୁଣି  ଗୋଲାପି  ଟୋପି ସାପ ଭଳି ଫଁ ଫଁ କରୁଛି ତଥାପି କହିଲେ ହଇରେ ବେଶରମ କିଏ ଆସିଗଲେ କଣ କହିବେ ତାକୁ ଲୁଚାଇ ଦିଅ ଯାହା କରିବା କଥା କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ଖାତା ଉପରେ କରିବା ଯେ ସୋଭା ଦିଶିବ ତାପରେ ମୁଁ ଆଉ କଣ ସମ୍ଭଲିବି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଦଉଡି ଯାଇ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି

ସିଧା ଲଙ୍ଗଳ ହେଇପଡି ଭାଉଜ ଆଗରେ ଛିଡା ହୋଇଗଲା।ଭାଉଜ ତା ସେପରି ବାଣ୍ଡ କଥା ଭାବି ଭାବି ନିଦ ହେଉ ନଥିଲା ଆଜି ନିଜ ପାଖରେ ପାଇ ଦେଖିକି କେମିତି ରହିବେ ଦଉଡି ଆସି ବାଣ୍ଡ କୁ ଦୁଇ ହାତରେ ଧରି ହଲେଇବାରେ ଲାଗିଗଲେ ଆଉ ଗୋଟେ ମିନିଟ ନା ଯାଉଣୁ ବସି ପଡି ମୋ ବାଣ୍ଡ କୁ ପାଟିରେ ଚୂଷିବାରେ ଲାଗିଲେ ।

ମୁଁ ବି କମ ନଥିଲି ସେ ଭାଉଜକୁ ଳଙ୍ଗଳା କରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଆଉ ଫାଡି ରେ ହାତ ବୁଲେଇବାରେ ଲାଗିଗଲି ଆଉ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଲଙ୍ଗଳା କରି ତାଙ୍କ ଦୁଧ ଚୂଷିବାରେ ଲାଗିଗଲି।ତାଙ୍କର ଯାଉ ବଡ ବଡ ଦୁଧ ତ ବି ପୁଣି ମୋ ଆଖି ସାମ୍ନାରେ  ଏତେ ବଡ ଦୁଧ ପାଟିରେ ନବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥାଏ ହେଲେ ଜାଗା ହଉନଥାଏ  ତଥାପି ମନବୋଧ କରି ଚୁଚୁମି ଥାଏ। ଏମିତି ଚୁଚୁମୁ ଥାଏ ଯେମି ଟି ମୁଁ ଛୋଟ ବେଳେ ପପି ବୋତଲ ରୁ  କ୍ଷୀର ପାଇଁ ବୋତଲ କୁ ଚୁଚୁମି ଥିଲି  ।ହା ହାଆ ।।ଆଉ ମଝିରେ  ତାଙ୍କ ବୀଆ ର ହାତ ବୁଲେଇ ଆଣୂଥଏ।ମୋ ମନ ଯାଇ ସ୍ଵର୍ଗ ରେ ଘୂରୁଥାଏ ।ଭାଉଜ ବି ସବୁ ଖୁଲମ ଖୁଲ ଲାଜ ନକରି ଦେଖେଇବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି ।ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତମ ବୀଆ ର ଗାତ ବହୁତ ଟାଇଟି ଅଛି ତା ଭାଉଜ କହିଲେ ଦେଖୁଛ କଣ ସେଥିରେ ବାଣ୍ଡ କୁ ପୁରେଇ ଫଟେଇ ଦିଅ ମୁଁ ସତକୁ ସତ ବାଣ୍ଡ ପଶେଇଲ ବେଳକୁ ଭାଉଜ ତା ରଡି ଛାଡିଲେ ଆରେ କଣ କରୁଛ ମୁଁ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ତା ଅଛି ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ଗୋଟେ ମିନିଟ ପରେ ତମ ବୀଆ ମୋ କବଜା ରେ ଥିବ ଦେଖିବ ।ଭାଉଜ କହିଲେ ବେକାର କଥା ଆରେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ସିନା ମୋ ବୀଆ ଭିତରେ ପସିକି ରହିଯିବ ହେଲେ ମୁଁ ତାକୁ କେମିତି ସମ୍ଭାଳିବି ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ଚିନ୍ତା କରିବି ସେତେବେଳେ ଠିକ ଅଛି କହି ମୁଁ ତା ବୀଆ ରେ ଗେହୀନ ବାରେ ଲାଗିଲି ହେଲେ ଭାଉଜ 10 ମିନିଟ ପର୍ଯନ୍ତ ବୀଆ ରସ ଦେଲେ ନାଇଁ।

ମୁଁ କହିଲି ଭାଉଜ ତୁମ ବୀଆ ର ବି ଦମ ଅଛି 10 ମିନିଟ ହେଲାଣି ରସ ଦେଊ ନି ଭାଉଜ କହିଲେ ବନ୍ଦ କର ନାଇଁ ଏବେ ପାଖେଇ ଆଶିଲାଣି  ଆଉ ଗୋଟେ ମିନିଟ ରେ ବାହାରି  ଯିବ ହେଲେ ତୁମେ କେତେ ବେଳେ ମୋ ବୀଆ ଭିତରେ ରସ ଦେବ ମୁଁ ଏବେ ବହୁତ ସମୟ ଅଛି ମୁଁ ତୁମ ବିଆ ଠୁ ପାଞ୍ଚ ଛ ଥର ରସ ପାଇଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତମକୁ ଏକ ସଙ୍ଗେ ଗୋଟେ କପ ଦେବ ଭାଉଜ କହିଲେ ଠିକ ଅଛି ଆଜି ମୁଁ ତୁମ ବାଣ୍ଡ କରାମତି ଦେଖ କଲି କି ପୁଣି କଥାବାରତା  ଯଦି ଭଲ କରି ବାହାର ନ କରିବା ତ କାଲୀ   କି ଦେଖିବ। ତାପରେ ମୁଁ କହିଲି ହାଉ ତା ହେଲେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ର କରାମତି ଦେଖିବାକୁ ପଡିବ କହି ଆହୁରି ଜୋରେ ରେ ଗେହୀନ ବାରେ ଲାଗିଗଲି ।ମୋ ଭାଉଜ ଖାଲି ସଁ ସଁ କରୁଥାନ୍ତି ଆଃ ଆହି  ଅଃହ  ଇଃହ ଏମିତି ସବୁ….ଭାଉଜ ର ସେଣ୍ଠି ଖାଲି ଉଠୁଥାଏ ପଡୁଥାଏ ଆଉ ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ରେ ଠାରେ ରସ ଛାଡୁ ଥାଏ ଏପରି ପଚାଶ ମିନିଟ  ଗେ ହିଁଲା ବେଳକୁ ଭାଉଜ କହିଲେ ସାବାସ ମୋ ଡିଅର ୟାକୁ ହିଁ  ଗେହିଂବା କହନ୍ତି ।ମୁଁ ତ ଗଣି ନାଇଁ ହେଲେ ଭାବୁଛି ପାଖାପାଖି ସାତ ଆଠ ଥର ବୀଆରୁ ପଣି ଦେଇଥିବ। ମୋ ସେଣ୍ଠି ବି ଅସ୍ଥିର ହେଲାଣି ଏବେ ଆଉ ଡେରି ନକରି ଭକ ଭକ କରି ଗେହିଁଦିଅ ଯେ ତୁମ ବାଣ୍ଡ ରୁ ବି ରସ ବାହାରିଯାଉ ।

 

ମୁଁ କହିଲି ଏବେ ମନ ମ୍ଯାନିଲା ତା କାଲି ଏପରି ଖୁସିରେ ଗେହାଁ ଦବ ତ ତା କୁହ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ କେଉଁ ଆଦେଶ ହେଉଛି ଭାଉଜ କହିଲେ ହଇରେ ବେଧୁଆ ଟୋକା ବାଣ୍ଡ ପାଇଁ ଆଉ କଉ ଆଦେଶ ଦେବ ମୋ ବୀଆ କୁ ହୁଲୁସ୍ତୁଲ କରି କିପରି ଗେହିଂଲ ଦେଖିଲ କି ନାଇଁ ମୋ ବୀଆ କିପରି ବିକଳିଆ ହେଉଥିଲା ହେଲେ ଆହୁରି ଗେହିଂବୀ ଗେହିଂବୀ କହି ମୋ ବୀଆ କୁ ବୁଝେ ସୁଝେ ଖୁସି କରୁଥିଲି॰ପ୍ରତିଦିନ ଏପରି ଗେହୀନ ଗେହୀନ ମୋ ବୀଆ କୁ ଖୁସ କରିଦିଅ ମୋ ସୁନା ବାଣ୍ଡ ର ରାଜା କଥା ମାନୁଥିବ ।ଏମିତି କିଛି ନିଜର ଅନୁଭୂତି ଆମ ସହିତ ବନତନ୍ତୁ ଆଉ ନିଜ ଷ୍ଟୋରି ପଢନ୍ତୁ।

 

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

 

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!