Didinka Dui Jhia Maa Sahita Samil Hele – SexKahanni.COM

Didinka Dui Jhia Maa Sahita Samil Hele

ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଇ ଝିଅ ମା ସହିତ ସାମିଲ ହେଲେ

Didinka Dui Jhia Maa Sahita Samil Hele

Didinka Dui Jhia Maa Sahita Samil Hele  ହାଏ ମୋର ପ୍ରିୟ ସେକ୍ସ ଷ୍ଟୋରୀ ପାଠକ ପାଠିକା ଗଣ.  ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୋ ତରଫରୁ ନମସ୍କାର.  କୌଣସି କାରଣ ବଶତଃ ମୋର ଷ୍ଟୋରୀ ଲେଖିବା ବିଳମ୍ବ ହେଲା.  ତ ସିଧା କାହାଣୀ ଉପରକୁ ଯିବା । ଯଦି ଆପଣମାନେ ମୋର କାହାଣୀକୁ ପଢି ନାହାନ୍ତି ତେବେ ତଳେ ଦିଆଯାଇଥିବା ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ କରି ପଢି ପାରିବେ ।

ପ୍ରଥମ ଭାଗରେ କହିଥିଲି ଆମେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଦିଦିଙ୍କୁ କିପରି ଗେହିଁଲୁ.  ଏଥର ତାଙ୍କ ଝିଅ ମାନଙ୍କର ପାଳି ପଡିଲା.  ଦିଦିଙ୍କୁ ରାତିରେ ଆମେ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ପୁରା ଯମେଇକି ମଜ଼ା ଦେଉ ଏବଂ ନେଉ.  ଦିଦିଙ୍କ ବଡ ଝିଅ +3science ପଢେ ଓ ସାନ ଝିଅ ନବମ ପଢେ.  ଦୁଇ ଜଣଯାକ ଦେଖିବାକୁ ପୁରା ବଢିଆ ମାଲ ବଡ ଝିଅ ର 34-30-36 ଓ ସାନ ଝିଅ ର 30-28-28.  ଗୋଟେ ରାତିରେ ଦିଦିଙ୍କୁ ଆମେ ଦୁଇ ଜଣ ସବୁ ରାତି ପରି ତାଙ୍କ ବୀଆ ଓ ଗାଣ୍ଡିରେ ପୁରେଇ ପେଲୁଥିଲୁ.  ଦିଦିଙ୍କ ଝିଅ ର ସେଦିନ ବର୍ଷା ହେବାରୁ କାଚିଙ୍ଗ class ଶୀଘ୍ର ଛୁଟି ହେଇଗଲା.  ତ ସିଏ ଶୀଘ୍ର ଘରକୁ ଚାଲି ଆସିଲା.  ବର୍ଷା ରାତିକୁ ଦି ଦି ଟା ବାଣ୍ଡକୁ ନେଇଥିବାରୁ ଦିଦିଙ୍କ ଚିତ୍କାର ଜୋର ରେ ହଉଥିଲା.

ସେ ସମୟରେ ଆମକୁ ଗାଡି ଶବ୍ଦ ଶୁଭିଲା ନାହିଁ ତ ଦିଦିଙ୍କ ଝିଅ ମାନେ ଆସିକି କବାଟ ପାଖରେ ପହଂଚି ଗଲା ବେଳକୁ ଦିଦି ଖାଲି ଆଃ ଓଃ ମରିଯିବି ଲୋ ମା ଆହୁରି ଜୋରେ କର ଏଇ ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଲେ.  କବାଟ ଖୋଲି କଣ ହେଇଚି ଦେଖିଲା ବେଳକୁ ଦିଦିଙ୍କ ଗାଣ୍ଡି ଓ ବୀଆ ରେ ଦି ଦି ଟା ବାଣ୍ଡ ତଳ ଉପର ହେଉଛି.  ୩ ଜଣ ଙ୍କ ଦେହରେ ସୁତା ଖଣ୍ଡେ ବି ନାହିଁ. ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆମେ ୩ ଜଣ କାଠ ହେଇଗଲୁ କିନ୍ତୁ ବାଣ୍ଡକୁ କାଢି ନଥାଉ.

ତାପରେ ସାହସ କରି ତାଙ୍କରି ସାମ୍ନାରେ ଗେହିଁ ଚାଲିଲୁ ଦିଦି ଛାଡିଦିଅ ବୋଲି କହୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆମେ ପେଲି ଚାଲିଥାଉ.  କିଛି ସମୟରେ ଆମର ବାହାରିବ ସମୟରେ ବାଣ୍ଡକୁ ବାହାର କରି ଦିଦିଙ୍କ ଉପରେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ପକେଇ ଦେଲୁ ଆଉ ସେମିତି ଲଙ୍ଗଳା ହୋଇ ତାଙ୍କ ଆଗରେ ଠିଆ ହେଲୁ ଯେହେତୁ ବର୍ଷା ହେଉଛି ତେଣୁ ସେଠି ରହିବୁ ବୋଲି ଘରେ ଫୋନ କରି କହିଦେଲୁ.

ସେମାନେ ବି ଓଦା ଡ୍ରେସ ରେ ଥିଲେ ତେଣୁ ତାଙ୍କର ଦୂଧ ବାହାର କୁ ଦେଖାଯାଉ ଥିଲା.  ଆମେ ଆମର ବାଣ୍ଡକୁ ଦିଦିଙ୍କୁ ଚୁଚୁମେଇଲୁ ଯେମିତି ଆଉଥରେ ଟାଣ ହୋଇଯିବ ମା ର ଏମିତି ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଝିଅଙ୍କର ବି ଟିକେ ଇଚ୍ଛା ହେଉଥିଲା.  ତା ପରେ ଦିଦି ତାଙ୍କୁ ସବୁ କଥା କହିଲେ. ଦେଖ ତୁମ ବାପା ଚାଲିଯିବାର ଅନେକ ଦିନ ହେଲାନି ତୁମେ ତ ବଡ ହେଲନି ଗୋଟେ ନାରୀର ମନ କଥା ବୁଝି ପାରୁଥିବ । ମୁଁ ମୋର ନିଜକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରି ପାରିଲି ନାହିଁ ତେଣୁ ସେମାନଙ୍କ ସହ….   ତା ପରେ ସେମାନେ ଦିଦିଙ୍କ ଦୁଇ ଦୂଧ କୁ ଚିପି ବିଆରେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇଲେ ତା ପରେ ଆମେ ଆମର ବାଣ୍ଡକୁ ତାଙ୍କ ଓଠ ଭିତରେ ପୂରେଇଲୁ.

ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ଦୁଧକୁ ଚିପି ଚାଲିଲୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସ ଖୋଲି ତାଙ୍କ ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ଚାଟିଲୁ ସେମାନେ ଖାଲି ଚିଲେଇ ଚାଲିଲେ.  ଆଉ ଦିଦିଙ୍କ ବିଆକୁ ଚାଟି ଲେ ତା ପରେ ପ୍ରଥମେ ବଡ ଝିଅ ସହ ମୋର କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଲି ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ହାତରେ ନେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇଲା । ସେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ କିଛି ସମୟ ଲଗାତାର ପାଟିରେ ପୁରେଇ ବାଣ୍ଡକୁ ଆଗ ପଛକରିବାରେ ଲାଗିଲା ମୋ ବାଣ୍ଡରୁ ଆପେ ଆପେ ବୀର୍ଯ୍ୟ ବାହାରିବା ରେ ଲାଗିଲା । ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପୁରା ଜୋସରେ ଆସି ସାରିଥିଲୁ । ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ମୁଁ ତାର ଦୁଧକୁ ଅନେକ ସମୟ ହେଲା ଚୁଚୁମୁଚି । ଯେତେବେଳେ ତାର ଦୁଧ ପୁରା ଲାଲ ହୋଇଗଲା ମୋତେ ଲାଗିଲା ମୁଁ ଏବେ ତାର ଯୋନିର ବାଣ୍ଡ ପୂରେଇବା ଦରକାର ।

ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ତାର ବିଆ ପାଖକୁ ଗଲି ଦେଖିଲି ବିଆରେ ଗୋଟେ ହେଲେବି ବାଳ ନାହିଁ । ବିଆ ପୁରା ଚିକନିଆ ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ବିଆକୁ ଦେଖି ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନଥିଲି । ମୁଁ ତାର ବିଆ ଉପରେ ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ରଖି ବିଆର ଚାରିପଟେ ବୁଲେଇଲି । ସେ ଶିରରଣରେ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଉଁ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ଆଃ ହୋଇ ଶିତ୍ସକାର ମାରିବାରେ ଲାଗିଲା ।

ମୁଁ ଧିରେ କରି ତାର ଯୋନିରେ ମୋର ବାଣ୍ଡକୁ ପଶେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଲି, କିନ୍ତୁ ମୋ ବାଣ୍ଡ ତାର ବିଆ ଭିତରେ ପଶୁନଥିଲା । ସେ ତାର ହାତକୁ ତାର ଯୋନିକୁ ରଗଡିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତାର ବିଆ ଚିକ୍କଣ ହେବାରେ ଲାଗିଲା । ତାପରେ ମୁ ତାର ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଆଉଥରେ ସେଟ କରି ଗୋଟେ ଜୋରେ ଧକା ମାରିଲି ଯେଉଁଥିରେ ମୋର ସବୁ ବଳ ଲଗେଇ ଦେଇଥିଲି । ମୋର ଦେଖା ଦେଖି ମୋର ସାଙ୍ଗ ସାନ ଝିଅ ସହ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ କରିଲା ।

ତାର ବି ସେଇ ସମାନ ଦସା ଦି ଜଣ ଯାକ ଖାଲି ଆଃ ମାମା ମରିଯିବି ଛାଡିଦିଅ ବୋଲି କହୁଥାନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଦିଦି କହୁଥାନ୍ତି ଟିକେ ରହିଯା ଦେଖିବ କେତେ ମଜା ଆସିବ କହି ତାଙ୍କ ଦୂଧକୁ ଦଳୁଥାନ୍ତି । ବିଆରେ ବାଣ୍ଡ ଏକାଥରକେ ପଶିଗଲା । ଯେତିକି ଜୋରେ ମୁଁ ତାର ବିଆରେ ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇଲି ସେତିକି ଜୋରେ ତାର ବିଆରୁ ବ୍ଲଡ ବାହାରି ଆସିଲା । ମୁଁ ଜାଣିନଥିଲି ସେ କୁଆଁରୀ ଅଛି ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ତାର ଶରୀର ପୁରା ଟାଇଟ ଥିଲା । ମୁଁ ତାର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଧରି ରଖିଥିଲି । ତାର ଲାମ୍ବା ଗୋଡକ ମୋର କାନ୍ଧ ଉପରେ ରଖିଥିଲି । ମୁଁ ବହୁତ ଜୋରେ ଗେହୁଥିଲି ।

ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!