Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala – SexKahanni.COM

Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala

Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ କାମନା ନିଆଁରେ ବିଧବା ବୋଉ ଜଳିଗଲା

Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala – ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁମାନେ ମୁଁ ରାଜା। ଆଜି ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମୋର ନିଜର ଅନୁଭୂତି କହିବା ପାଇଁ ଯାଉଛି । ଯାହାକି ମୋର ବୋଉ,ମୋରବଡ ଭାଇ ଓ ମୋ ସହ ଘଟିଯାଇଛି । ଏହା ଏକ ସତ୍ୟ ଘଟଣା ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଆମ ଘର ନେମାଳ । ମୁଁ ପେଶାରେ ଜଣେ ଛାତ୍ର। ଆମ ପରିବାରରେ ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ,ଏକ ଭଉଣୀ ଓ ଆମ ବୋଉ । ମୋର ନାମ ରାଜା,ମୋ ଭାଇ ର ନା ପିଣ୍ଟୁ , ସବୁ ଠାରୁ ବଡ ଭଉଣୀ ନା ପିଙ୍କି, ଓ ମୋ ବିଧବା ବୋଉ ର ନା କବିତା । ମୋର ବୟସ ୨୦ ବର୍ଷ,ଭାଇ ୨୪ ବର୍ଷ,ବଡ ଭଉଣୀ ୨୬ ବର୍ଷ ଓ ମୋ ବୋଉ ର ବୟସ ୪୬ ବର୍ଷ।  ଆମ ବାପାଙ୍କ ର ୮ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।ମୋ ବଡ଼ ଭାଇ ଘରେ ରୁହେ , ମୁଁ ଓ ପିଙ୍କି ଦିଦି ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପାଠ ପଢୁ । ପିଙ୍କି ଦିଦି ବହୁତ ୍ କମ ଘରକୁ ଆସେ। ଏଥର କାହାଣୀ କୁ ଚାଲନ୍ତୁ।

ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ ମିଶିକି ସବୁ ଦିନ ରାତିରେ ବିପି ଦେଖୁ , ଆଉ SexKahanni.COM ରୁ sex story padhu।  ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ ମିଶିକି ଗୋଟିଏ ଘରେ ଶୋଉ, ଆଉ ବୋଉ ଅନ୍ୟ ଏକ ଘରେ ଶୁଏ। ଆମର ଆମ ବୋଉ ପ୍ରତି ଖରାପ୍ ଭାବନା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇନଥାଏ । ଆମ ରୁମ ରେ ଟିଭି ଥାଏ, ମୁଁ ଯେବେ ଭୁବନେଶ୍ଵର ରୁ ଘର କୁ ଆସିଲା ବେଳେ କିଛି ବିପି ଡିଭିଡି କାସେଟ ନେଇ ଆସେ ଓ ଆମ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ରାତି ରଞିନ ହୋଇଯାଏ । ଦିନେ ରାତିରେ ଆମେ ବିପି ଦେଖୁ ଥିବା ବେଳେ ଏକ ମା ଓ ପୁଅଙ୍କ ସେକ୍ସ ବିପି ଚାଲିଲା, ଏହା ଦେଖି ଭାଇ ମୋତେ କହିଲା ରାଜା କେତେଦିନ ଆଉ ଏମିତି ବିପି ଦେଖିବା, କାହାକୁ ଗୋଟେ ଗେହିଁବା । ମୁଁ କହିଲି କାହାକୁ ଗେହିଁବା? ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ରାଜା ଆମ ବିଧବା ବୋଉ ଥାଉ ଥାଉ ଆଉବା କାହାକୁ କାହିଁକି ଗେହିଁବା । ମୁଁ କହିଲି ଆମ ବୋଉକୁ, ତୁ କ’ଣ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛୁ ନା କ’ଣ? ଭାଇ କହିଲା ଆଉ ରହିହବନି ରେ , ସେ ପୁଣି କହିଲା କିଛି ହେବନି ତୁ ଡରନା କାରଣ ବୋଉ ବି ଜାଣି ପାରିବନି ଆମେ ତାକୁ ଗେହୁଁଚେ ବୋଲି ।
 
ମୁଁ କହିଲି କେମିତି ସେ କହିଲା  ଆମେ ବୋଉକୁ ବେହୋସ୍ କରି ଗେହିଁବା ।  ମୁଁ କହିଲି ବୋଉକୁ ବେହୋସ୍ କରିବା କେମିତି? ଭାଇ କହିଲା ସେ କଥା ତୁ ଚିନ୍ତା କରନି, ମୋ ପାଖରେ ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ ଅଛି ।    ବୋଉ ସବୁଦିନେ ରାତିରେ ସୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜେ ଖିର ପିଏ ଓ ଆମ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପିଇବା ପାଇଁ ଦିଏ ।  ତ ଭାଇ କହିଲା ଆମେ ବୋଉ ପିଉଥିବା ଖିରରେ ନିଦ ବଟିକା(sleeping tablet) ମିଶେଇ ଦବା ଓ ବୋଉକୁ ମନ ଇଚ୍ଛା ଗେହିଁବା । ଭାଇ କହିଲା କେମିତି ଲାଗିଲା ମୋ ପ୍ଲାନ୍ ଟା, ମୁଁ କହିଲି ମୋତେ ଭାରି ଡର ଲାଗୁଛି । ଭାଇ କହିଲା ଡରିବାର କିଛି ନାହିଁ ତୁ ଖାଲି ମୋ ସାଥ ଦେ, କାଲି ଆମ ପ୍ଲାନ୍ ସଫଳ କରିଦେବା । ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ହେଲେ ଆଜି ରାତି କାଟିବ କେମିତି? ଭାଇ କହିଲା ଚାଲ୍ ତୁ ଆଉ ମୁଁ ମସ୍ତି କରିବା କେମିତି ହେବ। ମୁଁ କହିଲି ମଜା ଆସିବନି , କିନ୍ତୁ ଏହା ଛଡ଼ା ଆଉ ଅନ୍ୟ କିଛି ଉପାୟ ବି ନାହିଁ । ବିପି ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଭାଇ ମୋର pant ଖୋଲିଦେଲା ତାପରେ ମୁଁ ତା pant ଖୋଲିଦେଲି । ମୋ ବାଣ୍ଡକୁ ଦେଖି ଭାଇ ସ୍ତବ୍ଧ ହେଇଗଲା ଆଉ କହିଲା ତୋର ଏତେ ବଡ଼ କେମିତି ହେଲା, ମୁଁ କହିଲି ମୋର ତ ଆରମ୍ଭ ରୁ ଏଠିକି । କିନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ କଥା ମୁଁ  ଭାଇକୁ ଭି ଜାଣେଇନି ଯେ ମୁଁ ଜାପାନୀ ତେଲ ଲଗେଇ ଏମିତି କରିଛି ବୋଲି ।  ଭାଇ ସେ ବାଣ୍ଡକୁ ସାଉଁଳେଇ ପାଟିରେ ପୁରେଇ ଚୋଷିବାକୁ ଲାଗିଲା । ଓଓଓଓଓ କି ମଜା:::::::::, ମୁଁ ବି ଭାଇର ବାଣ୍ଡକୁ ଚୋଷୁଥିଲି ।  ଶେଷରେ ଭାଇ ମୋ ପାଟିରେ ଓ ମୁଁ ତା ପାଟିରେ ପଡ଼ିଗଲି, ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ଶୋଇ ପଡିଲୁ ।
ପରଦିନ ସକାଳୁ ବୋଉ ଆସି ଡୋର ଖୋଲିଲା ତ ଆମେ ଦୁହେଁ ଉଠିଲୁ, ସେଦିନ ସକାଳୁ ବୋଉକୁ ଦେଖି ଖୁସି ଲାଗିଲା ।  ପରେ ଭାଇ କହିଲା ଆଜି ରାତିରେ ହିଁ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା, ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ଭାଇ କହିଲା ବଜାରରୁ ଆସିବା ବେଳେ ଗୋଟେ strip ନିଦ ବଟିକା ନେଇ ଆସିବୁ ।
ମୁଁ ହଁ କହି ଚାଲି ଆସିଲି ।  ଫେରିଲା ବେଳକୁ ମୁଁ ଗୋଟିଏ strip ନିଦ ବଟିକା ଓ  ୧୨ଟା କଣ୍ଡମ୍ ଆଣିଲି ।  ପରେ ଗାଧେଇ ସାରି ଖାଇବା ବେଳେ ଆମେ ପରସ୍ପରକୁ ଅନେଇ ହସୁଥାଉ।  ମୁଁ ବୋଉକୁ ଦେଖି ଭାବୁଥାଏ ଆଜି ତମେ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଗେହିଁବା ହବ। ଖାଇବା ପରେ  ଭାଇ ଆଉ ମୁଁ ପୁଣି ଥରେ  ଆମ ରୁମକୁ ଯାଇ ବିପି ଦେଖି ରାତି ପାଇଁ ଆମ ବାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲୁ। Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala
ଏବେ ଆସିଗଲା ସେହି ରାତି ଯାହାକୁ ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲୁ। ରାତିରେ ରୁଟି ଆଉ ଭଜା  ସମସ୍ତେ ଏକାଠି ଖାଇବା ପରେ ବୋଉ ଆମ ପାଇଁ ଖିର glass ଧରି ଆମ ରୁମକୁ ଆସିଲା, ଭାଇ ମୋତେ ଠାରି କହିଲା ନିଦ ବଟିକା ଦେ ବୋଲି ।  ମୁଁ ତାକୁ ନିଦ ବଟିକା ଦେବାପରେ, ସେ ବୋଉକୁ କହିଲା ରହ ଟିକେ ମୁଁ ମୁତିକି ଆସେ ଖିର ପିଇବି । ସେ ଗଲା ମୁଁ ଆଉ ବୋଉ ବସିକି କଥା ହେଲୁ, ପ୍ରାୟ ୧୦min ପରେ ସେ ଆସିଲା ଓ ଆମେ ଦୁହେଁ ଖିର ପିଇବା ପରେ ବୋଉ ଆମ ରୁମରୁ ପଳେଇଲା । ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି କୁଆଡେ଼ ଯାଇଥିଲୁ। ସେ କହିଲା ମୁଁ ରୋଷେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ବୋଉର ଖିର glass ରେ ନିଦ ବଟିକା ମିଶାଇ ଦେଇ ଆସିଛି । ମୁଁ କହିଲି you’re great bro…। ମୁଁ କହିଲି ନିଦ ବଟିକାର ଅସର କେତେ time ଭିତରେ ଦେଖାଯିବ। ଭାଇ କହିଲା ମୁଁ ତ ଜାଣିନି ତଥାପି minimum 30 min ରହିଯିବା । ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ତା ପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବସି ସେକ୍ସ୍ movie ଦେଖିଲୁ ।  ହିଟ୍ ଦେବାରେ ଲାଗିଗଲୁ। ୨୦min  ପରେ ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଚାଲ ଯିବା ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରୁନି ।  ଭାଇ କହିଲା  ହଉ ଚାଲେ, କ’ଣ ତୋ ବାଣ୍ଡ  ପୁରା ଟେଜ୍ଞେଇ ଗଲାଣି ନା କ’ଣ? ମୁଁ କହିଲି ହଁ::::::;;;;;;;;;
ପରେ ଆମେ ଦୁଇ ଭାଇ ବୋଉ ର ରୁମକୁ ଗଲୁ, ବୋଉ ବେଡ୍ ଉପରେ ଶୋଇ ଥିଲା ରୁମ ଲାଇଟ ବନ୍ଦ ଥିଲା ।  ବୋଉ ଶୋଇ ପଡ଼ିଛି କି ନାହିଁ sure ହେବା ପାଇଁ ଆମେ ବୋଉ ପାଖକୁ ଯାଇ ତା’ର  ଗୋଡ ମୋଡିବାର ବାହାନା କଲୁ, କିଛି ସମୟ ପରେ ବୋଉ କିଛି ନ କହିବାରୁ ଭାଇ ବୋଉ ର ବ୍ରା ଭିତରୁ ଦୁଧକୁ ଚିପି ପକେଇଲା । ବୋଉ କିଛି ନ କହିବାରୁ ଭାଇ ଓ ମୁଁ sure ହୋଇ ଗଲୁଯେ ନିଦ ବଟିକା କାମ କରିଛି । ତାପରେ ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଚାଲ ଆମେ ବୋଉକୁ ଆମ ବେଡ଼ରୁମକୁ ଟେକି ନେଇଯିବା। ତାପରେ ଆମେ ସେହିପରି କଲୁ । ଆମ ରୁମକୁ ବୋଉକୁ ନେଇ ବେଡ଼ରେ ଶୁଆଇ ଦେଇ କବାଟ, ଝରକା ବନ୍ଦ କରି ଦେଲୁ । ଟିଭି ରେ ସେକ୍ସ୍ movie ଚାଲିଥିଲା ।
ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଭାଇ ଆମେ କ’ଣ ସତରେ ନିଜ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବା । Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala
ଭାଇ କହିଲା ତୁ କ’ଣ ଆହୁରି confused ଅଛୁ। ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଇ ଆମେ ଦୁହେଁ ଯଦି ବୋଉ କୁ ଗେହିଁବା ଓ ବୋଉ ବିଆରେ ଆମ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିବା ତାହେଲେ ବୋଉର ପ୍ରେଗନାଂଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ଇଏ କଥା ତ ମୁଁ ଆଗରୁ ଭାବିନଥିଲି । ତାହେଲେ କ’ଣ  ଆମ ପ୍ଲାନ୍  cancel । ମୁଁ କହିଲି ନାଇଁ ଭାଇ ମୋ ପାଖରେ ଗୋଟେ ପ୍ଲାନ୍ ଅଛି। ଭାଇ କହିଲା ଆରେ କହ, ମୁଁ କହିଲି ଆମେ କଣ୍ଡମ୍ ଲଗେଇ ପେଲିବା । ଭାଇ କହିଲା ହଁ ବଢିଆ ଆଇଡ଼ିଆ ଦେଲା କଣ୍ଡମ୍ ଏତେ ରାତିରେ କୋଉଠୁ ଆଣିବା । ମୁଁ କହିଲି ଚିନ୍ତା କରନା ମୁଁ ଆଣି ଦେଇଚି , ଭାଇ କୁ 12ଟା କଣ୍ଡମ୍ ଦେଇ ଦେଲି ।
ଭାଇ କହିଲା 12ଟା କ’ଣ ହେବ?  ମୁଁ କହିଲି ମୁଁ ୬  ଦିନ ରହିବି ତ ପ୍ରତି ଦିନ ୨ଜଣଙ୍କର  ୨ଟା ଲେଖା ok? ହଁ ବୁଝିଲି ୬ଦିନ ପରେ ତୁ ସିନା ପଳେଇବୁ,ହେଲେ ମୁଁ କ’ଣ କରିବି? ମୁଁ କହିଲି ସେ କଥା ତୁ ବୁଝିବୁ ।
ତାପରେ ଆମେ ଦୁହେଁ କିଛି ସମୟ ବିପି ଦେଖିଲୁ, ହିଟ୍ ହେଲୁ, ବାଣ୍ଡ ଧିରେ ଧିରେ ଠିଆ ହେଲା ଓ ବାଣ୍ଡରୁ ପାଣି ବାହାରିବା ଆରମ୍ଭ ହେଲା ।   ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ଚାଲ ଭାଇ ଏବେ ବୋଉର ଶାଢ଼ୀ, ବ୍ଲାଉଜ, ସାୟା,    ବ୍ରା, ପ୍ୟାଣ୍ଟି(ଚଡ଼ି) ସବୁ ଖୋଲି ପକେଇବା, ଭାଇ କହିଲା ହଉ । ଭାଇ ବୋଉର ଶାଢ଼ୀ, ବ୍ଲାଉଜ,ବ୍ରା ଖୋଲି ପକେଇଲା, ମୁଁ ବୋଉର ସାୟା ଓ ଚଡ଼ି ଖୋଲିଦେଲି । ବୋଉ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ରା ପିନ୍ଧିଥିଲା ଓ ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗର ଚଡ଼ି ପିନ୍ଧିଥିଲା । ଭାଇ ଗୋଟେ ରସି ଆଣି ବୋଉର ହାତ ଓ ଗୋଡ଼କୁ ମେଲେଇ ଖଟ ବାଡାରେ ବାନ୍ଧି ଦେଲା । ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଏ କ’ଣ କରୁଛୁ, ଭାଇ କହିଲା ଆରେ ଏମିତି କରିକି କଲେ ମଜା ଆସିବ।  ଭାଇ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚିପିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲା । ବୋଉର ଦୁଧର ଆକାର ପ୍ରାୟ ୩୬,ଅଣ୍ଟା-୩୪,ଗାଣ୍ଡି-୩୮, ଏକ ମସ୍ତି ଭରା ମାଇକିନିଆ ଟେ  । ଆଗକୁ ପଢିବା ପାଇଁ NEXT ବଟନ ଉପରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ
23351cookie-checkDui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala
12 Comments

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!