Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala

Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala  – ଏବେ ଭାଇ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚୋଷିବା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଦୁଧରେ ଦାନ୍ତ ଲଗାଇଲା । ମୁଁ ବସି ଦେଖୁଥାଏ। ପରେ ମୁଁ ଭାଇକୁ କହିଲି ତୁ କରି ସାରିବା ପରେ ମୁଁ କରିବି। ଭାଇ କହିଲା ହଉ। ମୁଁ ବସି ଭାଇ ଓ ବୋଉର ରାସଲୀଳା ଦେଖି ହିଟ୍ ହେଲି।
ଭାଇ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ଓଠରେ lip kiss କଲା ।       ଦେହସାରା କିସ୍ କଲାପରେ ଏବେ ଭାଇ ବୋଉର ଯ୍ୟୋନାଙ୍ଗ ରେ ପହଞ୍ଚିଲା । ବୋଉର ବିଆରେ ଜିଭ ପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ଓ ଚାଟି ଚାଲିଲା ।  ବୋଉ ବିଆରେ କିଟି କିଟିଆ କଳା ବାଳ ।  ପ୍ରାୟ କୋଡିଏ ମିନିଟ ଜୋର ଜୋର ରେ ଜିଭ

Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligalaପୁରେଇ ସଲ ସଲ କରିବା ପରେ ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପାଣି ବୋଉ ବିଆରୁ ବାହାରି ଆସିଲା । ସେଇଟା ବୋଉର ବିଆର ଦହି ଥିଲା । ଭାଇ ଜାଣି ଗଲା ଯେ ଏବେ ଠିକ୍ ସମୟ ବାଣ୍ଡକୁ ବିଆରେ ପୁରେଇବାର, କିନ୍ତୁ ତା ର ବୋଧେ ମନେ‌ ପଡ଼ିଗଲା ବୋଉ ମୁହଁ ରେ ପୁରାଇବା ପାଇଁ, ସେ ଦଶ ମିନିଟ ମୁହଁ ରେ ଗେହିବା ପରେ ତା ର ବାହାରିଗଲା । ସେତେବେଳକୁ ମୁଁ ପୁରା ଅସମ୍ଭାଳ ହେଇ ଯାଇ ଥାଏ ।  ଭାଇ ଆଧିର ହେଇ ବୋଉ ବିଆରେ ଗେହିଁବା ପାଇଁ ବାଣ୍ଡ ପୁରେଇବାକୁ ଯିବା ସମୟରେ ମୁଁ କହିଲି କ’ଣ ମାରିବୁ ନା କ’ଣ  କଣ୍ଡମ୍  କିଏ ଲଗେଇବ । ଭାଇ କହିଲା sorry sorry bro….., ମୁଁ ଭୁଲିଯାଇଥିଲି । ତାପରେ ଭାଇ ଗୋଟେ କଣ୍ଡମ୍ ଆଣି ତା ବାଣ୍ଡରେ ଲଗେଇ ବୋଉ ବିଆରେ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଜୋରରେ ଗେହିଚାଲିଲା । କିଛି ସମୟପରେ ମୁଁ ଭାଇକୁ ପଚାରିଲି ଆଉ କେତେ ସମୟ ଲାଗିବକି ।

ଭାଇ କହିଲା ଅଧିକ ସମୟ ଗେହିଁବି ବୋଲି କିଛି ସମୟ ବୋଉ ବିଆରେ ଓ କିଛି ସମୟ ବୋଉ ଗାଣ୍ଡିରେ ଗେହୁଁଛି । ମୁଁ କହିଲି ସିର୍ଘ୍ ସାରେ ମୁଁ ବି କରିବିନା । ଭାଇ କହିଲା ବାସ୍ ଆଉ ୧୦ ମିନିଟ । ଭାଇ ଆହୁରି ଜୋରରେ ଗେହିଲା । କିଛି ସମୟପରେ ସେ ଝଡ଼ିଗଲା । ତା ବାଣ୍ଡଟା ବୋଉ ବିଆରୁ ବାହାର କରିଆଣିଲା । ତା ବାଣ୍ଡ ଅଗରେ କଣ୍ଡମ୍ ଭିତରେ ପୁଳାଏ ବୀର୍ଯ ଥିଲା । ସେ କଣ୍ଡମ୍ ବାହାର କରି ସବୁ ଯାକ ବୀର୍ଯକୁ ବୋଉ ମୁହଁ ରେ ଓଜାରି ଦେଲା ।  ମୁଁ କହିଲି ଭାଇ ଏବେ ଶାନ୍ତି ତ । ଭାଇ କହିଲା ହଁ , ମୁଁ ଯାଉଛି ଶୋଇବି,ତୁ କରିସାରିବା ପରେ ମୋତେ ଡାକି ଦେବୁ । ମୁଁ କହିଲି ତୁ କ’ଣ ଆଉ ଥରେ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବୁ । ସେ କହିଲା ହଁ , ମୁଁ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡିକୁ ଆଉଥରେ ମାରିବି । ମୁଁ କହିଲି ହଉ, ସେ ତଳେ ଶୋଇଗଲା,
ଏବେ ସେ ପାଳି ଥିଲା, ମୋତେ ପ୍ରଥମ ଥର ଗେହିଁବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିବାରୁ ମୁଁ ଭାରି ଖୁସି ଥିଲି । ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଯେ ଏଇଟା ମୋର ପ୍ରଥମ ସେକ୍ସ ତେଣୁ ମୁଁ ଶୀଘ୍ର ଝଡିଜିବିନିତ? ସାଙ୍ଗ ମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମ ଥର ବିଆ ଦେଖିଲେ ବାହାରି ଯାଏ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମନେ ମନେ ଭାବୁଥିଲି ଯେ ଧିରେ ଧିରେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୋଉକୁ ଗେହିଁବି। ଏହା ଭାବି ଭାବି ମୁଁ ବୋଉ ଉପରକୁ ଉଠିଗଲି । ବୋଉ ସେମିତି ଏକ ମଲା  ଦୁଧିଆଳୀ ମଇଁଷି ପରି ପଡ଼ିରହିଥିଲା । ମୁଁ ପ୍ରଥମେ ବୋଉକୁ ମୁଣ୍ଡ ଠାରୁ ଗ୍ରେଡ ପ୍ରଯ୍ୟନ୍ତ ଶୁଘି ପକାଇଲି । ଆହାଃ ବୋଉର ଦୁଧ, ବିଆ , ଚୁଟି,ବିଆ ସନ୍ଧି କି ବାସ୍ତ୍ରା । ମୁଁ ପୁରା ସିହରିଉଠିଲି । ବୋଉକୁ କିସ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି, ମୁଣ୍ଡ, କାନ👂,ବେକ, କାଖ,ଦୁଧ,ପେଟ,ନାଇ, ବୋଉର ମୁତ୍ର ନଳୀ,ବିଆ ,ଗାଣ୍ଡି,,,,,,,,,,              ବୋଉର କାଖ କି ବାସ୍ତ୍ରା । କିଛି ସମୟ ବୋଉର ଦୁଧକୁ ଚୁଚୁମିବା ପରେ ,ତା ଦୁଧକୁ ଦାନ୍ତେଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲି । ତାପରେ ୬୯ ପେଜିସନ ରେ ତାକୁ ଗେହୁଁଥିଲ । ସେ ବାଣ୍ଡ ବୋଉର ପାଟି ରେ ଆଉ ତା ବିଆ ମୋ ପାଟି ଉପରେ । ଏମିତି କିଛି ସମୟ କଲା ପରେ ସେ ମୁହଁ ରେ କିଛି ଧଳା ରଙ୍ଗର ଗରମ ପାଣି ବୋହି ପଡ଼ିଲା ମୁଁ  ତାକୁ ସବୁ ଚାଟି ପକେଇଲି । ଏହା ଟିକିଏ ଲୁଣିଆ ଥିଲା, ମୁଁ ଆଉ ସମ୍ଭାଳି ପାରିଲିନି ବୋଉର ପାଟିରେ👄 ସବୁ ବୀର୍ଯ ଛାଡ଼ିଦେଲି । ବୋଉ ମୁହଁ ରେ ଆଉ ଜାଗା ନ ଥିଲା ତେଣୁ ବୀର୍ଯ ସବୁ ଓଠ ଦେଇ ବେହି ବେଡ୍ ରେ ଲାଗିଗଲା । ମୁଁ କାମନାର ନିଆ ରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଉଠିଲି । ଏବେ  ମୋ ବାଣ୍ଡ ପୁରା ନରମି ଯାଇଥିଲା, ତେଣୁ ମୁଁ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ପ୍ରଥମେ ଆଙ୍ଗୁଠି ପୁରେଇ ଗେହିଲି , ଆଙ୍ଗୁଠି ବାହାର କରିଆଣିଲା ପରେ ଦେଖିଲି ଆଙ୍ଗୁଠି ରେ ଘୁଅ(ମଳ) ଲାଗିଛି । ମୁଁ କାମନାର ନିଆ ରେ ଏପରି ଜଳୁଥିଲି ଯେ ସେହି ଝାଡ଼ା ଲାଗି ଥିବା ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ଚାଟି ସଫା କରିଦେଲି। ତାପରେ ମୁଁ ଜିଭ 👅 ପୁରେଇ ବୋଉର ଗାଣ୍ଡି କଣାରେ ସଲ ସଲ କଲି ,ଆଉ ଝାଡ଼ା ମଧ୍ୟ ଖାଇଲି ।  ଏବେ ଥିଲା ଅସଲି ଖେଳ ।
ମୁଁ ଗେଟେ କଣ୍ଡମ୍ ଆଣି ମୋ ବାଣ୍ଡରେ ସେଟ୍ କରି ଦେଲି । ବୋଉର ବିଆ ଭିତର ପୁରା ଅଠା ଭଳି ସେଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ଜାଣି ଗଲିଯେ ଏହା ଭାଇ ବୀର୍ଯ ର କାମାଲ । ବାଣ୍ଡକୁ କଷ୍ଟରେ ବୋଉ ବିଆ ରେ ପୁରେଇ ଗେହିଲି । ପ୍ରଥମେ ଧୀରେ ଧୀରେ ପରେ ଜେର୍ ରେ ଗେହିଲି, ଟାଇମ୍ ନେଇ ନେଇ ଗେହିଁଲି । ଥରେ ଝଡ଼ିବା ପରେ ମୁଁ ବୋଉକୁ ବେଡରୁ ଉଠାଇ ସେହି ରସିରେ fan ରେ ଝୁଲାଇ ଗେହିଲି। ଏହା ମଧ୍ୟ ରେ ସମୟ ସକାଳ ୪:୩୦ ହେଲାଣି । ତ ମୁଁ ଆଉ ଭାଇ କୁ ନ ଡାକି ବୋଉକୁ ଶାଢ଼ୀ  ,ସାୟା,ବ୍ଲାଉଜ ପିନ୍ଧାଇ ତା ରୁମ୍ ରେ ତାକୁ ଶୁଆଇ ଦେଇ ଆସିଲି । Dui PuaNka Kamana Nian Re Bidhaba Bou Jaligala
ପର ଦିନ ନିଦ ଭାଙ୍ଗିଲା ବେଳକୁ ୯ଟା ବାଜିଥିଲା। ବୋଉ ଉଠି ବାଥରୁମ ଯାଇ ଗାଧଉ ଥିଲା । ଭାଇ ଉଠି କହିଲା ଆରେ ମୋତେ କାଲି ଆଉ ଡାକିଲୁନି ତ । ଭରା ଗେହିଁଚୁ କାଲି, ମୁଁ କହିଲି ହଁ ଭାଇ। ଏମିତି ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଆମେ ଆମ ବୋଉକୁ ଗେହିଁଚାଲିଲୁ। ଛଅ ଦିନ ପରେ ମୁଁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଫେରି ଆସିଲି। କିନ୍ତୁ ଭାଇ ବୋଉକୁ ଲଗାତାର ନିଦ ବଟିକା ଦେଇ କଣ୍ଡମ୍ ଲଗେଇ ପେଲି ଚାଲିଥିଲା ।
ଏଇଠି ରହୁଛି next part  ରେ  କହିବି ଯେ କେମିତି ମୋର ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ,‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ମୋ ବିଧବା ବୋଉ  ପ୍ରେଗନାଂଟ
ହେଲା ଓ ସେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁଲା ଯେ ସେ କିପରି ପ୍ରେଗନାଂଟ ହେଲା ।  ରହୁଛି ମୋ ଗଲୁଆ ଟୋକା ଓ ଗଲେଇ ଟୋକି ମାନେ

ଯଦି ଆପଣମାନେ ଏମିତି ନିଜର କିଛି ଅନୁଭୁତିକୁ ଆମ ସହ ଶେୟାର୍ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଷ୍ଟୋରିକୁ ପଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆମକୁ Mail କରନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ Mail id  ଏବଂ ନାମ ଆମେ ଗୋପନ ରଖିବୁ

ଆମ Mail id – [email protected]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!